Canlı Maç İzle

Tüm şifreli spor kanallarını izlemaç farkıyla ücretsiz olarak hd kalitede canlı maç izlemek için izlemac22.net’i tercih edin!

DUYURU: Instagram'da @izlemacnettv olarak bizi takip edebilirsiniz.
Utah Jazz - Houston Rockets (S SPORT HD)
compressexpand
En iyi oranlar iSpor'da, HEMEN ÜYE OL!
14:00Giresunspor - Ümraniyespor (beIN SPORTS MAX 1 HD)CANLI
14:00Kayserispor - Ankaragücü (beIN SPORTS HD 2)CANLI
13:00Filistin - BurundiCANLI
13:00Zbrojovka Brno - Banik OstravaCANLI
13:00Slovan Liberec - PardubiceCANLI
12:30Chin United - Hantharwady UnitedCANLI
12:15Friends Club - Sankata ClubCANLI
12:00Batrana Doamna - Progresul PecicaCANLI
12:00ŠK Slovan Bratislava - Rubin KazanCANLI
12:00Torpedo-BelAZ Zhodino - Maladzechna-DYUSSH-4CANLI
12:00Sagaing United - Shan UnitedCANLI
12:00Sothern Myanmar - MagweCANLI
11:30Poprad - Pohronie
12:00Bayswater City - Cockburn City
12:00Perth FutbolClub - Joondalup
12:00Atletik Kuklen - Maritsa Plovdiv
12:00Millenium Giarmata - Ghiroda
12:00Kazanka - Dolgoprudny
12:00Oure - Dalum
12:00Progresul Spartac Bükreş - Gloria Popesti-Leordeni
12:00Sisaket - Customs United
12:00Hanácká Slavia Kroměříž - Kozlovice
12:00Stal Brzeg - Ruch Zdzieszowice
12:00Hrvatski Dragovoljac - Kustosja
12:00Bhawanipore - Mohammedan
12:15Lieboch - Tobelbad
12:30Tartu JK Welco Elekter - Vändra Vaprus
12:30Hapoel Sandala Gilboa - Maccabi Ahi Iksal
12:30Ihud Bnei Baqa - Maccabi Nujeidat Ahmed
12:30Fastav Zlín - Lisen
12:30Gloria Buzău - ACSF Vointa Turnu Magurele
12:30Garbarnia Kraków - Record Bielsko-Biala
12:30UOR-5 Egoryevsk - Ramenskoye
13:00Slovácko - Uničov
13:00Sparta Prague - Ústí nad Labem
13:00BATE Borisov - Vitebsk
13:00Broń Radom - Wisla Pulawy
13:00Dziugas Telsiai - Šiauliai
13:00Kolkheti-1913 Poti - Shukura Kobuleti
13:00Čukarički - Raków Częstochowa
13:00Senica - Komarno
13:00Szombierki Bytom - Ruch Chorzow
13:00Győri - ŠTK 1914 Šamorín
13:00Skra Czestochowa - Kluczbork
13:00Olimpia Grudziądz - Widzew Łódź
13:00Pallokerho Keski-Uusimaa - KäPa
13:00Podbeskidzie Bielsko-Biała - Katowice
13:00Samgurali Tskhaltubo - Merani Martvili
13:00Sokol Brozany - Varnsdorf
13:00Serpukhov - Stupino
13:00Meteor Balashikha - Legion Ivanteevka
13:00Yomraspor - Sultanbeyli Belediyespor
13:00Zarkovo - Khangarid Klub
13:00Vihiga Bullets - Muranga Seal
13:15Corps of Signals - Panjim Footballers
13:15Jammerbugt - Vejgaard Boldspilklub
13:15Drava Ptuj - Slavoj Vysehrad
13:15Klagenfurt - ASCO ATSV Wolfsberg
13:30Acre - Ahva Kafr Manda
13:30Sancaktepe Belediyespor - İnegölspor
13:301877 Alemdağ Spor - Tepecik Belediye Spor
13:30Bayrampaşa - Muğlaspor
13:30Manisaspor - Serik Belediyespor
13:30Şile Yıldızspor - Group Buca
13:30Yeni Altındağ Belediyespor - Batman Petrolspor
13:45Fimleikafélag Hafnarfjarðar - Breiðablik
14:00Kayserispor - Ankaragücü
14:00Chrudim - Slovan Velvary
14:00Odra Opole - Polkowice
14:00CSKA Moskova - LASK Linz
14:00Ruch Radzionków - Spójnia Landek
14:00Cluj - Club Sport Emelec
14:00Copenhagen - Halmstads
14:00Vítkovice - Frýdek-Místek
14:00Pelister - Mačva Šabac
14:00Nieciecza - Stal Stalowa Wola
14:00Pogon - Hetman Zamość
14:00Opava - Tychy
14:00Giresunspor - Ümraniyespor
14:00Honka - HIFK
14:00Wazito - Posta Rangers
14:00Vitoria de Sernache - Oleiros
14:00Nkwazi - Kabwe Warriors
14:10Viljandi Tulevik - Kuressaare
14:30Dubrava - Sesvete
14:30ViOn Zlaté Moravce - Tatran Liptovský Mikuláš
14:30Vital'O - Bujumbura
14:30HJK - Turun Palloseura
14:30Machine Sazi - Sepahan Isfahan
14:30Íþróttabandalag Akraness - Íþróttafélagið Grótta
15:00Häcken - Norrby
15:00Brøndby - Hvidovre
15:00Lichtenberg 47 - International Leipzig
15:00Dinamo Zagreb - Koper
15:00Warta Poznań - Belchatow
15:00Szombierki Bytom - Energetyk ROW Rybnik
15:00Loko Vltavín - Příbram
15:00Radomiak Radom - Puszcza Niepołomice
15:00Skjetten - Ready
15:00Hartberg - Cracovia
15:00Vejle Boldklub - Kolding
15:00Espanyol - Athletic Bilbao (spor SMART HD)
15:00Elbasani - Oriku
15:00Veleciku Koplik - Besëlidhja Lezhë
15:00Sebeta City - Awassa City
15:00Shire Endaselassie - Jimma Kenema
15:00Ekenäs - Gnistan
15:00Lahti - Ilves
15:00RoPS - Seinajoen Jalkapallokerho
15:00Gohar - Saipa
15:00Paykan - Nassaji Mazandaran
15:00Tamaraceite - Mensajero
15:00Kópavogur - Íþróttabandalag Vestmannaeyja
15:00Chemelil Sugar - Sofapaka
15:00Mahia - Bandari
15:00Kariobangi Sharks - Kakamega Homeboyz
15:00Kisumu All Stars - Leopards
15:00Nzoia Sugar - Kericho
15:00Migori - Coast Stima
15:00Shabana - Modern Coast Rangers
15:00Interforce - Kirehe
15:00Miroplast - Alpha
15:00Rutsiro - Pepiniere
15:00Rwamagana City - Vision
15:00UR - Gasabo United
15:00Espanyol - Athletic Bilbao
15:15Ahan Isfahan - Pars Jonoubi
15:20Hajer Club - Al-Entesar
15:30Strumska Slava - Kariana Erden
15:30Slavia Prague - Dynamo Ceske Budejovice
15:30Mladá Boleslav - DAC 1904 Dunajská Streda
15:30Haka - Kuopion Palloseura
15:30Ittihad Khanyounis - Gaza
15:30Shabab Rafah - Sadaka Club
15:30Hapoel Bnei Furadiss - Ihud Bnei Kfar Kara
15:30Tzeirey Kafr Kana - Ihud Bnei Majd al-Krum
15:30Zakakiou - Ermis Aradippou
15:30Omonia Aradippou - Omonia Psevda
15:30Karmiotissa Polemidion - Digenis Ypsonas
15:40Al-Washm - Al-Rawdhah
15:45Al-Arabi Al Saudi - Drae
15:45Brentford - Leicester City
15:55Mukhammad Shekhov - Safa Club Dammam
15:55Abha - Al-Faisaly Harmah
16:00Admin Tororo - Police
16:00Mbale Garage - Uganda People's Defence Force
16:00Thyella Rafinas - Ypato
16:00Niki Volos - Ialyssos
16:00Veria - Kavala
16:00Kabwe youth soccer academy - Forest Rangers
16:00Kansanshi Dynamos - Napsa Stars
16:00Woon-jae - Lumwana Radiants
16:00Zenit Saint Petersburg - Bull Salzburg
16:00Helsingborgs - Lyngby Boldklub
16:00Fotboll - Vasteras
16:00ČSK Uherský Brod - Púchov
16:00FC - Śląsk Wrocław
16:00Neman Grodno - Gorodeya
16:00Paide Linnameeskond - Nomme Kalju
16:00Rudar Velenje - Šmartno 1928
16:00Wiener Viktoria - Ortmann
16:002000 Mulheim-Karlich - Rot-Weiss Koblenz
16:00Sokol Živanice - Graffin Vlašim
16:00Oldenburg 1894 - Atlas Delmenhorst
16:00Magdeburg - Zwickau
16:00Chemnitzer - Viktoria Köln
16:00Carl Zeiss Jena - Preußen Münster
16:00Duisburg - Ingolstadt 04
16:00Meppen - Waldhof Mannheim
16:00Würzburger Kickers - SpVgg Unterhaching
16:00Rodinghausen - Bergisch Gladbach 09
16:00Haltern - Alemannia Aachen
16:00Homberg - Sportfreunde Lotte
16:00Atlético Petróleos Luanda - Mamelodi Sundowns
16:00Platinum - Al-Hilal Club
16:00KPV - Oulu
16:00Mikkelin Palloilijat - MYPA
16:00Amsterdamsche - Spakenburg
16:00Hapoel Kfar Saba - Hapoel Tel Aviv
16:00Paphos - Olympiakos Nicosia
16:00Balzan - Santa Lucía
16:05Arabi Umm Al Quwain - Masafi Club
16:10Hamriah - Bataeh
16:10Al-Thaid Sharjah - Taawon
16:10Bahla Club - Sohar
16:15Inter Turku - Mariehamn
16:15Jaro - Kajaani
16:15Kenya Commercial Bank - Western Stima
16:30Nurmijärven Jalkapalloseura - Klubi-04
16:30Lamontville Golden Arrows - Kaizer Chiefs
16:30Stellenbosch - Polokwane City
16:30Moroka Swallows - Free State Stars
16:30Sporting - University of Pretoria
16:30Uthongathi - Real Kings
16:30Chennai City - East Bengal
16:30Salal - Al-Khor Sports Club
16:30Yarmouk Kuwait - Kazma Sporting Club
16:30Paradiso - Bellinzona
16:30Bromharitaojkarna - Sollentuna
16:30Osmanlıspor - Keçiörengücü (beIN SPORTS MAX 1 HD)
16:30Osmanlı Spor - Keçiörengücü
16:45Busaiteen Club - Manama Club
16:45Township Rollers - Botsvana Defence Force
16:45Górnik Zabrze - Teplice
16:55Ferencvárosi - Paksi
17:00Kasımpaşa - Alanyaspor
17:00Amal Bou Saâda - Arzew
17:00Pisa 1909 - Juve Stabia
17:00Oran - El Eulma
17:00Cittadella - Benevento Calcio
17:00Saïda - Racing Club Rélizane
17:00Virtus Entella - Cremonese
17:00Skikda - Arba
17:00Pordenone Calcio - Delfino Pescara 1936
17:00Annaba - Tadjenant
17:00Harrach - Olympique de Médéa
17:00Lens - Clermont Foot
17:00FC - Kerala Blasters
17:00ASWH - Noordwijk
17:00Rijnsburgse Boys - Excelsior Maassluis
17:00Ballymun - Maynooth University Town
17:00Bluebell United - Crumlin United
17:00Cobh Wanderers - Rockmount
17:00College Corinthians - Douglas Hall
17:00Civil Service Strollers - Kelty Hearts
17:00Citta di Fasano - Sorrento Calcio
17:00Santarém - Beira-Mar
17:00Virtus - Murata
17:00Krylia Sovetov - Bohemians 1905 Prag
17:00Lech Poznań - Shakhtar Donetsk
17:00Fremad Amager - Køge
17:00Rijeka - Olimpija Ljubljana
17:00Maribor - Beltinci
17:00Vinogradar - Maksimir
17:00Sarpsborg 08 - Norrköping
17:00Bremerhaven - Rot-Weiss Cuxhaven
17:00Kasımpaşa - A.Alanyaspor (beIN SPORTS HD 1)
17:00Spal - Bologna (beIN SPORTS HD 3)
17:00Lens - Clermont (beIN SPORTS MAX 2 HD)
17:00SPAL - Bologna 1909
17:20Esteghlal - Kuwait
17:20Shahr Khodro - Riffa
17:30Cefn Druids - Pontardawe Town
17:30Connah's Quay - Afan Lido
17:30Swansea University - Prestatyn Town
17:30New Saints - Aberystwyth Town
17:30Sports - Haverfordwest County
17:30Koninklijke - Treffers
17:30Scheveningen - Hardenberg Heemse Combinatie
17:30Katwijk - Tielse Eendracht Combinatie
17:30Austria Klagenfurt - ASKÖ Gmünd
17:30E.Frankfurt - Leipzig (S SPORT 2 HD)
17:30Borussia Mönchengladbach - Mainz 05
17:30Eintracht Frankfurt - Leipzig
17:30Freiburg - Paderborn 07
17:30Union Berlin - Augsburg
17:30Wolfsburg - Hertha
17:50Tammeka Tartu - Narva Trans
18:00Newcastle United - Oxford United
18:00Portsmouth - Barnsley
18:00Reading - Cardiff City
18:00Southampton - Tottenham Hotspur
18:00West Ham United - West Bromwich Albion
18:00Stoke City - Swansea City
18:00Bristol Rovers - Fleetwood Town
18:00Burton Albion - Accrington Stanley
18:00Ipswich Town - Lincoln City
18:00Peterborough United - Rotherham United
18:00Rochdale - Gillingham
18:00Huesca - Lugo
18:00Sporting de Gijón - Fuenlabrada
18:00Carlisle United - Walsall
18:00Crawley Town - Grimsby Town
18:00Exeter City - Colchester United
18:00Leyton Orient - Newport County
18:00Macclesfield Town - Forest Green Rovers
18:00Mansfield Town - Bradford City
18:00Morecambe - Cambridge United
18:00Salford City - Oldham Athletic
18:00Scunthorpe United - Crewe Alexandra
18:00Stevenage - Plymouth Argyle
18:00Swindon Town - Port Vale
18:00Celtic - Ross County
18:00Hamilton Academical - Livingston
18:00Motherwell - Hibernian
18:00Johnstone - Kilmarnock
18:00Arbroath - Partick Thistle
18:00United - Inverness
18:00Dundee United - Greenock Morton
18:00Queen of the South - Alloa Athletic
18:00Buffles du Borgou - Panthers
18:00Tlemcen - Béjaïa
18:00Berekum Chelsea - Aduana Stars
18:00Ebusua Dwarfs - Dreams
18:00Eleven Wonders - Karela
18:00Great Olimpiyat Oyunları - International Allies
18:00King Faisal Babes - Elmina Sharks
18:00Medeama - Ashanti Gold
18:00Chesham United - Taunton Town
18:00Dorchester Town - Salisbury City
18:00Farnborough - Beaconsfield
18:00Gosport Borough - Merthyr Town
18:00Harrow Borough - Hartley Wintney
18:00Metropolitan Police - Blackfield & Langley
18:00Swindon Supermarine - Truro City
18:00Tiverton Town - Walton Casuals
18:00Weston-super-Mare - Hayes & Yeading United
18:00Wimborne Town - Hendon
18:00Yate Town - Poole Town
18:00Barwell - Lowestoft Town
18:00Bromsgrove - Coalville Town
18:00Hednesford Town - Stourbridge
18:00Hitchin Town - Alvechurch
18:00Kings Langley - Stratford Town
18:00Leiston - Rushall Olympic
18:00Nuneaton Town - Rushden & Diamonds
18:00Peterborough Sports - Tamworth
18:00Redditch United - Needham Market
18:00Royston Town - Banbury United
18:00Ives Town - Biggleswade Town
18:00Billericay Town - Tonbridge Angels
18:00Braintree Town - Slough Town
18:00Chippenham Town - Havant & Waterlooville
18:00Dartford - Dulwich Hamlet
18:00Eastbourne Borough - Concord Rangers
18:00Hampton & Richmond Borough - Albans
18:00Hemel Hempstead Town - Welling United
18:00Hungerford Town - Chelmsford City
18:00Maidstone United - Oxford City
18:00Wealdstone - Bath City
18:00Weymouth - Dorking Wanderers
18:00Bowers & Pitsea - Hornchurch
18:00Enfield Town - Cray Wanderers
18:00Folkestone Invicta - Corinthian-Casuals
18:00Horsham - Bishop's Stortford
18:00Kingstonian - Carshalton Athletic
18:00Leatherhead - Merstham
18:00Lewes - East Thurrock United
18:00Margate - Haringey Borough
18:00Potters Bar Town - Bognor Regis Town
18:00Wingate & Finchley - Brightlingsea Regent
18:00Worthing - Cheshunt
18:00Ashton United - Lancaster City
18:00Sundsvall - Östersunds
18:00Atherton Collieries - Gainsborough Trinity
18:00Mjøndalen - Vålerenga Fotball
18:00Bamber Bridge - Redcliffe
18:00VMFD Zalgiris Vilnius - Stomil Olsztyn
18:00Basford United FutbolClub - Morpeth Town
18:00Buxton - United of Manchester
18:00Hyde United - Grantham Town
18:00Mickleover Sports - Matlock Town
18:00South Shields - Witton Albion
18:00Boreham Wood - Barrow
18:00Stafford Rangers - Scarborough Athletic
18:00Bromley - Barnet
18:00Stalybridge Celtic - Nantwich Town
18:00Chesterfield - Fylde
18:00Warrington Town - Whitby Town
18:00Chorley - Halifax Town
18:00Alfreton Town - Gateshead
18:00Dagenham & Redbridge - Notts County
18:00Altrincham - Bradford Park Avenue
18:00Dover Athletic - Aldershot Town
18:00Blyth Spartans - King's Lynn Town
18:00Valencia - Barcelona (spor SMART HD)
18:00Harrogate Town - Wrexham
18:00Boston United - Kidderminster Harriers
18:00Hartlepool United - Stockport County
18:00Brackley Town - Guiseley
18:00Maidenhead United - Eastleigh
18:00Chester - Darlington
18:00Sutton United - Solihull Moors
18:00Farsley Celtic - Telford United
18:00Torquay United - Ebbsfleet United
18:00Gloucester City - Southport
18:00Woking - Yeovil Town
18:00Hereford - Curzon Ashton
18:00Spennymoor Town - Leamington
18:00York City - Kettering Town
18:00Mervue United - West United
18:00Airdrie United - Stranraer
18:00Clyde - East Fife
18:00Falkirk - Forfar Athletic
18:00Peterhead - Dumbarton
18:00Raith Rovers - Montrose
18:00Cove Rangers - Annan Athletic
18:00Cowdenbeath - Brechin City
18:00Queen's Park - Albion Rovers
18:00Stenhousemuir - Edinburgh City
18:00Stirling Albion - Elgin City
18:00Fraserburgh - Nairn County
18:00Edinburgh University - Cumbernauld Colts
18:00Edusport Academy - Glasgow
18:00Gala Fairydean Rovers - Gretna
18:00Ariznabarra - Santurtzi
18:00Roda - Intercity Alicante
18:00Novelda - Sylla
18:00Larnaca - Limassol
18:00Carrick Rangers - Warrenpoint Town
18:00Crusaders - Ballymena United
18:00Dungannon Swifts - Institute
18:00Linfield - Glenavon
18:00Juventude de Pedras Salgadas - Fafe
18:00Merelinense - Uniao Madeira
18:00Deportes Antofagasta - Coquimbo Unido
18:00Valencia - Barcelona
18:00Kamerun - Çad
18:00Burnley - Norwich City
18:00Coventry City - Birmingham City
18:00Millwall - Sheffield United
18:10Shabab Riyadh - Al-Hilal
18:15Samano - Union Club Cartes
18:15Íþróttafélag Reykjavíkur - Knattspyrnufélag Reykjavíkur
18:30Allerheiligen - Rottenmann
18:30Salitas - SONABEL
18:30Tanda - Issia Wazi
18:30Bouake - Abobo
18:30Sporting Club de Gagnoa - Bassam
18:30Amorebieta - Tudelano
18:30Llagostera - Prat
18:30Ferriolense - Santa Catalina Atletico
18:30Juan - Ardoi Futbol Elkartea
18:30Hapoel Ironi Kiryat Shmona - Hapoel Be'er Sheva
18:30Mamahira - Bakaridjan
18:30Al-Suwaiq - Rustaq
18:30Mirbat - Dhofar S.C.S.C.
18:40Sadd - Al-Shahaniya Sports Club
19:00Altay - İstanbulspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:00Vllaznia - Laçi
19:00Virton - Beerschot Wilrijk
19:00Vita Club - Kabylie
19:00ZESCO United - Primeiro de Agosto
19:00Béjaïa - Khroub
19:00Vaasan Palloseura - Akatemia
19:00Andrézieux - Chamalieres
19:00Orlando Pirates - AmaZulu
19:00Lagun Onak - Tolosa
19:00Stade Lausanne-Ouchy - Aarau
19:00Kaposvári Rákóczi - Puskás Akadémia
19:00Mezőkövesd-Zsóry - Várda
19:00Fehervar - Budapest Honvéd
19:00Zalaegerszegi - Diósgyőri
19:00Real Bamako - Nianan
19:00Altay - İstanbulspor
19:15Al-Muharraq - Qalali Club
19:30Dugo Selo - Zagorec Krapina
19:30Marsilya - Angers (beIN SPORTS HD 3)
19:30Tallinding United - Real de Banjul
19:30Banjul - Marimoo
19:30Constancia - Platges de Calvia
19:30Club Deportivo Santa Úrsula - Marino
19:30Deusto - Urduliz
19:30Hapoel Haifa - Hapoel Ra'anana
19:30Kriens - Winterthur
19:30Keur Madior - Demba Diop Mbour
19:30Dakar Sacre-Coeur - Diaraf
19:30Teungueth - ASEC Ndiambour
19:30Olympique de Marseille - Angers
20:00Fenerbahçe - İstanbul Başakşehir
20:00R. Charleroi - Mechelen
20:00Salernitana 1919 - Cosenza Calcio
20:00Fenerbahçe - M.Başakşehir (beIN SPORTS HD 1)
20:00Fiorentina - Genoa (beIN SPORTS HD 4)
20:00Challans - Change
20:00Saint-Priest - Yzeure
20:00Vitré - Stade Briochin
20:00Croix - Épinal
20:00Mulhouse - Sainte Genevieve Sports
20:00Jeanne d'Arc de Drancy - Sedan Ardennes
20:00Poissy - Entente Sannois Saint-Gratien
20:00Ruan - Vannes
20:00Trélissac - Colomiers Football
20:00Vendée Les Herbiers - Pryve St. Hilaire
20:00Lleida Esportiu - Olot
20:00Villarrubia - Fernando
20:00Montijo - Plasencia
20:00Santfeliuenc - Peralada
20:00Doxa Katokopias - APOEL
20:00Ksar - ASAC Concorde
20:00Fiorentina - Genoa
20:10Ittihad - Adalah
20:15Las Palmas - Tenerife
20:15College Europa - Joseph's
20:30Hull City - Chelsea
20:30Heerenveen - Alkmaar
20:30Alaves - Villarreal (spor SMART HD)
20:30Bayern Münih - Schalke 04 (S SPORT 2 HD)
20:30PEPO Lappeenranta - JaPS
20:30Yagüe - Pradejon
20:30Larne - Glentoran Belfast United
20:30Larissa - Panathinaikos
20:30Bayern Munich - Schalke 04
20:30Deportivo Alavés - Villarreal
20:50Maccabi Tel Aviv - Ashdod
21:00Zürich - Luzern
21:00Neuchâtel Xamax - Servette
21:00Vitoria - Mateus
21:00America FutbolClub - Americano
21:00Nova Iguaçu Futebol Clube - Friburguense Atlético Clube
21:00Agua Santa - Novorizontino
21:00Associação Desportiva São Caetano - Atlético Monte Azul
21:00Esporte Clube Taubaté - Clube Atlético Votuporanguense
21:00Primavera - Capivariano
21:00São Bernardo - Esporte Clube Noroeste
21:00Gremio Esportivo Osasco - Barretos Esporte Clube
21:00Youssoufia Berrechid - Raja Beni Mellal
21:00d'Abengourou - Africa Sports National
21:00Juventud Deportiva Somorrostro - Sestao River Club
21:00Hapoel - Beitar Ironi Kiryat
21:00Debreceni - Újpest
21:00Club Olympique de Bamako - Sabana de Mopti
21:30Dessel Sport - Sint-Eloois-Winkel Sport
21:30Thes Sport - Charleroi-Marchienne
21:30Brasiliense Futebol Clube - Sobradinho
21:30Real Nucleo Bandeirante - Bosque Formosa
21:30Sociedade Boca Junior - Associação Olímpica de Itabaiana
21:45Heracles Almelo - Feyenoord
21:45Waalwijk - VVV-Venlo
22:00Espérance de Tunis - Raja Casablanca
22:00Envigado Fútbol Club - Boyacá Chicó
22:00Curridabat - Municipal Garabito
22:00Royal Mouscron-Péruwelz - Sint-Truidense
22:00Waasland-Beveren - Eupen
22:00Monaco - Strasbourg (beIN SPORTS HD 4)
22:00St.Etienne - Nimes (beIN SPORTS MAX 1 HD)
22:00Tubize - K. Rupel Boom
22:00Heist - Patro Eisden Maasmechelen
22:00KMSK Deinze - Lierse Kempenzonen
22:00Molenbeek - Liège
22:00Seraing United - Dender
22:00Always Ready - Club Aurora
22:00Jacobina Esporte Clube - Juazeirense
22:00Monaco - Strasbourg
22:00do Gama - Atletico Taguatinga
22:00Saint-Étienne - Nîmes Olympique
22:00Associação Desportiva Cabofriense - Madureira Esporte Clube
22:00Montpellier - Dijon
22:00Pacajus - Horizonte
22:00Stade Brestois 29 - Amiens
22:00Uniclinic - Caucaia
22:00Stade de Reims - Metz
22:00Vila Nova - Jaragua
22:00Bull Brasil - São Bernardo Futebol Clube
22:00Paulista Futebol Clube - Nacional Sao Paulo
22:00Preto - Comercial de Ribeirão Preto
22:00Vitoria Salvador - Fortaleza
22:00Santa Cruz Futebol Clube - Bajai
22:15Central - Horquetta Rangers
22:30Westerlo - Roeselare
22:30São Raimundo - Penarol
22:30Maranhão Atlético Clube - Imperatriz
22:30Gent - Genk
22:45Pistoiese - Carrarese Calcio
22:45Carpi 1909 - Calcio Padova
22:45Sparta Rotterdam - Fortuna Sittard
22:45Rende - Vibonese Calcio
22:45Braga - Porto
22:45Kormakur Hvot - Knattspyrnufélag Fjallabyggðar
22:45Torino - Atalanta (beIN SPORTS HD 3)
22:45Torino - Atalanta
23:00San Miguel - Colegiales
23:00UAI Urquiza - Sacachispas
23:00Club Atlético Acassuso - CSyD Flandria
23:00Club Atlético Villa San Carlos - Los Andes
23:00Club Comunicaciones - Justo José de Urquiza
23:00Club Atlético Central Córdoba - Sportivo Italiano
23:00Club Luján - Club Atlético Ituzaingó
23:00Deportivo Laferrere - Canuelas
23:00Deportivo Merlo - Deportivo Español
23:00Martín de Burzaco - Club Atlético Victoriano Arenas
23:00Jacyoba - Agremiação Sportiva Arapiraquense
23:00Concordia - Associação Chapecoense de Futebol
23:00Águia de Marabá - Castanhal
23:00Clube Atlético Paranaense - Londrina Esporte Clube
23:00Oeste Futebol Clube - Ituano Futebol Clube
23:00Artemisa - Tunas
23:00Real Zaragoza - Numancia
23:00Ciego de Avila - Villa Clara
23:00Matanzas - Santiago de Küba
23:00Pinar del - HABANA
23:00Estudiantes de Mérida - Deportivo Táchira
23:00Sevilla - Granada (spor SMART HD)
23:00Sevilla - Granada
23:05Argentino de Quilmes - San Telmo
23:30Pinheiro - Cordino
23:35Arsenal de Sarandí - Newell's Old Boys
00:00Flamengo - Volta Redonda
00:00Mixto Esporte Clube - Cuiabá Esporte Clube
00:00America Natal - Botafogo da Paraíba
00:00Maceio - Sport Club do Recife
00:00Municipal - Comunicaciones
00:00Motagua - Marathón
00:00Once de Abril - Puntarenas
00:00Sporting San Jose - Club Sport Uruguay de Coronado
00:00Ciervos - Deportivo Dongu
00:00Uruapan - Zitacuaro
00:00Guairena - River Plate Asuncion
00:05Atlético Bucaramanga - Deportivo Cali
00:15Municipal De Vinto - Royal Pari
01:00Associação Atlética Coruripe - CSE
01:00Manaus - Fast Clube
01:00Boavista Sport Club - Vasco da Gama
01:00Associação Atlética Caldense - Uberlandia
01:00Esporte Clube XV de Novembro Piracicaba - Audax São Paulo Esporte Clube
01:00Murcielagos - Alacranes de Durango
01:00Road Jets - Trafalgar Southstars
01:30Tombense - Cruzeiro Esporte Clube
01:30Marília Atlético Clube - Clube Atlético Linense
01:40Central Córdoba de Santiago - Club Atlético Colón
01:40Lorenzo de Almagro - Estudiantes de La Plata
02:00Cruz Azul - Club Santos Laguna
02:00Salgueiro - Central Sport Club
02:00Olimpia - Velo Clube
02:00Picos - de Julho
02:00Confianca - Futebol Clube
02:00Liga Deportiva Universitaria de Quito - Centro Atlético Fénix
02:00Club Celaya - Atlante
02:00Sporting Canamy - Cruz Azul Hidalgo
02:00Juventus FC Managua - Managua
02:00Tauro - Club Deportivo Árabe Unido
02:10Junior de Barranquilla - Equidad
02:15Club Libertad - Club Olimpia
02:30Sportivo Belgrano - Sportivo Las Parejas
02:30Jose Oruro - Club Bolívar
02:30Audax Italiano - Cobresal
03:45Godoy Cruz Antonio Tomba - Club Atlético River Plate
04:00Tigres de la UANL - Atlas
04:00Lobos UPNFM - Club Deportivo Olimpia
04:00Real C.D. España - Vida
04:00Irapuato - Inter Playa del Carmen
04:15América de Cali - Alianza Petrolera
06:00Club León - Pachuca
06:00Eastern Suburbs - Hamilton Wanderers
06:00Wellington - Auckland City
06:05Guadalajara - Deportivo Toluca
07:30Adelaide Raiders - Modbury Jets
10:00Western United - Adelaide United
11:00Talanta - Bidco United
11:30Indian Arrows - Real Kashmir
12:00Ayeyawady United - Zwegabin United
12:00Rakhine United - ISPE
12:00Yangon United - Yadanarbon
13:00Gümüşhanespor - Çorum Belediyespor
13:00Hekimoğlu Trabzon - Manisa
13:00Fatsa Belediyesi - Ofspor
13:00Pazarspor - Modafen Spor
13:00Administration Police - Ushuru
13:15Santutxu - Beasain
13:30Samsunspor - Başkent Akademi (TRT Spor HD)
13:30Denizlispor - Antalyaspor (beIN SPORTS HD 2)
13:30Bodrum Belediyesi Bodrumspor - Etimesgut Belediye Spor Kulubu
13:30Ergene Velimeşe Spor - Ankara Demirspor
13:30Denizlispor - Antalyaspor
13:30Bandırmaspor - Kastamonuspor
13:30Hacettepe - Amedspor
13:30Kardemir Karabükspor - Belediye Vanspor
13:30Samsunspor - BAKspor
13:30Sarıyer - Tarsus İdman Yurdu
13:30Tuzlaspor - Elazığspor
13:30Utaş Uşakspor - Sakaryaspor
13:30Çatalca Spor - Orduspor
13:30Darıca Gençlerbirliği - Malatya Yeşilyurt
13:30Erok Spor - Turgutluspor
13:30Karacabey Belediyespor - Yozgatspor A.Ş.
13:30Kızılcabölükspor - Tokatspor
13:30Nazilli Belediyespor - 1954 Kelkit Belediyespor
13:30Somaspor - Gölcükspor
13:30Aluminium Arak - Khosheh Talaei
13:30Arman Gohar - Damash Gilan
13:30Elmo Adab - Baadraan Tehran
13:30Esteghlal - Sepidrood Rasht
13:30Malavan - Fajr Sepasi
13:30Niroye Zamini - Rafsanjan
13:30Qashqai - Reyhan Alborz
13:30Rayka Babol - Navad Urmia
13:30Sorkhpooshan Pakdasht - Sanat Mes Kerman
13:30Kheybar Khorramabad - Persepolis Genaveh
13:30Milad Mehr - Shahrdari Fuman
13:30Shahid Ghandi - Avalan Kamyaran
13:30Shahrdari Astara - Foolad Novin
13:30Melilla - Internacional de Madrid
13:30Juan de Mozarrifar - Utebo
13:30Club Portekizete - Basconia
13:30Parla - Carabanchel
13:30Flat Earth - Pozuelo de Alarcón
13:45UCC - Midleton
14:00Atlético Saguntino - Alcoyano
14:00Atzeneta - Benigánim
14:00Paterna - Alzira
14:00Atlético de Pinto - Santa
14:00Alhaurín de la Torre - Deportivo Linares
14:00Huétor Vega - Loja
14:00Tusker - Ulinzi Stars
14:00Vihiga United - Nairobi City Stars
14:00Grupo Sportivo de Loures - Real Sport Clube Queluz
14:00Leiria - Fontinhas
14:00Málaga - Mirandés
14:00Atletico Madrid - Leganés
14:00BB Erzurumspor - Balıkesirspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
14:00Hatayspor - Menemenspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
14:00Atletico Madrid - Leganes (spor SMART HD)
14:00Erzurumspor - Balıkesirspor
14:00Hatayspor - Menemen Belediyespor
14:00Bangor - Mochta's
14:00Killester Donnycarney - Malahide United
14:00Portmarnock - Glenville
14:00Skerries Town - Edenderry Town
14:00Drumcondra - Collinstown FutbolClub
14:00Dublin - Arklow Town
14:00Dunboyne - Templeogue United
14:00Kilnamanagh - Greystones
14:00Pegasus Saint-James - Hartstown Huntstown
14:00University College Dublin - Newtown Rangers
14:00Atlético Baleares - Rayo Majadahonda
14:00Ibiza - San Sebastián de los Reyes
14:00Burgos - Haro Deportivo
14:00Unionistas de Salamanca - Deportivo Alavés B
14:00Andorra - Gimnàstic de Tarragona
14:00Castellon - Nucía
14:00Ebro - Badalona
14:00Hercules - Levante UD B
14:00Real Balompédica Linense - Estudiantes de Mérida
14:00Gerena - Ciudad de Lucena
14:00Rota - Antoniano
14:00San Roque de Lepe - Conil
14:00Poblense - Alcúdia
14:00Trujillo - Cacereño
14:00Varea - Comillas
14:00Manchego - Socuéllamos
14:00Conquense - Tarancon
14:00Covadonga - Club Deportivo Llanes
14:00Castelldefels - Pobla de Mafumet
14:00Cerdanyola del Vallès - Manresa
14:00Esport Club Granollers - Banyoles
14:00Horta - Igualada
14:15Valdefierro - Teruel
14:15Sants - Cristobal
14:15Cova da Piedade - Mafra
14:15Chaves - Nacional da Madeira
14:15Vitesse - Emmen
14:30Maccabi Ironi Kiryat Ata - Tira
14:30Internazionale Milano - Cagliari Calcio
14:30Inter - Cagliari (beIN SPORTS HD 4)
14:45Persepolis - Tractor Tabriz
15:001860 München - Eintracht Braunschweig
15:00Adama City - Hadiya Hossana
15:00Fasil Kenema - Sidama Bunna
15:00Saint-George Addis Abeba - Bahir Dar Kenema
15:00Welwalo Adigrat - Etiyopya Buna
15:00Naft Masjed Soleyman - Sanat Naft Abadan
15:00Ballymun - Glebe North FutbolClub
15:00San Fernando - Vera
15:00Fortune Sacco - Kenya Polisi
15:00Kibera Black Stars - Josephs Youth
15:00Nairobi Stima - Bomet
15:00Jablonec - Krasnodar
15:00TuRU Düsseldorf - Hennef 05
15:00Diagoras Rodos - Ierapetra
15:30Chemie Leipzig - Berliner FC Dynamo
15:30Mirren - Aberdeen
16:00Ural Sverdlovsk Bölgesi - Tsarsko Selo Sofia
16:00Flora Tallinn - Levadia Tallinn
16:00Egaleo - Enosi Panaspropyrgiakos
16:00Ionikos - Kalamata
16:00Thesprotos Igoumenitsa - Olympiakos Volou 1937
16:00Trikala - Triglia
16:00Panionios - Atromitos
16:00Skoda Xanthi - Crete
16:00Karaiskakis - Panachaiki
16:00Apollon Kalamarias - Apollon Smyrni
16:00Apollon Larissa - Doxa Drama
16:00Celta de Vigo - Eibar
16:00Göztepe - Beşiktaş (beIN SPORTS HD 1)
16:00Göztepe - Beşiktaş
16:00Manchester City - Fulham
16:30Baroka - Maritzburg United
16:30Jomo Cosmos - Stars
16:30Richards - Tshakhuma Tsha Madzivhadila
16:30Royal Eagles - Ajax Cape Town
16:30Galaxy - Mbombela United
16:30Gokulam Kerala - Churchill Brothers
16:30Ahead Eagles - Breda
16:30A. C. Krema 1908 - Sammaurese
16:30A.C. - Casale Calcio
16:30Delta Porto Tolle - Cartigliano
16:30Ostia Mare Lido Calcio - Sassari Torres 1903
16:30Mezzolara - Calvina Sport
16:30Pineto Calcio - Vastogirardi
16:30SanGiovanniValdarno - Grassina
16:30Nocerina - Nardo
16:30Tommaso - Giugliano
16:30Scandicci - Donato Tavarnelle
16:30Arconatese - U.S.
16:30Roccella - Nola
16:30Brusaporto - 1913 Seregno Calcio
16:30Cannara - Gavorrano
16:30Lanusei Calcio - Latina Calcio
16:30Marina Di Ragusa - Città di Palermo
16:30Sasso Marconi - Forlì
16:30Seravezza Calcio - Calcio Chieri 1955
16:30Sporting Trestina - Foligno
16:30Atletico Porto Santelpidio - Sangiustese
16:30Avezzano Calcio - San Nicolò Calcio Teramo
16:30Borgosesia Calcio - Real Forte Querceta
16:30Budoni Calcio - Nuova Florida
16:30Calcio Montebelluna 1919 - Caldiero Terme
16:30Casarano Calcio - Fidelis Andria
16:30Cassino - Muravera
16:30Castrovillari - Messina
16:30Cavenago Fanfulla - Polisportiva Lentigione Calcio
16:30Citta di Anagni - Turris Neapolis 1944
16:30Cittanovese - Corigliano Calabro
16:30Aprilia - Trastevere Calcio
16:30Ponsacco 1920 - Grosseto
16:30Folgore Caratese - Caravaggio
16:30Gladiator - Gelbison Cilento
16:30Ambrosiana - Luparense
16:30Lavagnese - Ligorna
16:30Licata - Palmese 1912
16:30Lucchese - Ghivizzano
16:30Mantova - Vigor Carpaneto
16:30Marsala - Savoia 1908
16:30Monterosi - Flaminia Civita Castellana
16:30Nibionnoggiono - Bustese
16:30Olympia Agnonese - Chieti Calcio
16:30Calcio Tor Sapienza - Portici 1906
16:30Correggese Calcio 1948 - Alfonsine
16:30Luigi Calcio - Campodarsego
16:30Caronnese - Prato
16:30Tamai - Adriese
16:30Albalonga Calcio - Aglianese
16:30Taranto - Grumentum Valdagri
16:30Troina - Acireale
16:30Agropoli 1921 - Bitonto
16:30Fiorenzuola 1922 - A.S.D.P. Ciliverghe di Mazzano
16:30Recanatese - Cattolica Calcio
16:30Union Feltre - APDC Chions
16:30Ladispoli - Artena
16:30Fezzanese - Savona
16:30Vado - Unione San-Remo
16:30Vigasio - Clodiense
16:30Cercle Brugge - Anderlecht
16:30Eskişehirspor - Adanaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
16:30Groningen - Ajax
16:30Eskişehirspor - Adanaspor
17:00La Louviere Centre - URSL Vise
17:00Inter Star - Kayanza United
17:00Unione Venezia - Trapani Calcio
17:00Hellas Verona - Broadford Rovers
17:00Krotone - Spezia Calcio
17:00Vaduz - 1900
17:00Siena - Calcio Lecco 1912
17:00Atletico Arezzo - Pergolettese 1932
17:00Pro Vercelli 1892 - Monza Brianza 1912
17:00Novara Calcio - Città di Pontedera
17:00Alessandria Calcio 1912 - Olbia Calcio
17:00Union ArzignanoChiampo - Sambenedettese Calcio
17:00Fermana - Piacenza Calcio 1919
17:00Triestina Calcio - Cesena
17:00Pesaro - Ravenna
17:00Monopoli - Ternana Calcio
17:00Reggina Calcio - Bari
17:00Virtus Francavilla - Paganese Calcio 1926
17:00Viterbese Castrense - Calcio Catania
17:00Audace Cerignola - Brindisi
17:00Latte Dolce - Arzachena
17:00Verbania - Fossano Calcio
17:00Selfoss - Ungmennafélagið Víkingur
17:00Lyon - Toulouse
17:00Apollon Limassol - Ethnikos Achna
17:00Hellas Verona - Lecce
17:00Parma - Udinese Calcio
17:00Sampdoria - Sassuolo Calcio
17:00Lyon - Toulouse (beIN SPORTS MAX 2 HD)
17:00Parma - Udinese (beIN SPORTS HD 3)
17:30Akwa Starlets - Kwara United
17:30Werder Вremen - Hoffenheim
17:30Werder Bremen - Hoffenheim (S SPORT 2 HD)
18:00Heart of Midlothian - Rangers
18:00Albacete Balompié - Deportivo de La Coruña
18:00Almería - Elche
18:00Young Boys - Basel
18:00Gallen - Lugano
18:00Thun - Sion
18:00Royale Union Saint-Gilloise - Lommel
18:00Accra Hearts of Oak - Asante Kotoko
18:00Almudévar - Binéfar
18:00Getafe - Real Betis
18:00Calamocha - Atletico Monzon
18:00Bembibre - Cristo Atletico
18:00Atlético Malagueño - Polideportivo Almeria
18:00Chiasso - Grasshopper Club Zürich
18:00Omonia - Anorthosis Famagusta
18:00Arab Contractors - Tanta
18:00Abia Warriors - Warri Wolves
18:00Akwa United - Heartland
18:00Lobi Stars - Nasarawa United
18:00Mountain of Fire and Miracles - Plateau United
18:00Rivers United - Wikki turists
18:00Belenenses - Portimonense
18:00Académico de Viseu - Penafiel
18:00Tondela - Vitoria Setubal
18:00Casa Pia - Farense
18:00Famalicão - Santa Clara
18:00Leixões - Académica de Coimbra
18:00Getafe - Real Betis (spor SMART HD)
18:00Oliveirense - Varzim
18:00Amora - Olimpico Montijo
18:00Associacao Recreativa Sao Martinho - Oliveirense
18:00Trofense - Pedras Rubras
18:00Camara de Lobos - Clube Desportivo Cerveira
18:00Canelas 2010 - Paredes
18:00Clube Oriental de Lisboa - Sintrense
18:00Lusitania Lourosa - Felgueiras
18:00Olhanense - Aljustrelense
18:001º de Dezembro - Louletano
18:00Coimbrões - Ginasio Figueirense
18:00Sport Grupo Sacavenense - Alverca
18:00Valadares Gaia Futebol Clube - Gondomar
18:00Tranmere Rovers - Manchester United
18:00Santiago Wanderers - Club Deportivo Universidad Católica
18:00Ergotelis - Giannina
18:15Club Deportiva Minera - Cartagena
18:15Alberite - Anguiano
18:15Cayón - Laredo
18:15Panetolikos - Aris
18:30des Forces Armees - Rahimo
18:30Alondras - Barco
18:30Llosetense - Santanyi
18:30Pulpileño - Minerva
18:30Menor - Club Olímpico de Totana
18:30Muleño - Lorca Deportiva
18:30Diocesano - Azuaga
18:30Villanueva - Robres
18:30Torrijos - Quintanar del
18:30Club Deportivo Madridejos - Atlético Ibañés
18:30Atlético Tordesillas - Santa Marta
18:45Eindhoven - Twente
19:00Nantes - Girondins de Bordeaux
19:00Konyaspor - Galatasaray (beIN SPORTS HD 1)
19:00Adana Demirspor - Boluspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:00Nantes - Bordeaux (beIN SPORTS MAX 2 HD)
19:00Konyaspor - Galatasaray
19:00Adana Demirspor - Boluspor
19:00Ismaily - Al-Ittihad Al-Sakndary
19:00Atlético Madrid B - Langreo
19:00Racing de Ferrol - Coruxo
19:00Izarra - Barakaldo
19:00Real Unión - Salmantino
19:00Logroñés - Calahorra
19:00Marbella - UCAM Murcia
19:00Real Murcia - Córdoba
19:00Choco - Club Rápido de Bouzas
19:00Paiosaco - Estradense
19:00Arroyo - Moralo
19:00Union Club Ceares - Lealtad
19:00Terrassa - Europa
19:00Unió Esportiva Vilassar - Sant Andreu
19:00Olimpic de Xativa - Recambios Colon
19:00Becerril - Real Ávila
19:00Real Burgos - Zamora
19:00Salamis Famagusta - Enosis Neon Paralimni
19:00Ideal - Torreense
19:00Praiense - Oliveira do Hospital
19:30Elite United - Wallidan
19:30Atlético Sanluqueño - Don Benito
19:30Yeclano Deportivo - Algeciras
19:30Los Barrios - Ceuta
19:30Caudal Deportivo - Real Avilés
19:30Sodupe - Balmaseda
19:30Torreperogil - Antequera
19:30Giana Erminio - Gozzano
19:30Calcio Como - Renate
19:30Pianese - AlbinoLeffe
19:30Rimini 1912 - Vicenza Calcio
19:30Alma Juventus Fano 1906 - Gubbio 1910
19:30Modena - Imolese Calcio 1919
19:30Virtusvecomp Verona - FeralpiSalò
19:30Avellino 1912 - Picerno
19:30Potenza - Bisceglie 1913 Don
19:30Rieti - Casertana
19:30Cavese - Teramo
19:30Trarza - JAHE
19:30Douanes Dakar - Diambars
19:30Casa Sport - Academie Generation Foot
20:00Kortrijk - Club Brugge
20:00Bayer 04 Leverkusen - Fortuna Düsseldorf
20:00Roma - Lazio
20:00Roma - Lazio (beIN SPORTS HD 3)
20:00Leverkusen - F.Düsseldorf (S SPORT 2 HD)
20:00Shrewsbury Town - Liverpool
20:00Musan Salama - KooTeePee
20:00Recreativo de Huelva - Villarrobledo
20:00Lebrijana - Arcos Club de Fútbol
20:00Ibiza Islas Pitiusas - Portmany
20:00Palo - Maracena
20:00Maccabi Netanya - Ironi Sport Hadera
20:00Waterford United - Shamrock Rovers
20:15Alcorcón - Ponferradina
20:15Rayo Vallecano - Extremadura
20:15Knattspyrnufélagið Þróttur - Fylkir
20:15Vilafranquense - Feirense
20:30Real Sociedad - Mallorca
20:30Paços de Ferreira - Benfica
20:30Real Sociedad - Mallorca (spor SMART HD)
20:30Athens - Olympiacos
21:00Club Universidad Nacional - Monterrey
21:00Racing Club d'Abidjan - ASEC Mimosas
21:00CNEPS - Pikine
21:15Beitar Jerusalem - Sektzia Nes Tziona
21:30Police - Nouakchott King's
22:00Royal Antwerp - Zulte Waregem
22:00Sociedade Esportiva Palmeiras - São Paulo
22:30Girona - Real Oviedo
22:45Napoli - Juventus
22:45Napoli - Juventus (beIN SPORTS HD 3)
23:00Ascoli Calcio 1898 - Frosinone Calcio
23:00Lille - Paris Saint-Germain
23:00Real Valladolid - Real Madrid
23:00Aves - Boavista Porto
23:00Lille - PSG (beIN SPORTS HD 4)
23:00Valladolid - Real Madrid (spor SMART HD)
23:00Portmore United - Vere United
23:00FC - Molynes United
23:15Patriotas - Cúcuta Deportivo
23:35Club Atlético Banfield - Club Atlético Patronato
23:35Defensa y Justicia - Talleres de Córdoba
00:00Real De Minas - Club Deportivo Honduras Progreso
00:00Cuautla - Club Calor de San Pedro
00:00Huachipato - Club Universidad de Şili
01:00Belize Defence Force - Belmopan Bandits
01:00Mirassol Futebol Clube - Sport Club Corinthians Paulista
01:00Platense Puerto Cortes - Real Sociedad Tocoa
01:00Cavalier - Harbour View
01:20Club Atlético Nacional - Deportivo Pereira
01:40Racing Club de Avellaneda - Atlético Tucumán
02:00Club Necaxa - Atlético San Luis
02:30Unión Española - Deportes Iquique
03:30Millonarios Fútbol Club - Deportivo Pasto
03:45Boca Juniors - Independiente Avellaneda
04:00Juarez - Monarcas Morelia
04:00Arnett Gardens - Tivoli Gardens
15:30Haras El-Hodood - Aswan
16:30Sicula Leonzio - Catanzaro 1929
17:00Atlético de Kolkata - North East United
18:00Ebusua Dwarfs - King Fung
18:00Misr El-Makasa - Tala'ea El-Gaish
19:00Fatih Karagümrük - Altınordu (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:00Fatih Karagümrük - Altınordu
19:00PAOK - Volos
20:00Maccabi Petah Tikva - Hapoel Petah Tikva
20:00Sivasspor - Çaykur Rizespor
20:00Yeni Malatyaspor - Trabzonspor
20:00Y.Malatyaspor - Trabzonspor (beIN SPORTS HD 1)
20:00Sivasspor - Ç.Rizespor (beIN SPORTS HD 2)
20:00Hapoel Katamon Jerusalem - Hapoel Bnei Lod
20:00Hapoel Umm al-Fahm - Hapoel Afula
21:00Kaiserslautern - Sonnenhof Großaspach
21:00Lamia - Asteras Tripolis
21:15Bnei Yehuda Tel Aviv - Maccabi Haifa
21:45Vitoria Guimaraes - Ave
22:45Reggiana 1919 - Südtirol
22:45Coleraine - Cliftonville
22:45Havre - Troyes
22:45Le Havre - Troyes (beIN SPORTS HD 4)
23:00Perugia Calcio - Livorno Calcio
23:00Bournemouth - Arsenal
00:00Sporting Lisbon - Marítimo
02:00Clube Atletico Bragantino - Associação Atlética Internacional
02:00Guarani - Santos
20:30Wadi Degla - Zamalek
20:30Arminia Вielefeld - Bochum
20:30Angers - Stade Rennais
20:30Belfort - Montpellier
20:30Limonest - Dijon
22:30Greuther Furth - Pauli
22:30Jahn Regensburg - Hannover 96
22:30Wehen Wiesbaden - Erzgebirge
22:45Accrington Stanley - Peterborough United
22:45Wimbledon - Burton Albion
22:45Doncaster Rovers - Southend United
22:45Fleetwood Town - Coventry City
22:45Lincoln City - Portsmouth
22:45Milton Keynes Dons - Rochdale
22:45Rotherham United - Ipswich Town
22:45Tranmere Rovers - Sunderland
22:45Wycombe Wanderers - Blackpool
22:45Eastleigh - Aldershot Town
22:45Ebbsfleet United - Woking
22:45Halifax Town - Dover Athletic
22:45Solihull Moors - Barrow
22:45Bath City - Concord Rangers
22:45Blackburn Rovers - Queens Park Rangers
22:45Brentford - Nottingham Forest
22:45Cardiff City - West Bromwich Albion
22:45Hull City - Huddersfield Town
22:45Leeds United - Millwall
22:45Luton Town - Derby County
22:45Wigan Athletic - Sheffield Wednesday
22:45Aston Villa - Leicester City
22:45Milan - Torino
22:45Aston Villa - Leicester (beIN SPORTS HD 1)
22:45Milan - Torino (TRT Spor HD)
22:55Monaco - Saint-Étienne
23:00Reading - Bristol City
23:15Porto - Vicente
03:30Club Universitario de Deportes - Carabobo
22:45Manchester City - Manchester Utd (beIN SPORTS HD 1)
22:45West Ham - Liverpool (S SPORT HD)
22:45Inter - Fiorentina (TRT Spor HD)
19:00Adanaspor - Osmanlıspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
20:00M.Başakşehir - Gençlerbirliği (beIN SPORTS HD 1)
22:30Hertha Berlin - Schalke 04 (S SPORT 2 HD)
23:00Villarreal - Osasuna (spor SMART HD)
14:00Antalyaspor - Konyaspor (beIN SPORTS HD 1)
14:00Keçiörengücü - Adana Demirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
15:00Granada - Espanyol (spor SMART HD)
15:30Leicester - Chelsea (S SPORT HD)
16:30Boluspor - BB Erzurumspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
17:00Ç.Rizespor - Beşiktaş (beIN SPORTS HD 1)
17:30Mainz - Bayern Münih (S SPORT 2 HD)
18:00Real Madrid - Atletico Madrid (spor SMART HD)
18:00Liverpool - Southampton (S SPORT HD)
19:00Menemenspor - Fatih Karagümrük (beIN SPORTS MAX 1 HD)
20:00Trabzonspor - Fenerbahçe (beIN SPORTS HD 1)
20:30Leipzig - B.M.Gladbach (S SPORT 2 HD)
20:30Manchester Utd - Wolves (S SPORT HD)
20:30Mallorca - Valladolid (spor SMART HD)
23:00Valencia - Celta Vigo (spor SMART HD)
13:30Ankaragücü - Kasımpaşa (beIN SPORTS HD 1)
14:00Leganes - Real Sociedad (spor SMART HD)
14:00Hatayspor - Giresunspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
16:00Eibar - Real Betis (spor SMART HD)
16:00A.Alanyaspor - Y.Malatyaspor (beIN SPORTS HD 2)
16:00Gazişehir FK - Sivasspor (beIN SPORTS HD 1)
16:30Altınordu - Akhisarspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
16:30Balıkesirspor - Altay (beIN SPORTS MAX 1 HD)
17:00Burnley - Arsenal (S SPORT HD)
17:30Köln - Freiburg (S SPORT 2 HD)
18:00Athletic Bilbao - Getafe (spor SMART HD)
19:00Bursaspor - Eskişehirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:00Galatasaray - Kayserispor (beIN SPORTS HD 1)
19:30Tottenham - Manchester City (S SPORT HD)
20:00Paderborn - Wolfsburg (S SPORT 2 HD)
20:30Sevilla - Alaves (spor SMART HD)
23:00Barcelona - Levante (spor SMART HD)
19:00İstanbulspor - Ümraniyespor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
20:00Denizlispor - Göztepe (beIN SPORTS HD 1)
22:30E.Frankfurt - Augsburg (S SPORT 2 HD)
15:30Everton - Crystal Palace (S SPORT HD)
17:30Schalke 04 - Paderborn (S SPORT 2 HD)
20:30Leverkusen - B.Dortmund (S SPORT 2 HD)
20:30Brighton - Watford (S SPORT HD)
17:00Sheffield Utd - Bournemouth (S SPORT HD)
17:30B.M.Gladbach - Köln (S SPORT 2 HD)
19:30Manchester City - West Ham (S SPORT HD)
20:00Bayern Münih - Leipzig (S SPORT 2 HD)
13:15Ljubljana 3x3 - Faces 3x3CANLI
13:15Express - Caloocan ExecutivesCANLI
13:00Bahçeşehir Koleji - Galatasaray Medical ParkCANLI
13:00Ryukyu Golden Kings Okinawa - Yokohama B-CorsairsCANLI
13:00BARS RGEU - Elbrus CherkesskCANLI
13:00Elazığ Öİ - Çankaya Üni. (tivibu SPOR HD)CANLI
13:00Bahçeşehir Klj - Galatasaray (TRT Spor HD)CANLI
13:00Bahçeşehir Klj - Galatasaray (tivibu SPOR 2 HD)CANLI
12:00Perth Wildcats - Yeni Zelanda BreakersCANLI
12:30Universitatea Cluj - Agronomia Bucuresti
15:15İTÜ - Tofaş (tivibu SPOR 2 HD)
17:30Bursaspor - Darüşşafaka (tivibu SPOR 2 HD)
20:00Teksüt Bandırma - OGM Orman (tivibu SPOR 2 HD)
01:00Utah Jazz - Dallas Mavericks (S SPORT HD)
02:00Texas Tech - Kentucky (S SPORT 2 HD)
04:30Philadelphia 76ers - LA Lakers (S SPORT HD)
13:00Türk Telekom - Afyon Bld. (tivibu SPOR 2 HD)
15:15Gaziantep Basket - Fenerbahçe Beko (tivibu SPOR 2 HD)
15:15Beşiktaş - Kayseri Basket (tivibu SPOR HD)
17:30Anadolu Efes - Beşiktaş SJ (TRT Spor HD)
17:30Anadolu Efes - Beşiktaş SJ (tivibu SPOR 2 HD)
20:00Büyükçekmece - Pınar Karşıyaka (tivibu SPOR 2 HD)
23:30Denver Nuggets - Houston Rockets (S SPORT HD)
02:00NO Pelicans - Boston Celtics (S SPORT HD)
05:00Utah Jazz - Houston Rockets (S SPORT HD)
20:00Beşiktaş SJ - Neptunas (S SPORT 2 HD)
20:00Tofaş - Joventut Badalona (S SPORT 2 HD)
22:00Partizan - Darüşşafaka (S SPORT 2 HD)
06:00LA Lakers - LA Clippers (S SPORT HD)
20:00Galatasaray - Unics Kazan (S SPORT 2 HD)
06:00Portland TB - Houston Rockets (S SPORT HD)
18:00Galatasaray - Çukurova Basket (tivibu SPOR HD)
20:00Fenerbahçe - OGM Orman (tivibu SPOR HD)
05:00Milwaukee Bucks - Denver Nuggets (S SPORT HD)
13:00Tofaş - Gaziantep Basket (tivibu SPOR 2 HD)
15:15Pınar Karşıyaka - Bursaspor (tivibu SPOR 2 HD)
17:30Beşiktaş SJ - Galatasaray (tivibu SPOR 2 HD)
20:00Darüşşafaka - İstanbul BB (tivibu SPOR 2 HD)
23:30LA Clippers - Minnesota TW (S SPORT HD)
13:00Afyon Bld. - Bahçeşehir Klj (tivibu SPOR 2 HD)
15:15Fenerbahçe Beko - Türk Telekom (tivibu SPOR 2 HD)
17:30Anadolu Efes - Teksüt Bandırma (tivibu SPOR 2 HD)
20:00OGM Orman - Büyükçekmece (tivibu SPOR 2 HD)
22:00Houston Rockets - NO Pelicans (S SPORT HD)
03:30Miami Heat - Philadelphia 76ers (S SPORT HD)
22:00Energia Trento - Darüşşafaka (S SPORT 2 HD)
22:00Dijon - Beşiktaş SJ (S SPORT 2 HD)
06:00Denver Nuggets - Portland TB (S SPORT HD)
20:00Galatasaray - Monaco (S SPORT 2 HD)
22:45Unicaja Malaga - Tofaş (S SPORT 2 HD)
03:30Brooklyn Nets - GS Warriors (S SPORT HD)
04:00Milwaukee Bucks - Philadelphia 76ers (S SPORT HD)
04:00Indiana Pacers - Toronto Raptors (S SPORT HD)
13:00Gaziantep Basket - Darüşşafaka (tivibu SPOR 2 HD)
15:15Teksüt Bandırma - Beşiktaş SJ (tivibu SPOR 2 HD)
17:30Türk Telekom - Tofaş (tivibu SPOR 2 HD)
20:00Bursaspor - OGM Orman (tivibu SPOR 2 HD)
01:00Orlando Magic - Milwaukee Bucks (S SPORT HD)
04:30GS Warriors - LA Lakers (S SPORT HD)
13:00İstanbul BB - Pınar Karşıyaka (tivibu SPOR 2 HD)
15:15Büyükçekmece - Anadolu Efes (tivibu SPOR 2 HD)
17:30Bahçeşehir Klj - Fenerbahçe Beko (tivibu SPOR 2 HD)
20:00Galatasaray - Afyon Bld. (tivibu SPOR 2 HD)
13:15Zarina Diyas - Kiki BertensCANLI
13:00Konstantin Kravchuk - Sergey FominCANLI
12:45Dejana Radanović - Valentini GrammatikopoulouCANLI
10:45Nick Kyrgios - Karen KhachanovCANLI
11:30Nikolas Sanchez Izquierdo - Juan Pablo
12:00Elena Malygina - Quirine Lemoine
12:30Gozal Ainitdinova - Oona Orpana
12:30Yuliya Hatouka - Jesika Maleckova
13:00Tamara Curovic - Lucie Wargnier
13:00Elza Tomase - Viktoria Morvayova
13:00Nuno Borges - Sebastian Baez
13:15Alice Robbe - Ioana Loredana Rosca
13:15Margot Yerolymos - Alba Carrillo Marin
13:15Mira Antonitsch - Jessica Bouzas Maneiro
13:15Rosa Vicens - Alizé
13:15Moratelli/Fomina - Berankova/Jorge
13:35Mathieu Perchicot - Fabrizio Ornago
14:00Dzalamidze/Sizikova - Zaharova/Yashina
14:00Karimov/Fomin - Igoshin/Tyurnev
14:05Colmegna/Njiric - Craciun/Prisacariu
14:15Sinha/Eleveld - Borza/Madaras
14:30Skamlova/Scholsen - Kerimbayeva/Stamat
14:30Paz/Tenti - Vanshelboim/Shevchenko
14:30Cavalle-Reimers/Cervino Ruiz - Bouzo Zanotti/Moreno Barranquero
14:30Gancev/Martinez - Marfutina/Rosatello
14:30Herdzelas - Julia Terziyska
15:00Danilo Petrovic - James Ward
15:00Kubka/Falkowska - Paulenka/Şalimova
16:00Gutierrez Carrasco/Carrillo Marin - Antonic/Schaeder
16:00Yerolymos/Stadler - Yoshitomi/Ogata
16:00Mihalikova/Hatouka - Ainitdinova/Dmitrichenko
16:00Dubrivnyy/Khabibulin - Dougaz/Echargui
16:00Haerteis/Heller - Zielinski/Zuk
16:00Leonie Kung - Nadia Podoroska
16:30Tobias Kamke - Arthur Rinderknech
17:00Alejo Lorenzo Lingua Lavallen - Jordi Arconada
17:00Manuel Pena Lopez - Jose Pereira
17:00Alexa Noel - Emma Davis
17:00Nika Kukharchuk - Justina Mikulskyte
17:30Lucas Poullain - Antoine Bellier
17:30Elmar Ejupovic - Jonas Forejtek
17:30Harmony - Eleonora Molinaro
18:00Dalma Galfi - Paula Ormaechea
18:00Francoise Abanda - Renata Zarazua
18:00Tereza Mrdeza - Guiomar Maristany Zuleta De Reales
18:30Irene Burillo Escorihuela - Daniela Seguel
19:00Weissborn/Sancic - Petrovic/Serdarusic
19:00Robert Quentin - Wojciech Marek
19:00Aikawa/Kishigami - Vedder/Visscher
19:00Julian Ocleppo - Ruben Bemelmans
20:30Guinard/Rinderknech - Gabashvili/Lacko
20:30Lingua Lavallen/Mochizuki - Arconada/Smith
22:00Burillo Escorihuela/Lazaro Garcia - Alves/In-Albon
22:00Galfi/Zimmermann - Udvardy/Hsu
03:00Hsieh/Strycova - Stojanovic/Jurak
03:00Pavic/Soares - Duckworth/Polmans
04:00Petra Kvitova - Maria Sakkari
04:30Bublik/Kukushkin - Johnson/Querrey
04:30Purcell/Saville - Molteni/Nys
04:30Krejcikova/Mektic - Koolhof/Peschke
05:00Milos Raonic - Marin Cilic
06:00Venus/Peers - Arevalo/O'Mara
06:05Novak Djokovic - Diego Sebastian Schwartzman
06:35Sofia Kenin - Cori Gauff
07:00Kuzmova/Sasnovich - Diaz/Rybakina
07:00Qiang Wang - Jabeur
07:30Melo/Strycova - Marray/Mattek-Sands
07:30Moore/Ebden - Martin/Jurak
08:00Melichar/Soares - Bopanna/Kichenok
08:05Fabio Fognini - Tennys Sandgren
08:30Bryan/Bryan - Cabal/Munar
08:35Robin Haase - Federico Gaio
09:00Polmans/Sanders - Ostapenko/Paez
10:00Kuzmova/Polasek - Rojer/Stosur
11:00Ashleigh Barty - Alison Riske
12:30Roger Federer - Marton Fucsovics
03:00Arruabarrena/Jabeur - Brady/Dolehide
03:00Chan/Chan - Doi/Niculescu
03:00Gauff/Mcnally - Aoyama/Shibahara
03:00Krejcikova/Siniakova - Kenin/Mattek-Sands
03:00Kudermetova/Riske - Mertens/Sabalenka
03:00Bolelli/Paire - Kontinen/Struff
03:00Krajicek/Skugor - Gonzalez/Skupski
03:00Ram/Salisbury - Granollers/Ceballos
03:00Dodig/Chan - Klepac/Roger-Vasselin
03:00Venus/Chan - Kubot/Swiatek
03:00Dominic Thiem - Gael Monfils
03:00Anett Kontaveit - Swiatek
03:00Angelique Kerber - Anastasia Pavlyuchenkova
03:00Simona Halep - Elise Mertens

Maç İzle

Canlı Maç İzle siteleri arasında son 2 yıl içerisinde isim yapmış olan izlemaç izleyicilere süper lig, premier lig, bundesliga gibi büyük ligleri sunuyor. Sade ve anlaşılır arayüzüyle yapması gereken işi yapıyor. Yayın konusunda da sektörün lideri konumundadır. En düşük gecikme sürelerini sunmaktadır.

Bedava Maç İzle

Bedava Maç İzle demek anlayacağınız üzere beleş yani ücretsizdir. Jestyayın,iSpor,Sekastream,Tikobet gibi sitelerden farklı olarak izlemaç tek bir lige odaklanmaz. Yeri gelir 1080p yayın veriririz. Sezon içinde tuttuğunuz takımın bütün maçlarını buradan izlersiniz.

Bein Sports İzle

Bein Sports İzle bildiğiniz gibi digi çok yükse paralar istiyor. Biz ise para falan istemeyiz. Kafanıza göre izleyin bütün maçları. Futbol, basketbol, tenis onlarda olan tüm etkinlikler bizde de var. :)

Lig Tv İzle

Lig Tv izle bir zamanların popüler araması. Şimdi ise artın yerini bein sports aldı. Aynı şeyin laciverti işte. Değişen bir şey yok. Ekstra birkaç bir şey geldi. O kadar. Futbol basketbol tenis falan var işte.

Smart Spor İzle

Smart Spor İzle işte burası fenerbahçeli kardeşlerin sevdiği bir kanal. Panzerlerin yaptığı şeyleri burada görebiliyorlar. İşin şakası, hazırlık maçları, audi cup gibi etkinlikleri yayınlıyorlar. Tabi ki bizim sitemiz olan izlemaç adresinde de bu kanalı izleyebilirsiniz.

Tivibu Spor İzle

Tivibu spor izle ekranını kullanarak izlemaç güvencesi ile sizler de bu ekrandaki tüm canlı yayınları yani spor müsabakalarını ücretsiz olarak takip edebilirsiniz. 1080p yayın kalitesi ile birlikte kendinizi tribünde hissedecek ve bu heyecanı bir üst seviyede yaşayacaksınız.

Süper Kupa Burada!

Süper Kupa izlebutonuna tıkladığınız takdirde yayın direkt olarak karşınıza çıkacak ve sorunsuz bir şekilde müsabakayı seyredeceksiniz. Şampiyonlar Ligi şampiyonu ve Uefa Kupası şampiyonunu karşı karşıya getiren ve dünyada milyonlarca futbol severin büyük bir heyecanla takip ettiği özel bir etkinlik olan Süper Kupa, izlemaç farkı ile birlikte ücretsiz olarak karşınıza çıkıyor. Bu konuda aklınıza herhangi bir soru işareti takılmasın çünkü şifreli yayın değil ve sizlerden ücret talep eden bir site olmadığını da belirtmek gerekiyor. Futbol heyecanı bu adres ile birlikte bir üst seviyeye taşınıyor ve sizler de günü futbol ile tamamlayabiliyorsunuz.

Şampiyonlar Ligi Maçları

Şampiyonlar ligi izle aramalarına gerek kalmadan izlemac22.net üzerinden bu kupayı da takip etmek mümkündür. Şampiyonlar Ligi, milyonlarca futbol severi ekran başına kilitleyen turnuvalardan bir tanesidir. Dünyanın en büyük takımları yine dünyanın en büyük kupasını almak için mücadele veriyor ve ortaya harika bir futbol çıkıyor. Sizler de gerçek bir futbol tutkunu iseniz ve bu kupayı kaçırmak istemiyorsanız eğer sitedeki yerinizi alabilirsiniz. Ücretli kanallara ödediğiniz rakamlar artık canınızı sıkıyor ve alternatif arıyorsanız eğer izlemac22.net bu konuda sizlere en iyi şekilde yardımcı olacaktır. Heyecanı üst seviyeye taşıyan ve standartları yükselten yayın kalitesi ile futbola doyacaksınız ve tüm bunlar için hiçbir ücret ödemenize de gerek kalmıyor. Tek bir tık ile dünyanın en iyi takımları yaşam alanlarınıza taşınıyor.

Uefa Avrupa Ligi Heyecanı

Dünyanın nefesini tutup izlediği Uefa Kupası mücadeleleri de Uefa Kupası izleekranında yanı izlemaç’da sizleri bekliyor olacaktır… Dünyanın en iyilerinin karşı karşıya geldiği ve büyük bir heyecana sahne olduğu bu etkinlik, milyonlarca kişi tarafından takip ediliyor ve futbol severler bu kupa ile birlikte futbola doyuyor da diyebiliriz. Ücretli kanallara para ödemek yerine sizler de online dünya aracılığı ile hiçbir ücret ödemeden futbol keyfini sürebilirsiniz. Bültendeki tüm maçlar canlı olarak yayınlanıyor ve hem görüntü hem ses kalitesi bakımından bir inceleme yapıldığında ortaya muazzam bir yayın çıkıyor. Ayrıca, UEFA Avrupa Ligi ücretsiz canlı izleyebilirsin.