Canlı Maç İzle

Tüm şifreli spor kanallarını izlemaç farkıyla ücretsiz olarak hd kalitede canlı maç izlemek için izlemac22.net’i tercih edin!

DUYURU: Instagram'da @izlemacnettv olarak bizi takip edebilirsiniz.
Galatasaray - Ç.Rizespor (A Spor HD)
compressexpand
En iyi oranlar iSpor'da, HEMEN ÜYE OL!
09:15Himalayan Sherpa - Three Star Club
11:30NEROCA - Mohun Bagan
11:45Penang - Manjung City
12:00Chinland - Mawyawadi
12:00Kachin United - Myawady
12:00Angkor Tiger - Petaling Jaya City
12:15Jawalakhel - Armed Police Force
12:30Modbury Jets - Adelaide Comets
12:30Adelaide City - Cumberland United
13:00Viktoria Plzen - Viktoria Zizkov
13:00Slavoj Vysehrad - Zarkovo
13:30Mizoram - Assam
14:00Y.Malatyaspor - Sivasspor (A Spor HD)
14:00Yeni Malatyaspor - Sivasspor
14:00Bangladeş - Burundi
14:00Port - Nakhon Ratchasima
14:30Geylang International - Courts Young Lions
15:00Al-Sahel Tartus - Hutteen
15:00Al-Wathba - Al-Talia
15:00Nawair - Al-Shorta Damascus
15:00Borec - Bregalnica Štip
15:00Jahn Regensburg - Blau-Weiß Linz
16:00Ggaba - Mbale Heroes
16:00Lviv - Minaj
16:00Viktoria Plzen - Baník Sokolov
16:00Bangkok Glass - Prachuap
16:00Vysočina Jihlava - ŽP Šport Podbrezová
16:00Renova - Labunishta
16:00Negeri Sembilan - Melaka United
16:30Al-Sailiya - Ahli Doha
16:30Al-Sahel Kuwait - Tadamun
16:30Istra 1961 - Gorica
17:00Denizlispor - Trabzonspor (A Spor HD)
17:00Chennaiyin - Jamshedpur
17:00Denizlispor - Trabzonspor
17:30Wasl - Ittihad Kalba
17:30Khor Fakkan - Ain
17:55Al-Fateh - Dhamk
18:00Town - Ittifaq Maqaba
18:00Sitra Club - Bahrain
18:00Lokomotiv Moskova - Osijek
18:00Gaz Metan Mediaș - Shonan Bellmare
18:15Asteras Tripolis - Panionios
18:30Entente Sebkha - Barka
18:40Al-Gharafa Sports Club - Rayyan
19:00Paradou - Constantine
19:00Al-Salmiya - Al-Shabab Ahmadi
19:30Samger - Jarra West
20:00Ajman Club - Jazira Club
20:00Nasr Dubai - Baniyas
20:00Gubbio 1910 - Triestina Calcio
20:00Lamia - PAOK
20:00Sokol Živanice - Trutnov
20:10Al-Raed - Al-Ahli
20:30IJsselmeervogels - Ahead Eagles
20:30Galatasaray - Ç.Rizespor (A Spor HD)
20:30Galatasaray - Çaykur Rizespor
20:30Lübeck - Hamburger
20:30Inter Nouakchott - Etoile Commune Arafat
20:30Aris - Skoda Xanthi
21:00Ebro - Leganés
21:00Mirandés - Celta de Vigo
21:00Sport Club Santa Cruz - Globo
21:00Ittihad Riadi Tanger - Safi
21:00Kray - Spvgg Steele
21:00Hertha Wels - Asko Donau Linz
21:15Höganäs - Högaborgs
21:30Ginsheim - Basara Mainz
21:45Ungmennafélag Njarðvíkur - Ungmennafélagið Afturelding
21:45Monheim - Blau-Weiss Friesdorf
21:45Fischeln - Vorst
22:00Resende Futebol Clube - Bangu Atlético Clube
22:00Aimore - Grêmio Esportivo Brasil
22:00Béziers - Dunkerque
22:30Ferroviário Atlético Clube - Mirassol Futebol Clube
22:30College 1975 - Europa Point
22:45Royal Antwerp - Kortrijk
22:45Breda - Eindhoven
22:45Tranmere Rovers - Watford
22:45Glebe North FutbolClub - Templeogue United
22:45Piacenza Calcio 1919 - Union ArzignanoChiampo
23:00Badajoz - Eibar
23:00Cultural y Deportiva Leonesa - Atletico Madrid
23:00Rayo Vallecano - Real Betis
23:00Wolves - Liverpool (S SPORT HD)
23:00Dublin University - United
23:00Francis - Sutton Sportslink
23:00Wolverhampton - Liverpool
00:00CD - Santa Tecla
00:15Agila - Independiente San Vicente
01:00Joinville Esporte Clube - Tubarao
01:00Associação Atlética Ponte Preta - Sant Andreu Sao Paulo
01:15Santos - Clube Atletico Bragantino
01:30Cascavel - Paraná Clube
01:30Clube Náutico Capibaribe - River-PI
02:00Fluminense FutbolClub - Associação Atlética Portuguesa
02:00Sao Jose Porto Alegre - Clube Esportivo Bento Gonçalves
02:00Coritiba Foot Ball Club - Branco Sport Club
02:00Flamengo - Altos
02:00Deportes La Serena - Deportes Temuco
02:15Campinense Clube - Lagoa Seca
02:30Goiás Esporte Clube - Aparecidense
02:30Grêmio Esportivo Anápolis - Atlético Clube Goianiense
02:30Deportivo Binacional - Atletico Grau
03:00Santos de Guápiles - Asociación Deportiva y Recreativa Jicaral
03:30Sport Club Corinthians Paulista - Botafogo FC Ribeirao Preto
03:45Deportes Tolima - Independiente Medellín
09:15Wellington Phoenix - Newcastle Jets
09:15Manang Marshyangdi - Saraswoti Youth
11:30Melbourne Victory - Sydney
11:30Campbelltown City - Adelaide Olympic
12:00Hapoel Asi Gilboa - Haifa Robbie Shapiro
12:00North Eastern MetroStars - West Adelaide
12:15Bnei Eilat - Sport Club Beer Sheva
12:15Chyasal Youth - Brigade Boys
12:30Shimshon Tel Aviv - Tseirey Taybe
12:30Zwegabin United - Ayeyawady United
13:00Beitar Ironi Maale Adumim - Maccabi Ironi Netivot
13:00Hapoel Kiryat - Hapoel Hod HaSharon
13:00Fredericia - Esbjerg
13:00Dubnica - Prostějov
13:00Partizán Bardejov - CWKS Resovia Rzeszów
13:30Hapoel Herzliya - Hapoel Kaukab
13:30Hapoel Migdal HaEmek - Hapoel Bnei Arara
13:30Maccabi Ironi Kiryat Ata - Tira
13:30Beitar Yavne - Shikun Hamizrach
13:45Nordia Jerusalem - Maccabi Yafo Kabilyo
13:45Maccabi Ironi Sderot - Maccabi Ironi Kiryat Malachi
14:00Hapoel Azor - Hakoah Amidar Ramat Gan
14:00Holon Yermiyahu - Maccabi Ashdod
14:00Maccabi Kiryat Gat - Maccabi Yavne
14:00Beitar Kfar Saba - Bnei Jaffa Ortodoxim
14:00Ironi Beit Dagan - Otzma FC Holon
14:00Shimshon Bnei Taibe - Beitar Petah Tikva
14:15Ashdod - Hapoel Bikat Hayarden
14:15Hapoel Marmorek - Ironi Or Yehuda
14:15Ironi Kuseife - Hapoel Ironi Gedera
14:15Hapoel Tirat HaCarmel - Hapoel Bnei Musmus
14:15Maccabi Umm al-Fahm - Hapoel Beit Shean Mesilot
14:20Hapoel Ramot Menashe Meggido - Ironi Nesher
14:30Hapoel Bnei Zalafa - Ironi Tiberias
14:30Hapoel Iksal Amad - Maccabi Tzur Shalom
14:30Hapoel Ironi Baqa Al-Gharbiyye - Daburiya Osama
14:30Hapoel Kafr Qasim Shouaa - Hapoel Qalansawe
14:30Hapoel Kfar Bara - Beitar Ramat
14:30Maccabi Bnei Nahf - Tzeirei
14:30Maccabi Bnei Raina - Maccabi Neve Sha'anan Eldad
15:00Hapoel Kfar Shalem - Shimshon Kafr Qasim
15:00Hapoel Kfar Kanna - Maccabi Tamra
15:00Bnei HaGolan VeHaGalil - Hapoel Bueine
15:00Pardes Hanna-Karkur - Hapoel Ihud Bnei
15:00Silkeborg - Midtjylland
15:00Sturm Graz - Pogoń Szczecin
15:00Viborg - SønderjyskE
15:00Al-Jaish Damascus - Al-Ittihad SC Aleppo
15:00Tishreen - Al-Foutoua Deir ez-Zor
15:20Al-Sahel Al-Qatif - Akhdoud
15:30Balcatta - Armadale
15:30Tzeirey Tamra - Ironi Bnei Kabul
15:30Nordsjælland - Aarhus
15:30Stuttgart - Dynamo Dresden
15:30Afief - Jubail Klübu
15:30Draih - Al-Riyadh
15:30Hjazz - Arar
15:30Qaisoma - Al-Anwar Club
15:30Sharq - Kholood
15:35Feiha - Al-Taawon
16:00Hapoel Ashkelon - Hapoel Nir Ramat HaSharon
16:00Hapoel Ironi Acre - Hapoel Ramat Gan Giv'atayim
16:00Hapoel Nazareth Illit - Bnei Sakhnin
16:00Hapoel Rishon LeZion - Maccabi Ahi Nazareth
16:00Kafr Qasim - Beitar Tel Aviv Ramla
16:00Terengganu - Madura United
16:05Urooba - Dibba Al-Hisn
16:05Emirates Cultural Sport Club - Masfut
16:05Taif - Suqoor
16:05Oman - Nahda Al Buraimi
16:30Steenberg United - Cape Umoya
16:30Katar - Al-Wakrah Sport Club
16:30Al-Nasr - Saham Club
17:00Hyderabad - Mumbai City
17:00Trenkwalder Admira Wacker Mödling - Horn
17:00Orijent - Dinamo Zagreb
17:30Dhafra Club - Fujairah
17:30Al-Wahda Abu Dhabi - Hatta Club
17:45Al-Arabi SC Kuwait - Qadsia
17:55Ettifaq Dammam - Nassr
18:00WAFA - Liberty Professionals
18:00Örebro - Jönköpings Södra
18:00Szombathelyi Haladás - Lafnitz
18:30Al-Oruba - Al-Seeb Sports Club
18:30Fanja - Muscat
18:40Al-Arabi SC Katar - Al-Duhail
18:45Pärnu Vaprus - Tallinna Kalev
19:00Akhisarspor - Bursaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:00Akhisar Belediyespor - Bursaspor
19:00Dundalk - CSKA Moskova
19:00Grorud - Bodø-Glimt
19:00Ruch Chorzow - Sparta Lichtenberg
19:30Banjul United - Banjul Hawks
19:30Milan - Gambiya Ports Authority
19:30Kissamikos - Platanias
20:00Gençlerbirliği - Gaziantep
20:00Gençlerbirliği - Gazişehir FK (beIN SPORTS HD 1)
20:00Shabab Al-Ahli Dubai - Sharjah
20:00Quevilly - Pau
20:00Ethnikos Achna - Paphos
20:00First Vienna - Retz
20:10Al-Wahda Club Mecca - Hazm Rass
21:00Hansa Rostock - Hallescher
21:00Cape Town City - Black Leopards
21:00SuperSport United - Chippa United
22:00Auxerre - Sochaux-Montbéliard
22:00Utrecht - Haag
22:00Lorient - Nancy
22:00Grenoble Foot 38 - Chambly
22:00Châteauroux - Chamois Niortais
22:00Paris - Rodez Aveyron Football
22:00Stade Malherbe Caen - Ajaccio
22:00Orléans - Avant de Guingamp
22:00Valenciennes - Mans
22:00Wydad Casablanca - Alger
22:00Zamalek - Mazembe
22:00Lyon-Duchère - Villefranche
22:00Bastia-Borgo - Avranches
22:00Boulogne - Créteil-Lusitanos
22:00Red Star Saint-Ouen - Bourg-Péronnas
22:00Gazélec Ajaccio - Toulon
22:00Le - Concarneau
22:00Cholet - Stade Lavallois
22:00Graafschap - Maastricht
22:00Dordrecht - Eindhoven
22:00Helmond Sport - Den Bosch
22:00Roda JC Kerkrade - Volendam
22:00Telstar - FC
22:00Leiknir Reykjavík - Valur FutbolClub
22:05Dunfermline Athletic - Dundee
22:30Standard Liège - Oostende
22:30B.Dortmund - Köln (S SPORT 2 HD)
22:30Borussia Dortmund - Köln
22:30Lokeren Oost-Vlaanderen - Oud-Heverlee Leuven
22:30Taff's Well - Goytre United
22:30Liffey Wanderers - Crumlin United
22:30Inchicore Athletic - Tolka Rovers
22:45Nice - Rennes (beIN SPORTS MAX 2 HD)
22:45Sunderland - Doncaster (beIN SPORTS HD 2)
22:45Brescia - Milan (beIN SPORTS HD 4)
22:45Nice - Stade Rennais
22:45Brescia Calcio - Milan
22:45Sunderland - Doncaster Rovers
22:45Firhouse Clover - Newbridge Town
22:45Corduff - Kilbarrack United
23:00Cádiz - Racing de Santander
23:00Empoli - ChievoVerona
23:00Northampton Town - Derby County
23:00Queens Park Rangers - Sheffield Wednesday
23:00Osasuna - Levante (spor SMART HD)
23:00Osasuna - Levante
23:00Cherry Orchard - Wayside Celtic
23:00Larkview Boys - Ardmore Rovers
23:00Ratoath Harps - Castleknock Celtic
23:00Swords Celtic - Leixlip United
23:00Tullamore Town - Patrick's CYFC
23:35Aldosivi - Club Atlético Lanús
00:00Villa Santa Brigida - Panaderia Pulido
00:00Tenerife Sur Ibarra - Atletico Tacoronte
00:00Knattspyrnufélagið Víkingur - Knattspyrnufélagið Fram
01:40Gimnasia y Esgrima La Plata - Club Atlético Vélez Sársfield
02:00Rionegro Aguilas - Jaguares de Córdoba Fútbol Club
03:00Southern United - Canterbury United
03:45Rosario Central - Club Atlético Huracán
03:45Union de Santa - Argentinos Juniors
04:00Puebla - Querétaro
04:05Once Caldas - Club Independiente Santa
05:00Waitakere United - Tasman United
06:10Club Tijuana - Club América
09:00Central Coast Mariners Academy - Brisbane Roar
11:00Shahr Khodro - Riffa
11:30Melbourne City - Perth Glory
14:00Honka - HIFK
14:00Kayserispor - Ankaragücü
14:00Kayserispor - Ankaragücü (beIN SPORTS HD 2)
14:00Giresunspor - Ümraniyespor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
14:00Giresunspor - Ümraniyespor
14:30HJK - Turun Palloseura
15:00Lahti - Ilves
15:00RoPS - Seinajoen Jalkapallokerho
15:00Espanyol - Athletic Bilbao (spor SMART HD)
15:00Espanyol - Athletic Bilbao
15:30Haka - Kuopion Palloseura
15:45Brentford - Leicester City
16:00Magdeburg - Zwickau
16:00Chemnitzer - Viktoria Köln
16:00Carl Zeiss Jena - Preußen Münster
16:00Duisburg - Ingolstadt 04
16:00Meppen - Waldhof Mannheim
16:00Würzburger Kickers - SpVgg Unterhaching
16:00Hapoel Kfar Saba - Hapoel Tel Aviv
16:00Diagoras Rodos - Ierapetra
16:00Niki Volos - Ialyssos
16:00Veria - Kavala
16:15Inter Turku - Mariehamn
16:30Lamontville Golden Arrows - Kaizer Chiefs
16:30Stellenbosch - Polokwane City
16:30Moroka Swallows - Free State Stars
16:30Sporting - University of Pretoria
16:30Uthongathi - Real Kings
16:30Osmanlıspor - Keçiörengücü (beIN SPORTS MAX 1 HD)
16:30Osmanlı Spor - Keçiörengücü
16:55Ferencvárosi - Paksi
17:00FC - Kerala Blasters
17:00Lens - Clermont Foot
17:00Cobh Wanderers - Rockmount
17:00Pisa 1909 - Juve Stabia
17:00College Corinthians - Douglas Hall
17:00Kasımpaşa - Alanyaspor
17:00Cittadella - Benevento Calcio
17:00Virtus Entella - Cremonese
17:00Pordenone Calcio - Delfino Pescara 1936
17:00Kasımpaşa - A.Alanyaspor (beIN SPORTS HD 1)
17:00Lens - Clermont (beIN SPORTS MAX 2 HD)
17:00Spal - Bologna (beIN SPORTS HD 3)
17:00SPAL - Bologna 1909
17:30E.Frankfurt - Leipzig (S SPORT 2 HD)
17:30Borussia Mönchengladbach - Mainz 05
17:30Eintracht Frankfurt - Leipzig
17:30Freiburg - Paderborn 07
17:30Union Berlin - Augsburg
17:30Wolfsburg - Hertha
18:00Blackpool - Tranmere Rovers
18:00Bristol Rovers - Fleetwood Town
18:00Burton Albion - Accrington Stanley
18:00Stoke City - Swansea City
18:00Ipswich Town - Lincoln City
18:00Arbroath - Partick Thistle
18:00Peterborough United - Rotherham United
18:00United - Inverness
18:00Rochdale - Gillingham
18:00Dundee United - Greenock Morton
18:00Carlisle United - Walsall
18:00Queen of the South - Alloa Athletic
18:00Crawley Town - Grimsby Town
18:00Celtic - Ross County
18:00Exeter City - Colchester United
18:00Hamilton Academical - Livingston
18:00Leyton Orient - Newport County
18:00Motherwell - Hibernian
18:00Macclesfield Town - Forest Green Rovers
18:00Johnstone - Kilmarnock
18:00Mansfield Town - Bradford City
18:00Huesca - Lugo
18:00Morecambe - Cambridge United
18:00Sporting de Gijón - Fuenlabrada
18:00Salford City - Oldham Athletic
18:00Scunthorpe United - Crewe Alexandra
18:00Stevenage - Plymouth Argyle
18:00Swindon Town - Port Vale
18:00Burnley - Norwich City
18:00Chesham United - Taunton Town
18:00Coventry City - Birmingham City
18:00Dorchester Town - Salisbury City
18:00Millwall - Sheffield United
18:00Farnborough - Beaconsfield
18:00Newcastle United - Oxford United
18:00Gosport Borough - Merthyr Town
18:00Portsmouth - Barnsley
18:00Harrow Borough - Hartley Wintney
18:00Reading - Cardiff City
18:00Metropolitan Police - Blackfield & Langley
18:00Southampton - Tottenham Hotspur
18:00Swindon Supermarine - Truro City
18:00West Ham United - West Bromwich Albion
18:00Tiverton Town - Walton Casuals
18:00Weston-super-Mare - Hayes & Yeading United
18:00Wimborne Town - Hendon
18:00Yate Town - Poole Town
18:00Barwell - Lowestoft Town
18:00Bromsgrove - Coalville Town
18:00Hednesford Town - Stourbridge
18:00Hitchin Town - Alvechurch
18:00Kings Langley - Stratford Town
18:00Leiston - Rushall Olympic
18:00Nuneaton Town - Rushden & Diamonds
18:00Peterborough Sports - Tamworth
18:00Redditch United - Needham Market
18:00Royston Town - Banbury United
18:00Ives Town - Biggleswade Town
18:00Billericay Town - Tonbridge Angels
18:00Braintree Town - Slough Town
18:00Chippenham Town - Havant & Waterlooville
18:00Dartford - Dulwich Hamlet
18:00Valencia - Barcelona (spor SMART HD)
18:00Eastbourne Borough - Concord Rangers
18:00Hampton & Richmond Borough - Albans
18:00Hemel Hempstead Town - Welling United
18:00Hungerford Town - Chelmsford City
18:00Maidstone United - Oxford City
18:00Wealdstone - Bath City
18:00Weymouth - Dorking Wanderers
18:00Bowers & Pitsea - Hornchurch
18:00Enfield Town - Cray Wanderers
18:00Folkestone Invicta - Corinthian-Casuals
18:00Horsham - Bishop's Stortford
18:00Kingstonian - Carshalton Athletic
18:00Leatherhead - Merstham
18:00Lewes - East Thurrock United
18:00Margate - Haringey Borough
18:00Potters Bar Town - Bognor Regis Town
18:00Wingate & Finchley - Brightlingsea Regent
18:00Worthing - Cheshunt
18:00Ashton United - Lancaster City
18:00Atherton Collieries - Gainsborough Trinity
18:00Bamber Bridge - Redcliffe
18:00Basford United FutbolClub - Morpeth Town
18:00Buxton - United of Manchester
18:00Hyde United - Grantham Town
18:00Mickleover Sports - Matlock Town
18:00South Shields - Witton Albion
18:00Stalybridge Celtic - Nantwich Town
18:00Warrington Town - Whitby Town
18:00Alfreton Town - Gateshead
18:00Altrincham - Bradford Park Avenue
18:00Boston United - Kidderminster Harriers
18:00Brackley Town - Guiseley
18:00Chester - Darlington
18:00Farsley Celtic - Telford United
18:00Gloucester City - Southport
18:00Hereford - Curzon Ashton
18:00Spennymoor Town - Leamington
18:00York City - Kettering Town
18:00Boreham Wood - Barrow
18:00Bromley - Barnet
18:00Chesterfield - Fylde
18:00Chorley - Halifax Town
18:00Dagenham & Redbridge - Notts County
18:00Dover Athletic - Aldershot Town
18:00Harrogate Town - Wrexham
18:00Hartlepool United - Stockport County
18:00Maidenhead United - Eastleigh
18:00Sutton United - Solihull Moors
18:00Torquay United - Ebbsfleet United
18:00Woking - Yeovil Town
18:00Mervue United - West United
18:00Airdrie United - Stranraer
18:00Clyde - East Fife
18:00Falkirk - Forfar Athletic
18:00Peterhead - Dumbarton
18:00Raith Rovers - Montrose
18:00Cove Rangers - Annan Athletic
18:00Cowdenbeath - Brechin City
18:00Queen's Park - Albion Rovers
18:00Stenhousemuir - Edinburgh City
18:00Stirling Albion - Elgin City
18:00Anorthosis Famagusta - Doxa Katokopias
18:00Carrick Rangers - Warrenpoint Town
18:00Crusaders - Ballymena United
18:00Dungannon Swifts - Institute
18:00Linfield - Glenavon
18:00Valencia - Barcelona
18:30Amorebieta - Tudelano
18:30Llagostera - Prat
18:30Hapoel Ironi Kiryat Shmona - Hapoel Be'er Sheva
19:00Altay - İstanbulspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:00Altay - İstanbulspor
19:00Virton - Beerschot Wilrijk
19:00Orlando Pirates - AmaZulu
19:00Kaposvári Rákóczi - Puskás Akadémia
19:00Mezőkövesd-Zsóry - Várda
19:00Fehervar - Budapest Honvéd
19:00Zalaegerszegi - Diósgyőri
19:30Marsilya - Angers (beIN SPORTS HD 3)
19:30Hapoel Haifa - Hapoel Ra'anana
19:30Olympique de Marseille - Angers
20:00Fenerbahçe - İstanbul Başakşehir
20:00R. Charleroi - Mechelen
20:00Salernitana 1919 - Cosenza Calcio
20:00Fenerbahçe - M.Başakşehir (beIN SPORTS HD 1)
20:00Fiorentina - Genoa (beIN SPORTS HD 4)
20:00Lleida Esportiu - Olot
20:00Villarrubia - Fernando
20:00Olympiakos Nicosia - Omonia
20:00Fiorentina - Genoa
20:15Las Palmas - Tenerife
20:30Heerenveen - Alkmaar
20:30Hull City - Chelsea
20:30Bayern Münih - Schalke 04 (S SPORT 2 HD)
20:30Alaves - Villarreal (spor SMART HD)
20:30Larne - Glentoran Belfast United
20:30Larissa - Panathinaikos
20:30Bayern Munich - Schalke 04
20:30Deportivo Alavés - Villarreal
20:50Maccabi Tel Aviv - Ashdod
21:00Zürich - Luzern
21:00Neuchâtel Xamax - Servette
21:00Debreceni - Újpest
21:30Dessel Sport - Sint-Eloois-Winkel Sport
21:30Thes Sport - Charleroi-Marchienne
21:45Heracles Almelo - Feyenoord
21:45Waalwijk - VVV-Venlo
22:00Royal Mouscron-Péruwelz - Sint-Truidense
22:00Waasland-Beveren - Eupen
22:00Monaco - Strasbourg (beIN SPORTS HD 4)
22:00St.Etienne - Nimes (beIN SPORTS MAX 1 HD)
22:00Tubize - K. Rupel Boom
22:00Heist - Patro Eisden Maasmechelen
22:00KMSK Deinze - Lierse Kempenzonen
22:00Molenbeek - Liège
22:00Seraing United - Dender
22:00Envigado Fútbol Club - Boyacá Chicó
22:00Monaco - Strasbourg
22:00Saint-Étienne - Nîmes Olympique
22:00Montpellier - Dijon
22:00Stade Brestois 29 - Amiens
22:00Stade de Reims - Metz
22:30Gent - Genk
22:30Westerlo - Roeselare
22:45Sparta Rotterdam - Fortuna Sittard
22:45Torino - Atalanta (beIN SPORTS HD 3)
22:45Torino - Atalanta
23:00Sevilla - Granada
23:00Real Zaragoza - Numancia
23:00Sevilla - Granada (spor SMART HD)
23:35Arsenal de Sarandí - Newell's Old Boys
00:05Atlético Bucaramanga - Deportivo Cali
01:40Central Córdoba de Santiago - Club Atlético Colón
01:40Lorenzo de Almagro - Estudiantes de La Plata
02:00Cruz Azul - Club Santos Laguna
02:10Junior de Barranquilla - Equidad
03:45Godoy Cruz Antonio Tomba - Club Atlético River Plate
04:00Tigres de la UANL - Atlas
04:15América de Cali - Alianza Petrolera
06:00Club León - Pachuca
06:00Eastern Suburbs - Hamilton Wanderers
06:00Wellington - Auckland City
06:05Guadalajara - Deportivo Toluca
10:00Western United - Adelaide United
13:30Denizlispor - Antalyaspor
13:30Denizlispor - Antalyaspor (beIN SPORTS HD 1)
13:30Melilla - Internacional de Madrid
13:45UCC - Midleton
14:00Atletico Madrid - Leganés
14:00Málaga - Mirandés
14:00Atletico Madrid - Leganes (spor SMART HD)
14:00BB Erzurumspor - Balıkesirspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
14:00Hatayspor - Menemenspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
14:00Bangor - Mochta's
14:00Killester Donnycarney - Malahide United
14:00Portmarnock - Glenville
14:00Skerries Town - Edenderry Town
14:00Drumcondra - Collinstown FutbolClub
14:00Dublin - Arklow Town
14:00Dunboyne - Templeogue United
14:00Kilnamanagh - Greystones
14:00Pegasus Saint-James - Hartstown Huntstown
14:00University College Dublin - Newtown Rangers
14:00Atlético Baleares - Rayo Majadahonda
14:00Ibiza - San Sebastián de los Reyes
14:00Burgos - Haro Deportivo
14:00Unionistas de Salamanca - Deportivo Alavés B
14:00Andorra - Gimnàstic de Tarragona
14:00Ebro - Badalona
14:00Hercules - Levante UD B
14:00Real Balompédica Linense - Estudiantes de Mérida
14:15Vitesse - Emmen
14:15Cova da Piedade - Mafra
14:15Chaves - Nacional da Madeira
14:30Internazionale Milano - Cagliari Calcio
14:30Inter - Cagliari (beIN SPORTS HD 4)
15:001860 München - Eintracht Braunschweig
15:00Ballymun - Glebe North FutbolClub
15:30Mirren - Aberdeen
16:00Celta de Vigo - Eibar
16:00Göztepe - Beşiktaş
16:00Manchester City - Fulham
16:00Göztepe - Beşiktaş (beIN SPORTS HD 1)
16:00Egaleo - Enosi Panaspropyrgiakos
16:00Ionikos - Kalamata
16:00Thesprotos Igoumenitsa - Olympiakos Volou 1937
16:00Trikala - Triglia
16:00Panionios - Atromitos
16:00Skoda Xanthi - Crete
16:00Karaiskakis - Panachaiki
16:00Apollon Larissa - Doxa Drama
16:30Groningen - Ajax
16:30Cercle Brugge - Anderlecht
16:30Eskişehirspor - Adanaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
16:30Baroka - Maritzburg United
16:30Richards - Tshakhuma Tsha Madzivhadila
16:30Galaxy - Mbombela United
16:30Ahead Eagles - Breda
17:00Lyon - Toulouse
17:00Hellas Verona - Lecce
17:00Parma - Udinese Calcio
17:00Sampdoria - Sassuolo Calcio
17:00Unione Venezia - Trapani Calcio
17:00Krotone - Spezia Calcio
17:00Lyon - Toulouse (beIN SPORTS MAX 2 HD)
17:00Parma - Udinese (beIN SPORTS HD 3)
17:00La Louviere Centre - URSL Vise
17:00Hellas Verona - Broadford Rovers
17:00Limassol - Apollon Limassol
17:30Werder Вremen - Hoffenheim
17:30Werder Bremen - Hoffenheim (S SPORT 2 HD)
18:00Getafe - Real Betis
18:00Belenenses - Portimonense
18:00Tondela - Vitoria Setubal
18:00Famalicão - Santa Clara
18:00Heart of Midlothian - Rangers
18:00Albacete Balompié - Deportivo de La Coruña
18:00Almería - Elche
18:00Young Boys - Basel
18:00Gallen - Lugano
18:00Thun - Sion
18:00Getafe - Real Betis (spor SMART HD)
18:00Royale Union Saint-Gilloise - Lommel
18:00Arab Contractors - Tanta
18:00Académico de Viseu - Penafiel
18:00Casa Pia - Farense
18:00Leixões - Académica de Coimbra
18:00Oliveirense - Varzim
18:00Ergotelis - Giannina
18:15Panetolikos - Aris
18:45Eindhoven - Twente
19:00Nantes - Girondins de Bordeaux
19:00Konyaspor - Galatasaray
19:00Konyaspor - Galatasaray (beIN SPORTS HD 1)
19:00Adana Demirspor - Boluspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:00Nantes - Bordeaux (beIN SPORTS MAX 2 HD)
19:00Atlético Madrid B - Langreo
19:00Racing de Ferrol - Coruxo
19:00Izarra - Barakaldo
19:00Real Unión - Salmantino
19:00Logroñés - Calahorra
19:00Marbella - UCAM Murcia
19:00Real Murcia - Córdoba
19:00APOEL - Salamis Famagusta
19:30Atlético Sanluqueño - Don Benito
19:30Yeclano Deportivo - Algeciras
20:00Bayer 04 Leverkusen - Fortuna Düsseldorf
20:00Roma - Lazio
20:00Shrewsbury Town - Liverpool
20:00Kortrijk - Club Brugge
20:00Leverkusen - F.Düsseldorf (S SPORT 2 HD)
20:00Roma - Lazio (beIN SPORTS HD 3)
20:00Castellon - Nucía
20:00Recreativo de Huelva - Villarrobledo
20:00Maccabi Netanya - Ironi Sport Hadera
20:15Alcorcón - Ponferradina
20:15Rayo Vallecano - Extremadura
20:15Vilafranquense - Feirense
20:30Real Sociedad - Mallorca
20:30Paços de Ferreira - Benfica
20:30Real Sociedad - Mallorca (spor SMART HD)
20:30Athens - Olympiacos
21:00Club Universidad Nacional - Monterrey
21:15Beitar Jerusalem - Sektzia Nes Tziona
22:00Royal Antwerp - Zulte Waregem
22:30Girona - Real Oviedo
22:45Napoli - Juventus
22:45Napoli - Juventus (beIN SPORTS HD 3)
23:00Lille - Paris Saint-Germain
23:00Real Valladolid - Real Madrid
23:00Aves - Boavista Porto
23:00Ascoli Calcio 1898 - Frosinone Calcio
23:00Lille - PSG (beIN SPORTS HD 4)
23:00Valladolid - Real Madrid (spor SMART HD)
23:15Patriotas - Cúcuta Deportivo
23:35Club Atlético Banfield - Club Atlético Patronato
23:35Defensa y Justicia - Talleres de Córdoba
01:20Club Atlético Nacional - Deportivo Pereira
01:40Racing Club de Avellaneda - Atlético Tucumán
02:00Club Necaxa - Atlético San Luis
03:30Millonarios Fútbol Club - Deportivo Pasto
03:45Boca Juniors - Independiente Avellaneda
04:00Juarez - Monarcas Morelia
19:00Fatih Karagümrük - Altınordu (beIN SPORTS MAX 1 HD)
20:00Sivasspor - Ç.Rizespor (beIN SPORTS HD 2)
20:00Y.Malatyaspor - Trabzonspor (beIN SPORTS HD 1)
22:45Le Havre - Troyes (beIN SPORTS HD 4)
22:45Aston Villa - Leicester (beIN SPORTS HD 1)
22:45Milan - Torino (TRT Spor HD)
22:45Manchester City - Manchester Utd (beIN SPORTS HD 1)
22:45West Ham - Liverpool (S SPORT HD)
22:45Inter - Fiorentina (TRT Spor HD)
19:00Adanaspor - Osmanlıspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
20:00M.Başakşehir - Gençlerbirliği (beIN SPORTS HD 1)
22:30Hertha Berlin - Schalke 04 (S SPORT 2 HD)
23:00Villarreal - Osasuna (spor SMART HD)
14:00Antalyaspor - Konyaspor (beIN SPORTS HD 1)
14:00Keçiörengücü - Adana Demirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
15:00Granada - Espanyol (spor SMART HD)
15:30Leicester - Chelsea (S SPORT HD)
16:30Boluspor - BB Erzurumspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
17:00Ç.Rizespor - Beşiktaş (beIN SPORTS HD 1)
17:30Mainz - Bayern Münih (S SPORT 2 HD)
18:00Real Madrid - Atletico Madrid (spor SMART HD)
18:00Liverpool - Southampton (S SPORT HD)
19:00Menemenspor - Fatih Karagümrük (beIN SPORTS MAX 1 HD)
20:00Trabzonspor - Fenerbahçe (beIN SPORTS HD 1)
20:30Leipzig - B.M.Gladbach (S SPORT 2 HD)
20:30Manchester Utd - Wolves (S SPORT HD)
20:30Mallorca - Valladolid (spor SMART HD)
23:00Valencia - Celta Vigo (spor SMART HD)
13:30Ankaragücü - Kasımpaşa (beIN SPORTS HD 1)
14:00Leganes - Real Sociedad (spor SMART HD)
14:00Hatayspor - Giresunspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
16:00Eibar - Real Betis (spor SMART HD)
16:00A.Alanyaspor - Y.Malatyaspor (beIN SPORTS HD 2)
16:00Gazişehir FK - Sivasspor (beIN SPORTS HD 1)
16:30Altınordu - Akhisarspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
16:30Balıkesirspor - Altay (beIN SPORTS MAX 1 HD)
17:00Burnley - Arsenal (S SPORT HD)
17:30Köln - Freiburg (S SPORT 2 HD)
18:00Athletic Bilbao - Getafe (spor SMART HD)
19:00Bursaspor - Eskişehirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:00Galatasaray - Kayserispor (beIN SPORTS HD 1)
19:30Tottenham - Manchester City (S SPORT HD)
20:00Paderborn - Wolfsburg (S SPORT 2 HD)
20:30Sevilla - Alaves (spor SMART HD)
23:00Barcelona - Levante (spor SMART HD)
19:00İstanbulspor - Ümraniyespor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
20:00Denizlispor - Göztepe (beIN SPORTS HD 1)
22:30E.Frankfurt - Augsburg (S SPORT 2 HD)
08:15Jordy - SoldierCANLI
07:15Soles De Mexicali - Aguacateros De MichoacanCANLI
07:00Nevada Wolf Pack - UNLV Runnin' RebelsCANLI
11:00Mgzavrebi-Armia - Dinamo Tbilisi
11:15Vostok-65 Yuzhno-Sakhalinsk - TEMP-SUMZ
20:00Zenit Basket - Olympiakos (beIN SPORTS HD 4)
20:00CSKA Moskova - Valencia Basket (beIN SPORTS HD 3)
22:30Bayern Münih - Maccabi FOX (beIN SPORTS HD 3)
23:00Barcelona - Kızılyıldız (beIN SPORTS HD 4)
23:00Baskonia - Khimki Moskova (beIN SPORTS MAX 1 HD)
04:00Brooklyn Nets - LA Lakers (S SPORT HD)
07:00Oregon State - UCLA (S SPORT 2 HD)
20:45Fenerbahçe Beko - Olimpia Milano (beIN SPORTS HABER HD)
21:00Zalgiris Kaunas - Alba Berlin (beIN SPORTS MAX 2 HD)
22:30Panathinaikos - Asvel Villeurbanne (beIN SPORTS MAX 1 HD)
23:00Charlotte Hornets - Milwaukee Bucks (S SPORT HD)
23:00Real Madrid - Anadolu Efes (beIN SPORTS HD 3)
13:00Bahçeşehir Klj - Galatasaray (tivibu SPOR 2 HD)
13:00Elazığ Öİ - Çankaya Üni. (tivibu SPOR HD)
15:15İTÜ - Tofaş (tivibu SPOR 2 HD)
17:30Bursaspor - Darüşşafaka (tivibu SPOR 2 HD)
20:00Teksüt Bandırma - OGM Orman (tivibu SPOR 2 HD)
01:00Utah Jazz - Dallas Mavericks (S SPORT HD)
02:00Texas Tech - Kentucky (S SPORT 2 HD)
04:30Philadelphia 76ers - LA Lakers (S SPORT HD)
13:00Türk Telekom - Afyon Bld. (tivibu SPOR 2 HD)
15:15Gaziantep Basket - Fenerbahçe Beko (tivibu SPOR 2 HD)
15:15Beşiktaş - Kayseri Basket (tivibu SPOR HD)
17:30Anadolu Efes - Beşiktaş SJ (TRT Spor HD)
17:30Anadolu Efes - Beşiktaş SJ (tivibu SPOR 2 HD)
20:00Büyükçekmece - Pınar Karşıyaka (tivibu SPOR 2 HD)
23:30Denver Nuggets - Houston Rockets (S SPORT HD)
02:00NO Pelicans - Boston Celtics (S SPORT HD)
05:00Utah Jazz - Houston Rockets (S SPORT HD)
20:00Beşiktaş SJ - Neptunas (S SPORT 2 HD)
20:00Tofaş - Joventut Badalona (S SPORT 2 HD)
22:00Partizan - Darüşşafaka (S SPORT 2 HD)
06:00LA Lakers - LA Clippers (S SPORT HD)
20:00Galatasaray - Unics Kazan (S SPORT 2 HD)
06:00Portland TB - Houston Rockets (S SPORT HD)
18:00Galatasaray - Çukurova Basket (tivibu SPOR HD)
20:00Fenerbahçe - OGM Orman (tivibu SPOR HD)
05:00Milwaukee Bucks - Denver Nuggets (S SPORT HD)
13:00Tofaş - Gaziantep Basket (tivibu SPOR 2 HD)
15:15Pınar Karşıyaka - Bursaspor (tivibu SPOR 2 HD)
17:30Beşiktaş SJ - Galatasaray (tivibu SPOR 2 HD)
20:00Darüşşafaka - İstanbul BB (tivibu SPOR 2 HD)
23:30LA Clippers - Minnesota TW (S SPORT HD)
13:00Afyon Bld. - Bahçeşehir Klj (tivibu SPOR 2 HD)
15:15Fenerbahçe Beko - Türk Telekom (tivibu SPOR 2 HD)
17:30Anadolu Efes - Teksüt Bandırma (tivibu SPOR 2 HD)
20:00OGM Orman - Büyükçekmece (tivibu SPOR 2 HD)
22:00Houston Rockets - NO Pelicans (S SPORT HD)
03:30Miami Heat - Philadelphia 76ers (S SPORT HD)
22:00Energia Trento - Darüşşafaka (S SPORT 2 HD)
22:00Dijon - Beşiktaş SJ (S SPORT 2 HD)
06:00Denver Nuggets - Portland TB (S SPORT HD)
20:00Galatasaray - Monaco (S SPORT 2 HD)
22:45Unicaja Malaga - Tofaş (S SPORT 2 HD)
03:30Brooklyn Nets - GS Warriors (S SPORT HD)
04:00Milwaukee Bucks - Philadelphia 76ers (S SPORT HD)
08:15Gael Monfils - KarlovicCANLI
08:15Elise Mertens - Heather WatsonCANLI
08:15Alexandrova/Bara - Guarachi/ChristianCANLI
08:15Zhu/Han - Kichenok/MirzaCANLI
08:15Barrere/Mannarino - Tiafoe/HumbertCANLI
08:00Jaume Antoni Munar Clar - Alexei PopyrinCANLI
07:30Egor Gerasimov - Alexander ZverevCANLI
07:30Priscilla - Angelique KerberCANLI
07:30Lindstedt/Chardy - Cuevas/PellaCANLI
07:30Denis Istomin - Federico GaioCANLI
07:30Nedunchezhiyan/Sriram Balaji - Reyes-Varela/EscobarCANLI
07:15Uytvanck/Minnen - Aoyama/ShibaharaCANLI
07:00Pavic/Soares - Bambridge/MclachlanCANLI
06:45Aljaz Bedene - Ernests GulbisCANLI
06:45Johnson/Querrey - Lu/HsiehCANLI
06:15Alex Bolt - Dominic ThiemCANLI
05:45Peter Polansky - Hugo GrenierCANLI
08:10Danielle Rose Collins - Yulia Putintseva
08:15Arends/Berankis - Melzer/Roger-Vasselin
08:15Barrere/Mannarino - Tiafoe/Humbert
08:15Ram/Salisbury - Norrie/Fucsovics
08:15Zhu/Han - Kichenok/Mirza
08:30Evgeny Karlovskiy - Daniel Altmaier
08:30Jaume Antoni Munar Clar - Alexei Popyrin
08:30Yuichi Sugita - Andrey Rublev
08:30John Isner - Alejandro Tabilo
08:30Sara Sorribes Tormo - Anett Kontaveit
08:30Demoliner/Middelkoop - Sandgren/Withrow
08:30Kwon/Millman - Gonzalez/Skupski
08:40Gael Monfils - Karlovic
08:45Arina Rodionova - Kiki Bertens
09:00Attila Balázs - Robin Haase
09:00Ramkumar Ramanathan - Soeda
09:00Sasi Kumar Mukund - Dmitry Popko
09:00Elise Mertens - Heather Watson
09:00Blinkova/Wang - Kontaveit/Minella
09:00Krejcikova/Siniakova - Siegemund/Friedsam
09:00Kudermetova/Riske - Peng/Zhang
09:00Sakkari/Tomljanovic - Dabrowski/Ostapenko
09:00Townsend/Flipkens - Maria/Sevastova
09:10Anastasia Pavlyuchenkova - Taylor Townsend
10:00Antonio Cayetano March - Timofey Skatov
10:00Marlon Vankan - Justin Eleveld
10:00Matyas Fuele - Peter Nagy
10:00Riccardo Bonadio - Gonzalo Lama
10:00Honoka Kobayashi - Ayla Aksu
10:00Silvia Njiric - Ayaka Okuno
10:00Simona Ogescu - Anastasia Nefedova
10:00Djurabek Karimov - Vladimir Korolev
10:00Sergey Bolotov - Sergey Fomin
10:00Anastasia Pribylova - Anastasia Zakharova
10:00Shalimar Talbi - Daria Kudashova
10:00Vivian Heisen - Valentini Grammatikopoulou
10:00Mikael Ymer - Karen Khachanov
10:00Nikoloz Basilashvili - Fernando Verdasco
10:00Peter Gojowczyk - Pablo Carreno Busta
10:00Swiatek - Carla Suarez Navarro
10:00Cornet/Ferro - Diaz/Rybakina
10:00Perez/Stosur - Arruabarrena/Jabeur
10:05Irina Khromacheva - Taisya Pachkaleva
10:30Jiri Vesely - Botic Van De Zandschulp
10:30Svetlana Kuznetsova - Camila Giorgi
10:30Muchova/Teichmann - Gauff/Mcnally
10:40Taylor Harry Fritz - Kevin Anderson
10:45Nick Kyrgios - Gilles Simon
11:00Asrawy - Fabrizio Ornago
11:00Benjamin Dhoe - Nathan Seateun
11:00Juan Pablo - Dennis Uspensky
11:00Nikolas Sanchez Izquierdo - Dusan Rajic
11:00Barbora Matusova - Helene Scholsen
11:00Lina Qostal - Chantal Skamlova
11:00Andreas Seppi - Stanislas Wawrinka
11:00David Goffin - Pierre-Hugues Herbert
11:00Harriet Dart - Simona Halep
11:05Anna Morgina - Gloria Ceschi
11:30Martin Tiffon - Yanki Erel
11:30Sandro Kopp - Luca Prevosto
11:30Anja Wildgruber - Claudia Hoste Ferrer
11:30Marina Yudanov - Gebriela Mihaylova
11:30Valeriya Olyanovskaya - Martina Colmegna
11:30Yexin - Ksenia Laskutova
11:30Zhibek Kulambayeva - Nina Potocnik
11:30Matvey Minin - Evgeny Tyurnev
11:30Vladimir Ivanov - Timur Kiuamov
11:30Alina Charaeva - Anastasia Gasanova
11:30Sofya Lansere - Ekaterina Kazionova
11:30Aziz Dougaz - Aidan Mchugh
11:30Enrico Dalla Valle - Zizou Bergs
11:30Nuno Borges - Artem Dubrivnyy
11:30Diana Chehoudi - Anna Kubareva
11:30Oona Orpana - Federica Rossi
12:00Tristan Lamasine - Kyrian Jacquet
12:00Daniela Vismane - Anna Parkhomenko
12:00Elena Malygina - Bojana Klincov
12:00Lina Glushko - Katyarina Paulenka
12:00Bellis/Vondrousova - Mertens/Sabalenka
12:30Gergely Madarasz - Mathieu Perchicot
12:30Marco Furlanetto - Stefano Baldoni
12:30Arisha Ladhani - Tamara Curovic
12:30Michaela Kadleckova - Julia Stamatova
12:30Maria Gutierrez Carrasco - Mira Antonitsch
12:30Suzan Lamens - Kelia Le Bihan
12:30Rafael Nadal - Federico Delbonis
12:35Anastasia Sukhotina - Andjela Jocovic
13:00Konstantin Kravchuk - Mikhail Fufygin
13:00Maksim Ratnyuk - Ivan Gakhov
13:00Sergei Pogosian - Savriyan Danilov
13:00Dejana Radanović - Berfu Cengiz
13:00Gabueva/Talbi - Pirazhenka/Heisen
13:00Matteo Arnaldi - Marko Tepavac
13:00Skander Mansouri - Louis Tessa
13:00Chiraz Bechri - Tereza Mihalikova
13:00Manon Arcangioli - Qinwen Zheng
13:00Natalia Orlova - Gozal Ainitdinova
13:00Yuliya Hatouka - Liauw A Fong
13:00Denisa Hindova - Herdzelas
13:00Julia Terziyska - Marine Szostak
13:00Elina Svitolina - Lauren Davis
13:00Garcia-Perez/Sorribes Tormo - Adamczak/Srebotnik
13:30Aksu/Baykal - Nefedova/Petrenko
13:30Alvaro Lopez San Martin - Wojciech Marek
13:30Lucas Poullain - Antoine Cornut-Chauvinc
13:30Ekaterina Shalimova - Anastasia Kulikova
13:30Iveta Dapkute - Viktoria Morvayova
13:30Margarita Ignatjeva - Elza Tomase
13:30Nikola Breckova - Quirine Lemoine
14:00James Ward - Corentin Denolly
14:00Mats Moraing - Arthur Rinderknech
14:00Izquierdo/Perez Contri - Dev/Seateun
14:00Paz/Tenti - Capecchi/Ornago
14:00Vanta/Liu - Dhoe/Uspensky
14:00Helene Pellicano - Yvonne Cavalle-Reimers
14:00Jessica Bouzas Maneiro - Camilla Rosatello
14:00Lara Escauriza - Violeta Martinez
14:00Linnea Malmqvist - Alba Carrillo Marin
14:00Maria Marfutina - Athina Pitta
14:00Sara Gambogi - Ioana Loredana Rosca
14:00Giulio Zeppieri - Johannes Haerteis
14:00Julian Ocleppo - Vitaliy Sachko
14:05Nastja Kolar - Anastasia Zolotareva
14:30Colmegna/Njiric - Ovcharenko/Olyanovskaya
14:30Kawagishi/Kobayashi - Lazar/Ogescu
14:30Oliynykova/Sakellaridi - Craciun/Prisacariu
14:30Bonadio/Cagnina - Sinha/Eleveld
14:30Zaharova/Yashina - Astahova/Kazionova
14:30Gakhov/Elgin - Boborykin/Khomentovskiy
14:30Krutykh/Lozan - Igoshin/Tyurnev
14:30Marat Deviatiarov - Sebastian Baez
14:30Adithya Karunaratne - Jesika Maleckova
14:30Angelica Moratelli - Anna Zaja
14:30Sinja Kraus - Joanna Garland
15:00Martin Tiffon/March - Nagy/Razborsek
15:00Blanchet - Arthur Bouquier
15:00Yannick Mertens - Anton Matusevich
15:00Bakhmutkina/Malygina - Orav/Saar
15:00Haverlag/Popescu - Parkhomenko/Petruzelova
15:00Cabral/Faria - Berrettini/Dalla Valle
15:30Serhiy Stakhovsky - Tobias Kamke
15:30Teimuraz Gabashvili - Danilo Petrovic
15:30Skamlova/Scholsen - Avvantaggiati/Ceschi
15:30Margot Yerolymos - Marta Custic
15:30Alexander Erler - Stefan Seifert
15:30Elmar Ejupovic - Edan Leshem
16:00Liauw A Fong/Chehoudi - Ainitdinova/Dmitrichenko
16:00Lukic/Teodosescu - Brancaccio/Rossi
16:00Mihalikova/Hatouka - Suvirdjonkova/Zheng
16:00Barbu/De Jong - Dougaz/Echargui
16:00Bergs/Colson - Borges/Cacao
16:30David Poljak - Hugo Pontico
16:30Laurent Rochette - Antoine Bellier
16:30Ignatjeva/Reyngold - Paulenka/Şalimova
16:30Kubka/Falkowska - Spaka/Tomase
17:00Thomas Laurent - Robert Quentin
17:00Jordi Arconada - Jesse Flores
17:00Jose Pereira - Felix Corwin
17:00Tomas Lipovsek Puches - Ajeet
17:00Valentina Ryser - Nina Stadler
17:00Satral - Christopher Heyman
17:00Robin Stanek - Jonas Forejtek
17:30Lovqvist/Saner - Bouzo Zanotti/Moreno Barranquero
17:35Fanny Ostlund - Rosalie Van Der Hoek
18:00Antoine Escoffier - Ilkel
18:00Marek/Samuelsson - Bouquier/Droguet
18:30Alexey Vatutin - Constant Lestienne
18:30Kenny de Schepper - Mats Rosenkranz
18:30Cornut-Chauvinc/Reymond - Poullain/Tabur
18:30Mark Whitehouse - Manuel Pena Lopez
18:30Mateus Alves - Shintaro Mochizuki
18:30Cavalle-Reimers/Cervino Ruiz - Redondo/Suviste
18:30Yoshitomi/Ogata - Andres-Rodriguez/Ugrelidze
18:30Nijboer/Smits - Zielinski/Zuk
18:30Ocleppo/Fallert - Haerteis/Heller
18:30Julie Gervais - Sofia Sanchez
18:35Francesca Jones - Clothilde De Bernardi
19:00Hurricane Tyra Black - Leonie Kung
19:00Myrtille Georges - Jamilah Snells
19:00Dalma Galfi - Boskovic
19:00Daniela Seguel - Ylena In-Albon
19:00Elizabeth Halbauer - Amandine Hesse
19:30Weissborn/Sancic - Added/Olivetti
19:30Meliss/Molinaro - Djoubri/Georges
20:00Simon Carr - Christian Langmo
20:00Aikawa/Kishigami - Perez Garcia/Plazas
20:00Comesana/Lipovsek Puches - Corwin/Walkin
20:00Antonic/Schaeder - Grimm/Duerst
20:00Barad Itzhaki/Wuarin - Marfutina/Rosatello
20:00Vicens Mas/Lairon Navarro - Gutierrez Carrasco/Carrillo Marin
20:00Yerolymos/Stadler - Orange/Robbe
20:00Adrian Bodmer - Ruben Bemelmans
20:30Eleonora Molinaro - Verena Meliss
20:30Emina Bektas - Nadia Podoroska
20:30Amanda Carreras - Alexandra Yepifanova
20:30Marie Benoit - Guiomar Maristany Zuleta De Reales
20:30Sophia Whittle - Paula Ormaechea
20:30Tessah Andrianjafitrimo - Yuxuan Zhang
20:30Yonehara/Hozumi - Ivanova/Mandlik
21:00Petrovic/Serdarusic - Ilkel/Çelikbilek
21:15Roberto Ortega-Olmedo - Evan Furness
21:30Borovinskaya/Kozaki - Kozaki/Noel
21:30Rodriguez/Sewing - Kissell/Kukharchuk
21:30Vanlangendonck/Fung - Vedder/Visscher
21:30Merino/Pena Lopez - Alves/Olivieri
21:30Sanjar Fayziev - Matteo Martineau
22:00Leonard/Halemai - Bogdan/Beslagic
22:00Gabriela - Francoise Abanda
22:00Simion/Talaba - Arakawa/Contreras Gomez
22:45Guinard/Rinderknech - Sabanov/Sabanov
23:30Boltinskaya/Kudelova - Burillo Escorihuela/Lazaro Garcia
23:30Udvardy/Hsu - Danilina/Mrdeza
02:00Duan/Zheng - Carter/Stefani
02:00Hsieh/Strycova - Bouzkova/Zidansek
02:00Ninomiya/Hibino - Hradecka/Klepac
02:00Olaru/Jakupovic - Babos/Mladenovic
02:00Peschke/Schuurs - Stollar/Yastremskaya
02:00Stojanovic/Jurak - Bondarenko/Krunic
02:00Tereza Mrdeza - Maria Mateas
03:00Diego Sebastian Schwartzman - Dusan Lajovic
03:00Guido Pella - Fabio Fognini
03:00John Millman - Roger Federer
03:00Marin Cilic - Roberto Bautista-Agut
03:00Marton Fucsovics - Tommy Paul
03:00Stefanos Tsitsipas - Milos Raonic
03:00Tennys Sandgren - Querrey
03:00Yoshihito Nishioka - Novak Djokovic
03:00Alison Riske - Julia Goerges
03:00Ashleigh Barty - Elena Rybakina
03:00Ekaterina Alexandrova - Petra Kvitova
03:00Cacic/Lajovic - Gonzalez/Martin
03:00Madison Keys - Maria Sakkari
03:00Duckworth/Polmans - O'Connell/Harris
03:00Naomi Osaka - Cori Gauff
03:00Duran/Schwartzman - Kubot/Melo
03:00Jabeur - Caroline Wozniacki
03:00Guccione/Reid - Dodig/Polasek
03:00Qiang Wang - Serena Williams
03:00Hurkacz/Pospisil - Marray/Skupski
03:00Shuai Zhang - Sofia Kenin
03:00Maheu/Herbert - Bolelli/Paire
03:00Molteni/Nys - Klaasen/Marach
03:00Paul/Fritz - Cabal/Munar
03:00Rojer/Tecau - Purcell/Saville
03:00Thompson/Hewitt - Nam/Song
03:00Venus/Peers - Delbonis/Mayer
06:00Ratiwatana/Rungkat - Brkic/Pavic
12:00Pel/Haase - Golubev/Nedovesov

Maç İzle

Canlı Maç İzle siteleri arasında son 2 yıl içerisinde isim yapmış olan izlemaç izleyicilere süper lig, premier lig, bundesliga gibi büyük ligleri sunuyor. Sade ve anlaşılır arayüzüyle yapması gereken işi yapıyor. Yayın konusunda da sektörün lideri konumundadır. En düşük gecikme sürelerini sunmaktadır.

Bedava Maç İzle

Bedava Maç İzle demek anlayacağınız üzere beleş yani ücretsizdir. Jestyayın,iSpor,Sekastream,Tikobet gibi sitelerden farklı olarak izlemaç tek bir lige odaklanmaz. Yeri gelir 1080p yayın veriririz. Sezon içinde tuttuğunuz takımın bütün maçlarını buradan izlersiniz.

Bein Sports İzle

Bein Sports İzle bildiğiniz gibi digi çok yükse paralar istiyor. Biz ise para falan istemeyiz. Kafanıza göre izleyin bütün maçları. Futbol, basketbol, tenis onlarda olan tüm etkinlikler bizde de var. :)

Lig Tv İzle

Lig Tv izle bir zamanların popüler araması. Şimdi ise artın yerini bein sports aldı. Aynı şeyin laciverti işte. Değişen bir şey yok. Ekstra birkaç bir şey geldi. O kadar. Futbol basketbol tenis falan var işte.

Smart Spor İzle

Smart Spor İzle işte burası fenerbahçeli kardeşlerin sevdiği bir kanal. Panzerlerin yaptığı şeyleri burada görebiliyorlar. İşin şakası, hazırlık maçları, audi cup gibi etkinlikleri yayınlıyorlar. Tabi ki bizim sitemiz olan izlemaç adresinde de bu kanalı izleyebilirsiniz.

Tivibu Spor İzle

Tivibu spor izle ekranını kullanarak izlemaç güvencesi ile sizler de bu ekrandaki tüm canlı yayınları yani spor müsabakalarını ücretsiz olarak takip edebilirsiniz. 1080p yayın kalitesi ile birlikte kendinizi tribünde hissedecek ve bu heyecanı bir üst seviyede yaşayacaksınız.

Süper Kupa Burada!

Süper Kupa izlebutonuna tıkladığınız takdirde yayın direkt olarak karşınıza çıkacak ve sorunsuz bir şekilde müsabakayı seyredeceksiniz. Şampiyonlar Ligi şampiyonu ve Uefa Kupası şampiyonunu karşı karşıya getiren ve dünyada milyonlarca futbol severin büyük bir heyecanla takip ettiği özel bir etkinlik olan Süper Kupa, izlemaç farkı ile birlikte ücretsiz olarak karşınıza çıkıyor. Bu konuda aklınıza herhangi bir soru işareti takılmasın çünkü şifreli yayın değil ve sizlerden ücret talep eden bir site olmadığını da belirtmek gerekiyor. Futbol heyecanı bu adres ile birlikte bir üst seviyeye taşınıyor ve sizler de günü futbol ile tamamlayabiliyorsunuz.

Şampiyonlar Ligi Maçları

Şampiyonlar ligi izle aramalarına gerek kalmadan izlemac22.net üzerinden bu kupayı da takip etmek mümkündür. Şampiyonlar Ligi, milyonlarca futbol severi ekran başına kilitleyen turnuvalardan bir tanesidir. Dünyanın en büyük takımları yine dünyanın en büyük kupasını almak için mücadele veriyor ve ortaya harika bir futbol çıkıyor. Sizler de gerçek bir futbol tutkunu iseniz ve bu kupayı kaçırmak istemiyorsanız eğer sitedeki yerinizi alabilirsiniz. Ücretli kanallara ödediğiniz rakamlar artık canınızı sıkıyor ve alternatif arıyorsanız eğer izlemac22.net bu konuda sizlere en iyi şekilde yardımcı olacaktır. Heyecanı üst seviyeye taşıyan ve standartları yükselten yayın kalitesi ile futbola doyacaksınız ve tüm bunlar için hiçbir ücret ödemenize de gerek kalmıyor. Tek bir tık ile dünyanın en iyi takımları yaşam alanlarınıza taşınıyor.

Uefa Avrupa Ligi Heyecanı

Dünyanın nefesini tutup izlediği Uefa Kupası mücadeleleri de Uefa Kupası izleekranında yanı izlemaç’da sizleri bekliyor olacaktır… Dünyanın en iyilerinin karşı karşıya geldiği ve büyük bir heyecana sahne olduğu bu etkinlik, milyonlarca kişi tarafından takip ediliyor ve futbol severler bu kupa ile birlikte futbola doyuyor da diyebiliriz. Ücretli kanallara para ödemek yerine sizler de online dünya aracılığı ile hiçbir ücret ödemeden futbol keyfini sürebilirsiniz. Bültendeki tüm maçlar canlı olarak yayınlanıyor ve hem görüntü hem ses kalitesi bakımından bir inceleme yapıldığında ortaya muazzam bir yayın çıkıyor. Ayrıca, UEFA Avrupa Ligi ücretsiz canlı izleyebilirsin.