Canlı Maç İzle

Tüm şifreli spor kanallarını izlemaç farkıyla ücretsiz olarak hd kalitede canlı maç izlemek için izlemac22.net’i tercih edin!

DUYURU: Instagram'da @izlemacnettv olarak bizi takip edebilirsiniz.
En iyi oranlar iSpor'da, HEMEN ÜYE OL!
16:00Panionios - AtromitosCANLI
23:00Reims - PSG (beIN SPORTS HD 2)CANLI
22:45Monza Brianza 1912 - Aurora Pro Patria 1919CANLI
22:45Carrarese Calcio - Città di PontederaCANLI
22:45FeralpiSalò - Reggiana 1919CANLI
22:45Sambenedettese Calcio - Alma Juventus Fano 1906CANLI
22:45Vicenza Calcio - ModenaCANLI
22:45Bari - Sicula LeonzioCANLI
22:45Reggina Calcio - Virtus FrancavillaCANLI
22:45Juventus - RomaCANLI
22:45Nottingham Forest - ReadingCANLI
22:45Kilmarnock - CelticCANLI
22:45Calcio Padova - Virtusvecomp VeronaCANLI
22:45FeralpiSalò - Reggiana 1919CANLI
22:45Sambenedettese Calcio - Alma Juventus Fano 1906CANLI
22:45Vicenza Calcio - ModenaCANLI
22:45Kilmarnock - Celtic (spor SMART HD)CANLI
22:45Juventus - Roma (TRT Spor HD)CANLI
22:30Kilmarnock - CelticCANLI
22:30Juventus - RomaCANLI
22:30Ajax - SpakenburgCANLI
22:30Nottingham Forest - ReadingCANLI
22:30Club Brugge - Zulte WaregemCANLI
22:30Bari - Sicula LeonzioCANLI
22:30Reggina Calcio - Virtus FrancavillaCANLI
22:30Ternana Calcio - RietiCANLI
22:30Leicester - West Ham (S SPORT HD)CANLI
22:15Tottenham Hotspur - Norwich CityCANLI
21:45Guabirá - Always ReadyCANLI
20:45Elche - Athletic BilbaoCANLI
20:45Ibiza - BarcelonaCANLI
20:45Raja Casablanca - Mouloudia Club d'OujdaCANLI
20:45Atlético Monte Azul - Claro Futebol Clube
20:45Clube Atlético Votuporanguense - Clube Atlético Juventus
20:45Atibaia - Bull Brasil
21:00Lichtenberg 47 - Eintracht Mahlsdorf
21:00Neuchâtel Xamax - Chaux-de-Fonds
21:15Pacajus - Ferroviário
21:15Donau Wien - Siemens
21:15Dorense - Frei Paulistano
21:30Horizonte - Floresta
21:30Helfort 15 - Spratzern
21:30Sportfreunde Baumberg - Unterrath
21:30SpVgg 04 Ratingen - Düsseldorf West
21:30Germania Wuppertal - Cronenberger
21:30Sonsbeck - Kleve
21:30Wacker Obercastrop - Sodingen
21:45Club Aurora - Club Bamin Real Potosí
21:45Boavista Sport Club - Macae Esporte
21:45Volta Redonda - Associação Desportiva Cabofriense
21:45Barrio Mexico - Once de Abril
21:45Skoruk Tomakovka - Petrikivka
22:15Leicester City - West Ham United
22:30Aberdeen - Motherwell
22:30Hibernian - Hamilton Academical
22:30Livingston - Johnstone
22:30Rangers - Mirren
22:30Ross County - Heart of Midlothian
22:30Charlton Athletic - Fulham
22:30L'Entregu - Caudal Deportivo
22:30Derry City - Finn Harps
22:30Vitoria Guimaraes - Porto
22:30Glacis United - Boca Juniors Cebelitarık
22:30Larkhall Athletic - Moneyfields
22:45Larkhall Athletic - Moneyfields
22:45Castleview - Leeds AFC Cork
22:45Calcio Padova - Virtusvecomp Verona
22:45Ternana Calcio - Rieti
22:45Vitoria Guimaraes - Porto
22:45Ajax - Spakenburg
22:45Club Brugge - Zulte Waregem
22:45Charlton Athletic - Fulham
22:45Aberdeen - Motherwell
22:45Hibernian - Hamilton Academical
22:45Livingston - Johnstone
22:45Rangers - Mirren
22:45Ross County - Heart of Midlothian
22:45Derry City - Finn Harps
23:00Club Bolívar - Municipal De Vinto
23:00Novorizontino - Oeste Futebol Clube
23:00Tenerife - Real Valladolid
23:00Badalona - Granada
23:00Girona - Villarreal
23:00Real Sociedad - Espanyol
23:00Logroñés - Valencia
23:00Unionistas de Salamanca - Real Madrid
23:00Stade de Reims - Paris Saint-Germain
23:15Manchester United - Burnley
00:00de Julho - Parnahyba
00:00Once Municipal - Municipal Limeño
00:00Limón - Herediano
00:00Universidad de Kosta Rika - Alajuelense
00:00Municipal Garabito - Consultants Moravia
00:00Municipal Santa - Sporting San Jose
00:00Santa Rosa Santa Cruz - Cofutpa
00:15Jocoro - Isidro Metapán
00:30Vencedor - Chalatenango
00:30Club Universidad de Şili - Colo-Colo
01:00Criciúma Esporte Clube - Concordia
01:00Audax São Paulo Esporte Clube - Esporte Clube Taubaté
01:00Sertãozinho Futebol Clube - Portuguesa Santista
01:15Associação Atlética Internacional - Guarani
01:15Ituano Futebol Clube - Sociedade Esportiva Palmeiras
01:15Jose Oruro - Club Guaraní
01:30Vitoria Salvador - Jacobina Esporte Clube
01:30Jaragua - Anapolina
01:30Londrina Esporte Clube - Cianorte Futebol Clube
01:30Clube Atlético Penapolense - Associação Desportiva São Caetano
02:00Centro Esportivo Olhodaguense - Maceio
02:00Princesa do Solimões Esporte Clube - Penarol
02:00Barbalha - Uniclinic
02:00Tupynambás - Tombense
02:00Pelotas - Novo Hamburgo
02:00Grêmio Foot-Ball Porto Alegrense - Caxias
02:00Ypiranga Futebol Clube - Luis
02:00Clube Atlético Paranaense - Parana Soccer Technical Center
02:00Cascavel - Operario Ferroviario
02:00Toledo Colônia Work - Uniao
02:00São Bernardo Futebol Clube - Sao Bento
02:00Timon - Picos
02:00America Natal - Futebol Clube
02:00ASSU - Força e
02:00Potiguar - Palmeira
02:15Treze Futebol Clube - CSP
02:30Alagoinhas - Fluminense de Feira Futebol Clube
02:30Associação Desportiva Bahia de Feira - Atlanta Doce
02:30Vitória da Conquista - Esporte Clube Jacuipense
02:30América Futebol Clube Minas Gerais - Associação Atlética Caldense
02:30Anápolis - Vila Nova
02:30CRAC - Goianésia Esporte Clube
02:30Goiania - Ipora
02:30Associação Portuguesa de Desportos - Esporte Clube XV de Novembro Piracicaba
03:00Fast Clube - Amazonas
03:00Vasco da Gama - Flamengo
03:00Clube Nautico Marcilio Dias - Brusque Futebol Clube
03:00Patrocinense - Villa Nova
03:00Guadalupe - Carlos
03:00Club Villa Mitre - Sansinena
03:10Cuiabá Esporte Clube - Nova Mutum
03:10Sinop Futebol Clube - Araguaia
03:30Royal Pari - Oriente Petrolero
03:30Sport Club do Recife - Akademika Vitória
03:30Juazeirense - Bajai
03:30Associação Chapecoense de Futebol - Avaí Futebol Clube
03:30Guarany de Sobral - Caucaia
03:30Cruzeiro Esporte Clube - Esporte Clube
03:30São Paulo - Agua Santa
03:30Progreso - Barcelona Sporting Club
03:40Deportivo Maipú - Club Atletico Huracán Las Heras
04:00Club Sport Uruguay de Coronado - Puerto Golfito
04:00Cafetaleros de Chiapas - Monarcas Morelia
04:00Club Celaya - Monterrey
04:00Martín de San Juan - Sportivo Desamparados
04:00Alianza Lima - Millonarios Fútbol Club
04:30Alianza San Salvador - Sonsonate
05:00Cartaginés - Grecia
05:00Deportivo Saprissa - Municipal Pérez Zeledón
05:00Municipal Liberia - Asociación Deportiva Carmelita
05:00Puntarenas - Cartagena-Guanacaste
05:00Club Deportivo Olimpia - Real C.D. España
06:00Atlas - Deportivo Toluca
06:00Club Santos Laguna - Club Universidad Nacional
11:30NEROCA - Mohun Bagan
12:00Angkor Tiger - Petaling Jaya City
12:00Chinland - Mawyawadi
12:00Kachin United - Myawady
12:15Jawalakhel - Armed Police Force
12:30Modbury Jets - Adelaide Comets
12:30Adelaide City - Cumberland United
14:00Y.Malatyaspor - Sivasspor (A Spor HD)
14:00Yeni Malatyaspor - Sivasspor
14:00Bangladeş - Burundi
16:00Vysočina Jihlava - ŽP Šport Podbrezová
16:30Al-Sailiya - Ahli Doha
16:30Al-Sahel Kuwait - Tadamun
17:00Denizlispor - Trabzonspor (A Spor HD)
17:00Denizlispor - Trabzonspor
17:00Chennaiyin - Jamshedpur
17:30Wasl - Ittihad Kalba
17:30Khor Fakkan - Ain
17:55Al-Fateh - Dhamk
18:00Town - Ittifaq Maqaba
18:00Sitra Club - Bahrain
18:00Gaz Metan Mediaș - Shonan Bellmare
18:00Lokomotiv Moskova - Osijek
18:15Asteras Tripolis - Panionios
18:30Entente Sebkha - Barka
18:40Al-Gharafa Sports Club - Rayyan
19:00Paradou - Constantine
19:00Al-Salmiya - Al-Shabab Ahmadi
19:30Samger - Jarra West
20:00Ajman Club - Jazira Club
20:00Nasr Dubai - Baniyas
20:00Gubbio 1910 - Triestina Calcio
20:00Lamia - PAOK
20:10Al-Raed - Al-Ahli
20:30Galatasaray - Ç.Rizespor (A Spor HD)
20:30Galatasaray - Çaykur Rizespor
20:30IJsselmeervogels - Ahead Eagles
20:30Lübeck - Hamburger
20:30Inter Nouakchott - Etoile Commune Arafat
20:30Aris - Skoda Xanthi
21:00Sport Club Santa Cruz - Globo
21:00Ebro - Leganés
21:00Ittihad Riadi Tanger - Safi
21:00Mirandés - Celta de Vigo
21:00Kray - Spvgg Steele
21:15Höganäs - Högaborgs
21:30Fischeln - Vorst
21:45Ungmennafélag Njarðvíkur - Ungmennafélagið Afturelding
22:00Resende Futebol Clube - Bangu Atlético Clube
22:00Béziers - Dunkerque
22:30College 1975 - Europa Point
22:30Ferroviário Atlético Clube - Mirassol Futebol Clube
22:45Breda - Eindhoven
22:45Glebe North FutbolClub - Templeogue United
22:45Piacenza Calcio 1919 - Union ArzignanoChiampo
22:45Tranmere Rovers - Watford
22:45Royal Antwerp - Kortrijk
23:00Dublin University - United
23:00Francis - Sutton Sportslink
23:00Wolverhampton - Liverpool
23:00Wolves - Liverpool (S SPORT HD)
23:00Badajoz - Eibar
23:00Cultural y Deportiva Leonesa - Atletico Madrid
23:00Rayo Vallecano - Real Betis
00:00CD - Santa Tecla
00:15Agila - Independiente San Vicente
01:00Joinville Esporte Clube - Tubarao
01:00Associação Atlética Ponte Preta - Sant Andreu Sao Paulo
01:15Santos - Clube Atletico Bragantino
01:30Cascavel - Paraná Clube
01:30Clube Náutico Capibaribe - River-PI
02:00Fluminense FutbolClub - Associação Atlética Portuguesa
02:00Coritiba Foot Ball Club - Branco Sport Club
02:00Flamengo - Altos
02:00Deportes La Serena - Deportes Temuco
02:15Campinense Clube - Lagoa Seca
02:30Goiás Esporte Clube - Aparecidense
02:30Grêmio Esportivo Anápolis - Atlético Clube Goianiense
03:00Santos de Guápiles - Asociación Deportiva y Recreativa Jicaral
03:30Sport Club Corinthians Paulista - Botafogo FC Ribeirao Preto
03:45Deportes Tolima - Independiente Medellín
09:15Wellington Phoenix - Newcastle Jets
09:15Manang Marshyangdi - Saraswoti Youth
11:30Melbourne Victory - Sydney
12:15Chyasal Youth - Brigade Boys
16:00Hapoel Ashkelon - Hapoel Nir Ramat HaSharon
16:00Hapoel Ironi Acre - Hapoel Ramat Gan Giv'atayim
16:00Hapoel Nazareth Illit - Bnei Sakhnin
16:00Hapoel Rishon LeZion - Maccabi Ahi Nazareth
16:00Kafr Qasim - Beitar Tel Aviv Ramla
16:30Steenberg United - Cape Umoya
17:00Hyderabad - Mumbai City
19:00Akhisar Belediyespor - Bursaspor
19:00Akhisarspor - Bursaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:30Kissamikos - Platanias
20:00Quevilly - Pau
20:00Ethnikos Achna - Paphos
20:00Gençlerbirliği - Gazişehir FK (beIN SPORTS HD 1)
20:00Gençlerbirliği - Gaziantep
21:00Hansa Rostock - Hallescher
21:00Cape Town City - Black Leopards
21:00SuperSport United - Chippa United
22:00Lyon-Duchère - Villefranche
22:00Bastia-Borgo - Avranches
22:00Boulogne - Créteil-Lusitanos
22:00Red Star Saint-Ouen - Bourg-Péronnas
22:00Gazélec Ajaccio - Toulon
22:00Le - Concarneau
22:00Cholet - Stade Lavallois
22:00Graafschap - Maastricht
22:00Dordrecht - Eindhoven
22:00Helmond Sport - Den Bosch
22:00Roda JC Kerkrade - Volendam
22:00Telstar - FC
22:00Auxerre - Sochaux-Montbéliard
22:00Lorient - Nancy
22:00Grenoble Foot 38 - Chambly
22:00Châteauroux - Chamois Niortais
22:00Paris - Rodez Aveyron Football
22:00Stade Malherbe Caen - Ajaccio
22:00Orléans - Avant de Guingamp
22:00Valenciennes - Mans
22:00Utrecht - Haag
22:05Dunfermline Athletic - Dundee
22:30Liffey Wanderers - Crumlin United
22:30Inchicore Athletic - Tolka Rovers
22:30Standard Liège - Oostende
22:30Borussia Dortmund - Köln
22:30B.Dortmund - Köln (S SPORT 2 HD)
22:45Sunderland - Doncaster Rovers
22:45Firhouse Clover - Newbridge Town
22:45Corduff - Kilbarrack United
22:45Nice - Stade Rennais
22:45Brescia Calcio - Milan
22:45Nice - Rennes (beIN SPORTS MAX 2 HD)
22:45Sunderland - Doncaster (beIN SPORTS HD 2)
22:45Brescia - Milan (beIN SPORTS HD 4)
23:00Cherry Orchard - Wayside Celtic
23:00Larkview Boys - Ardmore Rovers
23:00Ratoath Harps - Castleknock Celtic
23:00Swords Celtic - Leixlip United
23:00Tullamore Town - Patrick's CYFC
23:00Cádiz - Racing de Santander
23:00Empoli - ChievoVerona
23:00Osasuna - Levante
23:00Osasuna - Levante (spor SMART HD)
23:00Northampton Town - Derby County
23:00Queens Park Rangers - Sheffield Wednesday
23:35Aldosivi - Club Atlético Lanús
01:40Gimnasia y Esgrima La Plata - Club Atlético Vélez Sársfield
02:00Rionegro Aguilas - Jaguares de Córdoba Fútbol Club
03:45Union de Santa - Argentinos Juniors
03:45Rosario Central - Club Atlético Huracán
04:00Puebla - Querétaro
04:05Once Caldas - Club Independiente Santa
06:10Club Tijuana - Club América
09:00Central Coast Mariners Academy - Brisbane Roar
11:30Melbourne City - Perth Glory
14:00Giresunspor - Ümraniyespor
14:00Giresunspor - Ümraniyespor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
14:00Kayserispor - Ankaragücü
14:00Kayserispor - Ankaragücü (beIN SPORTS HD 2)
14:00Honka - HIFK
14:30HJK - Turun Palloseura
15:00Espanyol - Athletic Bilbao
15:00Espanyol - Athletic Bilbao (spor SMART HD)
15:00Lahti - Ilves
15:00RoPS - Seinajoen Jalkapallokerho
15:30Haka - Kuopion Palloseura
15:45Brentford - Leicester City
16:00Magdeburg - Zwickau
16:00Chemnitzer - Viktoria Köln
16:00Carl Zeiss Jena - Preußen Münster
16:00Duisburg - Ingolstadt 04
16:00Meppen - Waldhof Mannheim
16:00Würzburger Kickers - SpVgg Unterhaching
16:00Hapoel Kfar Saba - Hapoel Tel Aviv
16:00Diagoras Rodos - Ierapetra
16:00Niki Volos - Ialyssos
16:00Veria - Kavala
16:15Inter Turku - Mariehamn
16:30Lamontville Golden Arrows - Kaizer Chiefs
16:30Stellenbosch - Polokwane City
16:30Moroka Swallows - Free State Stars
16:30Sporting - University of Pretoria
16:30Uthongathi - Real Kings
16:30Osmanlı Spor - Keçiörengücü
16:30Osmanlıspor - Keçiörengücü (beIN SPORTS MAX 1 HD)
16:55Ferencvárosi - Paksi
17:00FC - Kerala Blasters
17:00Cobh Wanderers - Rockmount
17:00College Corinthians - Douglas Hall
17:00Lens - Clermont Foot
17:00Pisa 1909 - Juve Stabia
17:00Cittadella - Benevento Calcio
17:00Virtus Entella - Cremonese
17:00Pordenone Calcio - Delfino Pescara 1936
17:00SPAL - Bologna 1909
17:00Kasımpaşa - Alanyaspor
17:00Kasımpaşa - A.Alanyaspor (beIN SPORTS HD 1)
17:00Spal - Bologna (beIN SPORTS HD 3)
17:00Lens - Clermont (beIN SPORTS MAX 2 HD)
17:30Borussia Mönchengladbach - Mainz 05
17:30Eintracht Frankfurt - Leipzig
17:30Freiburg - Paderborn 07
17:30Union Berlin - Augsburg
17:30Wolfsburg - Hertha
17:30E.Frankfurt - Leipzig (S SPORT 2 HD)
18:00Blackpool - Tranmere Rovers
18:00Bristol Rovers - Fleetwood Town
18:00Burton Albion - Accrington Stanley
18:00Ipswich Town - Lincoln City
18:00Peterborough United - Rotherham United
18:00Rochdale - Gillingham
18:00Carlisle United - Walsall
18:00Crawley Town - Grimsby Town
18:00Exeter City - Colchester United
18:00Leyton Orient - Newport County
18:00Macclesfield Town - Forest Green Rovers
18:00Mansfield Town - Bradford City
18:00Morecambe - Cambridge United
18:00Salford City - Oldham Athletic
18:00Scunthorpe United - Crewe Alexandra
18:00Stevenage - Plymouth Argyle
18:00Swindon Town - Port Vale
18:00Chesham United - Taunton Town
18:00Dorchester Town - Salisbury City
18:00Farnborough - Beaconsfield
18:00Gosport Borough - Merthyr Town
18:00Harrow Borough - Hartley Wintney
18:00Metropolitan Police - Blackfield & Langley
18:00Swindon Supermarine - Truro City
18:00Tiverton Town - Walton Casuals
18:00Weston-super-Mare - Hayes & Yeading United
18:00Wimborne Town - Hendon
18:00Yate Town - Poole Town
18:00Barwell - Lowestoft Town
18:00Bromsgrove - Coalville Town
18:00Hednesford Town - Stourbridge
18:00Hitchin Town - Alvechurch
18:00Kings Langley - Stratford Town
18:00Leiston - Rushall Olympic
18:00Nuneaton Town - Rushden & Diamonds
18:00Peterborough Sports - Tamworth
18:00Redditch United - Needham Market
18:00Royston Town - Banbury United
18:00Ives Town - Biggleswade Town
18:00Billericay Town - Tonbridge Angels
18:00Braintree Town - Slough Town
18:00Chippenham Town - Havant & Waterlooville
18:00Dartford - Dulwich Hamlet
18:00Eastbourne Borough - Concord Rangers
18:00Hampton & Richmond Borough - Albans
18:00Hemel Hempstead Town - Welling United
18:00Hungerford Town - Chelmsford City
18:00Maidstone United - Oxford City
18:00Wealdstone - Bath City
18:00Weymouth - Dorking Wanderers
18:00Bowers & Pitsea - Hornchurch
18:00Enfield Town - Cray Wanderers
18:00Folkestone Invicta - Corinthian-Casuals
18:00Horsham - Bishop's Stortford
18:00Kingstonian - Carshalton Athletic
18:00Leatherhead - Merstham
18:00Lewes - East Thurrock United
18:00Margate - Haringey Borough
18:00Potters Bar Town - Bognor Regis Town
18:00Wingate & Finchley - Brightlingsea Regent
18:00Worthing - Cheshunt
18:00Ashton United - Lancaster City
18:00Atherton Collieries - Gainsborough Trinity
18:00Bamber Bridge - Redcliffe
18:00Basford United FutbolClub - Morpeth Town
18:00Buxton - United of Manchester
18:00Hyde United - Grantham Town
18:00Mickleover Sports - Matlock Town
18:00South Shields - Witton Albion
18:00Stalybridge Celtic - Nantwich Town
18:00Warrington Town - Whitby Town
18:00Alfreton Town - Gateshead
18:00Stoke City - Swansea City
18:00Altrincham - Bradford Park Avenue
18:00Arbroath - Partick Thistle
18:00Boston United - Kidderminster Harriers
18:00United - Inverness
18:00Brackley Town - Guiseley
18:00Dundee United - Greenock Morton
18:00Chester - Darlington
18:00Queen of the South - Alloa Athletic
18:00Farsley Celtic - Telford United
18:00Celtic - Ross County
18:00Gloucester City - Southport
18:00Hamilton Academical - Livingston
18:00Hereford - Curzon Ashton
18:00Motherwell - Hibernian
18:00Spennymoor Town - Leamington
18:00Johnstone - Kilmarnock
18:00York City - Kettering Town
18:00Huesca - Lugo
18:00Boreham Wood - Barrow
18:00Sporting de Gijón - Fuenlabrada
18:00Bromley - Barnet
18:00Chesterfield - Fylde
18:00Chorley - Halifax Town
18:00Dagenham & Redbridge - Notts County
18:00Dover Athletic - Aldershot Town
18:00Harrogate Town - Wrexham
18:00Hartlepool United - Stockport County
18:00Maidenhead United - Eastleigh
18:00Sutton United - Solihull Moors
18:00Torquay United - Ebbsfleet United
18:00Woking - Yeovil Town
18:00Mervue United - West United
18:00Airdrie United - Stranraer
18:00Clyde - East Fife
18:00Falkirk - Forfar Athletic
18:00Valencia - Barcelona
18:00Peterhead - Dumbarton
18:00Raith Rovers - Montrose
18:00Cove Rangers - Annan Athletic
18:00Cowdenbeath - Brechin City
18:00Queen's Park - Albion Rovers
18:00Stenhousemuir - Edinburgh City
18:00Stirling Albion - Elgin City
18:00Anorthosis Famagusta - Doxa Katokopias
18:00Carrick Rangers - Warrenpoint Town
18:00Crusaders - Ballymena United
18:00Dungannon Swifts - Institute
18:00Linfield - Glenavon
18:00Valencia - Barcelona (spor SMART HD)
18:00Burnley - Norwich City
18:00Coventry City - Birmingham City
18:00Millwall - Sheffield United
18:00Newcastle United - Oxford United
18:00Portsmouth - Barnsley
18:00Reading - Cardiff City
18:00Southampton - Tottenham Hotspur
18:00West Ham United - West Bromwich Albion
18:30Amorebieta - Tudelano
18:30Llagostera - Prat
18:30Hapoel Ironi Kiryat Shmona - Hapoel Be'er Sheva
19:00Orlando Pirates - AmaZulu
19:00Kaposvári Rákóczi - Puskás Akadémia
19:00Mezőkövesd-Zsóry - Várda
19:00Fehervar - Budapest Honvéd
19:00Zalaegerszegi - Diósgyőri
19:00Altay - İstanbulspor
19:00Altay - İstanbulspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:30Olympique de Marseille - Angers
19:30Hapoel Haifa - Hapoel Ra'anana
19:30Marsilya - Angers (beIN SPORTS HD 3)
20:00R. Charleroi - Mechelen
20:00Salernitana 1919 - Cosenza Calcio
20:00Fiorentina - Genoa
20:00Lleida Esportiu - Olot
20:00Villarrubia - Fernando
20:00Olympiakos Nicosia - Omonia
20:00Fenerbahçe - İstanbul Başakşehir
20:00Fenerbahçe - M.Başakşehir (beIN SPORTS HD 1)
20:00Fiorentina - Genoa (beIN SPORTS HD 4)
20:15Las Palmas - Tenerife
20:30Bayern Munich - Schalke 04
20:30Deportivo Alavés - Villarreal
20:30Larne - Glentoran Belfast United
20:30Larissa - Panathinaikos
20:30Heerenveen - Alkmaar
20:30Bayern Münih - Schalke 04 (S SPORT 2 HD)
20:30Alaves - Villarreal (spor SMART HD)
20:30Hull City - Chelsea
20:50Maccabi Tel Aviv - Ashdod
21:00Zürich - Luzern
21:00Neuchâtel Xamax - Servette
21:00Debreceni - Újpest
21:30Dessel Sport - Sint-Eloois-Winkel Sport
21:30Thes Sport - Charleroi-Marchienne
21:45Heracles Almelo - Feyenoord
21:45Waalwijk - VVV-Venlo
22:00Royal Mouscron-Péruwelz - Sint-Truidense
22:00Waasland-Beveren - Eupen
22:00Monaco - Strasbourg
22:00Saint-Étienne - Nîmes Olympique
22:00Montpellier - Dijon
22:00Stade Brestois 29 - Amiens
22:00Stade de Reims - Metz
22:00Tubize - K. Rupel Boom
22:00Heist - Patro Eisden Maasmechelen
22:00KMSK Deinze - Lierse Kempenzonen
22:00Molenbeek - Liège
22:00Seraing United - Dender
22:00Envigado Fútbol Club - Boyacá Chicó
22:00St.Etienne - Nimes (beIN SPORTS MAX 1 HD)
22:00Monaco - Strasbourg (beIN SPORTS HD 4)
22:30Gent - Genk
22:45Torino - Atalanta
22:45Sparta Rotterdam - Fortuna Sittard
22:45Torino - Atalanta (beIN SPORTS HD 3)
23:00Real Zaragoza - Numancia
23:00Sevilla - Granada
23:00Sevilla - Granada (spor SMART HD)
23:35Arsenal de Sarandí - Newell's Old Boys
00:05Atlético Bucaramanga - Deportivo Cali
01:40Central Córdoba de Santiago - Club Atlético Colón
01:40Lorenzo de Almagro - Estudiantes de La Plata
02:00Cruz Azul - Club Santos Laguna
02:10Junior de Barranquilla - Equidad
03:45Godoy Cruz Antonio Tomba - Club Atlético River Plate
04:00Tigres de la UANL - Atlas
04:15América de Cali - Alianza Petrolera
06:00Club León - Pachuca
06:05Guadalajara - Deportivo Toluca
10:00Western United - Adelaide United
13:30Melilla - Internacional de Madrid
13:30Denizlispor - Antalyaspor
13:30Denizlispor - Antalyaspor (beIN SPORTS HD 1)
13:45UCC - Midleton
14:00Málaga - Mirandés
14:00Atletico Madrid - Leganés
14:00Bangor - Mochta's
14:00Killester Donnycarney - Malahide United
14:00Portmarnock - Glenville
14:00Skerries Town - Edenderry Town
14:00Drumcondra - Collinstown FutbolClub
14:00Dublin - Arklow Town
14:00Dunboyne - Templeogue United
14:00Kilnamanagh - Greystones
14:00Pegasus Saint-James - Hartstown Huntstown
14:00University College Dublin - Newtown Rangers
14:00Atlético Baleares - Rayo Majadahonda
14:00Ibiza - San Sebastián de los Reyes
14:00Burgos - Haro Deportivo
14:00Unionistas de Salamanca - Deportivo Alavés B
14:00Andorra - Gimnàstic de Tarragona
14:00Ebro - Badalona
14:00Hercules - Levante UD B
14:00Real Balompédica Linense - Estudiantes de Mérida
14:00Atletico Madrid - Leganes (spor SMART HD)
14:00BB Erzurumspor - Balıkesirspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
14:00Hatayspor - Menemenspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
14:15Vitesse - Emmen
14:15Cova da Piedade - Mafra
14:15Chaves - Nacional da Madeira
14:30Internazionale Milano - Cagliari Calcio
14:30Inter - Cagliari (beIN SPORTS HD 4)
15:001860 München - Eintracht Braunschweig
15:00Ballymun - Glebe North FutbolClub
15:30Mirren - Aberdeen
16:00Celta de Vigo - Eibar
16:00Göztepe - Beşiktaş
16:00Manchester City - Fulham
16:00Egaleo - Enosi Panaspropyrgiakos
16:00Ionikos - Kalamata
16:00Thesprotos Igoumenitsa - Olympiakos Volou 1937
16:00Göztepe - Beşiktaş (beIN SPORTS HD 1)
16:00Trikala - Triglia
16:00Skoda Xanthi - Crete
16:00Karaiskakis - Panachaiki
16:00Apollon Larissa - Doxa Drama
16:30Galaxy - Mbombela United
16:30Ahead Eagles - Breda
16:30Cercle Brugge - Anderlecht
16:30Groningen - Ajax
16:30Eskişehirspor - Adanaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
16:30Baroka - Maritzburg United
16:30Richards - Tshakhuma Tsha Madzivhadila
17:00La Louviere Centre - URSL Vise
17:00Hellas Verona - Broadford Rovers
17:00Limassol - Apollon Limassol
17:00Unione Venezia - Trapani Calcio
17:00Krotone - Spezia Calcio
17:00Lyon - Toulouse
17:00Hellas Verona - Lecce
17:00Parma - Udinese Calcio
17:00Sampdoria - Sassuolo Calcio
17:00Lyon - Toulouse (beIN SPORTS MAX 2 HD)
17:00Parma - Udinese (beIN SPORTS HD 3)
17:30Werder Вremen - Hoffenheim
17:30Werder Bremen - Hoffenheim (S SPORT 2 HD)
18:00Arab Contractors - Tanta
18:00Académico de Viseu - Penafiel
18:00Casa Pia - Farense
18:00Leixões - Académica de Coimbra
18:00Oliveirense - Varzim
18:00Ergotelis - Giannina
18:00Heart of Midlothian - Rangers
18:00Albacete Balompié - Deportivo de La Coruña
18:00Almería - Elche
18:00Young Boys - Basel
18:00Gallen - Lugano
18:00Thun - Sion
18:00Getafe - Real Betis
18:00Belenenses - Portimonense
18:00Tondela - Vitoria Setubal
18:00Famalicão - Santa Clara
18:00Getafe - Real Betis (spor SMART HD)
18:15Panetolikos - Aris
18:45Eindhoven - Twente
19:00Nantes - Bordeaux (beIN SPORTS MAX 2 HD)
19:00Atlético Madrid B - Langreo
19:00Racing de Ferrol - Coruxo
19:00Izarra - Barakaldo
19:00Real Unión - Salmantino
19:00Logroñés - Calahorra
19:00Marbella - UCAM Murcia
19:00Real Murcia - Córdoba
19:00APOEL - Salamis Famagusta
19:00Nantes - Girondins de Bordeaux
19:00Konyaspor - Galatasaray
19:00Konyaspor - Galatasaray (beIN SPORTS HD 1)
19:00Adana Demirspor - Boluspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:30Atlético Sanluqueño - Don Benito
19:30Yeclano Deportivo - Algeciras
20:00Leverkusen - F.Düsseldorf (S SPORT 2 HD)
20:00Roma - Lazio (beIN SPORTS HD 3)
20:00Castellon - Nucía
20:00Recreativo de Huelva - Villarrobledo
20:00Maccabi Netanya - Ironi Sport Hadera
20:00Kortrijk - Club Brugge
20:00Bayer 04 Leverkusen - Fortuna Düsseldorf
20:00Roma - Lazio
20:00Shrewsbury Town - Liverpool
20:15Vilafranquense - Feirense
20:15Alcorcón - Ponferradina
20:15Rayo Vallecano - Extremadura
20:30Real Sociedad - Mallorca (spor SMART HD)
20:30Athens - Olympiacos
20:30Real Sociedad - Mallorca
20:30Paços de Ferreira - Benfica
21:00Club Universidad Nacional - Monterrey
21:15Beitar Jerusalem - Sektzia Nes Tziona
22:00Royal Antwerp - Zulte Waregem
22:30Girona - Real Oviedo
22:45Napoli - Juventus (beIN SPORTS HD 3)
23:00Lille - PSG (beIN SPORTS HD 4)
23:00Valladolid - Real Madrid (spor SMART HD)
19:00Fatih Karagümrük - Altınordu (beIN SPORTS MAX 1 HD)
20:00Sivasspor - Ç.Rizespor (beIN SPORTS HD 2)
20:00Y.Malatyaspor - Trabzonspor (beIN SPORTS HD 1)
22:45Le Havre - Troyes (beIN SPORTS HD 4)
22:45Aston Villa - Leicester (beIN SPORTS HD 1)
22:45Milan - Torino (TRT Spor HD)
22:45Manchester City - Manchester Utd (beIN SPORTS HD 1)
22:45West Ham - Liverpool (S SPORT HD)
22:45Inter - Fiorentina (TRT Spor HD)
19:00Adanaspor - Osmanlıspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
20:00M.Başakşehir - Gençlerbirliği (beIN SPORTS HD 1)
22:30Hertha Berlin - Schalke 04 (S SPORT 2 HD)
23:00Villarreal - Osasuna (spor SMART HD)
14:00Antalyaspor - Konyaspor (beIN SPORTS HD 1)
14:00Keçiörengücü - Adana Demirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
15:00Granada - Espanyol (spor SMART HD)
15:30Leicester - Chelsea (S SPORT HD)
16:30Boluspor - BB Erzurumspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
17:00Ç.Rizespor - Beşiktaş (beIN SPORTS HD 1)
17:30Mainz - Bayern Münih (S SPORT 2 HD)
18:00Real Madrid - Atletico Madrid (spor SMART HD)
18:00Liverpool - Southampton (S SPORT HD)
19:00Menemenspor - Fatih Karagümrük (beIN SPORTS MAX 1 HD)
20:00Trabzonspor - Fenerbahçe (beIN SPORTS HD 1)
20:30Leipzig - B.M.Gladbach (S SPORT 2 HD)
20:30Manchester Utd - Wolves (S SPORT HD)
20:30Mallorca - Valladolid (spor SMART HD)
23:00Valencia - Celta Vigo (spor SMART HD)
13:30Ankaragücü - Kasımpaşa (beIN SPORTS HD 1)
14:00Leganes - Real Sociedad (spor SMART HD)
14:00Hatayspor - Giresunspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
16:00Eibar - Real Betis (spor SMART HD)
16:00A.Alanyaspor - Y.Malatyaspor (beIN SPORTS HD 2)
16:00Gazişehir FK - Sivasspor (beIN SPORTS HD 1)
16:30Altınordu - Akhisarspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
16:30Balıkesirspor - Altay (beIN SPORTS MAX 1 HD)
17:00Burnley - Arsenal (S SPORT HD)
17:30Köln - Freiburg (S SPORT 2 HD)
18:00Athletic Bilbao - Getafe (spor SMART HD)
19:00Bursaspor - Eskişehirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:00Galatasaray - Kayserispor (beIN SPORTS HD 1)
19:30Tottenham - Manchester City (S SPORT HD)
20:00Paderborn - Wolfsburg (S SPORT 2 HD)
20:30Sevilla - Alaves (spor SMART HD)
23:00Barcelona - Levante (spor SMART HD)
19:00İstanbulspor - Ümraniyespor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
20:00Denizlispor - Göztepe (beIN SPORTS HD 1)
22:45Joventut Badalona - Tofaş (S SPORT 2 HD)CANLI
22:30Brescia - Baskets OldenburgCANLI
22:30Proximus Spirou - BenficaCANLI
22:30Pallacanestro Mantovana - Roseto SharksCANLI
22:00Polonia 1912 Leszno - Biofarm PoznanCANLI
21:45Brodyagi Kyiv - Shamany KyivCANLI
21:30GasTerra Flames - Rotterdam ChallengersCANLI
21:00Alkar - Zadar
21:00Fryshuset - Norrort
21:00Helsinborg - Trelleborg
21:00Centrum Tigers Oslo - Ammerud Basket
21:00Tarnovia - Swiss Krono Zary
21:00Tychy - Pogon Prudnik
21:00Znicz Basket Pruszkow - Ksiezak Lowicz
21:30Tarnowskie Gory - Obra Koscian
21:30Dartya - Jaunpils
22:00Oostende - Türk Telekom
22:00Hapoel Jerusalem - Élan Béarnais Pau-Lacq-Orthez
22:00AZS UL SG Lodz - 99 Pabianice
22:00Wisla - Krakow
22:00Novi Pazar - Rogaška Crystal
22:00Stella Azzurra - Felice Scandone
22:30Burgos - Athens
22:30Strasbourg - Banco di Sardegna Sassari
05:30NO Pelicans - SA Spurs (S SPORT HD)
11:00Mgzavrebi-Armia - Dinamo Tbilisi
11:15Vostok-65 Yuzhno-Sakhalinsk - TEMP-SUMZ
20:00Zenit Basket - Olympiakos (beIN SPORTS HD 4)
20:00CSKA Moskova - Valencia Basket (beIN SPORTS HD 3)
22:30Bayern Münih - Maccabi FOX (beIN SPORTS HD 3)
23:00Barcelona - Kızılyıldız (beIN SPORTS HD 4)
23:00Baskonia - Khimki Moskova (beIN SPORTS MAX 1 HD)
04:00Brooklyn Nets - LA Lakers (S SPORT HD)
07:00Oregon State - UCLA (S SPORT 2 HD)
20:45Fenerbahçe Beko - Olimpia Milano (beIN SPORTS HABER HD)
21:00Zalgiris Kaunas - Alba Berlin (beIN SPORTS MAX 2 HD)
22:30Panathinaikos - Asvel Villeurbanne (beIN SPORTS MAX 1 HD)
23:00Charlotte Hornets - Milwaukee Bucks (S SPORT HD)
23:00Real Madrid - Anadolu Efes (beIN SPORTS HD 3)
13:00Bahçeşehir Klj - Galatasaray (tivibu SPOR 2 HD)
13:00Elazığ Öİ - Çankaya Üni. (tivibu SPOR HD)
15:15İTÜ - Tofaş (tivibu SPOR 2 HD)
17:30Bursaspor - Darüşşafaka (tivibu SPOR 2 HD)
20:00Teksüt Bandırma - OGM Orman (tivibu SPOR 2 HD)
01:00Utah Jazz - Dallas Mavericks (S SPORT HD)
02:00Texas Tech - Kentucky (S SPORT 2 HD)
04:30Philadelphia 76ers - LA Lakers (S SPORT HD)
13:00Türk Telekom - Afyon Bld. (tivibu SPOR 2 HD)
15:15Gaziantep Basket - Fenerbahçe Beko (tivibu SPOR 2 HD)
15:15Beşiktaş - Kayseri Basket (tivibu SPOR HD)
17:30Anadolu Efes - Beşiktaş SJ (TRT Spor HD)
17:30Anadolu Efes - Beşiktaş SJ (tivibu SPOR 2 HD)
20:00Büyükçekmece - Pınar Karşıyaka (tivibu SPOR 2 HD)
23:30Denver Nuggets - Houston Rockets (S SPORT HD)
02:00NO Pelicans - Boston Celtics (S SPORT HD)
05:00Utah Jazz - Houston Rockets (S SPORT HD)
20:00Beşiktaş SJ - Neptunas (S SPORT 2 HD)
20:00Tofaş - Joventut Badalona (S SPORT 2 HD)
22:00Partizan - Darüşşafaka (S SPORT 2 HD)
06:00LA Lakers - LA Clippers (S SPORT HD)
20:00Galatasaray - Unics Kazan (S SPORT 2 HD)
06:00Portland TB - Houston Rockets (S SPORT HD)
18:00Galatasaray - Çukurova Basket (tivibu SPOR HD)
20:00Fenerbahçe - OGM Orman (tivibu SPOR HD)
05:00Milwaukee Bucks - Denver Nuggets (S SPORT HD)
13:00Tofaş - Gaziantep Basket (tivibu SPOR 2 HD)
15:15Pınar Karşıyaka - Bursaspor (tivibu SPOR 2 HD)
17:30Beşiktaş SJ - Galatasaray (tivibu SPOR 2 HD)
20:00Darüşşafaka - İstanbul BB (tivibu SPOR 2 HD)
23:30LA Clippers - Minnesota TW (S SPORT HD)
13:00Afyon Bld. - Bahçeşehir Klj (tivibu SPOR 2 HD)
15:15Fenerbahçe Beko - Türk Telekom (tivibu SPOR 2 HD)
17:30Anadolu Efes - Teksüt Bandırma (tivibu SPOR 2 HD)
20:00OGM Orman - Büyükçekmece (tivibu SPOR 2 HD)
22:00Houston Rockets - NO Pelicans (S SPORT HD)
03:30Miami Heat - Philadelphia 76ers (S SPORT HD)
22:00Energia Trento - Darüşşafaka (S SPORT 2 HD)
22:00Dijon - Beşiktaş SJ (S SPORT 2 HD)
06:00Denver Nuggets - Portland TB (S SPORT HD)
20:00Galatasaray - Monaco (S SPORT 2 HD)
22:45Unicaja Malaga - Tofaş (S SPORT 2 HD)
03:30Brooklyn Nets - GS Warriors (S SPORT HD)
22:10Nikita Starkou - Alexandr SosnovskiyCANLI
22:00Ilkel/Çelikbilek - Vatutin/KleinCANLI
21:59Lion Laru - Pavel TatarnikovCANLI
21:59Elizaveta Kozlova - Kseniya AnufryievaCANLI
21:58Alena Sergeychik - Elizaveta KozlovaCANLI
21:45Stephens/Hermans - Zielinski/ZukCANLI
21:30Lukas Lacko - Antoine EscoffierCANLI
21:00Leopold Zima - Christopher HeymanCANLI
18:45Irene Burillo Escorihuela - Gabriela Talaba
19:00Andrea Lazaro Garcia - Renata Zarazua
19:00Anna Danilina - Shilin
19:00Mari Osaka - Seone Mendez
20:45Strong Kirchheimer - Gage Brymer
20:45Rushri Wijesundera - Vedder
21:15Stephanie Judith Visscher - Malaika Rapolu
21:30Alexandra Anttila - Anastasia Sysoeva
21:45Tigre Hank - Ignacio Carou
22:00Merino/Pena Lopez - Aramburu Contreras/Ortega
22:45Rojer/Furness - Walkow/Janowicz
22:45Perez Garcia/Plazas - James/Kuprina
23:30Julie Gervais - Sofia Sanchez
23:30Bencheikh/De bernardi - Podoroska/Sanchez
23:30Gabriela - Francoise Abanda
23:30Boltinskaya/Kudelova - Burillo Escorihuela/Lazaro Garcia
23:30Simion/Talaba - Arakawa/Contreras Gomez
23:30Udvardy/Hsu - Danilina/Mrdeza
00:00Emina Bektas - Nadia Podoroska
00:00Francesca Jones - Clothilde De Bernardi
01:00Eleonora Molinaro - Verena Meliss
01:00Leonard/Halemai - Bogdan/Beslagic
02:30Meliss/Molinaro - Djoubri/Georges
03:00Aljaz Bedene - Ernests Gulbis
03:00Catherine Cartan Bellis - Karolina Muchova
03:00Donna Vekić - Alizé Cornet
03:00Garbine Muguruza - Ajla Tomljanovic
03:00Harriet Dart - Simona Halep
03:00Zarina Diyas - Anna Blinkova
03:00Arends/Berankis - Melzer/Roger-Vasselin
03:00Barrere/Mannarino - Tiafoe/Humbert
03:00Johnson/Querrey - Lu/Hsieh
03:00Lindstedt/Chardy - Cuevas/Pella
03:00Maheu/Herbert - Bolelli/Paire
03:00Paul/Fritz - Cabal/Munar
03:00Pavic/Soares - Bambridge/Mclachlan
03:00Ram/Salisbury - Norrie/Fucsovics
03:00Alexandrova/Bara - Guarachi/Christian
03:00Bellis/Vondrousova - Mertens/Sabalenka
03:00Blinkova/Wang - Kontaveit/Minella
03:00Garcia-Perez/Sorribes Tormo - Adamczak/Srebotnik
03:00Hsieh/Strycova - Bouzkova/Zidansek
03:00Kravchuk/Pegula - Begu/Pliskova
03:00Krejcikova/Siniakova - Siegemund/Friedsam
03:00Olaru/Jakupovic - Babos/Mladenovic
03:00Peschke/Schuurs - Stollar/Yastremskaya
03:00Stojanovic/Jurak - Bondarenko/Krunic
03:00Townsend/Flipkens - Maria/Sevastova
03:00Uytvanck/Minnen - Aoyama/Shibahara
03:00Zhu/Han - Kichenok/Mirza
03:05Belinda Bencic - Jelena Ostapenko
04:30Gael Monfils - Karlovic
04:30Nikoloz Basilashvili - Fernando Verdasco
04:30Anastasia Pavlyuchenkova - Taylor Townsend
04:30Swiatek - Carla Suarez Navarro
04:30Sara Sorribes Tormo - Anett Kontaveit
04:30Arina Rodionova - Kiki Bertens
04:30Elise Mertens - Heather Watson
04:30Laura Siegemund - Karolina Pliskova
04:30Demoliner/Middelkoop - Sandgren/Withrow
04:30Duan/Zheng - Carter/Stefani
04:30Kudermetova/Riske - Peng/Zhang
04:30Moore/Sharma - Barty/Goerges
04:30Ninomiya/Hibino - Hradecka/Klepac
05:00Yuichi Sugita - Andrey Rublev
05:00Thompson/Hewitt - Nam/Song
06:00Alex Bolt - Dominic Thiem
06:00David Goffin - Pierre-Hugues Herbert
06:00Egor Gerasimov - Alexander Zverev
06:00Peter Polansky - Hugo Grenier
06:00Roman Safiullin - Wishaya Trongcharoenchaikul
06:00Lammons/Huey - Gong/Zhang
06:00Tereza Mrdeza - Maria Mateas
06:00Cacic/Lajovic - Gonzalez/Martin
06:00Duckworth/Polmans - O'Connell/Harris
06:00Duran/Schwartzman - Kubot/Melo
06:00Hurkacz/Pospisil - Marray/Skupski
06:00Cornet/Ferro - Diaz/Rybakina
06:00Muchova/Teichmann - Gauff/Mcnally
06:00Perez/Stosur - Arruabarrena/Jabeur
06:00Sakkari/Tomljanovic - Dabrowski/Ostapenko
06:30Jaume Antoni Munar Clar - Alexei Popyrin
06:30Taylor Harry Fritz - Kevin Anderson
06:30Priscilla - Angelique Kerber
06:30Kwon/Millman - Gonzalez/Skupski
07:00Svetlana Kuznetsova - Camila Giorgi
07:30Peter Gojowczyk - Pablo Carreno Busta
07:30John Isner - Alejandro Tabilo
07:30Denis Istomin - Federico Gaio
07:30Evgeny Karlovskiy - Daniel Altmaier
07:30Nedunchezhiyan/Sriram Balaji - Reyes-Varela/Escobar
07:30Danielle Rose Collins - Yulia Putintseva
07:30Wu/Lee - Kenin/Mattek-Sands
09:00Attila Balázs - Robin Haase
09:00Ramkumar Ramanathan - Soeda
09:00Sasi Kumar Mukund - Dmitry Popko
10:00Antonio Cayetano March - Timofey Skatov
10:00Marlon Vankan - Justin Eleveld
10:00Riccardo Bonadio - Gonzalo Lama
10:00Honoka Kobayashi - Ayla Aksu
10:00Silvia Njiric - Ayaka Okuno
10:00Simona Ogescu - Anastasia Nefedova
10:00Mikael Ymer - Karen Khachanov
10:00Shalimar Talbi - Daria Kudashova
10:00Vivian Heisen - Valentini Grammatikopoulou
10:30Jiri Vesely - Botic Van De Zandschulp
10:45Nick Kyrgios - Gilles Simon
11:00Asrawy - Fabrizio Ornago
11:00Benjamin Dhoe - Nathan Seateun
11:00Juan Pablo - Dennis Uspensky
11:00Nikolas Sanchez Izquierdo - Dusan Rajic
11:00Andreas Seppi - Stanislas Wawrinka
11:30Alina Charaeva - Anastasia Gasanova
11:30Sofya Lansere - Ekaterina Kazionova
11:30Aziz Dougaz - Aidan Mchugh
11:30Enrico Dalla Valle - Zizou Bergs
11:30Nuno Borges - Artem Dubrivnyy
11:30Diana Chehoudi - Anna Kubareva
11:30Oona Orpana - Federica Rossi
11:30Martin Tiffon - Yanki Erel
11:30Anja Wildgruber - Claudia Hoste Ferrer
11:30Valeriya Olyanovskaya - Martina Colmegna
11:30Yexin - Ksenia Laskutova
11:30Zhibek Kulambayeva - Nina Potocnik
12:00Pel/Haase - Golubev/Nedovesov
12:00James Ward - Corentin Denolly
12:00Mats Moraing - Arthur Rinderknech
12:00Serhiy Stakhovsky - Tobias Kamke
12:00Tristan Lamasine - Kyrian Jacquet
12:00Daniela Vismane - Anna Parkhomenko
12:00Elena Malygina - Bojana Klincov
12:00Lina Glushko - Katyarina Paulenka
12:00Elmar Ejupovic - Edan Leshem
12:00Julian Ocleppo - Vitaliy Sachko
12:30Gergely Madarasz - Mathieu Perchicot
12:30Marco Furlanetto - Stefano Baldoni
12:30Maria Gutierrez Carrasco - Mira Antonitsch
12:30Rafael Nadal - Federico Delbonis
13:00Dejana Radanović - Berfu Cengiz
13:00Antonic/Schaeder - Grimm/Duerst
13:00Lovqvist/Saner - Bouzo Zanotti/Moreno Barranquero
13:00Yerolymos/Stadler - Orange/Robbe
13:00Yoshitomi/Ogata - Andres-Rodriguez/Ugrelidze
13:00Matteo Arnaldi - Marko Tepavac
13:00Chiraz Bechri - Tereza Mihalikova
13:00Manon Arcangioli - Qinwen Zheng
13:00Natalia Orlova - Gozal Ainitdinova
13:00Yuliya Hatouka - Liauw A Fong
13:00Denisa Hindova - Herdzelas
13:00Julia Terziyska - Marine Szostak
13:00Elina Svitolina - Lauren Davis
13:30Ekaterina Shalimova - Anastasia Kulikova
13:30Iveta Dapkute - Viktoria Morvayova
13:30Margarita Ignatjeva - Elza Tomase
13:30Nikola Breckova - Quirine Lemoine
14:00Izquierdo/Perez Contri - Dev/Seateun
14:00Paz/Tenti - Capecchi/Ornago
14:00Vanta/Liu - Dhoe/Uspensky
14:00Helene Pellicano - Yvonne Cavalle-Reimers
14:00Jessica Bouzas Maneiro - Camilla Rosatello
14:00Lara Escauriza - Violeta Martinez
14:00Linnea Malmqvist - Alba Carrillo Marin
14:00Maria Marfutina - Athina Pitta
14:00Sara Gambogi - Ioana Loredana Rosca
14:30Adithya Karunaratne - Jesika Maleckova
14:30Angelica Moratelli - Anna Zaja
14:30Sinja Kraus - Joanna Garland
15:00Bakhmutkina/Malygina - Orav/Saar
15:00Haverlag/Popescu - Parkhomenko/Petruzelova
15:00Cabral/Faria - Berrettini/Dalla Valle
15:30Skamlova/Scholsen - Avvantaggiati/Ceschi
15:30Margot Yerolymos - Marta Custic
16:00Liauw A Fong/Chehoudi - Ainitdinova/Dmitrichenko
16:00Lukic/Teodosescu - Brancaccio/Rossi
16:00Mihalikova/Hatouka - Suvirdjonkova/Zheng
16:30Ignatjeva/Reyngold - Paulenka/Şalimova
16:30Kubka/Falkowska - Spaka/Tomase
17:00Valentina Ryser - Nina Stadler
18:00Mark Whitehouse - Manuel Pena Lopez
18:00Tomas Lipovsek Puches - Ajeet
18:00Comesana/Lipovsek Puches - Corwin/Walkin
18:30Cavalle-Reimers/Cervino Ruiz - Redondo/Suviste
20:00Barad Itzhaki/Wuarin - Marfutina/Rosatello
20:30Nouza/Sachko - Haerteis/Heller
03:00Diego Sebastian Schwartzman - Dusan Lajovic
03:00Guido Pella - Fabio Fognini
03:00John Millman - Roger Federer
03:00Marin Cilic - Roberto Bautista-Agut
03:00Marton Fucsovics - Tommy Paul
03:00Stefanos Tsitsipas - Milos Raonic
03:00Tennys Sandgren - Querrey
03:00Yoshihito Nishioka - Novak Djokovic
03:00Alison Riske - Julia Goerges
03:00Ekaterina Alexandrova - Petra Kvitova
03:00Shuai Zhang - Sofia Kenin
03:00Ashleigh Barty - Elena Rybakina
03:00Madison Keys - Maria Sakkari
03:00Naomi Osaka - Cori Gauff
03:00Jabeur - Caroline Wozniacki
03:00Qiang Wang - Serena Williams
03:00Guccione/Reid - Dodig/Polasek
03:00Molteni/Nys - Klaasen/Marach
03:00Rojer/Tecau - Purcell/Saville
03:00Venus/Peers - Delbonis/Mayer
06:00Ratiwatana/Rungkat - Brkic/Pavic

Maç İzle

Canlı Maç İzle siteleri arasında son 2 yıl içerisinde isim yapmış olan izlemaç izleyicilere süper lig, premier lig, bundesliga gibi büyük ligleri sunuyor. Sade ve anlaşılır arayüzüyle yapması gereken işi yapıyor. Yayın konusunda da sektörün lideri konumundadır. En düşük gecikme sürelerini sunmaktadır.

Bedava Maç İzle

Bedava Maç İzle demek anlayacağınız üzere beleş yani ücretsizdir. Jestyayın,iSpor,Sekastream,Tikobet gibi sitelerden farklı olarak izlemaç tek bir lige odaklanmaz. Yeri gelir 1080p yayın veriririz. Sezon içinde tuttuğunuz takımın bütün maçlarını buradan izlersiniz.

Bein Sports İzle

Bein Sports İzle bildiğiniz gibi digi çok yükse paralar istiyor. Biz ise para falan istemeyiz. Kafanıza göre izleyin bütün maçları. Futbol, basketbol, tenis onlarda olan tüm etkinlikler bizde de var. :)

Lig Tv İzle

Lig Tv izle bir zamanların popüler araması. Şimdi ise artın yerini bein sports aldı. Aynı şeyin laciverti işte. Değişen bir şey yok. Ekstra birkaç bir şey geldi. O kadar. Futbol basketbol tenis falan var işte.

Smart Spor İzle

Smart Spor İzle işte burası fenerbahçeli kardeşlerin sevdiği bir kanal. Panzerlerin yaptığı şeyleri burada görebiliyorlar. İşin şakası, hazırlık maçları, audi cup gibi etkinlikleri yayınlıyorlar. Tabi ki bizim sitemiz olan izlemaç adresinde de bu kanalı izleyebilirsiniz.

Tivibu Spor İzle

Tivibu spor izle ekranını kullanarak izlemaç güvencesi ile sizler de bu ekrandaki tüm canlı yayınları yani spor müsabakalarını ücretsiz olarak takip edebilirsiniz. 1080p yayın kalitesi ile birlikte kendinizi tribünde hissedecek ve bu heyecanı bir üst seviyede yaşayacaksınız.

Süper Kupa Burada!

Süper Kupa izlebutonuna tıkladığınız takdirde yayın direkt olarak karşınıza çıkacak ve sorunsuz bir şekilde müsabakayı seyredeceksiniz. Şampiyonlar Ligi şampiyonu ve Uefa Kupası şampiyonunu karşı karşıya getiren ve dünyada milyonlarca futbol severin büyük bir heyecanla takip ettiği özel bir etkinlik olan Süper Kupa, izlemaç farkı ile birlikte ücretsiz olarak karşınıza çıkıyor. Bu konuda aklınıza herhangi bir soru işareti takılmasın çünkü şifreli yayın değil ve sizlerden ücret talep eden bir site olmadığını da belirtmek gerekiyor. Futbol heyecanı bu adres ile birlikte bir üst seviyeye taşınıyor ve sizler de günü futbol ile tamamlayabiliyorsunuz.

Şampiyonlar Ligi Maçları

Şampiyonlar ligi izle aramalarına gerek kalmadan izlemac22.net üzerinden bu kupayı da takip etmek mümkündür. Şampiyonlar Ligi, milyonlarca futbol severi ekran başına kilitleyen turnuvalardan bir tanesidir. Dünyanın en büyük takımları yine dünyanın en büyük kupasını almak için mücadele veriyor ve ortaya harika bir futbol çıkıyor. Sizler de gerçek bir futbol tutkunu iseniz ve bu kupayı kaçırmak istemiyorsanız eğer sitedeki yerinizi alabilirsiniz. Ücretli kanallara ödediğiniz rakamlar artık canınızı sıkıyor ve alternatif arıyorsanız eğer izlemac22.net bu konuda sizlere en iyi şekilde yardımcı olacaktır. Heyecanı üst seviyeye taşıyan ve standartları yükselten yayın kalitesi ile futbola doyacaksınız ve tüm bunlar için hiçbir ücret ödemenize de gerek kalmıyor. Tek bir tık ile dünyanın en iyi takımları yaşam alanlarınıza taşınıyor.

Uefa Avrupa Ligi Heyecanı

Dünyanın nefesini tutup izlediği Uefa Kupası mücadeleleri de Uefa Kupası izleekranında yanı izlemaç’da sizleri bekliyor olacaktır… Dünyanın en iyilerinin karşı karşıya geldiği ve büyük bir heyecana sahne olduğu bu etkinlik, milyonlarca kişi tarafından takip ediliyor ve futbol severler bu kupa ile birlikte futbola doyuyor da diyebiliriz. Ücretli kanallara para ödemek yerine sizler de online dünya aracılığı ile hiçbir ücret ödemeden futbol keyfini sürebilirsiniz. Bültendeki tüm maçlar canlı olarak yayınlanıyor ve hem görüntü hem ses kalitesi bakımından bir inceleme yapıldığında ortaya muazzam bir yayın çıkıyor. Ayrıca, UEFA Avrupa Ligi ücretsiz canlı izleyebilirsin.