Canlı Maç İzle

Tüm şifreli spor kanallarını izlemaç farkıyla ücretsiz olarak hd kalitede canlı maç izlemek için izlemac22.net’i tercih edin!

DUYURU: Instagram'da @izlemacnettv olarak bizi takip edebilirsiniz.
LA Lakers - LA Clippers (S SPORT HD)
compressexpand
En iyi oranlar iSpor'da, HEMEN ÜYE OL!
00:00Municipal - ComunicacionesCANLI
23:45America Natal - Botafogo da ParaíbaCANLI
23:45Maceio - Sport Club do RecifeCANLI
23:45Motagua - MarathónCANLI
23:45Ciervos - Deportivo DonguCANLI
23:45Uruapan - ZitacuaroCANLI
23:30Arsenal de Sarandí - Newell's Old BoysCANLI
23:00Sevilla - Granada (spor SMART HD)CANLI
23:00Real Zaragoza - NumanciaCANLI
23:00Argentino de Quilmes - San TelmoCANLI
23:00San Miguel - ColegialesCANLI
23:00UAI Urquiza - SacachispasCANLI
23:00Club Atlético Acassuso - CSyD FlandriaCANLI
23:00Club Atlético Villa San Carlos - Los AndesCANLI
23:00Club Comunicaciones - Justo José de UrquizaCANLI
23:00Club Atlético Central Córdoba - Sportivo ItalianoCANLI
23:00Club Luján - Club Atlético ItuzaingóCANLI
23:00Deportivo Laferrere - CanuelasCANLI
23:00Deportivo Merlo - Deportivo EspañolCANLI
23:00Martín de Burzaco - Club Atlético Victoriano ArenasCANLI
22:45Torino - Atalanta (beIN SPORTS HD 3)CANLI
22:45Sevilla - GranadaCANLI
22:45Pistoiese - Carrarese CalcioCANLI
22:45Carpi 1909 - Calcio PadovaCANLI
22:30Torino - AtalantaCANLI
22:30Sparta Rotterdam - Fortuna SittardCANLI
22:30Rende - Vibonese CalcioCANLI
22:15Gent - GenkCANLI
21:45Waasland-Beveren - EupenCANLI
21:45Saint-Étienne - Nîmes Olympique
21:45Jacobina Esporte Clube - Juazeirense
21:45Associação Desportiva Cabofriense - Madureira Esporte Clube
21:45Vila Nova - Jaragua
21:45Preto - Comercial de Ribeirão Preto
21:45Santa Cruz Futebol Clube - Bajai
22:00Central - Horquetta Rangers
22:30Kormakur Hvot - Knattspyrnufélag Fjallabyggðar
22:30Braga - Porto
22:30Westerlo - Roeselare
22:30São Raimundo - Penarol
22:30Maranhão Atlético Clube - Imperatriz
22:45Andrea Belotti - Josip Iličič
23:00Artemisa - Tunas
23:00Ciego de Avila - Villa Clara
23:00Matanzas - Santiago de Küba
23:00Pinar del - HABANA
23:00Jacyoba - Agremiação Sportiva Arapiraquense
23:00Concordia - Associação Chapecoense de Futebol
23:00Clube Atlético Paranaense - Londrina Esporte Clube
23:00Oeste Futebol Clube - Ituano Futebol Clube
23:30Pinheiro - Cordino
23:45Guairena - River Plate Asuncion
00:00Flamengo - Volta Redonda
00:00Mixto Esporte Clube - Cuiabá Esporte Clube
00:00Once de Abril - Puntarenas
00:00Sporting San Jose - Club Sport Uruguay de Coronado
00:05Atlético Bucaramanga - Deportivo Cali
00:15Atletico Palmaflor Vinto - Royal Pari
01:00Associação Atlética Coruripe - CSE
01:00Manaus - Fast Clube
01:00Boavista Sport Club - Vasco da Gama
01:00Associação Atlética Caldense - Uberlandia
01:00Esporte Clube XV de Novembro Piracicaba - Audax São Paulo Esporte Clube
01:00Murcielagos - Alacranes de Durango
01:00Road Jets - Trafalgar Southstars
01:30Tombense - Cruzeiro Esporte Clube
01:30Marília Atlético Clube - Clube Atlético Linense
01:40Central Córdoba de Santiago - Club Atlético Colón
01:40Lorenzo de Almagro - Estudiantes de La Plata
02:00Salgueiro - Central Sport Club
02:00América Futebol Clube Minas Gerais - Villa Nova
02:00Olimpia - Velo Clube
02:00Picos - de Julho
02:00Confianca - Futebol Clube
02:00Club Celaya - Atlante
02:00Sporting Canamy - Cruz Azul Hidalgo
02:00Juventus FC Managua - Managua
02:00Tauro - Club Deportivo Árabe Unido
02:00Cruz Azul - Club Santos Laguna
02:00Liga Deportiva Universitaria de Quito - Centro Atlético Fénix
02:10Junior de Barranquilla - Equidad
02:15Club Libertad - Club Olimpia
02:30Sportivo Belgrano - Sportivo Las Parejas
02:30Jose Oruro - Club Bolívar
02:30Audax Italiano - Cobresal
03:00Rasing Club Aruba - Dakota
03:00Alajuelense - Cartaginés
03:30Chalatenango - Alianza San Salvador
03:30Sonsonate - Jocoro
03:45Godoy Cruz Antonio Tomba - Club Atlético River Plate
04:00Deportivo Catocha - Capitalinos
04:00Lobos UPNFM - Club Deportivo Olimpia
04:00Real C.D. España - Vida
04:00Cafetaleros de Chiapas - Club Deportivo Mineros de Zacatecas
04:00Irapuato - Inter Playa del Carmen
04:00Real Madriz - Real Estelí
04:00Atlético Chiriquí - Francisco
04:00Independiente de La Chorrera - Alianza de Panama
04:00Tigres de la UANL - Atlas
04:15América de Cali - Alianza Petrolera
05:00Deportivo Marquense - Suchitepéquez
05:00Club Xelajú - Deportivo Mixco
05:00Municipal Pérez Zeledón - Grecia
05:30Mumbai Muslims - FSI-Seaview
06:00Labasa - Ba
06:00Dorados de Sinaloa - Correcaminos
06:00Eastern Suburbs - Hamilton Wanderers
06:00Wellington - Auckland City
06:00Club León - Pachuca
06:05Guadalajara - Deportivo Toluca
06:30Angeles - Peñarol
07:30Adelaide Raiders - Modbury Jets
10:00Western United - Adelaide United
11:00Talanta - Bidco United
11:00OŠK Slovenský Grob - NMSK 1922 Bratislava
11:30Indian Arrows - Real Kashmir
12:00Ayeyawady United - Zwegabin United
12:00Rakhine United - ISPE
12:00Yangon United - Yadanarbon
12:20Tabasalu JK Charma - Keila
13:00Gümüşhanespor - Çorum Belediyespor
13:00Hekimoğlu Trabzon - Manisa
13:00Fatsa Belediyesi - Ofspor
13:00Pazarspor - Modafen Spor
13:00Administration Police - Ushuru
13:00Istra 1961 - Lokomotiva
13:15Santutxu - Beasain
13:30Samsunspor - Başkent Akademi (TRT Spor HD)
13:30Denizlispor - Antalyaspor (beIN SPORTS HD 2)
13:30Bodrum Belediyesi Bodrumspor - Etimesgut Belediye Spor Kulubu
13:30Ergene Velimeşe Spor - Ankara Demirspor
13:30Bandırmaspor - Kastamonuspor
13:30Hacettepe - Amedspor
13:30Kardemir Karabükspor - Belediye Vanspor
13:30Konyaspor 1922 - Pendikspor
13:30Samsunspor - BAKspor
13:30Sarıyer - Tarsus İdman Yurdu
13:30Tuzlaspor - Elazığspor
13:30Utaş Uşakspor - Sakaryaspor
13:30Çatalca Spor - Orduspor
13:30Darıca Gençlerbirliği - Malatya Yeşilyurt
13:30Erok Spor - Turgutluspor
13:30Karacabey Belediyespor - Yozgatspor A.Ş.
13:30Kemerspor 2003 - Derince Belediyespor
13:30Kızılcabölükspor - Tokatspor
13:30Kocaelispor - Cizrespor
13:30Nazilli Belediyespor - 1954 Kelkit Belediyespor
13:30Somaspor - Gölcükspor
13:30Aluminium Arak - Khosheh Talaei
13:30Arman Gohar - Damash Gilan
13:30Elmo Adab - Baadraan Tehran
13:30Esteghlal - Sepidrood Rasht
13:30Malavan - Fajr Sepasi
13:30Niroye Zamini - Rafsanjan
13:30Qashqai - Reyhan Alborz
13:30Rayka Babol - Navad Urmia
13:30Sorkhpooshan Pakdasht - Sanat Mes Kerman
13:30Kheybar Khorramabad - Persepolis Genaveh
13:30Milad Mehr - Shahrdari Fuman
13:30Shahid Ghandi - Avalan Kamyaran
13:30Shahrdari Astara - Foolad Novin
13:30Melilla - Internacional de Madrid
13:30Juan de Mozarrifar - Utebo
13:30Club Portekizete - Basconia
13:30Parla - Carabanchel
13:30Alamo - Trival Valderas
13:30Moratalaz - Unión Adarve
13:30Flat Earth - Pozuelo de Alarcón
13:30Villaverde San Andres - Mostoles
13:30Denizlispor - Antalyaspor
13:45UCC - Midleton
14:00Castelldefels - Pobla de Mafumet
14:00Cerdanyola del Vallès - Manresa
14:00Esport Club Granollers - Banyoles
14:00Horta - Igualada
14:00Atlético Saguntino - Alcoyano
14:00Atzeneta - Benigánim
14:00Paterna - Alzira
14:00Atlético de Pinto - Santa
14:00Alhaurín de la Torre - Deportivo Linares
14:00Huétor Vega - Loja
14:00Almería B - Real Jaén
14:00Tusker - Ulinzi Stars
14:00Vihiga United - Nairobi City Stars
14:00Grupo Sportivo de Loures - Real Sport Clube Queluz
14:00Leiria - Fontinhas
14:00Aspor - Sorwathe
14:00Keratsini - Mera
14:00BB Erzurumspor - Balıkesirspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
14:00Hatayspor - Menemenspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
14:00Atletico Madrid - Leganes (spor SMART HD)
14:00Málaga - Mirandés
14:00Atletico Madrid - Leganés
14:00Erzurumspor - Balıkesirspor
14:00Hatayspor - Menemen Belediyespor
14:00Bangor - Mochta's
14:00Killester Donnycarney - Malahide United
14:00Portmarnock - Glenville
14:00Skerries Town - Edenderry Town
14:00Drumcondra - Collinstown FutbolClub
14:00Dublin - Arklow Town
14:00Dunboyne - Templeogue United
14:00Kilnamanagh - Greystones
14:00Pegasus Saint-James - Hartstown Huntstown
14:00University College Dublin - Newtown Rangers
14:00Atlético Baleares - Rayo Majadahonda
14:00Ibiza - San Sebastián de los Reyes
14:00Burgos - Haro Deportivo
14:00Unionistas de Salamanca - Deportivo Alavés B
14:00Andorra - Gimnàstic de Tarragona
14:00Castellon - Nucía
14:00Ebro - Badalona
14:00Hercules - Levante UD B
14:00Real Balompédica Linense - Estudiantes de Mérida
14:00Gerena - Ciudad de Lucena
14:00Rota - Antoniano
14:00San Roque de Lepe - Conil
14:00Poblense - Alcúdia
14:00Trujillo - Cacereño
14:00Varea - Comillas
14:00Manchego - Socuéllamos
14:00Conquense - Tarancon
14:00Covadonga - Club Deportivo Llanes
14:15Valdefierro - Teruel
14:15Sants - Cristobal
14:15Cova da Piedade - Mafra
14:15Chaves - Nacional da Madeira
14:15Vitesse - Emmen
14:30Maccabi Ironi Kiryat Ata - Tira
14:30Niki Volos - Ialyssos
14:30Inter - Cagliari (beIN SPORTS HD 4)
14:30Internazionale Milano - Cagliari Calcio
14:45Persepolis - Tractor Tabriz
15:001860 München - Eintracht Braunschweig
15:00Adama City - Hadiya Hossana
15:00Fasil Kenema - Sidama Bunna
15:00Saint-George Addis Abeba - Bahir Dar Kenema
15:00Welwalo Adigrat - Etiyopya Buna
15:00Naft Masjed Soleyman - Sanat Naft Abadan
15:00Ballymun - Glebe North FutbolClub
15:00Tenisca - Union Viera
15:00San Fernando - Vera
15:00Selfoss - Ungmennafélagið Víkingur
15:00Fortune Sacco - Kenya Polisi
15:00Kibera Black Stars - Josephs Youth
15:00Nairobi Stima - Bomet
15:00Jablonec - Krasnodar
15:00TuRU Düsseldorf - Hennef 05
15:00Akagera - Impeesa
15:00Etoile de L'Est - Vision
15:00Nyagatare - Rugende
15:00Diagoras Rodos - Ierapetra
15:30Chemie Leipzig - Berliner FC Dynamo
15:30Anagennisi Dherynia - Othellos Athienou
15:30ASIL Lysi - Alki Oroklinis
15:30Digenis Akritas Morphou - Akritas Chlorakas
15:30Beni Suef - Sohag
15:30Alameen - Tahta Sporting Club
15:30Fayoum - Telephonat Bani Sweif
15:30Mirren - Aberdeen
16:00Esporte Clube - Coimbra
16:00Esae - Renaissance Sportive de Berkane
16:00Zanaco - Daring Club Motema Pembe
16:00Boufarik - Alger
16:00Honka - HIFK
16:00Ural Sverdlovsk Bölgesi - Tsarsko Selo Sofia
16:00Göteborg - Fodbold
16:00Flora Tallinn - Levadia Tallinn
16:00Swieqi United - Ħamrun Spartans
16:00Tripolis - Korinthos 2006
16:00Göztepe - Beşiktaş (beIN SPORTS HD 1)
16:00Agioi Anargyroi - Kifisias
16:00Agios Ierotheos - Moschatou
16:00Aittitos Spaton - Rodos
16:00Edessaikos - Almopos Arideas
16:00Ermis Korydallos - Panthiraikos
16:00Kallithea - Fostiras
16:00Pandramaikos - Kilkisiakos
16:00Egaleo - Enosi Panaspropyrgiakos
16:00Ionikos - Kalamata
16:00Thesprotos Igoumenitsa - Olympiakos Volou 1937
16:00Trikala - Triglia
16:00Panionios - Atromitos
16:00Skoda Xanthi - Crete
16:00Karaiskakis - Panachaiki
16:00Apollon Kalamarias - Apollon Smyrni
16:00Apollon Larissa - Doxa Drama
16:00Lusaka Dynamos - Power Dynamos
16:00Mufulira Wanderers - Green Buffaloes
16:00Nkana - Buildcon
16:00Celta de Vigo - Eibar
16:00Göztepe - Beşiktaş
16:00Manchester City - Fulham
16:30Eskişehirspor - Adanaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
16:30Baroka - Maritzburg United
16:30Jomo Cosmos - Stars
16:30Richards - Tshakhuma Tsha Madzivhadila
16:30Galaxy - Mbombela United
16:30Gokulam Kerala - Churchill Brothers
16:30Ahead Eagles - Breda
16:30A. C. Krema 1908 - Sammaurese
16:30A.C. - Casale Calcio
16:30Delta Porto Tolle - Cartigliano
16:30Ostia Mare Lido Calcio - Sassari Torres 1903
16:30Mezzolara - Calvina Sport
16:30Pineto Calcio - Vastogirardi
16:30SanGiovanniValdarno - Grassina
16:30Nocerina - Nardo
16:30Tommaso - Giugliano
16:30Scandicci - Donato Tavarnelle
16:30Arconatese - U.S.
16:30Roccella - Nola
16:30Brusaporto - 1913 Seregno Calcio
16:30Cannara - Gavorrano
16:30Lanusei Calcio - Latina Calcio
16:30Marina Di Ragusa - Città di Palermo
16:30Sasso Marconi - Forlì
16:30Seravezza Calcio - Calcio Chieri 1955
16:30Sporting Trestina - Foligno
16:30Atletico Porto Santelpidio - Sangiustese
16:30Avezzano Calcio - San Nicolò Calcio Teramo
16:30Borgosesia Calcio - Real Forte Querceta
16:30Budoni Calcio - Nuova Florida
16:30Calcio Montebelluna 1919 - Caldiero Terme
16:30Casarano Calcio - Fidelis Andria
16:30Cassino - Muravera
16:30Castrovillari - Messina
16:30Cavenago Fanfulla - Polisportiva Lentigione Calcio
16:30Citta di Anagni - Turris Neapolis 1944
16:30Cittanovese - Corigliano Calabro
16:30Aprilia - Trastevere Calcio
16:30Ponsacco 1920 - Grosseto
16:30Folgore Caratese - Caravaggio
16:30Gladiator - Gelbison Cilento
16:30Ambrosiana - Luparense
16:30Lavagnese - Ligorna
16:30Licata - Palmese 1912
16:30Lucchese - Ghivizzano
16:30Mantova - Vigor Carpaneto
16:30Marsala - Savoia 1908
16:30Monterosi - Flaminia Civita Castellana
16:30Nibionnoggiono - Bustese
16:30Olympia Agnonese - Chieti Calcio
16:30Calcio Tor Sapienza - Portici 1906
16:30Cercle Brugge - Anderlecht
16:30Correggese Calcio 1948 - Alfonsine
16:30Luigi Calcio - Campodarsego
16:30Caronnese - Prato
16:30Tamai - Adriese
16:30Albalonga Calcio - Aglianese
16:30Taranto - Grumentum Valdagri
16:30Tritium Calcio 1908 - Pro Sesto
16:30Troina - Acireale
16:30Agropoli 1921 - Bitonto
16:30Fiorenzuola 1922 - A.S.D.P. Ciliverghe di Mazzano
16:30Recanatese - Cattolica Calcio
16:30Union Feltre - APDC Chions
16:30Ladispoli - Artena
16:30Fezzanese - Savona
16:30Vado - Unione San-Remo
16:30Vigasio - Clodiense
16:30Inter Zapresic - Gorica
16:30Intare - Amagaju
16:30Eskişehirspor - Adanaspor
16:30Groningen - Ajax
17:00Lyon - Toulouse (beIN SPORTS MAX 2 HD)
17:00Parma - Udinese (beIN SPORTS HD 3)
17:00Unione Venezia - Trapani Calcio
17:00Krotone - Spezia Calcio
17:00Santa Coloma - Penya
17:00La Louviere Centre - URSL Vise
17:00Capital - Ceilandense
17:00Inter Star - Kayanza United
17:00Renaissance Zemamra - Rabat
17:00Chabab Rif Al Hoceima - MAS
17:00Racing de Casablanca - Chabab Benguerir
17:00Hellas Verona - Broadford Rovers
17:00Vaduz - 1900
17:00Siena - Calcio Lecco 1912
17:00Atletico Arezzo - Pergolettese 1932
17:00Pro Vercelli 1892 - Monza Brianza 1912
17:00Novara Calcio - Città di Pontedera
17:00Alessandria Calcio 1912 - Olbia Calcio
17:00Union ArzignanoChiampo - Sambenedettese Calcio
17:00Fermana - Piacenza Calcio 1919
17:00Triestina Calcio - Cesena
17:00Pesaro - Ravenna
17:00Monopoli - Ternana Calcio
17:00Reggina Calcio - Bari
17:00Virtus Francavilla - Paganese Calcio 1926
17:00Viterbese Castrense - Calcio Catania
17:00Audace Cerignola - Brindisi
17:00Latte Dolce - Arzachena
17:00Verbania - Fossano Calcio
17:00Apollon Limassol - Ethnikos Achna
17:00Hellas Verona - Lecce
17:00Parma - Udinese Calcio
17:00Sampdoria - Sassuolo Calcio
17:00Lyon - Toulouse
17:30Werder Bremen - Hoffenheim (S SPORT 2 HD)
17:30Hercules Oulu - Oulun Luistinseura
17:30Tampereen Pallo-Veikot - Tampere United
17:30Werder Вremen - Hoffenheim
17:30Akwa Starlets - Kwara United
17:55Fahaheel - Burgan Sports Club
17:55Salibikhaet - Jahra SC Kuwait
18:00Getafe - Real Betis (spor SMART HD)
18:00Heart of Midlothian - Rangers
18:00Albacete Balompié - Deportivo de La Coruña
18:00Almería - Elche
18:00Young Boys - Basel
18:00Gallen - Lugano
18:00Thun - Sion
18:00Royale Union Saint-Gilloise - Lommel
18:00Getafe - Real Betis
18:00Accra Hearts of Oak - Asante Kotoko
18:00Almudévar - Binéfar
18:00Calamocha - Atletico Monzon
18:00Bembibre - Cristo Atletico
18:00Atlético Malagueño - Polideportivo Almeria
18:00Chiasso - Grasshopper Club Zürich
18:00Omonia - Anorthosis Famagusta
18:00Arab Contractors - Tanta
18:00Abia Warriors - Warri Wolves
18:00Akwa United - Heartland
18:00Lobi Stars - Nasarawa United
18:00Mountain of Fire and Miracles - Plateau United
18:00Rivers United - Wikki turists
18:00Académico de Viseu - Penafiel
18:00Casa Pia - Farense
18:00Leixões - Académica de Coimbra
18:00Oliveirense - Varzim
18:00Amora - Olimpico Montijo
18:00Associacao Recreativa Sao Martinho - Oliveirense
18:00Pinhalnovense - Armacenenses
18:00Trofense - Pedras Rubras
18:00Camara de Lobos - Clube Desportivo Cerveira
18:00Canelas 2010 - Paredes
18:00Clube Oriental de Lisboa - Sintrense
18:00Fabril do Barreiro - Sintra
18:00Lusitania Lourosa - Felgueiras
18:00Mirandela - Berco
18:00Olhanense - Aljustrelense
18:001º de Dezembro - Louletano
18:00Coimbrões - Ginasio Figueirense
18:00Sport Grupo Sacavenense - Alverca
18:00Valadares Gaia Futebol Clube - Gondomar
18:00Santiago Wanderers - Club Deportivo Universidad Católica
18:00Ergotelis - Giannina
18:00Belenenses - Portimonense
18:00Tondela - Vitoria Setubal
18:00Famalicão - Santa Clara
18:00Tranmere Rovers - Manchester United
18:15Club Deportiva Minera - Cartagena
18:15Alberite - Anguiano
18:15Cayón - Laredo
18:15Panetolikos - Aris
18:30des Forces Armees - Rahimo
18:30Societe Omnisports De L'Armee - D'Adjame
18:30Alondras - Barco
18:30Llosetense - Santanyi
18:30Pulpileño - Minerva
18:30Menor - Club Olímpico de Totana
18:30Muleño - Lorca Deportiva
18:30Diocesano - Azuaga
18:30Villanueva - Robres
18:30Torrijos - Quintanar del
18:30Club Deportivo Madridejos - Atlético Ibañés
18:30Atlético Tordesillas - Santa Marta
18:45Eindhoven - Twente
19:00Konyaspor - Galatasaray (beIN SPORTS HD 1)
19:00Adana Demirspor - Boluspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:00Nantes - Bordeaux (beIN SPORTS MAX 2 HD)
19:00Nantes - Girondins de Bordeaux
19:00Adana Demirspor - Boluspor
19:00Ismaily - Al-Ittihad Al-Sakndary
19:00Enyimba International - Hassania Agadir
19:00Horoya - Bidvest Wits
19:00Pyramids - Enugu Rangers
19:00Atlético Madrid B - Langreo
19:00Racing de Ferrol - Coruxo
19:00Izarra - Barakaldo
19:00Real Unión - Salmantino
19:00Logroñés - Calahorra
19:00Marbella - UCAM Murcia
19:00Real Murcia - Córdoba
19:00Choco - Club Rápido de Bouzas
19:00Paiosaco - Estradense
19:00Arroyo - Moralo
19:00Union Club Ceares - Lealtad
19:00Terrassa - Europa
19:00Unió Esportiva Vilassar - Sant Andreu
19:00Olimpic de Xativa - Recambios Colon
19:00Becerril - Real Ávila
19:00Real Burgos - Zamora
19:00Konyaspor - Galatasaray
19:00Salamis Famagusta - Enosis Neon Paralimni
19:00Ideal - Torreense
19:00Praiense - Oliveira do Hospital
19:30Caudal Deportivo - Real Avilés
19:30Sodupe - Balmaseda
19:30Torreperogil - Antequera
19:30Giana Erminio - Gozzano
19:30Calcio Como - Renate
19:30Pianese - AlbinoLeffe
19:30Rimini 1912 - Vicenza Calcio
19:30Alma Juventus Fano 1906 - Gubbio 1910
19:30Modena - Imolese Calcio 1919
19:30Virtusvecomp Verona - FeralpiSalò
19:30Avellino 1912 - Picerno
19:30Potenza - Bisceglie 1913 Don
19:30Rieti - Casertana
19:30Cavese - Teramo
19:30Trarza - JAHE
19:30Douanes Dakar - Diambars
19:30Casa Sport - Academie Generation Foot
19:30Stade de Mbour - Stade Mbour
19:30Elite United - Wallidan
19:30Atlético Sanluqueño - Don Benito
19:30Yeclano Deportivo - Algeciras
19:30Los Barrios - Ceuta
20:00Santa Coloma - Carroi
20:00Once Lobos Chalchuapa - Titan
20:00Musan Salama - KooTeePee
20:00Deportivo Mictlán - Aurora Guatemala
20:00Solola - Chimaltenango
20:00Deportivo Sanarate - Antigua
20:00Recreativo de Huelva - Villarrobledo
20:00Lebrijana - Arcos Club de Fútbol
20:00Ibiza Islas Pitiusas - Portmany
20:00Palo - Maracena
20:00Maccabi Netanya - Ironi Sport Hadera
20:00Cartagena-Guanacaste - Municipal Liberia
20:00Puerto Golfito - Juventud Escazuceña
20:00Waterford United - Shamrock Rovers
20:00Gorée - ASC Niarry Tally
20:00Roma - Lazio (beIN SPORTS HD 3)
20:00Leverkusen - F.Düsseldorf (S SPORT 2 HD)
20:00Kortrijk - Club Brugge
20:00Bayer 04 Leverkusen - Fortuna Düsseldorf
20:00Roma - Lazio
20:00Shrewsbury Town - Liverpool
20:15Knattspyrnufélagið Þróttur - Fylkir
20:15Vilafranquense - Feirense
20:15Alcorcón - Ponferradina
20:15Rayo Vallecano - Extremadura
20:30Athens - Olympiacos
20:30Real Sociedad - Mallorca (spor SMART HD)
20:30Real Sociedad - Mallorca
20:30Paços de Ferreira - Benfica
21:00Kukesi - Partizani Tirana
21:00Rabat - Difaa El Jadida
21:00Racing Club d'Abidjan - ASEC Mimosas
21:00Coatepecano - CSyD Nueva Concepcion
21:00Santa Lucia Cotzumalguapa - Siquinala
21:00Cofutpa - Guanacasteca
21:00CNEPS - Pikine
21:00Club Universidad Nacional - Monterrey
21:15Beitar Jerusalem - Sektzia Nes Tziona
21:30Luziania - Paranoa
21:30Unai - Ceilandia
21:30Ipora - Goiás Esporte Clube
21:30Police - Nouakchott King's
22:00Club Bamin Real Potosí - Club Blooming
22:00Maceio - Murici
22:00Atlanta Doce - Alagoinhas
22:00Bajai - Vitória da Conquista
22:00Esporte Clube Jacuipense - Associação Desportiva Bahia de Feira
22:00Fluminense de Feira Futebol Clube - Vitoria Salvador
22:00Branco - Itapemirim
22:00Associação Atlética Portuguesa - Resende Futebol Clube
22:00Bangu Atlético Clube - Fluminense FutbolClub
22:00Brusque Futebol Clube - Joinville Esporte Clube
22:00Grêmio Esportivo Juventus - Criciúma Esporte Clube
22:00Tubarao - Figueirense Futebol Clube
22:00Ferroviário - Barbalha
22:00Floresta - Guarany de Sobral
22:00Clube Atlético Mineiro - Tupynambás
22:00União Recreativa dos Trabalhadores - Patrocinense
22:00Clube Esportivo Bento Gonçalves - Aimore
22:00Grêmio Esportivo Brasil - Grêmio Foot-Ball Porto Alegrense
22:00Anapolina - CRAC
22:00Atlético Clube Goianiense - Goiania
22:00Goianésia Esporte Clube - Anápolis
22:00Clube do Remo - Carajas
22:00Sociedade Esportiva Palmeiras - São Paulo
22:00Al-Masry Club - Nouadhibou
22:00Djoliba AC Bamako - Al-Nasr Benghazi
22:00Paradou - Pedro Fildişi Sahili
22:00Ahly Cairo - Étoile du Sahel
22:00Deportivo Iztapa - Deportivo Malacateco
22:00Royal Antwerp - Zulte Waregem
22:30Aparecidense - Grêmio Esportivo Anápolis
22:30Girona - Real Oviedo
22:45Napoli - Juventus (beIN SPORTS HD 3)
22:45Napoli - Juventus
23:00Lille - PSG (beIN SPORTS HD 4)
23:00Valladolid - Real Madrid (spor SMART HD)
23:00Defensores Unidos - Deportivo Armenio
23:00Club Ferrocarril Midland - Club Leandro N. Alem
23:00Real Pilar - Excursionistas
23:00Atletico Camioneros - Deportivo Madryn
23:00Iranduba - Princesa do Solimões Esporte Clube
23:00Novo Hamburgo - Ypiranga Futebol Clube
23:00Caxias - Sao Jose Porto Alegre
23:00Tapajos Futebol Clube - Paragominas
23:00River-PI - Piauí Esporte Clube
23:00Portmore United - Vere United
23:00FC - Molynes United
23:00Ascoli Calcio 1898 - Frosinone Calcio
23:00Real Valladolid - Real Madrid
23:00Lille - Paris Saint-Germain
23:00Aves - Boavista Porto
23:05Fenix Pilar - Club Almirante Brown
23:15Patriotas - Cúcuta Deportivo
23:30Círculo Deportivo - Club Olimpo
23:30Gimnasia y Esgrima de Concepcion del Uruguay - Martin De Formosa
23:30Deportivo Guastatoya - Cobán Imperial
23:35Club Atlético Banfield - Club Atlético Patronato
23:35Defensa y Justicia - Talleres de Córdoba
00:00Crucero del Norte - Club Defensores de Pronunciamiento
00:00Amazonas - Nacional
00:00Ceará Sporting Club - Frei Paulistano
00:00Municipal Limeño - Agila
00:00Carenage - Eagles Super Strikers
00:00Deportivo Carchá - Deportivo Sacachispas
00:00Deportivo Xinabajul - Deportivo San Pedro
00:00Sansare - Deportivo Petapa
00:00Real De Minas - Club Deportivo Honduras Progreso
00:00Asociación Deportiva y Recreativa Jicaral - Carlos
00:00Limón - Guadalupe
00:00Asociación Deportiva Carmelita - Santa Rosa Santa Cruz
00:00Consultants Moravia - Municipal Santa
00:00Cuautla - Club Calor de San Pedro
00:00Chinandega - Sabanas
00:00Club Sol de América - Sportivo Luqueno
00:00Huachipato - Club Universidad de Şili
00:15Club Jorge Wilstermann - Guabirá
00:15Oriente Petrolero - Nacional Potosí
00:15CD - Once Municipal
00:15Independiente San Vicente - Vencedor
01:00Unión de Sunchales - Club Atletico Guemes
01:00Belize Defence Force - Belmopan Bandits
01:00Botafogo de Futebol e Regatas - Macae Esporte
01:00Luis - Esporte Clube Juventude
01:00Sport Club Internacional - Pelotas
01:00Mirassol Futebol Clube - Sport Club Corinthians Paulista
01:00Platense Puerto Cortes - Real Sociedad Tocoa
01:00Cavalier - Harbour View
01:00Herediano - Deportivo Saprissa
01:20Club Atlético Nacional - Deportivo Pereira
01:30Chaco For Ever - Club Atlético Douglas Haig
01:30Santa Tecla - Isidro Metapán
01:40Racing Club de Avellaneda - Atlético Tucumán
02:00Central Norte - Juventud Unida de Gualeguaychú
02:00Defensores Belgrano Villa Ramallo - Club Atlético Sarmiento Resistencia
02:00Deportivo Ocotal - Diriangén
02:00Sporting San Miguelito - Costa del Este
02:00Club Deportivo Plaza Amador - Universitario
02:00Club Necaxa - Atlético San Luis
02:10Santos de Guápiles - Universidad de Kosta Rika
02:15Club Guaraní - Cerro Porteño
02:30Undeba - Jong Holland
02:30Unión Española - Deportes Iquique
03:00Walter Ferreti - Municipal Jalapa
03:30Millonarios Fútbol Club - Deportivo Pasto
03:45Boca Juniors - Independiente Avellaneda
04:00Arnett Gardens - Tivoli Gardens
04:00Juarez - Monarcas Morelia
15:30Haras El-Hodood - Aswan
16:30Sicula Leonzio - Catanzaro 1929
17:00Atlético de Kolkata - North East United
18:00Ebusua Dwarfs - King Fung
18:00Misr El-Makasa - Tala'ea El-Gaish
19:00Fatih Karagümrük - Altınordu (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:00Safi - Mouloudia Club d'Oujda
19:00PAOK - Volos
19:00Fatih Karagümrük - Altınordu
19:30USFAS Bamako - Onze Createurs
20:00Y.Malatyaspor - Trabzonspor (beIN SPORTS HD 1)
20:00Sivasspor - Ç.Rizespor (beIN SPORTS HD 2)
20:00Hapoel Katamon Jerusalem - Hapoel Bnei Lod
20:00Hapoel Umm al-Fahm - Hapoel Afula
20:00Maccabi Petah Tikva - Hapoel Petah Tikva
20:00Sivasspor - Çaykur Rizespor
20:00Yeni Malatyaspor - Trabzonspor
21:00Kaiserslautern - Sonnenhof Großaspach
21:00Lafia Club de Bamako - Bamako
21:00Lamia - Asteras Tripolis
21:15Bnei Yehuda Tel Aviv - Maccabi Haifa
21:45Vitoria Guimaraes - Ave
22:45Le Havre - Troyes (beIN SPORTS HD 4)
22:45Havre - Troyes
22:45Reggiana 1919 - Südtirol
22:45Coleraine - Cliftonville
23:00Perugia Calcio - Livorno Calcio
23:00Bournemouth - Arsenal
00:00Sporting Lisbon - Marítimo
02:00Clube Atletico Bragantino - Associação Atlética Internacional
02:00Guarani - Santos
20:30Angers - Stade Rennais
20:30Belfort - Montpellier
20:30Limonest - Dijon
20:30Arminia Вielefeld - Bochum
20:30Wadi Degla - Zamalek
22:30Greuther Furth - Pauli
22:30Jahn Regensburg - Hannover 96
22:30Wehen Wiesbaden - Erzgebirge
22:45Aston Villa - Leicester (beIN SPORTS HD 1)
22:45Milan - Torino (TRT Spor HD)
22:45Blackburn Rovers - Queens Park Rangers
22:45Brentford - Nottingham Forest
22:45Cardiff City - West Bromwich Albion
22:45Hull City - Huddersfield Town
22:45Leeds United - Millwall
22:45Luton Town - Derby County
22:45Accrington Stanley - Peterborough United
22:45Wigan Athletic - Sheffield Wednesday
22:45Wimbledon - Burton Albion
22:45Doncaster Rovers - Southend United
22:45Fleetwood Town - Coventry City
22:45Lincoln City - Portsmouth
22:45Milton Keynes Dons - Rochdale
22:45Rotherham United - Ipswich Town
22:45Wycombe Wanderers - Blackpool
22:45Bradford City - Cheltenham Town
22:45Cambridge United - Salford City
22:45Colchester United - Swindon Town
22:45Crewe Alexandra - Leyton Orient
22:45Forest Green Rovers - Carlisle United
22:45Grimsby Town - Stevenage
22:45Newport County - Macclesfield Town
22:45Northampton Town - Scunthorpe United
22:45Oldham Athletic - Mansfield Town
22:45Plymouth Argyle - Crawley Town
22:45Port Vale - Exeter City
22:45Walsall - Morecambe
22:45Eastleigh - Aldershot Town
22:45Ebbsfleet United - Woking
22:45Halifax Town - Dover Athletic
22:45Solihull Moors - Barrow
22:45Bath City - Concord Rangers
22:45Ards - Harland & Wolff Welders
22:45Glentoran Belfast United - Glenavon
22:45Larne - Linfield
22:45Aston Villa - Leicester City
22:45Milan - Torino
22:55Monaco - Saint-Étienne
23:00Tenerife - Athletic Bilbao
23:00Reading - Bristol City
23:15Porto - Vicente
03:30Club Universitario de Deportes - Carabobo
17:00Odisha - FC
18:00Al-Masry Club - Gouna
20:00Hapoel Ra'anana - Hapoel Ironi Kiryat Shmona
20:30Pau - Paris Saint-Germain
20:30Épinal - Lille
20:30Stuttgart - Heidenheim
20:30Masr - Pyramids
21:00Cultural y Deportiva Leonesa - Valencia
21:00Rayo Vallecano - Villarreal
21:15Hapoel Be'er Sheva - Maccabi Tel Aviv
22:30Dynamo Dresden - Karlsruher
22:30Holstein Kiel - Darmstadt 98
22:30Osnabruck - Sandhausen
22:30R. Charleroi - Club Brugge
22:45Manchester City - Manchester Utd (beIN SPORTS HD 1)
22:45West Ham - Liverpool (S SPORT HD)
22:45Inter - Fiorentina (TRT Spor HD)
22:45Rangers - Ross County
22:45Johnstone - Celtic
22:45Gillingham - Shrewsbury Town
22:45Tranmere Rovers - Sunderland
22:45West Ham United - Liverpool
22:45Manchester City - Manchester United
22:45Internazionale Milano - Fiorentina
23:00Badajoz - Granada
23:00Real Zaragoza - Real Madrid
23:05Olympique de Marseille - Strasbourg
23:15Moreirense - Braga
19:00Adanaspor - Osmanlıspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
20:00M.Başakşehir - Gençlerbirliği (beIN SPORTS HD 1)
22:30Hertha Berlin - Schalke 04 (S SPORT 2 HD)
23:00Villarreal - Osasuna (spor SMART HD)
14:00Antalyaspor - Konyaspor (beIN SPORTS HD 1)
14:00Keçiörengücü - Adana Demirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
15:00Granada - Espanyol (spor SMART HD)
15:30Leicester - Chelsea (S SPORT HD)
16:30Boluspor - BB Erzurumspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
17:00Ç.Rizespor - Beşiktaş (beIN SPORTS HD 1)
17:30Mainz - Bayern Münih (S SPORT 2 HD)
18:00Real Madrid - Atletico Madrid (spor SMART HD)
18:00Liverpool - Southampton (S SPORT HD)
19:00Menemenspor - Fatih Karagümrük (beIN SPORTS MAX 1 HD)
20:00Trabzonspor - Fenerbahçe (beIN SPORTS HD 1)
20:30Mallorca - Valladolid (spor SMART HD)
20:30Leipzig - B.M.Gladbach (S SPORT 2 HD)
20:30Manchester Utd - Wolves (S SPORT HD)
23:00Valencia - Celta Vigo (spor SMART HD)
13:30Ankaragücü - Kasımpaşa (beIN SPORTS HD 1)
14:00Leganes - Real Sociedad (spor SMART HD)
14:00Hatayspor - Giresunspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
16:00Eibar - Real Betis (spor SMART HD)
16:00A.Alanyaspor - Y.Malatyaspor (beIN SPORTS HD 2)
16:00Gazişehir FK - Sivasspor (beIN SPORTS HD 1)
16:30Altınordu - Akhisarspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
16:30Balıkesirspor - Altay (beIN SPORTS MAX 1 HD)
17:00Burnley - Arsenal (S SPORT HD)
17:30Köln - Freiburg (S SPORT 2 HD)
18:00Athletic Bilbao - Getafe (spor SMART HD)
19:00Bursaspor - Eskişehirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:00Galatasaray - Kayserispor (beIN SPORTS HD 1)
19:30Tottenham - Manchester City (S SPORT HD)
20:00Paderborn - Wolfsburg (S SPORT 2 HD)
20:30Sevilla - Alaves (spor SMART HD)
23:00Barcelona - Levante (spor SMART HD)
19:00İstanbulspor - Ümraniyespor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
20:00Denizlispor - Göztepe (beIN SPORTS HD 1)
22:30E.Frankfurt - Augsburg (S SPORT 2 HD)
15:30Everton - Crystal Palace (S SPORT HD)
17:30Schalke 04 - Paderborn (S SPORT 2 HD)
20:30Leverkusen - B.Dortmund (S SPORT 2 HD)
20:30Brighton - Watford (S SPORT HD)
17:00Sheffield Utd - Bournemouth (S SPORT HD)
17:30B.M.Gladbach - Köln (S SPORT 2 HD)
19:30Manchester City - West Ham (S SPORT HD)
20:00Bayern Münih - Leipzig (S SPORT 2 HD)
23:45Kansas Jayhawks - TennesseeCANLI
23:45Memphis Tigers - MustangsCANLI
23:45Stetson Hatters - LibertyCANLI
23:30North Georgia Nighthawks - Clayton State LakersCANLI
23:30Ohio State - Akron ZipsCANLI
23:30Sacred Heart University Pioneers - Fairleigh DickinsonCANLI
23:00Cleveland State Vikings - MilwaukeeCANLI
23:00Dallas Baptist Patriots - Tarleton StateCANLI
23:00Gannon University - East Stroudsburg WarriorsCANLI
23:00Wayne State - Northwood TimberwolvesCANLI
23:00Bernareggio - Vega MestreCANLI
23:00Gross Empoli - Gessi ValsesiaCANLI
22:45Reggio Emilia - Pallacanestro CantùCANLI
22:30Goettingen - RatiopharmCANLI
22:30Hamburg Towers - S.OliverCANLI
22:30Barcelona Bàsquet - Real BetisCANLI
22:30FIATC Joventut Badalona - Basket Zaragoza 2002CANLI
22:30Banco di Sardegna Sassari - Dolomiti Energia TrentinoCANLI
22:30Reyer Venezia Mestre - Virtus Granarolo BolognaCANLI
22:30Levallois Metropolitans - MonakoCANLI
22:30Urania Milano - OrzinuoviCANLI
22:30Worthing Thunder - Solent KestrelsCANLI
22:30Rotterdam Challengers - Aris LeeuwardenCANLI
22:00American Eagles - Colgate RaidersCANLI
22:00Boston College - Virginia Tech HokiesCANLI
22:00DePaul Blue Demons - JohnsCANLI
22:00Oklahoma - Mississippi State BulldogsCANLI
22:00Rutgers - NebraskaCANLI
22:00Texas Longhorns - TigersCANLI
22:00Winthrop Eagles - Presbyterian Blue HoseCANLI
22:00Limoges - Boulazac Basket Dordogne
22:00Andrezieux Boutheon - Saint Vallier Basket Drome
22:15Gent Hawks - Bent Schoenen Waregem
22:30Basics Melsele - Melco Ieper
22:30Rochelle Rupella - Aurore de Vitre
22:30Ciudad de Ponferrada - Moron
23:45Johnson Smith Golden Bulls - Virginia Union Panthers
01:00Utah Jazz - Dallas Mavericks (S SPORT HD)
02:00Texas Tech - Kentucky (S SPORT 2 HD)
04:30Philadelphia 76ers - LA Lakers (S SPORT HD)
13:00Türk Telekom - Afyon Bld. (tivibu SPOR 2 HD)
15:15Gaziantep Basket - Fenerbahçe Beko (tivibu SPOR 2 HD)
15:15Beşiktaş - Kayseri Basket (tivibu SPOR HD)
17:00Limburg United - Antwerp Giants
17:30Anadolu Efes - Beşiktaş SJ (TRT Spor HD)
17:30Anadolu Efes - Beşiktaş SJ (tivibu SPOR 2 HD)
20:00Büyükçekmece - Pınar Karşıyaka (tivibu SPOR 2 HD)
20:00Proximus Spirou - Okapi Aalstar
23:30Denver Nuggets - Houston Rockets (S SPORT HD)
02:00NO Pelicans - Boston Celtics (S SPORT HD)
05:00Utah Jazz - Houston Rockets (S SPORT HD)
20:00Beşiktaş SJ - Neptunas (S SPORT 2 HD)
20:00Tofaş - Joventut Badalona (S SPORT 2 HD)
22:00Partizan - Darüşşafaka (S SPORT 2 HD)
06:00LA Lakers - LA Clippers (S SPORT HD)
20:00Galatasaray - Unics Kazan (S SPORT 2 HD)
06:00Portland TB - Houston Rockets (S SPORT HD)
18:00Galatasaray - Çukurova Basket (tivibu SPOR HD)
20:00Fenerbahçe - OGM Orman (tivibu SPOR HD)
05:00Milwaukee Bucks - Denver Nuggets (S SPORT HD)
13:00Tofaş - Gaziantep Basket (tivibu SPOR 2 HD)
15:15Pınar Karşıyaka - Bursaspor (tivibu SPOR 2 HD)
17:30Beşiktaş SJ - Galatasaray (tivibu SPOR 2 HD)
20:00Darüşşafaka - İstanbul BB (tivibu SPOR 2 HD)
23:30LA Clippers - Minnesota TW (S SPORT HD)
13:00Afyon Bld. - Bahçeşehir Klj (tivibu SPOR 2 HD)
15:15Fenerbahçe Beko - Türk Telekom (tivibu SPOR 2 HD)
17:30Anadolu Efes - Teksüt Bandırma (tivibu SPOR 2 HD)
20:00OGM Orman - Büyükçekmece (tivibu SPOR 2 HD)
22:00Houston Rockets - NO Pelicans (S SPORT HD)
03:30Miami Heat - Philadelphia 76ers (S SPORT HD)
22:00Energia Trento - Darüşşafaka (S SPORT 2 HD)
22:00Dijon - Beşiktaş SJ (S SPORT 2 HD)
06:00Denver Nuggets - Portland TB (S SPORT HD)
20:00Galatasaray - Monaco (S SPORT 2 HD)
22:45Unicaja Malaga - Tofaş (S SPORT 2 HD)
03:30Brooklyn Nets - GS Warriors (S SPORT HD)
04:00Milwaukee Bucks - Philadelphia 76ers (S SPORT HD)
04:00Indiana Pacers - Toronto Raptors (S SPORT HD)
13:00Gaziantep Basket - Darüşşafaka (tivibu SPOR 2 HD)
15:15Teksüt Bandırma - Beşiktaş SJ (tivibu SPOR 2 HD)
17:30Türk Telekom - Tofaş (tivibu SPOR 2 HD)
20:00Bursaspor - OGM Orman (tivibu SPOR 2 HD)
01:00Orlando Magic - Milwaukee Bucks (S SPORT HD)
04:30GS Warriors - LA Lakers (S SPORT HD)
13:00İstanbul BB - Pınar Karşıyaka (tivibu SPOR 2 HD)
15:15Büyükçekmece - Anadolu Efes (tivibu SPOR 2 HD)
17:30Bahçeşehir Klj - Fenerbahçe Beko (tivibu SPOR 2 HD)
20:00Galatasaray - Afyon Bld. (tivibu SPOR 2 HD)
02:00Philadelphia 76ers - Chicago Bulls (S SPORT HD)
23:37Artem Bardzin - Pavel KotlyarovCANLI
23:20Vladislav Davidov - Dmitry LelyakovCANLI
21:45Burillo Escorihuela/Lazaro Garcia - Alves/In-Albon
22:00Renata Zarazua - Daniela Seguel
22:30Dalma Galfi - Tereza Mrdeza
23:00Harmony - Eleonora Molinaro
03:00Pavic/Soares - Duckworth/Polmans
03:00Hsieh/Strycova - Stojanovic/Jurak
04:00Petra Kvitova - Maria Sakkari
04:30Bublik/Kukushkin - Johnson/Querrey
04:30Purcell/Saville - Molteni/Nys
04:30Krejcikova/Mektic - Koolhof/Peschke
04:30Krejcikova/Mektic - Koolhof/Peschke
05:00Milos Raonic - Marin Cilic
05:30Abigail Tere-Apisah - Aaliya Ebrahim
05:30Humera Begum Shaik - Zeel Desai
05:30Katarzyna Kawa - Jaipet Anontaweesil
05:30Rada Manataweewat - Ying Zhang
05:30Kazuki Nishiwaki - Rimpei Kawakami
05:30Maxence Broville - Austin Rapp
05:30Sidharth Rawat - Reese Stalder
06:00Novak Djokovic - Diego Sebastian Schwartzman
06:00Venus/Peers - Arevalo/O'Mara
06:00Carter/Stefani - Dabrowski/Ostapenko
06:35Sofia Kenin - Cori Gauff
07:00Gong/Zhang - Reyes-Varela/Escobar
07:00Shimizu - Kwan Yau
07:00Minokoshi - Arisara Jongma
07:00Mihika Yadav - Nigina Abduraimova
07:00Natthapat Piwbangruk - Mananchaya Sawangkaew
07:00Patael - Julien De Cuyper
07:00Natthasith Kunsuwan - Cheong-Eui
07:00Wattanakul - Thantub Suksumrarn
07:00Thanapet Chanta - Keisuke Saitoh
07:00Qiang Wang - Jabeur
07:00Kuzmova/Sasnovich - Diaz/Rybakina
07:30Melo/Strycova - Marray/Mattek-Sands
07:30Melo/Strycova - Marray/Mattek-Sands
07:30Moore/Ebden - Martin/Jurak
07:30Moore/Ebden - Martin/Jurak
08:00Fabio Fognini - Tennys Sandgren
08:30Robin Haase - Federico Gaio
08:30Akgul Amanmuradova - Dolavee Tumthong
08:30Ayumi Morita - Sakura Hondo
08:30Rina Saigo - Ashmitha Easwaramurthi
08:30Robu Kajitani - Himeno Sakatsume
08:30Abhinav Sanjeev Shanmugam - Mungmun Ohmarak
08:30Marsel Ilhan - Chien-Hsun
08:30Natthayut Nithithananont - Jirat Navasirisomboon
08:30Worovin Kumthonkittikul - Naoki Nakagawa
08:30Bryan/Bryan - Cabal/Munar
08:30Melichar/Soares - Bopanna/Kichenok
08:30Melichar/Soares - Bopanna/Kichenok
09:00Polmans/Sanders - Ostapenko/Paez
09:00Polmans/Sanders - Ostapenko/Paez
10:00Eunhye - Ramu Ueda
10:00Yamaguchi - Marianna Zakarlyuk
10:00Moyuka Uchijima - Romy Koelzer
10:00Natasha Sengphrachanh - Sakura Hosogi
10:00Matthew Dellavedova - Thammarat Kamchai
10:00Maximus Jones - Manish Sureshkumar
10:00Pawin Jirapoomdaje - Dany Baratte
10:00Yuki Mochizuki - Ho
10:00Kuzmova/Polasek - Rojer/Stosur
10:00Kuzmova/Polasek - Rojer/Stosur
10:30Timofey Skatov - Miljan Zekic
11:00Nikolas Sanchez Izquierdo - Mathieu Perchicot
11:00Ashleigh Barty - Alison Riske
11:30Erika Sema - Yukina Saigo
11:30Jiho Shin - Michika Ozeki
11:30Miyabi Inoue - Kai-Chen Chang
11:30Yatawee Chimchum - Pei-Chi
11:30Issei Okamura - Palaphoom Kovapitukted
11:30Kittirat Kerdlaphee - Shisanuphong Pokinsagethasiri
12:00Silvia Njiric - Valeriya Olyanovskaya
12:00Elza Tomase - Quirine Lemoine
12:00Gozal Ainitdinova - Yuliya Hatouka
12:30Roger Federer - Marton Fucsovics
12:30Dejana Radanović - Anastasia Zakharova
12:30Margot Yerolymos - Rosa Vicens
13:00Maelys Bougrat - Matsumoto
13:00Ying Maggie - Ching
13:00Watsachol Sawatdee - Kamonwan Buayam
13:00Chikaraishi - Jang
13:00Adil Kalyanpur - Hoang
13:00Daisuke Sumizawa - Soichiro Moritani
13:00Jung-Woong - Runhao
13:00Seong-Gook - Noppadol Noikor
14:00Arthur Rinderknech - James Ward
03:00Alexander Zverev - Andrey Rublev
03:00Dominic Thiem - Gael Monfils
03:00Rafael Nadal - Nick Kyrgios
03:00Anett Kontaveit - Swiatek
03:00Angelique Kerber - Anastasia Pavlyuchenkova
03:00Garbine Muguruza - Kiki Bertens
03:00Simona Halep - Elise Mertens
03:00Arruabarrena/Jabeur - Brady/Dolehide
03:00Chan/Chan - Doi/Niculescu
03:00Gauff/Mcnally - Aoyama/Shibahara
03:00Krejcikova/Siniakova - Kenin/Mattek-Sands
03:00Kudermetova/Riske - Mertens/Sabalenka
03:00Bolelli/Paire - Kontinen/Struff
03:00Krajicek/Skugor - Gonzalez/Skupski
03:00Ram/Salisbury - Granollers/Ceballos
03:00Dodig/Chan - Klepac/Roger-Vasselin
03:00Venus/Chan - Kubot/Swiatek
03:00Vliegen/Zheng - Hsieh/Skupski
03:00Dodig/Chan - Klepac/Roger-Vasselin
03:00Venus/Chan - Kubot/Swiatek
03:00Vliegen/Zheng - Hsieh/Skupski
12:00Galloway/Hach Verdugo - Gueydan/Moysan
12:00Koko/Olivetti - Arnaboldi/Pellegrino
12:00Garcia-Lopez/Ortega-Olmedo - Brkic/Pavic

Maç İzle

Canlı Maç İzle siteleri arasında son 2 yıl içerisinde isim yapmış olan izlemaç izleyicilere süper lig, premier lig, bundesliga gibi büyük ligleri sunuyor. Sade ve anlaşılır arayüzüyle yapması gereken işi yapıyor. Yayın konusunda da sektörün lideri konumundadır. En düşük gecikme sürelerini sunmaktadır.

Bedava Maç İzle

Bedava Maç İzle demek anlayacağınız üzere beleş yani ücretsizdir. Jestyayın,iSpor,Sekastream,Tikobet gibi sitelerden farklı olarak izlemaç tek bir lige odaklanmaz. Yeri gelir 1080p yayın veriririz. Sezon içinde tuttuğunuz takımın bütün maçlarını buradan izlersiniz.

Bein Sports İzle

Bein Sports İzle bildiğiniz gibi digi çok yükse paralar istiyor. Biz ise para falan istemeyiz. Kafanıza göre izleyin bütün maçları. Futbol, basketbol, tenis onlarda olan tüm etkinlikler bizde de var. :)

Lig Tv İzle

Lig Tv izle bir zamanların popüler araması. Şimdi ise artın yerini bein sports aldı. Aynı şeyin laciverti işte. Değişen bir şey yok. Ekstra birkaç bir şey geldi. O kadar. Futbol basketbol tenis falan var işte.

Smart Spor İzle

Smart Spor İzle işte burası fenerbahçeli kardeşlerin sevdiği bir kanal. Panzerlerin yaptığı şeyleri burada görebiliyorlar. İşin şakası, hazırlık maçları, audi cup gibi etkinlikleri yayınlıyorlar. Tabi ki bizim sitemiz olan izlemaç adresinde de bu kanalı izleyebilirsiniz.

Tivibu Spor İzle

Tivibu spor izle ekranını kullanarak izlemaç güvencesi ile sizler de bu ekrandaki tüm canlı yayınları yani spor müsabakalarını ücretsiz olarak takip edebilirsiniz. 1080p yayın kalitesi ile birlikte kendinizi tribünde hissedecek ve bu heyecanı bir üst seviyede yaşayacaksınız.

Süper Kupa Burada!

Süper Kupa izlebutonuna tıkladığınız takdirde yayın direkt olarak karşınıza çıkacak ve sorunsuz bir şekilde müsabakayı seyredeceksiniz. Şampiyonlar Ligi şampiyonu ve Uefa Kupası şampiyonunu karşı karşıya getiren ve dünyada milyonlarca futbol severin büyük bir heyecanla takip ettiği özel bir etkinlik olan Süper Kupa, izlemaç farkı ile birlikte ücretsiz olarak karşınıza çıkıyor. Bu konuda aklınıza herhangi bir soru işareti takılmasın çünkü şifreli yayın değil ve sizlerden ücret talep eden bir site olmadığını da belirtmek gerekiyor. Futbol heyecanı bu adres ile birlikte bir üst seviyeye taşınıyor ve sizler de günü futbol ile tamamlayabiliyorsunuz.

Şampiyonlar Ligi Maçları

Şampiyonlar ligi izle aramalarına gerek kalmadan izlemac22.net üzerinden bu kupayı da takip etmek mümkündür. Şampiyonlar Ligi, milyonlarca futbol severi ekran başına kilitleyen turnuvalardan bir tanesidir. Dünyanın en büyük takımları yine dünyanın en büyük kupasını almak için mücadele veriyor ve ortaya harika bir futbol çıkıyor. Sizler de gerçek bir futbol tutkunu iseniz ve bu kupayı kaçırmak istemiyorsanız eğer sitedeki yerinizi alabilirsiniz. Ücretli kanallara ödediğiniz rakamlar artık canınızı sıkıyor ve alternatif arıyorsanız eğer izlemac22.net bu konuda sizlere en iyi şekilde yardımcı olacaktır. Heyecanı üst seviyeye taşıyan ve standartları yükselten yayın kalitesi ile futbola doyacaksınız ve tüm bunlar için hiçbir ücret ödemenize de gerek kalmıyor. Tek bir tık ile dünyanın en iyi takımları yaşam alanlarınıza taşınıyor.

Uefa Avrupa Ligi Heyecanı

Dünyanın nefesini tutup izlediği Uefa Kupası mücadeleleri de Uefa Kupası izleekranında yanı izlemaç’da sizleri bekliyor olacaktır… Dünyanın en iyilerinin karşı karşıya geldiği ve büyük bir heyecana sahne olduğu bu etkinlik, milyonlarca kişi tarafından takip ediliyor ve futbol severler bu kupa ile birlikte futbola doyuyor da diyebiliriz. Ücretli kanallara para ödemek yerine sizler de online dünya aracılığı ile hiçbir ücret ödemeden futbol keyfini sürebilirsiniz. Bültendeki tüm maçlar canlı olarak yayınlanıyor ve hem görüntü hem ses kalitesi bakımından bir inceleme yapıldığında ortaya muazzam bir yayın çıkıyor. Ayrıca, UEFA Avrupa Ligi ücretsiz canlı izleyebilirsin.