Canlı Maç İzle

Tüm şifreli spor kanallarını izlemaç farkıyla ücretsiz olarak hd kalitede canlı maç izlemek için izlemac22.net’i tercih edin!

DUYURU: Instagram'da @izlemacnettv olarak bizi takip edebilirsiniz.
Valencia - Barcelona (spor SMART HD)
compressexpand
En iyi oranlar iSpor'da, HEMEN ÜYE OL!
16:45Krylia Sovetov - SpartakasCANLI
16:45Hrvatski Dragovoljac - VinogradarCANLI
16:45Maribor - AŠK Bravo PublikumCANLI
16:30Slavia Sofia - OrenburgCANLI
16:00Vllaznia - Flamurtari VlorëCANLI
16:00Željezničar Sarajevo - Velež MostarCANLI
16:00Sonnenhof Großaspach - AalenCANLI
15:45Kedah - Wofoo TaiCANLI
15:30Tanta - GounaCANLI
15:30Taqdom - Al-QadisiyahCANLI
15:30Al-Mojzel - HottainCANLI
15:15Arka Gdynia - SumqayitCANLI
15:00Thuqbah - Jeddah ClubCANLI
15:15Pharco - Biyala
15:15Ala'ab Damanhour - Baladiyet El Mahallah
15:30Iskra Danilovgrad - Adria Podgorica
15:45Al-Entesar - Al-Washm
15:45Katwe United - Proline
16:00Ingolstadt 04 - Karlsruher
16:00Olimpija Ljubljana - Slaven Belupo
16:00Babelsberg 03 - Tennis Borussia Berlin
16:00Trenkwalder Admira Wacker Mödling - Grazer
16:15Kiryandongo - Kigezi Homeboys
16:15Aqaba - Al-Hussein
16:30Starlight - Tooro United
16:45Budafoki MTE-Ujbuda - Inđija
17:00Basel - Grasshopper Club Zürich
17:00Cluj - Wehen Wiesbaden
17:00Hrvatski Dragovoljac - Vinogradar
17:00Maribor - AŠK Bravo Publikum
17:00Cluj - Wehen Wiesbaden
18:00Lyngby Boldklub - Hvidovre
18:00CSKA Sofia - Nurnberg
18:00Darmstadt 98 - Gaz Metan Mediaș
18:00Chichester City - East Grinstead Town
18:00Najoom - Najran
19:00Horsens - Aarhus Fremad
19:00Skënderbeu Korçë - Partizani Tirana
19:00Teuta Durrës - Laçi
19:00Al-Khor Sports Club - Sadd
19:15Al-Ahli Club Manama - Al-Muharraq
19:30Kustosja - Maksimir
19:30Mattersburg - Traiskirchen
20:00Kaiserslautern - Pirmasens
20:00Lafnitz - Kalsdorf
20:00Union Weisskirchen - Vorwarts Steyr
20:15Deutschlandsberger - Hitthaller St. Michael
20:30Fenerbahçe - Kayserispor (ATV HD)
20:30Fenerbahçe - Kayserispor
20:30Kriens - Rapperswil-Jona
20:30FC - Alkmaar
20:30Pyramids - Misr El-Makasa
21:00Real Zaragoza - Mallorca
21:00Recreativo de Huelva - Osasuna
21:00Simmeringer - Gerasdorf
21:00Aarau - Baden
21:00Columbia Floridsdorf - Leobendorf
21:00Wiener Viktoria - Mannsworth
21:00Hassania Agadir - Difaa El Jadida
22:00Exeter City - Stevenage
22:00Madureira Esporte Clube - Botafogo de Futebol e Regatas
22:30Bournemouth - Brighton & Hove Albion
22:30Aston Villa - Watford
22:30Crystal Palace - Southampton
22:30Everton - Newcastle United
22:30Sheffield United - Manchester City
22:30Sheffield Utd - Manchester City (TRT Spor HD)
22:30Bohemian - Longford Town
22:30Mons Calpe - Manchester 62
22:45Napoli - Lazio
22:45Braga - Sporting Lisbon
22:45Barnsley - Preston North
22:45Middlesbrough - Birmingham City
22:45Alloa Athletic - Arbroath
22:45Finn Harps - Galway United
22:45Eindhoven - Utrecht
22:45Fortuna Sittard - Feyenoord
22:45Portsmouth - Scunthorpe United
22:45Salford City - Accrington Stanley
22:45Peterborough United - Wycombe Wanderers
22:45Colchester United - Bradford City
22:45Leyton Orient - Northampton Town
22:45Macclesfield Town - Crewe Alexandra
22:45Neots Town - Coleshill Town
22:45Hayes & Yeading United - Poole Town
22:45Salisbury City - Beaconsfield
22:45Swindon Supermarine - Dorchester Town
22:45Yate Town - Chesham United
22:45Alvechurch - Stourbridge
22:45Bromsgrove - Redditch United
22:45Coalville Town - Rushall Olympic
22:45Peterborough Sports - Hitchin Town
22:45Rushden & Diamonds - Hednesford Town
22:45Dulwich Hamlet - Havant & Waterlooville
22:45Phoenix Sports - Haywards Heath Town
22:45Hullbridge Sports - Bury Town
22:45Witham Town - Canvey Island
22:45Bowers & Pitsea - Corinthian-Casuals
22:45Dunston - Ramsbottom United
22:45Glossop North - Worksop Town
22:45Loughborough Dynamo - Stocksbridge Park Steels
22:45Redcliffe - Ashton United
22:45Boston United - Brackley Town
22:45Guiseley - Darlington
22:45Leamington - Gateshead
22:45Stalybridge Celtic - Vauxhall Motors
22:45Barnet - Farsley Celtic
22:45Bath City - Concord Rangers
22:45Maidenhead United - Halesowen Town
22:45Frome Town - Cirencester Town
22:45East Thurrock United - Cheshunt
22:45Enfield Town - Brightlingsea Regent
22:45Folkestone Invicta - Bognor Regis Town
22:45Wingate & Finchley - Margate
22:45Worthing - Leatherhead
22:45Oliver Bond - River Valley Rangers
22:45James Gate - Lucan United
22:45Cliftonville - Ballymena United
22:45Loughgall - Glenavon
22:45United of Manchester - Sheffield
23:00Sevilla - Levante
23:10Lyon - Lille
23:10Lyon - Lille (beIN SPORTS HD 2)
23:10Stjarnan - Knattspyrnudeild UMFG
23:15Chelsea - Arsenal
23:15Chelsea - Arsenal (S SPORT HD)
01:00Imperatriz - Maceio
01:00Juan Jabloteh - Port Of Spain
01:15Carabobo - Club Universitario de Deportes
02:00Retro Brasil - Santa Cruz Futebol Clube
02:00Coimbra - União Recreativa dos Trabalhadores
02:00Confianca - Lagarto
02:00Village Superstars - Security Forces United
02:00Kunupio - W Connection
02:10Sinop Futebol Clube - Araguaia
02:15Botafogo da Paraíba - Paulo Crystal
02:15Desportiva Perilima - Sousa
03:00Club Atlético Sarmiento Resistencia - Chaco For Ever
03:00Bubali - Dakota
03:10Operario - Pocone Esporte Clube
03:10Luverdense Esporte Clube - Clube Esportivo Dom Bosco
03:10Rondonópolis - Mixto Esporte Clube
03:30Club Defensores de Pronunciamiento - Crucero del Norte
03:30Manaus - São Raimundo
03:30Uberlandia - Clube Atlético Mineiro
04:00Club Atletico Guemes - Central Norte
04:00Querétaro - Juarez
04:00Venados - Pachuca
06:00Atlético San Luis - Club Tijuana
06:00Guadalajara - Dorados de Sinaloa
11:00Customs United - Bangkok
12:00Bunyodkor - Al-Zawra'a
12:00Universitatea Cluj - Arieșul Turda
12:15Nepal Polis Kulübü - Machhindra
12:30Dukla Prague - Příbram
12:30DAC 1904 Dunajská Streda - Nitra
13:00Zbrojovka Brno - Skalica
13:00Tatran Liptovský Mikuláš - Fotbal Třinec
13:00Sparta Prague - Vysočina Jihlava
13:00Banik Ostrava - Ružomberok
13:00Jastrzębie - Zagłębie Sosnowiec
13:30Shohada Razakan - Sardar Bukan
14:00Kasımpaşa - A.Alanyaspor (A Spor HD)
14:00Kasımpaşa - Alanyaspor
14:00Svay Rieng - Master 7
15:00Senica - Dubnica
15:00Randers - Vendsyssel
15:15Indera - Yangon United
15:30Chelsea - Leaper St Joseph
15:30Kwun Tong - Wanchai
15:30Slavia Prague - Ústí nad Labem
15:30Ghazl El Mahalla - Maleyat Kafr El Zayat
15:30Al-Kawkab - Al-Ta'ee
15:40Al-Bukayriyah - Jeel Club
15:55Ain Al-Atawlah - Khaleej Khor Fakkan
16:00Austriya Wien - Petržalka 1898
16:00Poprad - Tatran Prešov
16:00Varnsdorf - Taborsko
16:00Gyirmot Sportegyesulet - ŠKF Sereď
16:00Ried - Swarovski Wattens
16:00Muangthong United - Nong Bua Pitchaya
16:00Mwadui - Azam
16:00Singida United - Young Africans
16:00Larissa - Panetolikos
16:00Kalivia - Marko
16:30Defenders - Paro
16:30Picerno - Cavese
16:30Corigliano Calabro - Tommaso
17:00Göztepe - Antalyaspor (A Spor HD)
17:00Göztepe - Antalyaspor
17:00Bengaluru - Odisha
17:00Renate - Giana Erminio
17:00Pianese - Pro Vercelli 1892
17:00Calcio Catania - Avellino 1912
17:00Paganese Calcio 1926 - Viterbese Castrense
17:00Omonia - Ermis Aradippou
17:00Rijeka - Triglav Kranj
17:00Dubrava - Dugo Selo
17:00Odense Boldklub - Helsingborgs
17:30Casertana - Potenza
17:45Fahaheel - Salibikhaet
17:45Jahra SC Kuwait - Khaitan Sporting Club
17:55Al-Nahda Club Al-Khobar - Al-Batin
18:00Tadamun Buri - Qalali Club
18:00Al-Budaiya - Al-Ittihad Bahreyn
18:00AlbinoLeffe - Pistoiese
18:00Südtirol - Pesaro
18:00Kharaitiyat - Al-Mesaimeer Sports Club
18:00Al-Markhiya Sports Club - Bidda
18:00Lusail - Al Shamal
18:00Muaither - Waab
18:00Doxa Katokopias - Enosis Neon Paralimni
18:00Municipal Turrialba - Curridabat
18:00Barrio Mexico - Rosario
18:00Dundalk - Cluj
18:00Dinamo București - Krasnodar
18:15Crete - Olympiacos
18:15Volos - Athens
18:30Medina 3 - Douanes Nouakchott
18:40Al-Ansar Medina - Ohud Medina
19:00Karmiotissa Polemidion - Larnaca
19:30Latrikunda United - Falcons
19:30Sesvete - Zagorec Krapina
19:45Puente Genil - Ceuta
20:00Olbia Calcio - Siena
20:00Teramo - Catanzaro 1929
20:00Apollon Limassol - APOEL
20:30Heracles Almelo - Vitesse
20:30Calcio Lecco 1912 - Atletico Arezzo
20:30Pergolettese 1932 - Calcio Como
20:30Cesena - Carpi 1909
20:30Imolese Calcio 1919 - Rimini 1912
20:30Ravenna - Fermana
20:30Bisceglie 1913 Don - Rende
20:30Vibonese Calcio - Monopoli
20:30Keflavík FutbolClub - Haukar
20:30Roskilde - B.93 Copenhagen
20:30Armée - Brakna
20:30Panathinaikos - Atromitos
20:30Beşiktaş - BB Erzurumspor (A Spor HD)
20:30Beşiktaş - Erzurumspor
21:00Atlético Monte Azul - Claro Futebol Clube
21:00Clube Atlético Votuporanguense - Clube Atlético Juventus
21:00Atibaia - Bull Brasil
21:00Raja Casablanca - Mouloudia Club d'Oujda
21:00Lichtenberg 47 - Eintracht Mahlsdorf
21:00Meuselwitz - Einheit Rudolstadt
21:00Elche - Athletic Bilbao
21:00Ibiza - Barcelona
21:30Dorense - Frei Paulistano
21:30Pesch 1956 - TuRU Düsseldorf
22:00Club Aurora - Club Bamin Real Potosí
22:00Guabirá - Always Ready
22:00Centro Esportivo Olhodaguense - Maceio
22:30Glacis United - Boca Juniors Cebelitarık
22:30L'Entregu - Caudal Deportivo
22:30Leicester - West Ham (S SPORT HD)
22:30Leicester City - West Ham United
22:30Tottenham Hotspur - Norwich City
22:45Ajax - Spakenburg
22:45Larkhall Athletic - Moneyfields
22:45Monza Brianza 1912 - Aurora Pro Patria 1919
22:45Gozzano - Alessandria Calcio 1912
22:45Carrarese Calcio - Città di Pontedera
22:45Calcio Padova - Virtusvecomp Verona
22:45FeralpiSalò - Reggiana 1919
22:45Sambenedettese Calcio - Alma Juventus Fano 1906
22:45Vicenza Calcio - Modena
22:45Bari - Sicula Leonzio
22:45Reggina Calcio - Virtus Francavilla
22:45Ternana Calcio - Rieti
22:45Derry City - Finn Harps
22:45Kilmarnock - Celtic (spor SMART HD)
22:45Juventus - Roma (TRT Spor HD)
22:45Charlton Athletic - Fulham
22:45Nottingham Forest - Reading
22:45Aberdeen - Motherwell
22:45Hibernian - Hamilton Academical
22:45Kilmarnock - Celtic
22:45Livingston - Johnstone
22:45Rangers - Mirren
22:45Ross County - Heart of Midlothian
22:45Juventus - Roma
22:45Club Brugge - Zulte Waregem
22:45Vitoria Guimaraes - Porto
23:00Club Bolívar - Municipal De Vinto
23:00Novorizontino - Oeste Futebol Clube
23:00Reims - PSG (beIN SPORTS HD 2)
23:00Stade de Reims - Paris Saint-Germain
23:00Tenerife - Real Valladolid
23:00Badalona - Granada
23:00Girona - Villarreal
23:00Real Sociedad - Espanyol
23:00Logroñés - Valencia
23:00Unionistas de Salamanca - Real Madrid
23:15Manchester United - Burnley
00:00Once Municipal - Municipal Limeño
00:00Limón - Herediano
00:00Universidad de Kosta Rika - Alajuelense
00:00Municipal Garabito - Consultants Moravia
00:00Municipal Santa - Sporting San Jose
00:00Santa Rosa Santa Cruz - Cofutpa
00:15Jocoro - Isidro Metapán
00:30Vencedor - Chalatenango
00:30Club Universidad de Şili - Colo-Colo
01:00Audax São Paulo Esporte Clube - Esporte Clube Taubaté
01:00Sertãozinho Futebol Clube - Portuguesa Santista
01:15Associação Atlética Internacional - Guarani
01:15Ituano Futebol Clube - Sociedade Esportiva Palmeiras
01:15Jose Oruro - Club Guaraní
01:30Vitoria Salvador - Jacobina Esporte Clube
01:30Jaragua - Anapolina
01:30Londrina Esporte Clube - Cianorte Futebol Clube
01:30Clube Atlético Penapolense - Associação Desportiva São Caetano
02:00Pelotas - Novo Hamburgo
02:00Grêmio Foot-Ball Porto Alegrense - Caxias
02:00Ypiranga Futebol Clube - Luis
02:00Princesa do Solimões Esporte Clube - Penarol
02:00Tupynambás - Tombense
02:00Clube Atlético Paranaense - Parana Soccer Technical Center
02:00Cascavel - Operario Ferroviario
02:00Toledo Colônia Work - Uniao
02:00São Bernardo Futebol Clube - Sao Bento
02:00America Natal - Futebol Clube
02:00Flamengo - Altos
02:15Treze Futebol Clube - CSP
02:30Alagoinhas - Fluminense de Feira Futebol Clube
02:30Associação Desportiva Bahia de Feira - Atlanta Doce
02:30América Futebol Clube Minas Gerais - Associação Atlética Caldense
02:30Anápolis - Vila Nova
02:30CRAC - Goianésia Esporte Clube
02:30Goiania - Ipora
02:30Associação Portuguesa de Desportos - Esporte Clube XV de Novembro Piracicaba
03:30São Paulo - Agua Santa
03:30Progreso - Barcelona Sporting Club
04:00Cafetaleros de Chiapas - Monarcas Morelia
04:00Club Celaya - Monterrey
05:00Cartaginés - Grecia
05:00Deportivo Saprissa - Municipal Pérez Zeledón
05:00Guadalupe - Carlos
06:00Atlas - Deportivo Toluca
06:00Club Santos Laguna - Club Universidad Nacional
14:00Y.Malatyaspor - Sivasspor (A Spor HD)
17:00Denizlispor - Trabzonspor (A Spor HD)
17:00Chennaiyin - Jamshedpur
18:15Asteras Tripolis - Panionios
20:00Ajman Club - Jazira Club
20:00Gubbio 1910 - Triestina Calcio
20:00Lamia - PAOK
20:30Galatasaray - Ç.Rizespor (A Spor HD)
20:30IJsselmeervogels - Ahead Eagles
20:30Aris - Skoda Xanthi
21:00Ebro - Leganés
21:00Mirandés - Celta de Vigo
22:00Béziers - Dunkerque
22:45Breda - Eindhoven
22:45Piacenza Calcio 1919 - Union ArzignanoChiampo
22:45Tranmere Rovers - Watford
22:45Royal Antwerp - Kortrijk
23:00Wolves - Liverpool (S SPORT HD)
23:00Dublin University - United
23:00Francis - Sutton Sportslink
23:00Wolverhampton - Liverpool
23:00Badajoz - Eibar
23:00Cultural y Deportiva Leonesa - Atletico Madrid
23:00Rayo Vallecano - Real Betis
01:00Associação Atlética Ponte Preta - Santo André
01:15Santos - Clube Atletico Bragantino
03:00Santos de Guápiles - Asociación Deportiva y Recreativa Jicaral
03:30Sport Club Corinthians Paulista - Botafogo FC Ribeirao Preto
03:45Deportes Tolima - Independiente Medellín
09:15Wellington Phoenix - Newcastle Jets
11:30Melbourne Victory - Sydney
16:30Cape Town City - Black Leopards
17:00Hyderabad - Mumbai City
19:00Akhisarspor - Bursaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:00Akhisar Belediyespor - Bursaspor
20:00Gençlerbirliği - Gazişehir FK (beIN SPORTS HD 1)
20:00Quevilly - Pau
20:00Gençlerbirliği - Gaziantep
21:00Hansa Rostock - Hallescher
21:00SuperSport United - Chippa United
22:00Auxerre - Sochaux-Montbéliard
22:00Lorient - Nancy
22:00Grenoble Foot 38 - Chambly
22:00Châteauroux - Chamois Niortais
22:00Paris - Rodez Aveyron Football
22:00Stade Malherbe Caen - Ajaccio
22:00Orléans - Avant de Guingamp
22:00Valenciennes - Mans
22:00Lyon-Duchère - Villefranche
22:00Bastia-Borgo - Avranches
22:00Boulogne - Créteil-Lusitanos
22:00Red Star Saint-Ouen - Bourg-Péronnas
22:00Gazélec Ajaccio - Toulon
22:00Le - Concarneau
22:00Cholet - Stade Lavallois
22:00Graafschap - Maastricht
22:00Dordrecht - Eindhoven
22:00Utrecht - Haag
22:00Helmond Sport - Den Bosch
22:00Roda JC Kerkrade - Volendam
22:00Telstar - FC
22:05Dunfermline Athletic - Dundee
22:30B.Dortmund - Köln (S SPORT 2 HD)
22:30Standard Liège - Oostende
22:30Borussia Dortmund - Köln
22:30Liffey Wanderers - Crumlin United
22:45Nice - Rennes (beIN SPORTS MAX 2 HD)
22:45Sunderland - Doncaster (beIN SPORTS HD 2)
22:45Brescia - Milan (beIN SPORTS HD 4)
22:45Nice - Stade Rennais
22:45Brescia Calcio - Milan
22:45Sunderland - Doncaster Rovers
22:45Firhouse Clover - Newbridge Town
23:00Osasuna - Levante (spor SMART HD)
23:00Empoli - ChievoVerona
23:00Osasuna - Levante
23:00Northampton Town - Derby County
23:00Queens Park Rangers - Sheffield Wednesday
23:00Ratoath Harps - Castleknock Celtic
23:35Aldosivi - Club Atlético Lanús
01:40Gimnasia y Esgrima La Plata - Club Atlético Vélez Sársfield
02:00Rionegro Aguilas - Jaguares de Córdoba Fútbol Club
03:45Rosario Central - Club Atlético Huracán
03:45Union de Santa - Argentinos Juniors
04:00Puebla - Querétaro
04:05Once Caldas - Club Independiente Santa
06:10Club Tijuana - Club América
09:00Central Coast Mariners Academy - Brisbane Roar
11:30Melbourne City - Perth Glory
14:00Giresunspor - Ümraniyespor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
14:00Kayserispor - Ankaragücü (beIN SPORTS HD 2)
14:00Kayserispor - Ankaragücü
14:00Honka - HIFK
14:00Giresunspor - Ümraniyespor
14:30HJK - Turun Palloseura
15:00Espanyol - Athletic Bilbao (spor SMART HD)
15:00Espanyol - Athletic Bilbao
15:00Lahti - Ilves
15:00RoPS - Seinajoen Jalkapallokerho
15:30Haka - Kuopion Palloseura
15:45Brentford - Leicester City
16:00Magdeburg - Zwickau
16:00Chemnitzer - Viktoria Köln
16:00Carl Zeiss Jena - Preußen Münster
16:00Duisburg - Ingolstadt 04
16:00Meppen - Waldhof Mannheim
16:00Würzburger Kickers - SpVgg Unterhaching
16:00Hapoel Kfar Saba - Hapoel Tel Aviv
16:15Inter Turku - Mariehamn
16:30Osmanlıspor - Keçiörengücü (beIN SPORTS MAX 1 HD)
16:30Lamontville Golden Arrows - Kaizer Chiefs
16:30Stellenbosch - Polokwane City
16:30Osmanlı Spor - Keçiörengücü
17:00Kasımpaşa - A.Alanyaspor (beIN SPORTS HD 1)
17:00Spal - Bologna (beIN SPORTS HD 3)
17:00Lens - Clermont (beIN SPORTS MAX 2 HD)
17:30E.Frankfurt - Leipzig (S SPORT 2 HD)
18:00Valencia - Barcelona (spor SMART HD)
19:00Altay - İstanbulspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:30Marsilya - Angers (beIN SPORTS HD 3)
20:00Fenerbahçe - M.Başakşehir (beIN SPORTS HD 1)
20:00Fiorentina - Genoa (beIN SPORTS HD 4)
20:30Bayern Münih - Schalke 04 (S SPORT 2 HD)
20:30Alaves - Villarreal (spor SMART HD)
22:00St.Etienne - Nimes (beIN SPORTS MAX 1 HD)
22:00Monaco - Strasbourg (beIN SPORTS HD 4)
22:45Torino - Atalanta (beIN SPORTS HD 3)
23:00Sevilla - Granada (spor SMART HD)
13:30Denizlispor - Antalyaspor (beIN SPORTS HD 1)
14:00Atletico Madrid - Leganes (spor SMART HD)
14:00BB Erzurumspor - Balıkesirspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
14:00Hatayspor - Menemenspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
14:30Inter - Cagliari (beIN SPORTS HD 4)
16:00Göztepe - Beşiktaş (beIN SPORTS HD 1)
16:30Eskişehirspor - Adanaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
17:00Lyon - Toulouse (beIN SPORTS MAX 2 HD)
17:00Parma - Udinese (beIN SPORTS HD 3)
17:30Werder Bremen - Hoffenheim (S SPORT 2 HD)
18:00Getafe - Real Betis (spor SMART HD)
19:00Konyaspor - Galatasaray (beIN SPORTS HD 1)
19:00Adana Demirspor - Boluspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:00Nantes - Bordeaux (beIN SPORTS MAX 2 HD)
20:00Leverkusen - F.Düsseldorf (S SPORT 2 HD)
20:00Roma - Lazio (beIN SPORTS HD 3)
20:30Real Sociedad - Mallorca (spor SMART HD)
22:45Napoli - Juventus (beIN SPORTS HD 3)
23:00Lille - PSG (beIN SPORTS HD 4)
23:00Valladolid - Real Madrid (spor SMART HD)
19:00Fatih Karagümrük - Altınordu (beIN SPORTS MAX 1 HD)
20:00Sivasspor - Ç.Rizespor (beIN SPORTS HD 2)
20:00Y.Malatyaspor - Trabzonspor (beIN SPORTS HD 1)
22:45Le Havre - Troyes (beIN SPORTS HD 4)
22:45Aston Villa - Leicester (beIN SPORTS HD 1)
22:45Milan - Torino (TRT Spor HD)
22:45Manchester City - Manchester Utd (beIN SPORTS HD 1)
22:45West Ham - Liverpool (S SPORT HD)
22:45Inter - Fiorentina (TRT Spor HD)
19:00Adanaspor - Osmanlıspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
20:00M.Başakşehir - Gençlerbirliği (beIN SPORTS HD 1)
22:30Hertha Berlin - Schalke 04 (S SPORT 2 HD)
23:00Villarreal - Osasuna (spor SMART HD)
14:00Antalyaspor - Konyaspor (beIN SPORTS HD 1)
14:00Keçiörengücü - Adana Demirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
15:00Granada - Espanyol (spor SMART HD)
15:30Leicester - Chelsea (S SPORT HD)
16:30Boluspor - BB Erzurumspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
17:00Ç.Rizespor - Beşiktaş (beIN SPORTS HD 1)
17:30Mainz - Bayern Münih (S SPORT 2 HD)
18:00Real Madrid - Atletico Madrid (spor SMART HD)
18:00Liverpool - Southampton (S SPORT HD)
19:00Menemenspor - Fatih Karagümrük (beIN SPORTS MAX 1 HD)
20:00Trabzonspor - Fenerbahçe (beIN SPORTS HD 1)
20:30Leipzig - B.M.Gladbach (S SPORT 2 HD)
20:30Manchester Utd - Wolves (S SPORT HD)
20:30Mallorca - Valladolid (spor SMART HD)
23:00Valencia - Celta Vigo (spor SMART HD)
13:30Ankaragücü - Kasımpaşa (beIN SPORTS HD 1)
14:00Leganes - Real Sociedad (spor SMART HD)
14:00Hatayspor - Giresunspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
16:00Eibar - Real Betis (spor SMART HD)
16:00A.Alanyaspor - Y.Malatyaspor (beIN SPORTS HD 2)
16:00Gazişehir FK - Sivasspor (beIN SPORTS HD 1)
16:30Altınordu - Akhisarspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
16:30Balıkesirspor - Altay (beIN SPORTS MAX 1 HD)
17:00Burnley - Arsenal (S SPORT HD)
17:30Köln - Freiburg (S SPORT 2 HD)
18:00Athletic Bilbao - Getafe (spor SMART HD)
19:00Bursaspor - Eskişehirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:00Galatasaray - Kayserispor (beIN SPORTS HD 1)
19:30Tottenham - Manchester City (S SPORT HD)
20:00Paderborn - Wolfsburg (S SPORT 2 HD)
20:30Sevilla - Alaves (spor SMART HD)
23:00Barcelona - Levante (spor SMART HD)
19:00İstanbulspor - Ümraniyespor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
20:00Denizlispor - Göztepe (beIN SPORTS HD 1)
16:30Pasig Sta. Lucia Realtors - Binan City HeroesCANLI
15:30Mehr o Ban Novin - Nazmavaran Sirjan
15:30Pasargad Mashhad - Koochin Amol
16:00Ural Yekaterinburg - Uralmash
16:30Ayandeh Sazan Tehran - Danesh Faraz Alborz
20:00Falco Szombathely - Beşiktaş SJ (S SPORT 2 HD)
20:00Šiauliai - Žalgiris
04:30Dallas Mavericks - LA Clippers (S SPORT HD)
05:00Duke - Miami (S SPORT 2 HD)
19:30Unics Kazan - Galatasaray (S SPORT 2 HD)
22:45Joventut Badalona - Tofaş (S SPORT 2 HD)
05:30NO Pelicans - SA Spurs (S SPORT HD)
20:00Zenit Basket - Olympiakos (beIN SPORTS HD 4)
20:00CSKA Moskova - Valencia Basket (beIN SPORTS HD 3)
22:30Bayern Münih - Maccabi FOX (beIN SPORTS HD 3)
23:00Barcelona - Kızılyıldız (beIN SPORTS HD 4)
23:00Baskonia - Khimki Moskova (beIN SPORTS MAX 1 HD)
04:00Brooklyn Nets - LA Lakers (S SPORT HD)
07:00Oregon State - UCLA (S SPORT 2 HD)
20:45Fenerbahçe Beko - Olimpia Milano (beIN SPORTS HABER HD)
21:00Zalgiris Kaunas - Alba Berlin (beIN SPORTS MAX 2 HD)
22:30Panathinaikos - Asvel Villeurbanne (beIN SPORTS MAX 1 HD)
23:00Charlotte Hornets - Milwaukee Bucks (S SPORT HD)
23:00Real Madrid - Anadolu Efes (beIN SPORTS HD 3)
13:00Bahçeşehir Klj - Galatasaray (tivibu SPOR 2 HD)
13:00Elazığ Öİ - Çankaya Üni. (tivibu SPOR HD)
15:15İTÜ - Tofaş (tivibu SPOR 2 HD)
17:30Bursaspor - Darüşşafaka (tivibu SPOR 2 HD)
20:00Teksüt Bandırma - OGM Orman (tivibu SPOR 2 HD)
01:00Utah Jazz - Dallas Mavericks (S SPORT HD)
02:00Texas Tech - Kentucky (S SPORT 2 HD)
04:30Philadelphia 76ers - LA Lakers (S SPORT HD)
13:00Türk Telekom - Afyon Bld. (tivibu SPOR 2 HD)
15:15Gaziantep Basket - Fenerbahçe Beko (tivibu SPOR 2 HD)
15:15Beşiktaş - Kayseri Basket (tivibu SPOR HD)
17:30Anadolu Efes - Beşiktaş SJ (TRT Spor HD)
17:30Anadolu Efes - Beşiktaş SJ (tivibu SPOR 2 HD)
20:00Büyükçekmece - Pınar Karşıyaka (tivibu SPOR 2 HD)
23:30Denver Nuggets - Houston Rockets (S SPORT HD)
02:00NO Pelicans - Boston Celtics (S SPORT HD)
05:00Utah Jazz - Houston Rockets (S SPORT HD)
20:00Beşiktaş SJ - Neptunas (S SPORT 2 HD)
20:00Tofaş - Joventut Badalona (S SPORT 2 HD)
22:00Partizan - Darüşşafaka (S SPORT 2 HD)
06:00LA Lakers - LA Clippers (S SPORT HD)
20:00Galatasaray - Unics Kazan (S SPORT 2 HD)
06:00Portland TB - Houston Rockets (S SPORT HD)
18:00Galatasaray - Çukurova Basket (tivibu SPOR HD)
20:00Fenerbahçe - OGM Orman (tivibu SPOR HD)
05:00Milwaukee Bucks - Denver Nuggets (S SPORT HD)
13:00Tofaş - Gaziantep Basket (tivibu SPOR 2 HD)
15:15Pınar Karşıyaka - Bursaspor (tivibu SPOR 2 HD)
17:30Beşiktaş SJ - Galatasaray (tivibu SPOR 2 HD)
20:00Darüşşafaka - İstanbul BB (tivibu SPOR 2 HD)
23:30LA Clippers - Minnesota TW (S SPORT HD)
13:00Afyon Bld. - Bahçeşehir Klj (tivibu SPOR 2 HD)
15:15Fenerbahçe Beko - Türk Telekom (tivibu SPOR 2 HD)
17:30Anadolu Efes - Teksüt Bandırma (tivibu SPOR 2 HD)
20:00OGM Orman - Büyükçekmece (tivibu SPOR 2 HD)
22:00Houston Rockets - NO Pelicans (S SPORT HD)
03:30Miami Heat - Philadelphia 76ers (S SPORT HD)
22:00Energia Trento - Darüşşafaka (S SPORT 2 HD)
22:00Dijon - Beşiktaş SJ (S SPORT 2 HD)
06:00Denver Nuggets - Portland TB (S SPORT HD)
20:00Galatasaray - Monaco (S SPORT 2 HD)
22:45Unicaja Malaga - Tofaş (S SPORT 2 HD)
17:00Akay/Cepel - Petrone/PrevostoCANLI
16:45Lazar/Ogescu - Martinez Cirez/Hoste FerrerCANLI
16:45Raul Brancaccio - SatralCANLI
16:30Alessandro Bega - Andrea PellegrinoCANLI
16:30Tristan Lamasine - KoprivaCANLI
16:30Vitaliy Sachko - Igor SijslingCANLI
16:10Boris Boronin - Vitaly BainevCANLI
16:00Valeriya Yushchenko - Valentini GrammatikopoulouCANLI
16:00Karpovich/Pribylova - Kudashova/PachkalevaCANLI
13:45Casper Ruud - Egor GerasimovCANLI
13:30Ilya Ivashka - Kevin AndersonCANLI
14:00Petr Nouza - Elmar Ejupovic
14:15Sapfo Sakellaridi - Valeriya Olyanovskaya
15:30Wojciech Marek - Nino Ehrenschneider
15:30Cabral/Faria - Baez/Cordonnier
15:30Miriam Bianca Bulgaru - Sinja Kraus
15:30Alina Charaeva - Daria Mishina
15:45Borza/Madaras - Zekic/Lama
15:45Leny Mitjana - Antoine Cornut-Chauvinc
16:00Iveta Dapkute - Aneta Laboutkova
16:00Ferdaous Bahri - Qinwen Zheng
16:00Isabella Pfennig - Kathinka Von Deichmann
16:00Julia Terziyska - Anna Klasen
16:15Asrawy/Makhlouf - Dev/Seateun
16:15Sina Herrmann - Nora Niedmers
16:15Bizhukova/Matusova - Dmitrieva/Sukhotina
16:30Bruna/Bruna - Bakshi/Erel
16:30Vlckova/Chantraine - Brancaccio/Rossi
16:45Meraut/Eysseric - Ayar/Sarıtaş
16:45Bakhmutkina/Malygina - Glushko/Khirin
17:00Schepper/Faivre - Brosset/Van Assche
17:00Blanchet/Robert - Bouquier/Droguet
17:00Schepper/Faivre - Brosset/Van Assche
17:00Poullain/Tabur - Reveniau/Hugounenq
17:00Ajeet - Gerardo Lopez Villasenor
17:00Felix Corwin - Genaro Alberto Olivieri
17:00Jean Thirouin - Alejo Lorenzo Lingua Lavallen
17:00Alexa Noel - Mayuka Aikawa
17:00Zhu - Gala Arangio
17:00Arianne Hartono - Akilah James
17:00Albuszies/Hoffmann - Stephens/Hermans
17:00Ocleppo/Fallert - Kurz/Handel
17:00Diana Maria Mihail - Hurricane Tyra Black
17:00Emerald Able - Jamilah Snells
17:00Leonie Kung - Valeria Koussenkova
17:30Kacper - Ruben Bemelmans
17:45Liauw A Fong/Chehoudi - Cavelli/Curci
18:00Patrik Niklas-Salminen - Tobias Kamke
18:30Loudmilla Bencheikh - Emina Bektas
18:30Verena Meliss - Alexandra Riley
18:30Gengel/Poljak - Marek/Samuelsson
18:30Voisin/Peyrot - Cornut-Chauvinc/Reymond
18:30Christian Langmo - Connor Farren
18:30Masood Eisa-Beygi - Manuel Pena Lopez
18:30Funa Kozaki - Maria Paulina Perez-Garcia
18:30Paige Cline - Emily Appleton
18:30Taylor - Eliessa Vanlangendonck
18:30Binding/Duncan - Haerteis/Heller
18:30Carole Monnet - Brouleau
19:00Alexey Vatutin - Mischa Zverev
19:00Elizabeth Halbauer - Eleana
19:00Jessica Pieri - Yuxuan Zhang
19:00Mari Osaka - Dasha Ivanova
19:00Sophia Whittle - Quinn Gleason
19:30Galloway/Hach Verdugo - Petrovic/Serdarusic
20:00Jordi Arconada - Ivar Jose Aramburu Contreras
20:00Ricardo Rodriguez - Mark Whitehouse
20:00Stacey Fung - Madison Harrison
20:00Staker/Thompson - Borovinskaya/Kozaki
20:00Tran/Uchiyama - Vedder/Visscher
20:00Lingua Lavallen/Mochizuki - Carr/Rai
20:00Wehnelt/Masur - Brancaccio/Zeppieri
20:30Amanda Carreras - Reese Brantmeier
20:30Francoise Abanda - Tatiana Pieri
20:30Guiomar Maristany Zuleta De Reales - Sophie Chang
20:30Irene Burillo Escorihuela - Ashlyn Krueger
21:00Added/Olivetti - Arnaboldi/Pellegrino
21:00Jeremy Jahn - Alexander Erler
21:00Leshem/Hoyt - Setkic/Heyman
21:00Julie Gervais - Mylene Halemai
21:00Magali Kempen - Sofia Sanchez
21:00Tara Moore - Nadia Podoroska
21:15Antoine Escoffier - Manuel Guinard
22:00Kissell/Kukharchuk - Appel/Schaefer
22:00Kozaki/Noel - Zhu/Hartono
22:00Rodriguez/Sewing - Ng/Rapolu
22:00Comesana/Lipovsek Puches - Mendez/Farren
22:00Kissell/Sysoev - Corwin/Walkin
22:00Ayano Shimizu - Jule Niemeier
22:00Elaine Chervinsky - Maria Mateas
22:00Grace - Jamie Loeb
22:00Tereza Mrdeza - Nikki Redelijk
22:30Gueydan/Moysan - Raja/Shamasdin
22:30Nouza/Sachko - Moeller/Welte
22:30Satral/Stanek - Zielinski/Zuk
22:30Francesca Jones - Manon Leonard
22:30Laura Pigossi - Clothilde De Bernardi
22:30Marine Partaud - Myrtille Georges
22:45Uladzimir Ignatik - Evan Furness
23:30Alves/In-Albon - Ormaechea/Thombare
23:30Halbauer/Chang - Maristany Zuleta De Reales/Seguel
00:00Eleonora Molinaro - Audrey Moutama
00:00Fanny Ostlund - Rosalie Van Der Hoek
00:00Salma Djoubri - Audrey Albie
01:30Harmony - Emiliana Arango
01:30Black/Lopez - Bunch/Eibl
03:00Bencheikh/De bernardi - Podoroska/Sanchez
03:00Brouleau/Kempen - Bektaş/Moore
03:00Richard Berankis - Querrey
03:00Anastasia Pavlyuchenkova - Nina Stojanovic
03:00Li - Sofia Kenin
03:00Astra Sharma - Anett Kontaveit
03:00Carla Suarez Navarro - Aryna Sabalenka
03:00Swiatek - Tímea Babos
03:00Julia Goerges - Petra Martic
03:00Kristyna Pliskova - Heather Watson
03:00Naomi Osaka - Saisai Zheng
03:00Paula Badosa Gibert - Petra Kvitova
03:00Sara Sorribes Tormo - Veronika Kudermetova
03:00Shuai Zhang - Caty McNally
03:00Taylor Townsend - Jessica Pegula
03:00Chan/Chan - Kalashnikova/Kato
03:00Daniell/Oswald - Granollers/Ceballos
03:00Krajicek/Skugor - Jebawy/Zelenay
04:30Leonard/Halemai - Bogdan/Beslagic
04:30Daniel Evans - Yoshihito Nishioka
04:30Meliss/Molinaro - Djoubri/Georges
04:30Guido Pella - Gregoire Barrere
04:30Alison Riske - Zhu
04:30Ashleigh Barty - Polona Hercog
04:30Caroline Wozniacki - Dayana Yastremskaya
04:30Ekaterina Alexandrova - Barbora Krejcikova
04:30Elise Mertens - Danka Kovinić
04:30Jabeur - Caroline Garcia
04:30Inglis/Mcphee - Kichenok/Yang
04:30King/McHale - Voracova/Pera
04:30Arevalo/O'Mara - Dellien/Londero
04:30Gille/Vliegen - Andujar/Lopez
04:30Krawietz/Mies - Bublik/Kukushkin
04:30Rojer/Tecau - Inglot/Qureshi
04:50Cori Gauff - Sorana Cirstea
05:00Marton Fucsovics - Jannik Sinner
06:00Benoît Paire - Marin Cilic
06:00Diego Sebastian Schwartzman - Alejandro Davidovich Fokina
06:00Matteo Berrettini - Tennys Sandgren
06:00Tatsuma - Novak Djokovic
06:00Tommy Paul - Grigor Dimitrov
06:00Greet Minnen - Elena Rybakina
06:00Brady/Dolehide - Melichar/Xu
06:00Golubic/Davis - Aiava/Cabrera
06:00Kuzmova/Sasnovich - Bozovic/Marshall
06:00Kontinen/Struff - Seppi/Sonego
06:00Molteni/Nys - Bolt/Ebden
06:00Popyrin/Ellis - Dodig/Polasek
06:00Denis Istomin - Federico Gaio
06:00Hugo Grenier - Antoine Hoang
06:00Ramkumar Ramanathan - Soeda
06:00Zhizhen Zhang - Roman Safiullin
06:05Wishaya Trongcharoenchaikul - Roberto Marcora
06:30Christian Garin - Milos Raonic
06:30Stefanos Tsitsipas - Philipp Kohlschreiber
06:30Bedene/A. Behar - Delbonis/Mayer
07:00Collins/Rosolska - Kozlova/Linette
07:30Muhammad/Santamaria - Sanders/Hong
07:30Rodionova/Fourlis - Larsson/Peterson
07:30Doi/Niculescu - Kalinskaya/Putintseva
07:30Kecmanovic/Ruud - Klaasen/Marach
07:30Purcell/Saville - Vasilevski/Rublev
07:30Sitak/Sharan - Carreno Busta/Sousa
07:30Aslan Karatsev - Dmitry Popko
07:30Attila Balázs - Filippo Baldi
07:30Peter Polansky - Shuichi Sekiguchi
08:00Marc Polmans - Dusan Lajovic
08:00Michael Mmoh - Roberto Bautista-Agut
08:00Hibino - Maria Sakkari
08:00Djere/Cecchinato - Koolhof/Mektic
08:00Guccione/Reid - Lopez/Ramos Vinolas
08:30Hubert Hurkacz - John Millman
08:30Qiang Wang - Fiona Ferro
09:00Bryan/Bryan - Bopanna/Uchiyama
09:00Denis Yevseyev - Botic Van De Zandschulp
09:00Renzo Olivo - Robin Haase
09:00Gaio/Lorenzi - Brkic/Pavic
09:30Venus/Peers - Nielsen/Puetz
10:00Emir Şendoğan - Antonio Cayetano March
10:00Jonathan Eysseric - Nitin Kumar Sinha
10:00Julien Cagnina - Timofey Skatov
10:00Razborsek - Marlon Vankan
10:00Martin Tiffon - Esteban Bruna
10:00Valentin Lapalu - Yanki Erel
10:00Andreea Prisacariu - Anja Wildgruber
10:00Beyda Baykal - Ayla Aksu
10:00Nana Kawagishi - Nina Potocnik
10:00Colmegna/Njiric - Okuno/Han
10:00Kulambayeva/Ma - Kawagishi/Kobayashi
10:00Sevcikova/Wildgruber - Craciun/Prisacariu
10:00Akkoyun/Turker - Nagy/Razborsek
10:00Martin Tiffon/March - Boluda-Purkiss/Skatov
10:30Jiri Vesely - Zdenek Kolar
11:00Jordan Thompson - Fabio Fognini
11:00Alexander Shevchenko - Petr Hajek
11:00Dusan Rajic - Davud Amirov
11:00Fermin Tenti - Benjamin Dhoe
11:00Hanyi - Fabrizio Ornago
11:00Juan Pablo - Valentin Vanta
11:00Marco Furlanetto - Duje Kekez
11:00Muthu Aadhitiya Senthilkumar - Dennis Uspensky
11:00Nathan Seateun - Thomas Pavlekovich Smith
11:00S D Prajwal - Mathieu Perchicot
11:00Sergi Perez Contri - Gergely Madarasz
11:00Stefano Baldoni - Daniele Capecchi
11:05Tamara Zidansek - Serena Williams
12:00King/Reese - Ratiwatana/Rungkat
12:00Jerzy Janowicz - Constant Lestienne
12:00Kyrian Jacquet - Alexandre Muller
12:00Mats Moraing - Karim-Mohamed Maamoun
12:00Pavel Kotov - James Ward
12:00Serhiy Stakhovsky - Nino Serdarusic
12:00Rojer/Furness - Walkow/Janowicz
12:00Bonzi/Muller - Vatutin/Klein
12:00Helene Pellicano - Yvonne Cavalle-Reimers
12:00Jessica Bouzas Maneiro - Camilla Rosatello
12:00Lara Escauriza - Violeta Martinez
12:00Linnea Malmqvist - Alba Carrillo Marin
12:00Margot Yerolymos - Marta Custic
12:00Maria Gutierrez Carrasco - Mira Antonitsch
12:00Maria Marfutina - Athina Pitta
12:00Valentina Ryser - Nina Stadler
12:00Antonic/Schaeder - Grimm/Duerst
12:00Barad Itzhaki/Wuarin - Marfutina/Rosatello
12:00Cavalle-Reimers/Cervino Ruiz - Redondo/Suviste
12:00Lovqvist/Saner - Bouzo Zanotti/Moreno Barranquero
12:00Yerolymos/Stadler - Orange/Robbe
12:00Yoshitomi/Ogata - Andres-Rodriguez/Ugrelidze
12:00Arjun Kadhe - Marko Tepavac
12:00Aziz Dougaz - Luca Castelnuovo
12:00Enrico Dalla Valle - Takanyi Garanganga
12:00Jesper De Jong - Majed Kilani
12:00Mario Gonzalez Fernandez - Louis Tessa
12:00Skander Mansouri - Moez Echargui
12:00Carola Cavelli - Gozal Ainitdinova
12:00Chiraz Bechri - Martina Peretti
12:00Jodie Anna Burrage - Miriam Kolodziejova
12:00Nika Shytkouskaya - Natalia Orlova
12:00Rania Azziz - Nina Alibalic
12:00Lukic - Tereza Mihalikova
12:00Drozd Pereira/Intert - Suvirdjonkova/Zheng
12:00Kubareva/Shytkouskaya - Morton/Morton
12:00Nieuwboer/Haseth - Danukova/Shauha
12:00Barbu/De Jong - Kilani/Malesevic
12:00Goering/Ponomar - Vogt/Hamidovic
12:00Kajuru/Kraus - Seibold/Zaja
12:00Kern/Schmucker - Garland/Chiesa
12:00Poduraeva/Praefke - Berankova/Jorge
12:00Tomanova/Herdzelas - Boehner/Fonte
12:30Filip Krajinović - Roger Federer
13:00Madison Keys - Arantxa
13:00Alexandre Peyrot - Mats Rosenkranz
13:00Alexis Gautier - Thomas Laurent
13:00Alvaro Lopez San Martin - Emilien Voisin
13:00Antoine Bellier - Ricardo Ojeda Lara
13:00Arthur Bouquier - Marek Gengel
13:00Clement Tabur - Hugo Pontico
13:00David Poljak - Arthur Reymond
13:00Laurent Rochette - Joffrey De Schepper
13:00Louis Dussin - Anton Matusevich
13:00Lucas Catarina - Kenny de Schepper
13:00Blanchet - Hugo Pierre
13:00Yannick Mertens - Titouan Droguet
15:00Kubka/Falkowska - Breckova/Laboutkova
15:00Orav/Saar - Vismane/Sekulic
15:00Vindiga/Runcha - Parkhomenko/Petruzelova
17:00Alexandra Anttila - Anastasia Sysoeva
17:00Joelle Kissell - Victoria Rodriguez
17:00Nika Kukharchuk - Jessica Plazas
20:00Cline/Closs - Vanlangendonck/Fung
20:00Mikulskyte/Appleton - Aikawa/Kishigami
22:00Alves/Olivieri - Whitehouse/Fox
22:00Arconada/Smith - Ayap/Manji
02:00Gael Monfils - Karlovic
02:00Nick Kyrgios - Gilles Simon
02:00Pierre-Hugues Herbert - David Goffin
02:00Priscilla - Angelique Kerber
03:00Alex Bolt - Dominic Thiem
03:00Aljaz Bedene - Ernests Gulbis
03:00Andreas Seppi - Stanislas Wawrinka
03:00Jaume Antoni Munar Clar - Alexei Popyrin
03:00Mikael Ymer - Karen Khachanov
03:00Nikoloz Basilashvili - Fernando Verdasco
03:00Peter Gojowczyk - Pablo Carreno Busta
03:00Rafael Nadal - Federico Delbonis
03:00Yuichi Sugita - Andrey Rublev
03:00Arina Rodionova - Kiki Bertens
03:00Belinda Bencic - Jelena Ostapenko
03:00Catherine Cartan Bellis - Karolina Muchova
03:00Danielle Rose Collins - Yulia Putintseva
03:00Donna Vekić - Alizé Cornet
03:00Elina Svitolina - Lauren Davis
03:00Garbine Muguruza - Ajla Tomljanovic
03:00Harriet Dart - Simona Halep
03:00Laura Siegemund - Karolina Pliskova
03:00Svetlana Kuznetsova - Camila Giorgi
03:00Zarina Diyas - Anna Blinkova
03:00Alexandrova/Bara - Guarachi/Christian
03:00Bellis/Vondrousova - Mertens/Sabalenka
03:00Blinkova/Wang - Kontaveit/Minella
03:00Cornet/Ferro - Diaz/Rybakina
03:00Duan/Zheng - Carter/Stefani
03:00Garcia-Perez/Sorribes Tormo - Adamczak/Srebotnik
03:00Hsieh/Strycova - Bouzkova/Zidansek
03:00Kravchuk/Pegula - Begu/Pliskova
03:00Krejcikova/Siniakova - Siegemund/Friedsam
03:00Kudermetova/Riske - Peng/Zhang
03:00Moore/Sharma - Barty/Goerges
03:00Muchova/Teichmann - Gauff/Mcnally
03:00Ninomiya/Hibino - Hradecka/Klepac
03:00Olaru/Jakupovic - Babos/Mladenovic
03:00Perez/Stosur - Arruabarrena/Jabeur
03:00Peschke/Schuurs - Stollar/Yastremskaya
03:00Sakkari/Tomljanovic - Dabrowski/Ostapenko
03:00Stojanovic/Jurak - Bondarenko/Krunic
03:00Townsend/Flipkens - Maria/Sevastova
03:00Uytvanck/Minnen - Aoyama/Shibahara
03:00Wu/Lee - Kenin/Mattek-Sands
03:00Zhu/Han - Kichenok/Mirza
03:00Arends/Berankis - Melzer/Roger-Vasselin
03:00Barrere/Mannarino - Tiafoe/Humbert
03:00Cacic/Lajovic - Gonzalez/Martin
03:00Demoliner/Middelkoop - Sandgren/Withrow
03:00Duckworth/Polmans - O'Connell/Harris
03:00Duran/Schwartzman - Kubot/Melo
03:00Hurkacz/Pospisil - Marray/Skupski
03:00Kwon/Millman - Gonzalez/Skupski
03:00Lindstedt/Chardy - Cuevas/Pella
03:00Maheu/Herbert - Bolelli/Paire
03:00Paul/Fritz - Cabal/Munar
03:00Pavic/Soares - Bambridge/Mclachlan
03:00Ram/Salisbury - Norrie/Fucsovics
03:00Thompson/Hewitt - Nam/Song
03:00Johnson/Querrey - Albot/Molchanov

Maç İzle

Canlı Maç İzle siteleri arasında son 2 yıl içerisinde isim yapmış olan izlemaç izleyicilere süper lig, premier lig, bundesliga gibi büyük ligleri sunuyor. Sade ve anlaşılır arayüzüyle yapması gereken işi yapıyor. Yayın konusunda da sektörün lideri konumundadır. En düşük gecikme sürelerini sunmaktadır.

Bedava Maç İzle

Bedava Maç İzle demek anlayacağınız üzere beleş yani ücretsizdir. Jestyayın,iSpor,Sekastream,Tikobet gibi sitelerden farklı olarak izlemaç tek bir lige odaklanmaz. Yeri gelir 1080p yayın veriririz. Sezon içinde tuttuğunuz takımın bütün maçlarını buradan izlersiniz.

Bein Sports İzle

Bein Sports İzle bildiğiniz gibi digi çok yükse paralar istiyor. Biz ise para falan istemeyiz. Kafanıza göre izleyin bütün maçları. Futbol, basketbol, tenis onlarda olan tüm etkinlikler bizde de var. :)

Lig Tv İzle

Lig Tv izle bir zamanların popüler araması. Şimdi ise artın yerini bein sports aldı. Aynı şeyin laciverti işte. Değişen bir şey yok. Ekstra birkaç bir şey geldi. O kadar. Futbol basketbol tenis falan var işte.

Smart Spor İzle

Smart Spor İzle işte burası fenerbahçeli kardeşlerin sevdiği bir kanal. Panzerlerin yaptığı şeyleri burada görebiliyorlar. İşin şakası, hazırlık maçları, audi cup gibi etkinlikleri yayınlıyorlar. Tabi ki bizim sitemiz olan izlemaç adresinde de bu kanalı izleyebilirsiniz.

Tivibu Spor İzle

Tivibu spor izle ekranını kullanarak izlemaç güvencesi ile sizler de bu ekrandaki tüm canlı yayınları yani spor müsabakalarını ücretsiz olarak takip edebilirsiniz. 1080p yayın kalitesi ile birlikte kendinizi tribünde hissedecek ve bu heyecanı bir üst seviyede yaşayacaksınız.

Süper Kupa Burada!

Süper Kupa izlebutonuna tıkladığınız takdirde yayın direkt olarak karşınıza çıkacak ve sorunsuz bir şekilde müsabakayı seyredeceksiniz. Şampiyonlar Ligi şampiyonu ve Uefa Kupası şampiyonunu karşı karşıya getiren ve dünyada milyonlarca futbol severin büyük bir heyecanla takip ettiği özel bir etkinlik olan Süper Kupa, izlemaç farkı ile birlikte ücretsiz olarak karşınıza çıkıyor. Bu konuda aklınıza herhangi bir soru işareti takılmasın çünkü şifreli yayın değil ve sizlerden ücret talep eden bir site olmadığını da belirtmek gerekiyor. Futbol heyecanı bu adres ile birlikte bir üst seviyeye taşınıyor ve sizler de günü futbol ile tamamlayabiliyorsunuz.

Şampiyonlar Ligi Maçları

Şampiyonlar ligi izle aramalarına gerek kalmadan izlemac22.net üzerinden bu kupayı da takip etmek mümkündür. Şampiyonlar Ligi, milyonlarca futbol severi ekran başına kilitleyen turnuvalardan bir tanesidir. Dünyanın en büyük takımları yine dünyanın en büyük kupasını almak için mücadele veriyor ve ortaya harika bir futbol çıkıyor. Sizler de gerçek bir futbol tutkunu iseniz ve bu kupayı kaçırmak istemiyorsanız eğer sitedeki yerinizi alabilirsiniz. Ücretli kanallara ödediğiniz rakamlar artık canınızı sıkıyor ve alternatif arıyorsanız eğer izlemac22.net bu konuda sizlere en iyi şekilde yardımcı olacaktır. Heyecanı üst seviyeye taşıyan ve standartları yükselten yayın kalitesi ile futbola doyacaksınız ve tüm bunlar için hiçbir ücret ödemenize de gerek kalmıyor. Tek bir tık ile dünyanın en iyi takımları yaşam alanlarınıza taşınıyor.

Uefa Avrupa Ligi Heyecanı

Dünyanın nefesini tutup izlediği Uefa Kupası mücadeleleri de Uefa Kupası izleekranında yanı izlemaç’da sizleri bekliyor olacaktır… Dünyanın en iyilerinin karşı karşıya geldiği ve büyük bir heyecana sahne olduğu bu etkinlik, milyonlarca kişi tarafından takip ediliyor ve futbol severler bu kupa ile birlikte futbola doyuyor da diyebiliriz. Ücretli kanallara para ödemek yerine sizler de online dünya aracılığı ile hiçbir ücret ödemeden futbol keyfini sürebilirsiniz. Bültendeki tüm maçlar canlı olarak yayınlanıyor ve hem görüntü hem ses kalitesi bakımından bir inceleme yapıldığında ortaya muazzam bir yayın çıkıyor. Ayrıca, UEFA Avrupa Ligi ücretsiz canlı izleyebilirsin.