Canlı Maç İzle

Tüm şifreli spor kanallarını izlemaç farkıyla ücretsiz olarak hd kalitede canlı maç izlemek için izlemac22.net’i tercih edin!

DUYURU: Instagram'da @izlemacnettv olarak bizi takip edebilirsiniz.
Real Sociedad - Mallorca (spor SMART HD)
compressexpand
En iyi oranlar iSpor'da, HEMEN ÜYE OL!
05:30Sport Boys Warnes - PeñarolCANLI
05:15Universidad de Guadalajara - Alebrijes de OaxacaCANLI
05:00Puntarenas - Cartagena-GuanacasteCANLI
05:00Carlos Mannucci - Sporting CristalCANLI
09:15Wellington Phoenix - Newcastle Jets
09:15Manang Marshyangdi - Saraswoti Youth
10:00Ba - Labasa
11:30Campbelltown City - Adelaide Olympic
11:30Melbourne Victory - Sydney
12:00North Eastern MetroStars - West Adelaide
12:00Visakha - Bhayangkara United
12:00Hapoel Asi Gilboa - Haifa Robbie Shapiro
12:00Myanmar Üniversitesi - Myay
12:15Bnei Eilat - Sport Club Beer Sheva
12:15Chyasal Youth - Brigade Boys
12:30Shimshon Tel Aviv - Tseirey Taybe
12:30Zwegabin United - Ayeyawady United
13:00Fredericia - Esbjerg
13:00Dubnica - Prostějov
13:00Partizán Bardejov - CWKS Resovia Rzeszów
13:00CFCI - RSF
13:00Beitar Ironi Maale Adumim - Maccabi Ironi Netivot
13:00Hapoel Kiryat - Hapoel Hod HaSharon
13:30Hapoel Migdal HaEmek - Hapoel Bnei Arara
13:30Maccabi Ironi Kiryat Ata - Tira
13:30Beitar Yavne - Shikun Hamizrach
13:45Nordia Jerusalem - Maccabi Yafo Kabilyo
13:45Hapoel Herzliya - Hapoel Kaukab
13:45Maccabi Ironi Sderot - Maccabi Ironi Kiryat Malachi
14:00Chojniczanka Chojnice - Unia Janikowo
14:00Hapoel Azor - Hakoah Amidar Ramat Gan
14:00Maccabi Kiryat Gat - Maccabi Yavne
14:00Maccabi Sha'arayim - Maccabi Herzliya
14:00Beitar Kfar Saba - Bnei Jaffa Ortodoxim
14:00Ironi Beit Dagan - Otzma FC Holon
14:00Shimshon Bnei Taibe - Beitar Petah Tikva
14:00Hapoel Ramot Menashe Meggido - Ironi Nesher
14:15Ashdod - Hapoel Bikat Hayarden
14:15Hapoel Marmorek - Ironi Or Yehuda
14:15Ironi Kuseife - Hapoel Ironi Gedera
14:15Hapoel Tirat HaCarmel - Hapoel Bnei Musmus
14:15Maccabi Umm al-Fahm - Hapoel Beit Shean Mesilot
14:20Holon Yermiyahu - Maccabi Ashdod
14:30Hapoel Bnei Zalafa - Ironi Tiberias
14:30Hapoel Iksal Amad - Maccabi Tzur Shalom
14:30Hapoel Ironi Baqa Al-Gharbiyye - Daburiya Osama
14:30Hapoel Kafr Qasim Shouaa - Hapoel Qalansawe
14:30Hapoel Kfar Bara - Beitar Ramat
14:30Maccabi Bnei Raina - Maccabi Neve Sha'anan Eldad
15:00Ripensia Timisoara - Fortuna Becicherecu
15:00Silkeborg - Midtjylland
15:00Sturm Graz - Pogoń Szczecin
15:00Viborg - SønderjyskE
15:00Hapoel Kfar Shalem - Shimshon Kafr Qasim
15:00Hapoel Kfar Kanna - Maccabi Tamra
15:00Bnei HaGolan VeHaGalil - Hapoel Bueine
15:00Pardes Hanna-Karkur - Hapoel Ihud Bnei
15:00Al-Jaish Damascus - Al-Ittihad SC Aleppo
15:00Al-Sahel Tartus - Hutteen
15:00Al-Wathba - Al-Talia
15:00Nawair - Al-Shorta Damascus
15:00Tishreen - Al-Foutoua Deir ez-Zor
15:20Al-Sahel Al-Qatif - Akhdoud
15:30Nordsjælland - Aarhus
15:30Stuttgart - Dynamo Dresden
15:30Balcatta - Armadale
15:30Maccabi Bnei Nahf - Tzeirei
15:30Tzeirey Tamra - Ironi Bnei Kabul
15:30Afief - Jubail Klübu
15:30Draih - Al-Riyadh
15:30Hjazz - Arar
15:30Qaisoma - Al-Anwar Club
15:30Sharq - Kholood
15:35Feiha - Al-Taawon
16:00Terengganu - Madura United
16:00Hapoel Ashkelon - Hapoel Nir Ramat HaSharon
16:00Hapoel Ironi Acre - Hapoel Ramat Gan Giv'atayim
16:00Hapoel Nazareth Illit - Bnei Sakhnin
16:00Hapoel Rishon LeZion - Maccabi Ahi Nazareth
16:00Kafr Qasim - Beitar Tel Aviv Ramla
16:05Urooba - Dibba Al-Hisn
16:05Emirates Cultural Sport Club - Masfut
16:05Taif - Suqoor
16:05Oman - Nahda Al Buraimi
16:30Steenberg United - Cape Umoya
16:30Katar - Al-Wakrah Sport Club
16:30Al-Nasr - Saham Club
17:00Orijent - Dinamo Zagreb
17:00Trenkwalder Admira Wacker Mödling - Horn
17:00Hyderabad - Mumbai City
17:30Dhafra Club - Fujairah
17:30Al-Wahda Abu Dhabi - Hatta Club
17:45Al-Arabi SC Kuwait - Qadsia
17:55Ettifaq Dammam - Nassr
18:00Sogakope Vafa - Liberty Professionals
18:00WAFA - Liberty Professionals
18:00Örebro - Jönköpings Södra
18:00Szombathelyi Haladás - Lafnitz
18:30Al-Oruba - Al-Seeb Sports Club
18:30Fanja - Muscat
18:40Al-Arabi SC Katar - Al-Duhail
18:45Pärnu Vaprus - Tallinna Kalev
19:00Akhisarspor - Bursaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:00Akhisar Belediyespor - Bursaspor
19:00Dundalk - CSKA Moskova
19:00Grorud - Bodø-Glimt
19:00Ruch Chorzow - Sparta Lichtenberg
19:30Banjul United - Banjul Hawks
19:30Milan - Gambiya Ports Authority
19:30Kissamikos - Platanias
20:00Gençlerbirliği - Gazişehir FK (beIN SPORTS HD 1)
20:00Gençlerbirliği - Gaziantep
20:00Shabab Al-Ahli Dubai - Sharjah
20:00Quevilly - Pau
20:00First Vienna - Retz
20:00Raufoss - HamKam
20:00Mannsworth - Stripfing Weiden
20:00Strømmen - Elverum Fotball
20:10Al-Wahda Club Mecca - Hazm Rass
20:35Maardu Linnameeskond - Legion Tallinna
21:00Hansa Rostock - Hallescher
21:00Cape Town City - Black Leopards
21:00SuperSport United - Chippa United
21:00Bærum - Moss
21:00Donau Wien - Trumau
21:00Hürth - Fortuna Köln
21:00Malmö - Malmö
21:00Mosta - Birkirkara
22:00Auxerre - Sochaux-Montbéliard
22:00Lorient - Nancy
22:00Grenoble Foot 38 - Chambly
22:00Châteauroux - Chamois Niortais
22:00Paris - Rodez Aveyron Football
22:00Stade Malherbe Caen - Ajaccio
22:00Orléans - Avant de Guingamp
22:00Valenciennes - Mans
22:00Utrecht - Haag
22:00Wydad Casablanca - Alger
22:00Zamalek - Mazembe
22:00Lyon-Duchère - Villefranche
22:00Bastia-Borgo - Avranches
22:00Boulogne - Créteil-Lusitanos
22:00Red Star Saint-Ouen - Bourg-Péronnas
22:00Gazélec Ajaccio - Toulon
22:00Le - Concarneau
22:00Cholet - Stade Lavallois
22:00Graafschap - Maastricht
22:00Dordrecht - Eindhoven
22:00Helmond Sport - Den Bosch
22:00Roda JC Kerkrade - Volendam
22:00Telstar - FC
22:00Schaffhausen - Lausanne-Sport
22:00Leiknir Reykjavík - Valur FutbolClub
22:05Dunfermline Athletic - Dundee
22:30Borussia Dortmund - Köln
22:30B.Dortmund - Köln (S SPORT 2 HD)
22:30Standard Liège - Oostende
22:30Lokeren Oost-Vlaanderen - Oud-Heverlee Leuven
22:30Magpies - Lincoln Red Imps
22:30Taff's Well - Goytre United
22:30Liffey Wanderers - Crumlin United
22:30Inchicore Athletic - Tolka Rovers
22:45Brescia Calcio - Milan
22:45Nice - Rennes (beIN SPORTS MAX 2 HD)
22:45Sunderland - Doncaster (beIN SPORTS HD 2)
22:45Brescia - Milan (beIN SPORTS HD 4)
22:45Nice - Stade Rennais
22:45Flint Town United - Colwyn
22:45Pen-y-Bont - Cardiff Metropolitan University
22:45Sunderland - Doncaster Rovers
22:45Firhouse Clover - Newbridge Town
22:45Corduff - Kilbarrack United
22:45Portlaoise - John Bosco
22:45Swords Celtic - Leixlip United
22:45Mayfield United - Kinsale
22:45Newry City АFC - Harland & Wolff Welders
23:00Osasuna - Levante
23:00Osasuna - Levante (spor SMART HD)
23:00Cádiz - Racing de Santander
23:00Empoli - ChievoVerona
23:00Northampton Town - Derby County
23:00Queens Park Rangers - Sheffield Wednesday
23:00Sportivo Dock - Club El Porvenir
23:00Ammanford - Caernarfon Town
23:00Cherry Orchard - Wayside Celtic
23:00Larkview Boys - Ardmore Rovers
23:00Ratoath Harps - Castleknock Celtic
23:00Tullamore Town - Patrick's CYFC
23:35Aldosivi - Club Atlético Lanús
00:00Villa Santa Brigida - Panaderia Pulido
00:00Tenerife Sur Ibarra - Atletico Tacoronte
00:00Knattspyrnufélagið Víkingur - Knattspyrnufélagið Fram
00:00Club General Díaz - Club Nacional Asuncion
00:30Everton de Viña del - Universidad de Concepción
01:00Honved Grenada - Spartans
01:00W Connection - Juan Jabloteh
01:40Gimnasia y Esgrima La Plata - Club Atlético Vélez Sársfield
02:00Rionegro Aguilas - Jaguares de Córdoba Fútbol Club
02:15Club Sportivo San Lorenzo - 12 de Octubre FutbolClub
03:00O'Higgins - Unión La Calera
03:00Southern United - Canterbury United
03:45Rosario Central - Club Atlético Huracán
03:45Union de Santa - Argentinos Juniors
04:05Once Caldas - Club Independiente Santa
05:00Waitakere United - Tasman United
06:00Puebla - Querétaro
06:10Club Tijuana - Club América
08:00Eastern Lions - Moreland City
09:00Central Coast Mariners Academy - Brisbane Roar
09:00Macarthur Rams FutbolClub - Sydney Olympic
11:00Shahr Khodro - Riffa
11:00Peninsula Power FutbolClub - Gold Coast Knights
11:30Melbourne City - Perth Glory
12:30Hapoel Sandala Gilboa - Maccabi Ahi Iksal
12:30Ihud Bnei Baqa - Maccabi Nujeidat Ahmed
13:30Acre - Ahva Kafr Manda
14:00Kayserispor - Ankaragücü (beIN SPORTS HD 2)
14:00Giresunspor - Ümraniyespor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
14:00Giresunspor - Ümraniyespor
14:00Kayserispor - Ankaragücü
14:00Honka - HIFK
14:00Wazito - Posta Rangers
14:30HJK - Turun Palloseura
15:00Espanyol - Athletic Bilbao (spor SMART HD)
15:00Espanyol - Athletic Bilbao
15:00Lahti - Ilves
15:00RoPS - Seinajoen Jalkapallokerho
15:00Chemelil Sugar - Sofapaka
15:00Mahia - Bandari
15:00Kariobangi Sharks - Kakamega Homeboyz
15:00Kisumu All Stars - Leopards
15:00Nzoia Sugar - Kericho
15:30Haka - Kuopion Palloseura
15:30Hapoel Bnei Furadiss - Ihud Bnei Kfar Kara
15:30Tzeirey Kafr Kana - Ihud Bnei Majd al-Krum
15:45Brentford - Leicester City
16:00Magdeburg - Zwickau
16:00Chemnitzer - Viktoria Köln
16:00Carl Zeiss Jena - Preußen Münster
16:00Duisburg - Ingolstadt 04
16:00Meppen - Waldhof Mannheim
16:00Würzburger Kickers - SpVgg Unterhaching
16:00Hapoel Kfar Saba - Hapoel Tel Aviv
16:00Paphos - Olympiakos Nicosia
16:00Niki Volos - Ialyssos
16:00Veria - Kavala
16:15Inter Turku - Mariehamn
16:15Kenya Commercial Bank - Western Stima
16:30Sporting - University of Pretoria
16:30Uthongathi - Real Kings
16:30Yarmouk Kuwait - Kazma Sporting Club
16:30Osmanlıspor - Keçiörengücü (beIN SPORTS MAX 1 HD)
16:30Osmanlı Spor - Keçiörengücü
16:30Lamontville Golden Arrows - Kaizer Chiefs
16:30Stellenbosch - Polokwane City
16:30Moroka Swallows - Free State Stars
16:55Ferencvárosi - Paksi
17:00FC - Kerala Blasters
17:00Cobh Wanderers - Rockmount
17:00College Corinthians - Douglas Hall
17:00Lens - Clermont Foot
17:00Pisa 1909 - Juve Stabia
17:00Cittadella - Benevento Calcio
17:00Virtus Entella - Cremonese
17:00Pordenone Calcio - Delfino Pescara 1936
17:00Spal - Bologna (beIN SPORTS HD 3)
17:00Kasımpaşa - A.Alanyaspor (beIN SPORTS HD 1)
17:00Lens - Clermont (beIN SPORTS MAX 2 HD)
17:00SPAL - Bologna 1909
17:00Kasımpaşa - Alanyaspor
17:30E.Frankfurt - Leipzig (S SPORT 2 HD)
17:30Borussia Mönchengladbach - Mainz 05
17:30Eintracht Frankfurt - Leipzig
17:30Freiburg - Paderborn 07
17:30Union Berlin - Augsburg
17:30Wolfsburg - Hertha
18:00Blackpool - Tranmere Rovers
18:00Bristol Rovers - Fleetwood Town
18:00Burton Albion - Accrington Stanley
18:00Ipswich Town - Lincoln City
18:00Peterborough United - Rotherham United
18:00Rochdale - Gillingham
18:00Carlisle United - Walsall
18:00Crawley Town - Grimsby Town
18:00Exeter City - Colchester United
18:00Leyton Orient - Newport County
18:00Macclesfield Town - Forest Green Rovers
18:00Mansfield Town - Bradford City
18:00Morecambe - Cambridge United
18:00Salford City - Oldham Athletic
18:00Scunthorpe United - Crewe Alexandra
18:00Stevenage - Plymouth Argyle
18:00Swindon Town - Port Vale
18:00Chesham United - Taunton Town
18:00Dorchester Town - Salisbury City
18:00Farnborough - Beaconsfield
18:00Gosport Borough - Merthyr Town
18:00Harrow Borough - Hartley Wintney
18:00Metropolitan Police - Blackfield & Langley
18:00Swindon Supermarine - Truro City
18:00Tiverton Town - Walton Casuals
18:00Weston-super-Mare - Hayes & Yeading United
18:00Wimborne Town - Hendon
18:00Yate Town - Poole Town
18:00Barwell - Lowestoft Town
18:00Bromsgrove - Coalville Town
18:00Hednesford Town - Stourbridge
18:00Hitchin Town - Alvechurch
18:00Kings Langley - Stratford Town
18:00Leiston - Rushall Olympic
18:00Nuneaton Town - Rushden & Diamonds
18:00Peterborough Sports - Tamworth
18:00Redditch United - Needham Market
18:00Royston Town - Banbury United
18:00Ives Town - Biggleswade Town
18:00Billericay Town - Tonbridge Angels
18:00Braintree Town - Slough Town
18:00Chippenham Town - Havant & Waterlooville
18:00Dartford - Dulwich Hamlet
18:00Eastbourne Borough - Concord Rangers
18:00Hampton & Richmond Borough - Albans
18:00Hemel Hempstead Town - Welling United
18:00Hungerford Town - Chelmsford City
18:00Maidstone United - Oxford City
18:00Wealdstone - Bath City
18:00Weymouth - Dorking Wanderers
18:00Bowers & Pitsea - Hornchurch
18:00Enfield Town - Cray Wanderers
18:00Folkestone Invicta - Corinthian-Casuals
18:00Horsham - Bishop's Stortford
18:00Kingstonian - Carshalton Athletic
18:00Leatherhead - Merstham
18:00Lewes - East Thurrock United
18:00Margate - Haringey Borough
18:00Potters Bar Town - Bognor Regis Town
18:00Wingate & Finchley - Brightlingsea Regent
18:00Worthing - Cheshunt
18:00Ashton United - Lancaster City
18:00Stoke City - Swansea City
18:00Atherton Collieries - Gainsborough Trinity
18:00Arbroath - Partick Thistle
18:00Bamber Bridge - Redcliffe
18:00United - Inverness
18:00Basford United FutbolClub - Morpeth Town
18:00Dundee United - Greenock Morton
18:00Buxton - United of Manchester
18:00Queen of the South - Alloa Athletic
18:00Hyde United - Grantham Town
18:00Celtic - Ross County
18:00Mickleover Sports - Matlock Town
18:00Valencia - Barcelona (spor SMART HD)
18:00Hamilton Academical - Livingston
18:00South Shields - Witton Albion
18:00Motherwell - Hibernian
18:00Stafford Rangers - Scarborough Athletic
18:00Johnstone - Kilmarnock
18:00Stalybridge Celtic - Nantwich Town
18:00Huesca - Lugo
18:00Warrington Town - Whitby Town
18:00Sporting de Gijón - Fuenlabrada
18:00Alfreton Town - Gateshead
18:00Altrincham - Bradford Park Avenue
18:00Blyth Spartans - King's Lynn Town
18:00Boston United - Kidderminster Harriers
18:00Brackley Town - Guiseley
18:00Chester - Darlington
18:00Farsley Celtic - Telford United
18:00Gloucester City - Southport
18:00Hereford - Curzon Ashton
18:00Spennymoor Town - Leamington
18:00York City - Kettering Town
18:00Boreham Wood - Barrow
18:00Bromley - Barnet
18:00Chesterfield - Fylde
18:00Chorley - Halifax Town
18:00Dagenham & Redbridge - Notts County
18:00Dover Athletic - Aldershot Town
18:00Harrogate Town - Wrexham
18:00Hartlepool United - Stockport County
18:00Valencia - Barcelona
18:00Maidenhead United - Eastleigh
18:00Sutton United - Solihull Moors
18:00Torquay United - Ebbsfleet United
18:00Woking - Yeovil Town
18:00Mervue United - West United
18:00Airdrie United - Stranraer
18:00Clyde - East Fife
18:00Falkirk - Forfar Athletic
18:00Peterhead - Dumbarton
18:00Raith Rovers - Montrose
18:00Cove Rangers - Annan Athletic
18:00Cowdenbeath - Brechin City
18:00Queen's Park - Albion Rovers
18:00Stenhousemuir - Edinburgh City
18:00Stirling Albion - Elgin City
18:00Larnaca - Limassol
18:00Carrick Rangers - Warrenpoint Town
18:00Crusaders - Ballymena United
18:00Dungannon Swifts - Institute
18:00Linfield - Glenavon
18:00Burnley - Norwich City
18:00Coventry City - Birmingham City
18:00Millwall - Sheffield United
18:00Newcastle United - Oxford United
18:00Portsmouth - Barnsley
18:00Reading - Cardiff City
18:00Southampton - Tottenham Hotspur
18:00West Ham United - West Bromwich Albion
18:30Amorebieta - Tudelano
18:30Llagostera - Prat
18:30Hapoel Ironi Kiryat Shmona - Hapoel Be'er Sheva
19:00Altay - İstanbulspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:00Virton - Beerschot Wilrijk
19:00Orlando Pirates - AmaZulu
19:00Stade Lausanne-Ouchy - Aarau
19:00Kaposvári Rákóczi - Puskás Akadémia
19:00Mezőkövesd-Zsóry - Várda
19:00Fehervar - Budapest Honvéd
19:00Zalaegerszegi - Diósgyőri
19:00Altay - İstanbulspor
19:30Marsilya - Angers (beIN SPORTS HD 3)
19:30Olympique de Marseille - Angers
19:30Hapoel Haifa - Hapoel Ra'anana
19:30Kriens - Winterthur
20:00Fiorentina - Genoa (beIN SPORTS HD 4)
20:00Fenerbahçe - M.Başakşehir (beIN SPORTS HD 1)
20:00R. Charleroi - Mechelen
20:00Salernitana 1919 - Cosenza Calcio
20:00Fiorentina - Genoa
20:00Lleida Esportiu - Olot
20:00Villarrubia - Fernando
20:00Doxa Katokopias - APOEL
20:00Fenerbahçe - İstanbul Başakşehir
20:15Las Palmas - Tenerife
20:30Alaves - Villarreal (spor SMART HD)
20:30Bayern Münih - Schalke 04 (S SPORT 2 HD)
20:30Bayern Munich - Schalke 04
20:30Deportivo Alavés - Villarreal
20:30Heerenveen - Alkmaar
20:30Larne - Glentoran Belfast United
20:30Larissa - Panathinaikos
20:30Hull City - Chelsea
20:50Maccabi Tel Aviv - Ashdod
21:00Zürich - Luzern
21:00Neuchâtel Xamax - Servette
21:00Hapoel - Beitar Ironi Kiryat
21:00Debreceni - Újpest
21:30Dessel Sport - Sint-Eloois-Winkel Sport
21:30Thes Sport - Charleroi-Marchienne
21:45Heracles Almelo - Feyenoord
21:45Waalwijk - VVV-Venlo
22:00St.Etienne - Nimes (beIN SPORTS MAX 1 HD)
22:00Monaco - Strasbourg (beIN SPORTS HD 4)
22:00Royal Mouscron-Péruwelz - Sint-Truidense
22:00Waasland-Beveren - Eupen
22:00Monaco - Strasbourg
22:00Saint-Étienne - Nîmes Olympique
22:00Montpellier - Dijon
22:00Stade Brestois 29 - Amiens
22:00Stade de Reims - Metz
22:00Tubize - K. Rupel Boom
22:00Heist - Patro Eisden Maasmechelen
22:00KMSK Deinze - Lierse Kempenzonen
22:00Molenbeek - Liège
22:00Seraing United - Dender
22:00Envigado Fútbol Club - Boyacá Chicó
22:30Gent - Genk
22:30Westerlo - Roeselare
22:45Torino - Atalanta (beIN SPORTS HD 3)
22:45Torino - Atalanta
22:45Sparta Rotterdam - Fortuna Sittard
22:45Pistoiese - Carrarese Calcio
22:45Carpi 1909 - Calcio Padova
22:45Rende - Vibonese Calcio
22:45Braga - Porto
23:00Sevilla - Granada (spor SMART HD)
23:00Real Zaragoza - Numancia
23:00Sevilla - Granada
23:35Arsenal de Sarandí - Newell's Old Boys
00:05Atlético Bucaramanga - Deportivo Cali
01:40Central Córdoba de Santiago - Club Atlético Colón
01:40Lorenzo de Almagro - Estudiantes de La Plata
02:00Cruz Azul - Club Santos Laguna
02:10Junior de Barranquilla - Equidad
03:45Godoy Cruz Antonio Tomba - Club Atlético River Plate
04:00Tigres de la UANL - Atlas
04:15América de Cali - Alianza Petrolera
06:00Club León - Pachuca
06:00Eastern Suburbs - Hamilton Wanderers
06:00Wellington - Auckland City
06:05Guadalajara - Deportivo Toluca
10:00Western United - Adelaide United
13:30Denizlispor - Antalyaspor (beIN SPORTS HD 1)
13:30Samsunspor - Başkent Akademi (TRT Spor HD)
13:30Denizlispor - Antalyaspor
13:30Melilla - Internacional de Madrid
13:45UCC - Midleton
14:00Málaga - Mirandés
14:00BB Erzurumspor - Balıkesirspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
14:00Hatayspor - Menemenspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
14:00Atletico Madrid - Leganes (spor SMART HD)
14:00Atletico Madrid - Leganés
14:00Erzurumspor - Balıkesirspor
14:00Hatayspor - Menemen Belediyespor
14:00Bangor - Mochta's
14:00Killester Donnycarney - Malahide United
14:00Portmarnock - Glenville
14:00Skerries Town - Edenderry Town
14:00Drumcondra - Collinstown FutbolClub
14:00Dublin - Arklow Town
14:00Dunboyne - Templeogue United
14:00Kilnamanagh - Greystones
14:00Pegasus Saint-James - Hartstown Huntstown
14:00University College Dublin - Newtown Rangers
14:00Atlético Baleares - Rayo Majadahonda
14:00Ibiza - San Sebastián de los Reyes
14:00Burgos - Haro Deportivo
14:00Unionistas de Salamanca - Deportivo Alavés B
14:00Andorra - Gimnàstic de Tarragona
14:00Ebro - Badalona
14:00Hercules - Levante UD B
14:00Real Balompédica Linense - Estudiantes de Mérida
14:15Vitesse - Emmen
14:15Cova da Piedade - Mafra
14:15Chaves - Nacional da Madeira
14:30Inter - Cagliari (beIN SPORTS HD 4)
14:30Internazionale Milano - Cagliari Calcio
15:001860 München - Eintracht Braunschweig
15:00Ballymun - Glebe North FutbolClub
15:00Diagoras Rodos - Ierapetra
15:30Mirren - Aberdeen
16:00Göztepe - Beşiktaş (beIN SPORTS HD 1)
16:00Celta de Vigo - Eibar
16:00Göztepe - Beşiktaş
16:00Manchester City - Fulham
16:00Egaleo - Enosi Panaspropyrgiakos
16:00Ionikos - Kalamata
16:00Thesprotos Igoumenitsa - Olympiakos Volou 1937
16:00Trikala - Triglia
16:00Panionios - Atromitos
16:00Skoda Xanthi - Crete
16:00Karaiskakis - Panachaiki
16:00Apollon Kalamarias - Apollon Smyrni
16:00Apollon Larissa - Doxa Drama
16:30Cercle Brugge - Anderlecht
16:30Eskişehirspor - Adanaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
16:30Groningen - Ajax
16:30Eskişehirspor - Adanaspor
16:30Baroka - Maritzburg United
16:30Richards - Tshakhuma Tsha Madzivhadila
16:30Royal Eagles - Ajax Cape Town
16:30Galaxy - Mbombela United
16:30Ahead Eagles - Breda
17:00Unione Venezia - Trapani Calcio
17:00Krotone - Spezia Calcio
17:00Lyon - Toulouse (beIN SPORTS MAX 2 HD)
17:00Parma - Udinese (beIN SPORTS HD 3)
17:00Hellas Verona - Lecce
17:00Parma - Udinese Calcio
17:00Sampdoria - Sassuolo Calcio
17:00Lyon - Toulouse
17:00La Louviere Centre - URSL Vise
17:00Hellas Verona - Broadford Rovers
17:00Vaduz - 1900
17:00Siena - Calcio Lecco 1912
17:00Atletico Arezzo - Pergolettese 1932
17:00Pro Vercelli 1892 - Monza Brianza 1912
17:00Novara Calcio - Città di Pontedera
17:00Alessandria Calcio 1912 - Olbia Calcio
17:00Union ArzignanoChiampo - Sambenedettese Calcio
17:00Fermana - Piacenza Calcio 1919
17:00Triestina Calcio - Cesena
17:00Pesaro - Ravenna
17:00Monopoli - Ternana Calcio
17:00Reggina Calcio - Bari
17:00Virtus Francavilla - Paganese Calcio 1926
17:00Viterbese Castrense - Calcio Catania
17:00Apollon Limassol - Ethnikos Achna
17:30Werder Bremen - Hoffenheim (S SPORT 2 HD)
17:30Werder Вremen - Hoffenheim
18:00Heart of Midlothian - Rangers
18:00Albacete Balompié - Deportivo de La Coruña
18:00Almería - Elche
18:00Young Boys - Basel
18:00Gallen - Lugano
18:00Getafe - Real Betis (spor SMART HD)
18:00Thun - Sion
18:00Getafe - Real Betis
18:00Belenenses - Portimonense
18:00Tondela - Vitoria Setubal
18:00Famalicão - Santa Clara
18:00Ismaily - Al-Ittihad Al-Sakndary
18:00Royale Union Saint-Gilloise - Lommel
18:00Chiasso - Grasshopper Club Zürich
18:00Omonia - Anorthosis Famagusta
18:00Arab Contractors - Tanta
18:00Académico de Viseu - Penafiel
18:00Casa Pia - Farense
18:00Leixões - Académica de Coimbra
18:00Oliveirense - Varzim
18:00Ergotelis - Giannina
18:15Panetolikos - Aris
18:45Eindhoven - Twente
19:00Konyaspor - Galatasaray (beIN SPORTS HD 1)
19:00Adana Demirspor - Boluspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:00Nantes - Bordeaux (beIN SPORTS MAX 2 HD)
19:00Nantes - Girondins de Bordeaux
19:00Adana Demirspor - Boluspor
19:00Konyaspor - Galatasaray
19:00Atlético Madrid B - Langreo
19:00Racing de Ferrol - Coruxo
19:00Izarra - Barakaldo
19:00Real Unión - Salmantino
19:00Logroñés - Calahorra
19:00Marbella - UCAM Murcia
19:00Real Murcia - Córdoba
19:00Salamis Famagusta - Enosis Neon Paralimni
19:30Atlético Sanluqueño - Don Benito
19:30Yeclano Deportivo - Algeciras
19:30Giana Erminio - Gozzano
19:30Calcio Como - Renate
19:30Pianese - AlbinoLeffe
19:30Rimini 1912 - Vicenza Calcio
19:30Alma Juventus Fano 1906 - Gubbio 1910
19:30Modena - Imolese Calcio 1919
19:30Virtusvecomp Verona - FeralpiSalò
19:30Avellino 1912 - Picerno
19:30Potenza - Bisceglie 1913 Don
19:30Rieti - Casertana
19:30Cavese - Teramo
20:00Kortrijk - Club Brugge
20:00Roma - Lazio (beIN SPORTS HD 3)
20:00Leverkusen - F.Düsseldorf (S SPORT 2 HD)
20:00Bayer 04 Leverkusen - Fortuna Düsseldorf
20:00Roma - Lazio
20:00Shrewsbury Town - Liverpool
20:00Castellon - Nucía
20:00Recreativo de Huelva - Villarrobledo
20:00Maccabi Netanya - Ironi Sport Hadera
20:15Alcorcón - Ponferradina
20:15Rayo Vallecano - Extremadura
20:15Vilafranquense - Feirense
20:30Real Sociedad - Mallorca (spor SMART HD)
20:30Real Sociedad - Mallorca
20:30Paços de Ferreira - Benfica
20:30Athens - Olympiacos
21:00Club Universidad Nacional - Monterrey
21:15Beitar Jerusalem - Sektzia Nes Tziona
22:00Royal Antwerp - Zulte Waregem
22:30Girona - Real Oviedo
22:45Napoli - Juventus (beIN SPORTS HD 3)
22:45Napoli - Juventus
23:00Ascoli Calcio 1898 - Frosinone Calcio
23:00Lille - PSG (beIN SPORTS HD 4)
23:00Valladolid - Real Madrid (spor SMART HD)
23:00Lille - Paris Saint-Germain
23:00Real Valladolid - Real Madrid
23:00Aves - Boavista Porto
23:15Patriotas - Cúcuta Deportivo
23:35Club Atlético Banfield - Club Atlético Patronato
23:35Defensa y Justicia - Talleres de Córdoba
01:20Club Atlético Nacional - Deportivo Pereira
01:40Racing Club de Avellaneda - Atlético Tucumán
02:00Club Necaxa - Atlético San Luis
03:30Millonarios Fútbol Club - Deportivo Pasto
03:45Boca Juniors - Independiente Avellaneda
04:00Juarez - Monarcas Morelia
15:30Haras El-Hodood - Aswan
16:30Sicula Leonzio - Catanzaro 1929
17:00Atlético de Kolkata - North East United
18:00Misr El-Makasa - Tala'ea El-Gaish
19:00PAOK - Volos
19:00Fatih Karagümrük - Altınordu (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:00Fatih Karagümrük - Altınordu
20:00Hapoel Katamon Jerusalem - Hapoel Bnei Lod
20:00Hapoel Umm al-Fahm - Hapoel Afula
20:00Maccabi Petah Tikva - Hapoel Petah Tikva
20:00Enosis Neon Paralimni - Larnaca
20:00Sivasspor - Ç.Rizespor (beIN SPORTS HD 2)
20:00Y.Malatyaspor - Trabzonspor (beIN SPORTS HD 1)
20:00Sivasspor - Çaykur Rizespor
20:00Yeni Malatyaspor - Trabzonspor
21:00Kaiserslautern - Sonnenhof Großaspach
21:00Lamia - Asteras Tripolis
21:15Bnei Yehuda Tel Aviv - Maccabi Haifa
21:45Vitoria Guimaraes - Ave
22:45Reggiana 1919 - Südtirol
22:45Coleraine - Cliftonville
22:45Havre - Troyes
22:45Le Havre - Troyes (beIN SPORTS HD 4)
23:00Perugia Calcio - Livorno Calcio
23:00Bournemouth - Arsenal
00:00Sporting Lisbon - Marítimo
22:45Aston Villa - Leicester (beIN SPORTS HD 1)
22:45Milan - Torino (TRT Spor HD)
22:45Manchester City - Manchester Utd (beIN SPORTS HD 1)
22:45West Ham - Liverpool (S SPORT HD)
22:45Inter - Fiorentina (TRT Spor HD)
19:00Adanaspor - Osmanlıspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
20:00M.Başakşehir - Gençlerbirliği (beIN SPORTS HD 1)
22:30Hertha Berlin - Schalke 04 (S SPORT 2 HD)
23:00Villarreal - Osasuna (spor SMART HD)
14:00Antalyaspor - Konyaspor (beIN SPORTS HD 1)
14:00Keçiörengücü - Adana Demirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
15:00Granada - Espanyol (spor SMART HD)
15:30Leicester - Chelsea (S SPORT HD)
16:30Boluspor - BB Erzurumspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
17:00Ç.Rizespor - Beşiktaş (beIN SPORTS HD 1)
17:30Mainz - Bayern Münih (S SPORT 2 HD)
18:00Real Madrid - Atletico Madrid (spor SMART HD)
18:00Liverpool - Southampton (S SPORT HD)
19:00Menemenspor - Fatih Karagümrük (beIN SPORTS MAX 1 HD)
20:00Trabzonspor - Fenerbahçe (beIN SPORTS HD 1)
20:30Leipzig - B.M.Gladbach (S SPORT 2 HD)
20:30Manchester Utd - Wolves (S SPORT HD)
20:30Mallorca - Valladolid (spor SMART HD)
23:00Valencia - Celta Vigo (spor SMART HD)
13:30Ankaragücü - Kasımpaşa (beIN SPORTS HD 1)
14:00Leganes - Real Sociedad (spor SMART HD)
14:00Hatayspor - Giresunspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
16:00Eibar - Real Betis (spor SMART HD)
16:00A.Alanyaspor - Y.Malatyaspor (beIN SPORTS HD 2)
16:00Gazişehir FK - Sivasspor (beIN SPORTS HD 1)
16:30Altınordu - Akhisarspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
16:30Balıkesirspor - Altay (beIN SPORTS MAX 1 HD)
17:00Burnley - Arsenal (S SPORT HD)
17:30Köln - Freiburg (S SPORT 2 HD)
18:00Athletic Bilbao - Getafe (spor SMART HD)
19:00Bursaspor - Eskişehirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:00Galatasaray - Kayserispor (beIN SPORTS HD 1)
19:30Tottenham - Manchester City (S SPORT HD)
20:00Paderborn - Wolfsburg (S SPORT 2 HD)
20:30Sevilla - Alaves (spor SMART HD)
23:00Barcelona - Levante (spor SMART HD)
19:00İstanbulspor - Ümraniyespor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
20:00Denizlispor - Göztepe (beIN SPORTS HD 1)
22:30E.Frankfurt - Augsburg (S SPORT 2 HD)
15:30Everton - Crystal Palace (S SPORT HD)
17:30Schalke 04 - Paderborn (S SPORT 2 HD)
20:30Leverkusen - B.Dortmund (S SPORT 2 HD)
20:30Brighton - Watford (S SPORT HD)
05:30Mineros de Zacatecas - Fuerza RegiaCANLI
05:00Brooklyn Nets - Angeles LakersCANLI
05:00Grand Canyon Antelopes - SeattleCANLI
05:00Houston Cougars - ConnecticutCANLI
05:00Edwardsville Cougars - Southeast Missouri State RedhawksCANLI
04:30Indiana - Michigan State SpartansCANLI
04:30Lewis Flyers - LindenwoodCANLI
04:30Midwestern State Mustangs - Oklahoma Christian EaglesCANLI
04:30Valparaiso Crusaders - Missouri StateCANLI
04:00North Texas Mean Green - Texas-San Antonio RoadrunnersCANLI
04:00Rice - UTEP MinersCANLI
04:00Utah - WashingtonCANLI
04:00Brooklyn Nets - LA Lakers (S SPORT HD)CANLI
07:00Oregon State - UCLA (S SPORT 2 HD)
20:45Fenerbahçe Beko - Olimpia Milano (beIN SPORTS HABER HD)
21:00Zalgiris Kaunas - Alba Berlin (beIN SPORTS MAX 2 HD)
22:00Antwerp Giants - Limburg United
22:30Okapi Aalstar - Proximus Spirou
22:30Panathinaikos - Asvel Villeurbanne (beIN SPORTS MAX 1 HD)
23:00Charlotte Hornets - Milwaukee Bucks (S SPORT HD)
23:00Real Madrid - Anadolu Efes (beIN SPORTS HD 3)
13:00Bahçeşehir Klj - Galatasaray (TRT Spor HD)
13:00Bahçeşehir Klj - Galatasaray (tivibu SPOR 2 HD)
13:00Elazığ Öİ - Çankaya Üni. (tivibu SPOR HD)
15:15İTÜ - Tofaş (tivibu SPOR 2 HD)
17:30Bursaspor - Darüşşafaka (tivibu SPOR 2 HD)
20:00Teksüt Bandırma - OGM Orman (tivibu SPOR 2 HD)
01:00Utah Jazz - Dallas Mavericks (S SPORT HD)
02:00Texas Tech - Kentucky (S SPORT 2 HD)
04:30Philadelphia 76ers - LA Lakers (S SPORT HD)
13:00Türk Telekom - Afyon Bld. (tivibu SPOR 2 HD)
15:15Gaziantep Basket - Fenerbahçe Beko (tivibu SPOR 2 HD)
15:15Beşiktaş - Kayseri Basket (tivibu SPOR HD)
17:30Anadolu Efes - Beşiktaş SJ (TRT Spor HD)
17:30Anadolu Efes - Beşiktaş SJ (tivibu SPOR 2 HD)
20:00Büyükçekmece - Pınar Karşıyaka (tivibu SPOR 2 HD)
23:30Denver Nuggets - Houston Rockets (S SPORT HD)
02:00NO Pelicans - Boston Celtics (S SPORT HD)
05:00Utah Jazz - Houston Rockets (S SPORT HD)
20:00Beşiktaş SJ - Neptunas (S SPORT 2 HD)
20:00Tofaş - Joventut Badalona (S SPORT 2 HD)
22:00Partizan - Darüşşafaka (S SPORT 2 HD)
06:00LA Lakers - LA Clippers (S SPORT HD)
20:00Galatasaray - Unics Kazan (S SPORT 2 HD)
06:00Portland TB - Houston Rockets (S SPORT HD)
18:00Galatasaray - Çukurova Basket (tivibu SPOR HD)
20:00Fenerbahçe - OGM Orman (tivibu SPOR HD)
05:00Milwaukee Bucks - Denver Nuggets (S SPORT HD)
13:00Tofaş - Gaziantep Basket (tivibu SPOR 2 HD)
15:15Pınar Karşıyaka - Bursaspor (tivibu SPOR 2 HD)
17:30Beşiktaş SJ - Galatasaray (tivibu SPOR 2 HD)
20:00Darüşşafaka - İstanbul BB (tivibu SPOR 2 HD)
23:30LA Clippers - Minnesota TW (S SPORT HD)
13:00Afyon Bld. - Bahçeşehir Klj (tivibu SPOR 2 HD)
15:15Fenerbahçe Beko - Türk Telekom (tivibu SPOR 2 HD)
17:30Anadolu Efes - Teksüt Bandırma (tivibu SPOR 2 HD)
20:00OGM Orman - Büyükçekmece (tivibu SPOR 2 HD)
22:00Houston Rockets - NO Pelicans (S SPORT HD)
03:30Miami Heat - Philadelphia 76ers (S SPORT HD)
22:00Energia Trento - Darüşşafaka (S SPORT 2 HD)
22:00Dijon - Beşiktaş SJ (S SPORT 2 HD)
06:00Denver Nuggets - Portland TB (S SPORT HD)
20:00Galatasaray - Monaco (S SPORT 2 HD)
22:45Unicaja Malaga - Tofaş (S SPORT 2 HD)
03:30Brooklyn Nets - GS Warriors (S SPORT HD)
04:00Milwaukee Bucks - Philadelphia 76ers (S SPORT HD)
04:00Indiana Pacers - Toronto Raptors (S SPORT HD)
13:00Gaziantep Basket - Darüşşafaka (tivibu SPOR 2 HD)
15:15Teksüt Bandırma - Beşiktaş SJ (tivibu SPOR 2 HD)
17:30Türk Telekom - Tofaş (tivibu SPOR 2 HD)
20:00Bursaspor - OGM Orman (tivibu SPOR 2 HD)
05:30Ekaterina Alexandrova - Petra KvitovaCANLI
05:30Garcia-Perez/Sorribes Tormo - Adamczak/SrebotnikCANLI
05:30Arevalo/O'Mara - Melzer/Roger-VasselinCANLI
04:45Marton Fucsovics - Tommy PaulCANLI
04:45Pavic/Soares - Sitak/SharanCANLI
04:30Qiang Wang - Serena WilliamsCANLI
04:30Hsieh/Strycova - Bouzkova/ZidansekCANLI
04:15Jabeur - Caroline WozniackiCANLI
04:15Duan/Zheng - Carter/Stefani
04:15Hurkacz/Pospisil - Marray/Skupski
06:00Molteni/Nys - Klaasen/Marach
06:00Cornet/Ferro - Diaz/Rybakina
06:00Townsend/Flipkens - Maria/Sevastova
06:00Woolcock/Mott - Smith/Sharma
06:15Roberto Bautista-Agut - Marin Cilic
06:20Blinkova/Wang - Kontaveit/Minella
06:30Ratiwatana/Rungkat - Brkic/Pavic
06:30Novak Djokovic - Yoshihito Nishioka
07:00Julia Goerges - Alison Riske
07:30Cacic/Lajovic - Gonzalez/Martin
07:30Krajicek/Skugor - Barrere/Mannarino
07:30Maheu/Herbert - Bolelli/Paire
07:30Madison Keys - Maria Sakkari
07:30Collins/Rosolska - Aoyama/Shibahara
07:30Rodionova/Fourlis - Mertens/Sabalenka
07:30Anisimova/Kyrgios - Adamczak/Vega Hernandez
08:00Robin Haase - Ramkumar Ramanathan
08:00Roman Safiullin - Hugo Grenier
08:00Fabio Fognini - Guido Pella
08:30Querrey - Tennys Sandgren
09:00Duran/Schwartzman - Kubot/Melo
09:00Paul/Fritz - Cabal/Munar
09:00Venus/Peers - Delbonis/Mayer
09:00Perez/Stosur - Arruabarrena/Jabeur
09:00Kravchuk/Salisbury - Hsieh/Skupski
09:30Dmitry Popko - Daniel Altmaier
09:30Jiri Vesely - Federico Gaio
10:00Dejana Radanović - Shalimar Talbi
10:00Olga Doroshina - Alina Charaeva
10:00Sofya Lansere - Anastasia Zakharova
10:00Taisya Pachkaleva - Valentini Grammatikopoulou
10:00Dabrowski/Kontinen - Hradecka/Krawietz
10:00Justin Eleveld - Luca Prevosto
10:00Martin Tiffon - Timofey Skatov
10:00Honoka Kobayashi - Valeriya Olyanovskaya
10:00Silvia Njiric - Anastasia Nefedova
11:00Benjamin Dhoe - Juan Pablo
11:00Nikolas Sanchez Izquierdo - Marco Furlanetto
11:00Helene Scholsen - Chantal Skamlova
11:00Stefanos Tsitsipas - Milos Raonic
11:00Naomi Osaka - Cori Gauff
11:05Nastja Kolar - Lucie Wargnier
11:30Sergey Fomin - Savriyan Danilov
11:30Marina Yudanov - Zhibek Kulambayeva
11:30Yexin - Anja Wildgruber
12:00Pel/Haase - Golubev/Nedovesov
12:00Tobias Kamke - Roberto Ortega-Olmedo
12:30Gloria Ceschi - Julia Stamatova
12:30Roger Federer - John Millman
13:00Sofia Kenin - Shuai Zhang
14:00Elena Malygina - Anastasia Kulikova
14:00Meraut/Eysseric - Sinha/Eleveld
14:30Kyrian Jacquet - James Ward
14:30Paz/Tenti - Izquierdo/Perez Contri
14:30Vanshelboim/Shevchenko - Dhoe/Uspensky
15:30Daniela Vismane - Viktoria Morvayova
15:30Lina Glushko - Quirine Lemoine
16:00Antonic/Schaeder - Grimm/Duerst
16:00Barad Itzhaki/Wuarin - Marfutina/Rosatello
16:00Yoshitomi/Ogata - Andres-Rodriguez/Ugrelidze
16:30Constant Lestienne - Danilo Petrovic
17:00Gabriela - Francoise Abanda
17:00Tessah Andrianjafitrimo - Yuxuan Zhang
17:05Seone Mendez - Mari Osaka
17:30Lovqvist/Saner - Bouzo Zanotti/Moreno Barranquero
17:30Vicens Mas/Lairon Navarro - Gutierrez Carrasco/Carrillo Marin
17:30Yerolymos/Stadler - Orange/Robbe
17:30Sophia Whittle - Paula Ormaechea
18:00Leonie Kung - Myrtille Georges
18:00Marie Benoit - Guiomar Maristany Zuleta De Reales
18:30Ilkel - Arthur Rinderknech
18:30Amanda Carreras - Alexandra Yepifanova
19:30Eleonora Molinaro - Julie Gervais
20:00Yonehara/Hozumi - Ivanova/Mandlik
21:30Tereza Mrdeza - Maria Mateas
22:00Francesca Jones - Nadia Podoroska
23:00Boltinskaya/Kudelova - Burillo Escorihuela/Lazaro Garcia
23:00Gleason/Cako - Alves/In-Albon
00:30Harmony - Audrey Albie
00:30Maristany Zuleta De Reales/Seguel - Galfi/Zimmermann
00:30Udvardy/Hsu - Danilina/Mrdeza
03:00Alexander Zverev - Fernando Verdasco
03:00David Goffin - Andrey Rublev
03:00Dominic Thiem - Taylor Harry Fritz
03:00Gael Monfils - Ernests Gulbis
03:00Nick Kyrgios - Karen Khachanov
03:00Rafael Nadal - Pablo Carreno Busta
03:00Stanislas Wawrinka - John Isner
03:00Angelique Kerber - Camila Giorgi
03:00Belinda Bencic - Anett Kontaveit
03:00Donna Vekić - Swiatek
03:00Elina Svitolina - Garbine Muguruza
03:00Elise Mertens - Catherine Cartan Bellis
03:00Karolina Pliskova - Anastasia Pavlyuchenkova
03:00Simona Halep - Yulia Putintseva
03:00Zarina Diyas - Kiki Bertens
03:00Kravchuk/Pegula - Kenin/Mattek-Sands
03:00Muhammad/Santamaria - Dabrowski/Ostapenko
03:00Cuevas/Pella - Granollers/Ceballos
03:00Ram/Salisbury - Sandgren/Withrow
03:00Bopanna/Kichenok - Maheu/Zhang
03:00Cabal/Willams - Vliegen/Zheng
03:00Dodig/Chan - Rodionova/Harris
03:00Klepac/Roger-Vasselin - Melzer/Flipkens
03:00Krejcikova/Mektic - Koolhof/Peschke
03:00Kubot/Swiatek - Perez/Saville
03:00Kuzmova/Polasek - Rojer/Stosur
03:00Melichar/Soares - Mies/Rosolska
03:00Melo/Strycova - Marray/Mattek-Sands
03:00Moore/Ebden - Martin/Jurak
03:00Polmans/Sanders - Ostapenko/Paez
03:00Venus/Chan - Demoliner/Duan

Maç İzle

Canlı Maç İzle siteleri arasında son 2 yıl içerisinde isim yapmış olan izlemaç izleyicilere süper lig, premier lig, bundesliga gibi büyük ligleri sunuyor. Sade ve anlaşılır arayüzüyle yapması gereken işi yapıyor. Yayın konusunda da sektörün lideri konumundadır. En düşük gecikme sürelerini sunmaktadır.

Bedava Maç İzle

Bedava Maç İzle demek anlayacağınız üzere beleş yani ücretsizdir. Jestyayın,iSpor,Sekastream,Tikobet gibi sitelerden farklı olarak izlemaç tek bir lige odaklanmaz. Yeri gelir 1080p yayın veriririz. Sezon içinde tuttuğunuz takımın bütün maçlarını buradan izlersiniz.

Bein Sports İzle

Bein Sports İzle bildiğiniz gibi digi çok yükse paralar istiyor. Biz ise para falan istemeyiz. Kafanıza göre izleyin bütün maçları. Futbol, basketbol, tenis onlarda olan tüm etkinlikler bizde de var. :)

Lig Tv İzle

Lig Tv izle bir zamanların popüler araması. Şimdi ise artın yerini bein sports aldı. Aynı şeyin laciverti işte. Değişen bir şey yok. Ekstra birkaç bir şey geldi. O kadar. Futbol basketbol tenis falan var işte.

Smart Spor İzle

Smart Spor İzle işte burası fenerbahçeli kardeşlerin sevdiği bir kanal. Panzerlerin yaptığı şeyleri burada görebiliyorlar. İşin şakası, hazırlık maçları, audi cup gibi etkinlikleri yayınlıyorlar. Tabi ki bizim sitemiz olan izlemaç adresinde de bu kanalı izleyebilirsiniz.

Tivibu Spor İzle

Tivibu spor izle ekranını kullanarak izlemaç güvencesi ile sizler de bu ekrandaki tüm canlı yayınları yani spor müsabakalarını ücretsiz olarak takip edebilirsiniz. 1080p yayın kalitesi ile birlikte kendinizi tribünde hissedecek ve bu heyecanı bir üst seviyede yaşayacaksınız.

Süper Kupa Burada!

Süper Kupa izlebutonuna tıkladığınız takdirde yayın direkt olarak karşınıza çıkacak ve sorunsuz bir şekilde müsabakayı seyredeceksiniz. Şampiyonlar Ligi şampiyonu ve Uefa Kupası şampiyonunu karşı karşıya getiren ve dünyada milyonlarca futbol severin büyük bir heyecanla takip ettiği özel bir etkinlik olan Süper Kupa, izlemaç farkı ile birlikte ücretsiz olarak karşınıza çıkıyor. Bu konuda aklınıza herhangi bir soru işareti takılmasın çünkü şifreli yayın değil ve sizlerden ücret talep eden bir site olmadığını da belirtmek gerekiyor. Futbol heyecanı bu adres ile birlikte bir üst seviyeye taşınıyor ve sizler de günü futbol ile tamamlayabiliyorsunuz.

Şampiyonlar Ligi Maçları

Şampiyonlar ligi izle aramalarına gerek kalmadan izlemac22.net üzerinden bu kupayı da takip etmek mümkündür. Şampiyonlar Ligi, milyonlarca futbol severi ekran başına kilitleyen turnuvalardan bir tanesidir. Dünyanın en büyük takımları yine dünyanın en büyük kupasını almak için mücadele veriyor ve ortaya harika bir futbol çıkıyor. Sizler de gerçek bir futbol tutkunu iseniz ve bu kupayı kaçırmak istemiyorsanız eğer sitedeki yerinizi alabilirsiniz. Ücretli kanallara ödediğiniz rakamlar artık canınızı sıkıyor ve alternatif arıyorsanız eğer izlemac22.net bu konuda sizlere en iyi şekilde yardımcı olacaktır. Heyecanı üst seviyeye taşıyan ve standartları yükselten yayın kalitesi ile futbola doyacaksınız ve tüm bunlar için hiçbir ücret ödemenize de gerek kalmıyor. Tek bir tık ile dünyanın en iyi takımları yaşam alanlarınıza taşınıyor.

Uefa Avrupa Ligi Heyecanı

Dünyanın nefesini tutup izlediği Uefa Kupası mücadeleleri de Uefa Kupası izleekranında yanı izlemaç’da sizleri bekliyor olacaktır… Dünyanın en iyilerinin karşı karşıya geldiği ve büyük bir heyecana sahne olduğu bu etkinlik, milyonlarca kişi tarafından takip ediliyor ve futbol severler bu kupa ile birlikte futbola doyuyor da diyebiliriz. Ücretli kanallara para ödemek yerine sizler de online dünya aracılığı ile hiçbir ücret ödemeden futbol keyfini sürebilirsiniz. Bültendeki tüm maçlar canlı olarak yayınlanıyor ve hem görüntü hem ses kalitesi bakımından bir inceleme yapıldığında ortaya muazzam bir yayın çıkıyor. Ayrıca, UEFA Avrupa Ligi ücretsiz canlı izleyebilirsin.