Canlı Maç İzle

Tüm şifreli spor kanallarını izlemaç farkıyla ücretsiz olarak hd kalitede canlı maç izlemek için izlemac22.net’i tercih edin!

DUYURU: Instagram'da @izlemacnettv olarak bizi takip edebilirsiniz.
Kırklarelispor - M.Başakşehir (A Spor HD)
compressexpand
En iyi oranlar iSpor'da, HEMEN ÜYE OL!
00:40Galacticos - BianconeriCANLI
23:00WBA - Stoke (beIN SPORTS MAX 1 HD)CANLI
22:55St.Prive - Monaco (beIN SPORTS HD 4)CANLI
22:45Pryve St. Hilaire - MonacoCANLI
22:45West Bromwich Albion - Stoke CityCANLI
22:45Cosenza Calcio - KrotoneCANLI
22:45Atalanta - SPALCANLI
22:45Aveley - Felixtowe & Walton
01:00Mantab United - Road Jets
02:00Vitoria - Botafogo de Futebol e Regatas
02:00Paysandu Sport Club - Itupiranga
03:00Deportivo Nacional - Rasing Club Aruba
03:00Conaree United - Peters
03:30Manaus - São Raimundo
04:00Harbour View - Mount Pleasant Academy
11:35Melbourne Victory - Bali United Pusam
12:30Pohronie - Prostějov
13:00Lokomotiv - Istiklol Dushanbe
13:30Shohada Razakan - Sardar Bukan
14:00Kırklarelispor - İstanbul Başakşehir
14:00Kırklarelispor - M.Başakşehir (A Spor HD)
14:30Buriram United - Chi Minh City
15:00Hilal Al-Quds - Club
15:00Port - Ceres
15:00Avangard Kursk - Nizhniy Novgorod
15:00Aarhus - Fodbold
15:00Mladá Boleslav - Graffin Vlašim
15:15Thuqbah - Jeddah Club
15:30Ala'ab Damanhour - Baladiyet El Mahallah
15:30Dekernes - Olympi
15:30Pharco - Biyala
15:30Tanta - Gouna
15:35Al-Mojzel - Hottain
15:40Taqdom - Al-Qadisiyah
15:50Shahr Khodro - Riffa
16:00Kedah - Wofoo Tai
16:00Vllaznia - Flamurtari Vlorë
16:00Ingolstadt 04 - Karlsruher
16:00Sonnenhof Großaspach - Aalen
16:00Babelsberg 03 - Tennis Borussia Berlin
16:00Trenkwalder Admira Wacker Mödling - Grazer
16:10Al-Entesar - Al-Washm
17:00Basel - Grasshopper Club Zürich
17:00Hrvatski Dragovoljac - Vinogradar
18:00Chichester City - East Grinstead Town
18:00Lyngby Boldklub - Hvidovre
18:00Darmstadt 98 - Gaz Metan Mediaș
18:00Najoom - Najran
19:00Skënderbeu Korçë - Partizani Tirana
19:00Teuta Durrës - Laçi
19:00Al-Khor Sports Club - Sadd
19:30Kustosja - Maksimir
19:30Mattersburg - Traiskirchen
20:00Al-Ahli Club Manama - Al-Muharraq
20:00Kaiserslautern - Pirmasens
20:00Deutschlandsberger - Hitthaller St. Michael
20:00Lafnitz - Kalsdorf
20:30Fenerbahçe - Kayserispor
20:30Fenerbahçe - Kayserispor (ATV HD)
20:30FC - Alkmaar
20:30Kriens - Rapperswil-Jona
20:30Pyramids - Misr El-Makasa
21:00Hassania Agadir - Difaa El Jadida
21:00Real Zaragoza - Mallorca
21:00Recreativo de Huelva - Osasuna
21:00Aarau - Baden
22:00Exeter City - Stevenage
22:30Mons Calpe - Manchester 62
22:30Bohemian - Longford Town
22:30Bournemouth - Brighton & Hove Albion
22:30Aston Villa - Watford
22:30Crystal Palace - Southampton
22:30Everton - Newcastle United
22:30Sheffield United - Manchester City
22:30Sheffield Utd - Manchester City (TRT Spor HD)
22:45Eindhoven - Utrecht
22:45Fortuna Sittard - Feyenoord
22:45Neots Town - Coleshill Town
22:45Peterborough United - Wycombe Wanderers
22:45Colchester United - Bradford City
22:45Leyton Orient - Northampton Town
22:45Macclesfield Town - Crewe Alexandra
22:45Hayes & Yeading United - Poole Town
22:45Salisbury City - Beaconsfield
22:45Swindon Supermarine - Dorchester Town
22:45Yate Town - Chesham United
22:45Alvechurch - Stourbridge
22:45Bromsgrove - Redditch United
22:45Coalville Town - Rushall Olympic
22:45Peterborough Sports - Hitchin Town
22:45Rushden & Diamonds - Hednesford Town
22:45Dulwich Hamlet - Havant & Waterlooville
22:45Phoenix Sports - Haywards Heath Town
22:45Hullbridge Sports - Bury Town
22:45Witham Town - Canvey Island
22:45Bowers & Pitsea - Corinthian-Casuals
22:45Napoli - Lazio
22:45Glossop North - Worksop Town
22:45Loughborough Dynamo - Stocksbridge Park Steels
22:45Redcliffe - Ashton United
22:45Boston United - Brackley Town
22:45Guiseley - Darlington
22:45Leamington - Gateshead
22:45Portsmouth - Scunthorpe United
22:45Salford City - Accrington Stanley
22:45Stalybridge Celtic - Vauxhall Motors
22:45Barnet - Farsley Celtic
22:45Braga - Sporting Lisbon
22:45Bath City - Concord Rangers
22:45Maidenhead United - Halesowen Town
22:45Frome Town - Cirencester Town
22:45East Thurrock United - Cheshunt
22:45Enfield Town - Brightlingsea Regent
22:45Folkestone Invicta - Bognor Regis Town
22:45Wingate & Finchley - Margate
22:45Worthing - Leatherhead
22:45Oliver Bond - River Valley Rangers
22:45James Gate - Lucan United
22:45Cliftonville - Ballymena United
22:45Loughgall - Glenavon
22:45United of Manchester - Sheffield
22:45Barnsley - Preston North
22:45Middlesbrough - Birmingham City
22:45Alloa Athletic - Arbroath
23:00Sevilla - Levante
23:10Stjarnan - Knattspyrnudeild UMFG
23:10Lyon - Lille
23:15Chelsea - Arsenal
23:15Chelsea - Arsenal (S SPORT HD)
01:15Carabobo - Club Universitario de Deportes
02:00Coimbra - União Recreativa dos Trabalhadores
02:00Confianca - Lagarto
02:10Sinop Futebol Clube - Araguaia
02:15Desportiva Perilima - Sousa
03:10Luverdense Esporte Clube - Clube Esportivo Dom Bosco
03:10Rondonópolis - Mixto Esporte Clube
04:00Querétaro - Juarez
04:00Venados - Pachuca
06:00Atlético San Luis - Club Tijuana
06:00Guadalajara - Dorados de Sinaloa
14:00Kasımpaşa - A.Alanyaspor (A Spor HD)
16:00Larissa - Panetolikos
16:30Picerno - Cavese
17:00Bengaluru - Odisha
17:00Calcio Catania - Avellino 1912
17:00Paganese Calcio 1926 - Viterbese Castrense
17:00Göztepe - Antalyaspor (A Spor HD)
17:30Casertana - Potenza
17:30Teramo - Catanzaro 1929
18:00Südtirol - Pesaro
18:15Crete - Olympiacos
18:15Volos - Athens
20:30Heracles Almelo - Vitesse
20:30Cesena - Carpi 1909
20:30Imolese Calcio 1919 - Rimini 1912
20:30Ravenna - Fermana
20:30Bisceglie 1913 Don - Rende
20:30Reggina Calcio - Virtus Francavilla
20:30Vibonese Calcio - Monopoli
20:30Panathinaikos - Atromitos
20:30Beşiktaş - BB Erzurumspor (A Spor HD)
21:00Elche - Athletic Bilbao
21:00Ibiza - Barcelona
22:30Leicester City - West Ham United
22:30Tottenham Hotspur - Norwich City
22:30Leicester - West Ham (S SPORT HD)
22:45Juventus - Roma
22:45Club Brugge - Zulte Waregem
22:45Vitoria Guimaraes - Porto
22:45Ajax - Spakenburg
22:45Calcio Padova - Virtusvecomp Verona
22:45FeralpiSalò - Reggiana 1919
22:45Sambenedettese Calcio - Alma Juventus Fano 1906
22:45Vicenza Calcio - Modena
22:45Bari - Sicula Leonzio
22:45Ternana Calcio - Rieti
22:45Charlton Athletic - Fulham
22:45Nottingham Forest - Reading
22:45Aberdeen - Motherwell
22:45Hibernian - Hamilton Academical
22:45Kilmarnock - Celtic
22:45Livingston - Johnstone
22:45Rangers - Mirren
22:45Ross County - Heart of Midlothian
22:45Kilmarnock - Celtic (spor SMART HD)
22:45Juventus - Roma (TRT Spor HD)
23:00Stade de Reims - Paris Saint-Germain
23:00Tenerife - Real Valladolid
23:00Badalona - Granada
23:00Girona - Villarreal
23:00Real Sociedad - Espanyol
23:00Logroñés - Valencia
23:00Unionistas de Salamanca - Real Madrid
23:15Manchester United - Burnley
00:30Club Universidad de Şili - Colo-Colo
01:15Jose Oruro - Club Guaraní
03:30Progreso - Barcelona Sporting Club
04:00Cafetaleros de Chiapas - Monarcas Morelia
04:00Club Celaya - Monterrey
06:00Atlas - Deportivo Toluca
06:00Club Santos Laguna - Club Universidad Nacional
14:00Y.Malatyaspor - Sivasspor (A Spor HD)
17:00Chennaiyin - Jamshedpur
17:00Denizlispor - Trabzonspor (A Spor HD)
18:15Asteras Tripolis - Panionios
20:00Ajman Club - Jazira Club
20:00Gubbio 1910 - Triestina Calcio
20:00Lamia - PAOK
20:30IJsselmeervogels - Ahead Eagles
20:30Aris - Skoda Xanthi
20:30Galatasaray - Ç.Rizespor (A Spor HD)
21:00Ebro - Leganés
21:00Mirandés - Celta de Vigo
22:45Tranmere Rovers - Watford
22:45Royal Antwerp - Kortrijk
22:45Breda - Eindhoven
22:45Piacenza Calcio 1919 - Union ArzignanoChiampo
23:00Wolverhampton - Liverpool
23:00Dublin University - United
23:00Francis - Sutton Sportslink
23:00Badajoz - Eibar
23:00Cultural y Deportiva Leonesa - Atletico Madrid
23:00Rayo Vallecano - Real Betis
23:00Wolves - Liverpool (S SPORT HD)
03:45Deportes Tolima - Independiente Medellín
09:15Wellington Phoenix - Newcastle Jets
11:30Melbourne Victory - Sydney
16:30Cape Town City - Black Leopards
17:00Hyderabad - Mumbai City
19:00Akhisar Belediyespor - Bursaspor
19:00Akhisarspor - Bursaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
20:00Gençlerbirliği - Gaziantep
20:00Quevilly - Pau
20:00Gençlerbirliği - Gazişehir FK (beIN SPORTS HD 1)
21:00Hansa Rostock - Hallescher
21:00SuperSport United - Chippa United
22:00Utrecht - Haag
22:00Auxerre - Sochaux-Montbéliard
22:00Lorient - Nancy
22:00Grenoble Foot 38 - Chambly
22:00Châteauroux - Chamois Niortais
22:00Paris - Rodez Aveyron Football
22:00Stade Malherbe Caen - Ajaccio
22:00Orléans - Avant de Guingamp
22:00Valenciennes - Mans
22:00Béziers - Dunkerque
22:00Lyon-Duchère - Villefranche
22:00Bastia-Borgo - Avranches
22:00Boulogne - Créteil-Lusitanos
22:00Red Star Saint-Ouen - Bourg-Péronnas
22:00Gazélec Ajaccio - Toulon
22:00Le - Concarneau
22:00Cholet - Stade Lavallois
22:00Graafschap - Maastricht
22:00Dordrecht - Eindhoven
22:00Helmond Sport - Den Bosch
22:00Roda JC Kerkrade - Volendam
22:00Telstar - FC
22:05Dunfermline Athletic - Dundee
22:30Borussia Dortmund - Köln
22:30Standard Liège - Oostende
22:30Liffey Wanderers - Crumlin United
22:30B.Dortmund - Köln (S SPORT 2 HD)
22:45Nice - Stade Rennais
22:45Brescia Calcio - Milan
22:45Sunderland - Doncaster Rovers
22:45Firhouse Clover - Newbridge Town
23:00Osasuna - Levante
23:00Northampton Town - Derby County
23:00Queens Park Rangers - Sheffield Wednesday
23:00Empoli - ChievoVerona
23:00Osasuna - Levante (spor SMART HD)
23:35Aldosivi - Club Atlético Lanús
14:00Giresunspor - Ümraniyespor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
14:00Kayserispor - Ankaragücü (beIN SPORTS HD 1)
15:00Espanyol - Athletic Bilbao (spor SMART HD)
16:30Osmanlıspor - Keçiörengücü (beIN SPORTS MAX 1 HD)
17:00Kasımpaşa - A.Alanyaspor (beIN SPORTS HD 1)
17:30E.Frankfurt - Leipzig (S SPORT 2 HD)
18:00Valencia - Barcelona (spor SMART HD)
19:00Altay - İstanbulspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
20:00Fenerbahçe - M.Başakşehir (beIN SPORTS HD 1)
20:30Bayern Münih - Schalke 04 (S SPORT 2 HD)
20:30Alaves - Villarreal (spor SMART HD)
23:00Sevilla - Granada (spor SMART HD)
13:30Denizlispor - Antalyaspor (beIN SPORTS HD 1)
14:00Atletico Madrid - Leganes (spor SMART HD)
14:00BB Erzurumspor - Balıkesirspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
14:00Hatayspor - Menemenspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
16:00Göztepe - Beşiktaş (beIN SPORTS HD 1)
16:30Eskişehirspor - Adanaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
17:30Werder Bremen - Hoffenheim (S SPORT 2 HD)
18:00Getafe - Real Betis (spor SMART HD)
19:00Konyaspor - Galatasaray (beIN SPORTS HD 1)
19:00Adana Demirspor - Boluspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
20:00Leverkusen - F.Düsseldorf (S SPORT 2 HD)
20:30Real Sociedad - Mallorca (spor SMART HD)
23:00Valladolid - Real Madrid (spor SMART HD)
19:00Fatih Karagümrük - Altınordu (beIN SPORTS MAX 1 HD)
20:00Sivasspor - Ç.Rizespor (beIN SPORTS HD 2)
20:00Y.Malatyaspor - Trabzonspor (beIN SPORTS HD 1)
22:45Aston Villa - Leicester (beIN SPORTS HD 1)
22:45Milan - Torino (TRT Spor HD)
22:45Manchester City - Manchester Utd (beIN SPORTS HD 1)
22:45Inter - Fiorentina (TRT Spor HD)
19:00Adanaspor - Osmanlıspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
20:00M.Başakşehir - Gençlerbirliği (beIN SPORTS HD 1)
22:30Hertha Berlin - Schalke 04 (S SPORT 2 HD)
23:00Villarreal - Osasuna (spor SMART HD)
14:00Antalyaspor - Konyaspor (beIN SPORTS HD 1)
14:00Keçiörengücü - Adana Demirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
15:00Granada - Espanyol (spor SMART HD)
16:30Boluspor - BB Erzurumspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
17:00Ç.Rizespor - Beşiktaş (beIN SPORTS HD 1)
17:30Mainz - Bayern Münih (S SPORT 2 HD)
18:00Real Madrid - Atletico Madrid (spor SMART HD)
19:00Menemenspor - Fatih Karagümrük (beIN SPORTS MAX 1 HD)
20:00Trabzonspor - Fenerbahçe (beIN SPORTS HD 1)
20:30Leipzig - B.M.Gladbach (S SPORT 2 HD)
20:30Mallorca - Valladolid (spor SMART HD)
23:00Valencia - Celta Vigo (spor SMART HD)
13:30Ankaragücü - Kasımpaşa (beIN SPORTS HD 1)
14:00Leganes - Real Sociedad (spor SMART HD)
14:00Hatayspor - Giresunspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
16:00Eibar - Real Betis (spor SMART HD)
16:00A.Alanyaspor - Y.Malatyaspor (beIN SPORTS HD 2)
16:00Gazişehir FK - Sivasspor (beIN SPORTS HD 1)
16:30Altınordu - Akhisarspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
16:30Balıkesirspor - Altay (beIN SPORTS MAX 1 HD)
17:30Köln - Freiburg (S SPORT 2 HD)
18:00Athletic Bilbao - Getafe (spor SMART HD)
19:00Bursaspor - Eskişehirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:00Galatasaray - Kayserispor (beIN SPORTS HD 1)
20:00Paderborn - Wolfsburg (S SPORT 2 HD)
20:30Sevilla - Alaves (spor SMART HD)
23:00Barcelona - Levante (spor SMART HD)
19:00İstanbulspor - Ümraniyespor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
20:00Denizlispor - Göztepe (beIN SPORTS HD 1)
00:00Sharks - Wagner SeahawksCANLI
00:00Supernova - MeteorCANLI
23:30Fairleigh Dickinson - Central Connecticut Blue DevilsCANLI
23:30Flagler Saints - Young Harris Mountain LionsCANLI
23:00Brooklyn Nets - Philadelphia 76ersCANLI
23:00Long Island Nets - Canton ChargeCANLI
23:00Brooklyn Nets - Philadelphia 76ers (S SPORT HD)CANLI
22:30Atlanta Hawks - Toronto RaptorsCANLI
23:00Montecatini Terme - Olegio
03:30Boston Celtics - LA Lakers (S SPORT HD)
06:00Portland TB - GS Warriors (S SPORT HD)
20:00Šiauliai - Žalgiris
20:00Falco Szombathely - Beşiktaş SJ (S SPORT 2 HD)
04:30Dallas Mavericks - LA Clippers (S SPORT HD)
05:00Duke - Miami (S SPORT 2 HD)
19:30Unics Kazan - Galatasaray (S SPORT 2 HD)
22:45Joventut Badalona - Tofaş (S SPORT 2 HD)
05:30NO Pelicans - SA Spurs (S SPORT HD)
04:00Brooklyn Nets - LA Lakers (S SPORT HD)
07:00Oregon State - UCLA (S SPORT 2 HD)
23:00Charlotte Hornets - Milwaukee Bucks (S SPORT HD)
13:00Bahçeşehir Klj - Galatasaray (tivibu SPOR 2 HD)
13:00Elazığ Öİ - Çankaya Üni. (tivibu SPOR HD)
15:15İTÜ - Tofaş (tivibu SPOR 2 HD)
17:30Bursaspor - Darüşşafaka (tivibu SPOR 2 HD)
20:00Teksüt Bandırma - OGM Orman (tivibu SPOR 2 HD)
01:00Utah Jazz - Dallas Mavericks (S SPORT HD)
02:00Texas Tech - Kentucky (S SPORT 2 HD)
04:30Philadelphia 76ers - LA Lakers (S SPORT HD)
13:00Türk Telekom - Afyon Bld. (tivibu SPOR 2 HD)
15:15Gaziantep Basket - Fenerbahçe Beko (tivibu SPOR 2 HD)
15:15Beşiktaş - Kayseri Basket (tivibu SPOR HD)
17:30Anadolu Efes - Beşiktaş SJ (TRT Spor HD)
17:30Anadolu Efes - Beşiktaş SJ (tivibu SPOR 2 HD)
20:00Büyükçekmece - Pınar Karşıyaka (tivibu SPOR 2 HD)
23:30Denver Nuggets - Houston Rockets (S SPORT HD)
02:00NO Pelicans - Boston Celtics (S SPORT HD)
05:00Utah Jazz - Houston Rockets (S SPORT HD)
20:00Beşiktaş SJ - Neptunas (S SPORT 2 HD)
20:00Tofaş - Joventut Badalona (S SPORT 2 HD)
22:00Partizan - Darüşşafaka (S SPORT 2 HD)
06:00LA Lakers - LA Clippers (S SPORT HD)
20:00Galatasaray - Unics Kazan (S SPORT 2 HD)
06:00Portland TB - Houston Rockets (S SPORT HD)
18:00Galatasaray - Çukurova Basket (tivibu SPOR HD)
20:00Fenerbahçe - OGM Orman (tivibu SPOR HD)
05:00Milwaukee Bucks - Denver Nuggets (S SPORT HD)
13:00Tofaş - Gaziantep Basket (tivibu SPOR 2 HD)
15:15Pınar Karşıyaka - Bursaspor (tivibu SPOR 2 HD)
17:30Beşiktaş SJ - Galatasaray (tivibu SPOR 2 HD)
20:00Darüşşafaka - İstanbul BB (tivibu SPOR 2 HD)
23:30LA Clippers - Minnesota TW (S SPORT HD)
13:00Afyon Bld. - Bahçeşehir Klj (tivibu SPOR 2 HD)
15:15Fenerbahçe Beko - Türk Telekom (tivibu SPOR 2 HD)
17:30Anadolu Efes - Teksüt Bandırma (tivibu SPOR 2 HD)
20:00OGM Orman - Büyükçekmece (tivibu SPOR 2 HD)
22:00Houston Rockets - NO Pelicans (S SPORT HD)
03:30Miami Heat - Philadelphia 76ers (S SPORT HD)
22:00Energia Trento - Darüşşafaka (S SPORT 2 HD)
22:00Dijon - Beşiktaş SJ (S SPORT 2 HD)
06:00Denver Nuggets - Portland TB (S SPORT HD)
20:00Galatasaray - Monaco (S SPORT 2 HD)
22:45Unicaja Malaga - Tofaş (S SPORT 2 HD)
00:30Anastasia Nikulshina - Alena SergeychikCANLI
00:15Benjamin Bonzi - James WardCANLI
23:50Semyon Rakov - Pavel TatarnikovCANLI
22:40Aleksandr Bulitski - Pavel FilinCANLI
02:30Alejandro Davidovich Fokina - Norbert Gombos
02:30Benoît Paire - Cedrik-Marcel Stebe
02:30Diego Sebastian Schwartzman - Lloyd Harris
02:30Hubert Hurkacz - Dennis Novak
02:30John Millman - Humbert
02:30Marin Cilic - Corentin Moutet
02:30Tatsuma - Prajnesh Gunneswaran
02:30Fiona Ferro - Alison Van Uytvanck
02:30Johanna Konta - Jabeur
02:30Kaja Juvan - Dayana Yastremskaya
02:30Madison Brengle - Caroline Garcia
02:30Margarita Gasparyan - Maria Sakkari
02:30Hibino - Shuai Peng
03:00Belinda Bencic - Anna Karolína Schmiedlová
03:00Kristina Mladenovic - Karolina Pliskova
03:00Polona Hercog - Rebecca Peterson
04:00Feliciano Lopez - Roberto Bautista-Agut
04:00Jannik Sinner - Purcell
04:00Kyle Edmund - Dusan Lajovic
04:00Leonardo Mayer - Tommy Paul
04:00Reilly Opelka - Fabio Fognini
04:00Qiang Wang - Pauline Parmentier
04:30Adrian Mannarino - Dominic Thiem
04:30Christian Garin - Stefano Travaglia
04:30Jordan Thompson - Alexander Bublik
04:30Lorenzo Giustino - Milos Raonic
04:30Quentin Halys - Filip Krajinović
04:30Tennys Sandgren - Marco Trungelliti
04:30Alison Riske - Yafan Wang
04:30Donna Vekić - Maria Sharapova
04:30Madison Keys - Darya Kasatkina
04:30Magda Linette - Arantxa
05:30Ernests Gulbis - Felix Auger Aliassime
05:30Marc Polmans - Mikhail Kukushkin
05:30Mario Vilella Martinez - Karen Khachanov
05:30Pablo Andujar - Michael Mmoh
05:30Yasutaka Uchiyama - Mikael Ymer
05:30Bernarda Pera - Elena Rybakina
06:00Mirza Basic - Renzo Olivo
06:00Viktor Galovic - Shuichi Sekiguchi
06:00Wishaya Trongcharoenchaikul - Gian Marco Moroni
06:00Damir Dzumhur - Stanislas Wawrinka
06:00James Duckworth - Aljaz Bedene
06:00Nikoloz Basilashvili - Soon-Woo Kwon
06:00Rafael Nadal - Hugo Dellien
06:00Aliaksandra Sasnovich - Greet Minnen
06:00Ludmilla Samsonova - Jelena Ostapenko
06:30Fernando Verdasco - Evgeny Donskoy
06:30Ajla Tomljanovic - Anastasija Sevastova
06:30Garbine Muguruza - Shelby Rogers
06:30Laura Siegemund - Coco Vandeweghe
07:00Jozef Kovalik - Pablo Carreno Busta
07:00Elina Svitolina - Katie Boulter
07:30Denis Istomin - Santiago Giraldo
07:30Kaichi Uchida - Federico Gaio
07:30Nicola Kuhn - Aslan Karatsev
07:30Alex Bolt - Albert Ramos
07:30Miomir Kecmanovic - Andreas Seppi
07:30Amanda Anisimova - Zarina Diyas
07:30Antonia Lottner - Camila Giorgi
07:30Kateryna Bondarenko - Arina Rodionova
07:30Lauren Davis - Leylah Annie Fernandez
07:30Yulia Putintseva - Su-Wei Hsieh
08:00Alexei Popyrin - Jo-Wilfried Tsonga
08:00Gael Monfils - Yen-Hsun
08:00Alizé Cornet - Monica Niculescu
08:00Danielle Rose Collins - Vitalia Diatchenko
08:00Irina-Camelia Begu - Kiki Bertens
08:30Catherine Cartan Bellis - Tatjana Maria
09:00Kirsten Flipkens - Karolina Muchova
09:00Marketa Vondrousova - Svetlana Kuznetsova
09:00Alex Molcan - Soeda
09:00Ramkumar Ramanathan - Aragone
09:00Sebastian Ofner - Evgeny Karlovskiy
09:00Christopher Eubanks - Peter Gojowczyk
09:00Christopher O'Connell - Andrey Rublev
09:00Pierre-Hugues Herbert - Cameron Norrie
09:00Yuichi Sugita - Elliot Benchetrit
09:30David Goffin - Jeremy Chardy
09:30Federico Delbonis - João Sousa
09:30Hugo Gaston - Jaume Antoni Munar Clar
09:30Karlovic - Vasek Pospisil
09:30John Isner - Thiago Monteiro
10:00Carla Suarez Navarro - Aryna Sabalenka
10:00Jasmine Paolini - Anna Blinkova
10:00Riccardo Bonadio - Baran Soyler
10:00Ayaka Okuno - Oleksandra Oliynykova
10:00Anastasia Pribylova - Sviatlana Pirazhenka
10:00Anna Ukolova - Aleksandra Pospelova
10:00Daria Kudashova - Dana Shakirova
10:30Sara Sorribes Tormo - Veronika Kudermetova
10:30Paolo Lorenzi - Sasi Kumar Mukund
10:30Arneodo/Begemann - Lammons/Huey
10:30Pel/Haase - Kovapitukted/Samrej
10:30Taylor Harry Fritz - Tallon Griekspoor
11:00Harriet Dart - Misaki
11:00Swiatek - Tímea Babos
11:00Jennifer Brady - Simona Halep
11:00Anastasia Zolotareva - Zaneta Malinovic
11:00Michaela Kadleckova - Kerstin Peckl
11:00Eric Vanshelboim - Moritz Trocker
11:00Gianmarco Ferrari - Marco Furlanetto
11:00Muthu Aadhitiya Senthilkumar - Ansu Bhuyan
11:00Stefano Baldoni - Ahmed Mounir
11:00Taha Kapadia - Dusan Rajic
11:00Nick Kyrgios - Lorenzo Sonego
11:00Pablo Cuevas - Gilles Simon
11:00Alejandro Tabilo - Daniel Elahi Galan Riveros
11:30Astra Sharma - Anett Kontaveit
11:30Elise Mertens - Danka Kovinić
11:30Kristyna Pliskova - Heather Watson
11:30Taylor Townsend - Jessica Pegula
11:30Taiyo Yamanaka - Gonzalo Lama
11:30Georgia Andreea Craciun - Silvia Njiric
11:30Alisa Kummel - Anastasia Poplavskaya
11:30Maria Shusharina - Yana Karpovich
11:30Richard Muzaev - Ivan Mikhaylyuk
11:30Dominik Koepfer - Pedro Martinez Portero
11:30Ilya Ivashka - Kevin Anderson
12:00Kateryna Kozlova - Priscilla
12:00Daniel Altmaier - Martin Klizan
12:00Doumbia/Reboul - Nedunchezhiyan/Sriram Balaji
12:00Gong/Zhang - Jaziri/Martinez
12:00Corentin Denolly - Lukas Klein
12:30Avvantaggiati/Ceschi - Salam/Samy
12:30Vobgard Jakarta/Nakamura - Vanta/Liu
12:30Sherif Makhlouf - Philip Bachmaier
12:30Casper Ruud - Egor Gerasimov
13:00Marco Cecchinato - Alexander Zverev
13:00Anastasia Pavlyuchenkova - Nina Stojanovic
13:00Elisabetta Cocciaretto - Angelique Kerber
13:00Ekaterina Kazionova - Anna Chekanskaya
13:00Luca Prevosto - Carlos Boluda-Purkiss
13:00Mert Naci Türker - Sandro Kopp
13:00Barbora Miklova - Honoka Kobayashi
13:00Carlota Martinez Cirez - Anastasia Nefedova
13:00Sapfo Sakellaridi - Valeriya Olyanovskaya
13:00Viktoriya Petrenko - Zhibek Kulambayeva
13:00Yexin - Jiangxue
13:30Arthur Rinderknech - Bernabe Zapata Miralles
13:30Roberto Ortega-Olmedo - Added
14:00Lucas Poullain - Luca Van Assche
14:00Ajradini/Zhu - Malinovic/Martinez Regalado
14:00Peckl/Sacco - Jocovic/Ladhani
14:00Izquierdo/Perez Contri - Baldoni/Ferrari
14:00Kapadia/Senthilkumar - Kekez/Madarasz
14:00Yenilmez/Cankus - Sinha/Eleveld
14:30Aksu/Baykal - Paykoc/Tinaztepe
14:30Bonadio/Cagnina - Cornella/Fuele
14:30Bruna/Bruna - Bakshi/Erel
14:30Meraut/Eysseric - Ayar/Saritas
15:00Tristan Lamasine - Kopriva
15:00Iveta Dapkute - Aneta Laboutkova
15:00Martyna Kubka - Jacqueline Cabaj Awad
15:00Sarah-Rebecca Sekulic - Margarita Ignatjeva
15:30Wojciech Marek - Nino Ehrenschneider
15:30Asrawy/Makhlouf - Dev/Seateun
15:30Paz/Tenti - Bachmaier/Xie
16:00Karpovich/Pribylova - Kudashova/Pachkaleva
16:00Pirazhenka/Heisen - Lansere/Strakhova
16:00Lazar/Ogescu - Martinez Cirez/Hoste Ferrer
16:00Sonoda/Anil - Nefedova/Petrenko
16:00Türkmen/Ersoz - Oliynykova/Sakellaridi
16:30Alessandro Bega - Andrea Pellegrino
16:30Valentin Royer - Rayane Roumane
16:30Bakhmutkina/Malygina - Glushko/Khirin
16:30Haverlag/Popescu - Nikitina/Saidenova
16:30Narmont/Chekhlystova - Spaka/Tomase
16:30Yersh/Bereznyak - Paulenka/Şalimova
18:00Patrik Niklas-Salminen - Tobias Kamke
19:00Alexey Vatutin - Mischa Zverev
19:30Galloway/Hach Verdugo - Petrovic/Serdarusic
21:00Added/Olivetti - Arnaboldi/Pellegrino
21:15Antoine Escoffier - Manuel Guinard
22:30Gueydan/Moysan - Raja/Shamasdin
23:15Uladzimir Ignatik - Evan Furness
03:00Daniel Evans - Yoshihito Nishioka
03:00Guido Pella - Gregoire Barrere
03:00Richard Berankis - Querrey
03:00Stefanos Tsitsipas - Philipp Kohlschreiber
03:00Li - Sofia Kenin
03:00Cori Gauff - Sorana Cirstea
03:00Ekaterina Alexandrova - Barbora Krejcikova
03:00Julia Goerges - Petra Martic
03:00Naomi Osaka - Saisai Zheng
03:00Paula Badosa Gibert - Petra Kvitova
03:00Shuai Zhang - Caty McNally
03:00Tamara Zidansek - Serena Williams
03:00Arends/Berankis - Melzer/Roger-Vasselin
03:00Arevalo/O'Mara - Dellien/Londero
03:00Barrere/Mannarino - Tiafoe/Humbert
03:00Bedene/A. Behar - Delbonis/Mayer
03:00Bryan/Bryan - Bopanna/Uchiyama
03:00Cacic/Lajovic - Gonzalez/Martin
03:00Daniell/Oswald - Granollers/Ceballos
03:00Demoliner/Middelkoop - Sandgren/Withrow
03:00Djere/Cecchinato - Koolhof/Mektic
03:00Duckworth/Polmans - O'Connell/Harris
03:00Duran/Schwartzman - Kubot/Melo
03:00Gille/Vliegen - Andujar/Lopez
03:00Guccione/Reid - Lopez/Ramos Vinolas
03:00Hurkacz/Pospisil - Marray/Skupski
03:00Kecmanovic/Ruud - Klaasen/Marach
03:00Kontinen/Struff - Seppi/Sonego
03:00Krajicek/Skugor - Jebawy/Zelenay
03:00Krawietz/Mies - Bublik/Kukushkin
03:00Kwon/Millman - Gonzalez/Skupski
03:00Lindstedt/Chardy - Cuevas/Pella
03:00Maheu/Herbert - Bolelli/Paire
03:00Molteni/Nys - Bolt/Ebden
03:00Paul/Fritz - Cabal/Munar
03:00Pavic/Soares - Bambridge/Mclachlan
03:00Popyrin/Ellis - Dodig/Polasek
03:00Purcell/Saville - Vasilevski/Rublev
03:00Ram/Salisbury - Norrie/Fucsovics
03:00Rojer/Tecau - Inglot/Qureshi
03:00Sitak/Sharan - Carreno Busta/Sousa
03:00Thompson/Hewitt - Nam/Song
03:00Venus/Peers - Nielsen/Puetz
03:00Johnson/Querrey - Albot/Molchanov
06:00Attila Balázs - Filippo Baldi
06:00Denis Yevseyev - Botic Van De Zandschulp
06:00Jiri Vesely - Zdenek Kolar
06:00Zhizhen Zhang - Roman Safiullin
06:00King/Reese - Ratiwatana/Rungkat
08:00Gaio/Lorenzi - Brkic/Pavic
09:00Hugo Grenier - Antoine Hoang
10:00Emir Şendoğan - Antonio Cayetano March
10:00Jonathan Eysseric - Nitin Kumar Sinha
10:00Julien Cagnina - Timofey Skatov
10:00Razborsek - Marlon Vankan
10:00Andreea Prisacariu - Anja Wildgruber
10:00Nana Kawagishi - Nina Potocnik
10:00Colmegna/Njiric - Okuno/Han
10:00Kulambayeva/Ma - Kawagishi/Kobayashi
10:00Sevcikova/Wildgruber - Craciun/Prisacariu
10:00Akkoyun/Turker - Nagy/Razborsek
10:00Martin Tiffon/March - Boluda-Purkiss/Skatov
12:00Rojer/Furness - Walkow/Janowicz
12:00Bonzi/Muller - Vatutin/Klein
12:00Helene Pellicano - Yvonne Cavalle-Reimers
12:00Jessica Bouzas Maneiro - Camilla Rosatello
12:00Lara Escauriza - Violeta Martinez
12:00Linnea Malmqvist - Alba Carrillo Marin
12:00Margot Yerolymos - Marta Custic
12:00Maria Gutierrez Carrasco - Mira Antonitsch
12:00Maria Marfutina - Athina Pitta
12:00Valentina Ryser - Nina Stadler
13:00Alexis Gautier - Thomas Laurent
13:00Antoine Bellier - Ricardo Ojeda Lara
13:00Arthur Bouquier - Gleb Sakharov
13:00Clement Tabur - Hugo Pontico
13:00David Poljak - Arthur Reymond
13:00Lucas Catarina - Kenny de Schepper
08:00Alexandrova/Bara - Guarachi/Christian
08:00Bellis/Vondrousova - Mertens/Sabalenka
08:00Blinkova/Wang - Kontaveit/Minella
08:00Brady/Dolehide - Melichar/Xu
08:00Collins/Rosolska - Kozlova/Linette
08:00Cornet/Ferro - Diaz/Rybakina
08:00Duan/Zheng - Carter/Stefani
08:00Garcia-Perez/Sorribes Tormo - Adamczak/Srebotnik
08:00Golubic/Davis - Aiava/Cabrera
08:00Hsieh/Strycova - Bouzkova/Zidansek
08:00Inglis/Mcphee - Kichenok/Yang
08:00King/McHale - Voracova/Pera
08:00Kravchuk/Pegula - Begu/Pliskova
08:00Krejcikova/Siniakova - Siegemund/Friedsam
08:00Kudermetova/Riske - Peng/Zhang
08:00Kuzmova/Sasnovich - Bozovic/Marshall
08:00Moore/Sharma - Barty/Goerges
08:00Muchova/Teichmann - Gauff/Mcnally
08:00Muhammad/Santamaria - Sanders/Hong
08:00Ninomiya/Hibino - Hradecka/Klepac
08:00Olaru/Jakupovic - Babos/Mladenovic
08:00Perez/Stosur - Arruabarrena/Jabeur
08:00Peschke/Schuurs - Stollar/Yastremskaya
08:00Rodionova/Fourlis - Larsson/Peterson
08:00Sakkari/Tomljanovic - Dabrowski/Ostapenko
08:00Stojanovic/Jurak - Bondarenko/Krunic
08:00Townsend/Flipkens - Maria/Sevastova
08:00Uytvanck/Minnen - Aoyama/Shibahara
08:00Wu/Lee - Kenin/Mattek-Sands
08:00Zhu/Han - Kichenok/Mirza
08:00Chan/Chan - Kalashnikova/Kato
08:00Doi/Niculescu - Kalinskaya/Putintseva

Maç İzle

Canlı Maç İzle siteleri arasında son 2 yıl içerisinde isim yapmış olan izlemaç izleyicilere süper lig, premier lig, bundesliga gibi büyük ligleri sunuyor. Sade ve anlaşılır arayüzüyle yapması gereken işi yapıyor. Yayın konusunda da sektörün lideri konumundadır. En düşük gecikme sürelerini sunmaktadır.

Bedava Maç İzle

Bedava Maç İzle demek anlayacağınız üzere beleş yani ücretsizdir. Jestyayın,iSpor,Sekastream,Tikobet gibi sitelerden farklı olarak izlemaç tek bir lige odaklanmaz. Yeri gelir 1080p yayın veriririz. Sezon içinde tuttuğunuz takımın bütün maçlarını buradan izlersiniz.

Bein Sports İzle

Bein Sports İzle bildiğiniz gibi digi çok yükse paralar istiyor. Biz ise para falan istemeyiz. Kafanıza göre izleyin bütün maçları. Futbol, basketbol, tenis onlarda olan tüm etkinlikler bizde de var. :)

Lig Tv İzle

Lig Tv izle bir zamanların popüler araması. Şimdi ise artın yerini bein sports aldı. Aynı şeyin laciverti işte. Değişen bir şey yok. Ekstra birkaç bir şey geldi. O kadar. Futbol basketbol tenis falan var işte.

Smart Spor İzle

Smart Spor İzle işte burası fenerbahçeli kardeşlerin sevdiği bir kanal. Panzerlerin yaptığı şeyleri burada görebiliyorlar. İşin şakası, hazırlık maçları, audi cup gibi etkinlikleri yayınlıyorlar. Tabi ki bizim sitemiz olan izlemaç adresinde de bu kanalı izleyebilirsiniz.

Tivibu Spor İzle

Tivibu spor izle ekranını kullanarak izlemaç güvencesi ile sizler de bu ekrandaki tüm canlı yayınları yani spor müsabakalarını ücretsiz olarak takip edebilirsiniz. 1080p yayın kalitesi ile birlikte kendinizi tribünde hissedecek ve bu heyecanı bir üst seviyede yaşayacaksınız.

Süper Kupa Burada!

Süper Kupa izlebutonuna tıkladığınız takdirde yayın direkt olarak karşınıza çıkacak ve sorunsuz bir şekilde müsabakayı seyredeceksiniz. Şampiyonlar Ligi şampiyonu ve Uefa Kupası şampiyonunu karşı karşıya getiren ve dünyada milyonlarca futbol severin büyük bir heyecanla takip ettiği özel bir etkinlik olan Süper Kupa, izlemaç farkı ile birlikte ücretsiz olarak karşınıza çıkıyor. Bu konuda aklınıza herhangi bir soru işareti takılmasın çünkü şifreli yayın değil ve sizlerden ücret talep eden bir site olmadığını da belirtmek gerekiyor. Futbol heyecanı bu adres ile birlikte bir üst seviyeye taşınıyor ve sizler de günü futbol ile tamamlayabiliyorsunuz.

Şampiyonlar Ligi Maçları

Şampiyonlar ligi izle aramalarına gerek kalmadan izlemac22.net üzerinden bu kupayı da takip etmek mümkündür. Şampiyonlar Ligi, milyonlarca futbol severi ekran başına kilitleyen turnuvalardan bir tanesidir. Dünyanın en büyük takımları yine dünyanın en büyük kupasını almak için mücadele veriyor ve ortaya harika bir futbol çıkıyor. Sizler de gerçek bir futbol tutkunu iseniz ve bu kupayı kaçırmak istemiyorsanız eğer sitedeki yerinizi alabilirsiniz. Ücretli kanallara ödediğiniz rakamlar artık canınızı sıkıyor ve alternatif arıyorsanız eğer izlemac22.net bu konuda sizlere en iyi şekilde yardımcı olacaktır. Heyecanı üst seviyeye taşıyan ve standartları yükselten yayın kalitesi ile futbola doyacaksınız ve tüm bunlar için hiçbir ücret ödemenize de gerek kalmıyor. Tek bir tık ile dünyanın en iyi takımları yaşam alanlarınıza taşınıyor.

Uefa Avrupa Ligi Heyecanı

Dünyanın nefesini tutup izlediği Uefa Kupası mücadeleleri de Uefa Kupası izleekranında yanı izlemaç’da sizleri bekliyor olacaktır… Dünyanın en iyilerinin karşı karşıya geldiği ve büyük bir heyecana sahne olduğu bu etkinlik, milyonlarca kişi tarafından takip ediliyor ve futbol severler bu kupa ile birlikte futbola doyuyor da diyebiliriz. Ücretli kanallara para ödemek yerine sizler de online dünya aracılığı ile hiçbir ücret ödemeden futbol keyfini sürebilirsiniz. Bültendeki tüm maçlar canlı olarak yayınlanıyor ve hem görüntü hem ses kalitesi bakımından bir inceleme yapıldığında ortaya muazzam bir yayın çıkıyor. Ayrıca, UEFA Avrupa Ligi ücretsiz canlı izleyebilirsin.