Canlı Maç İzle

Tüm şifreli spor kanallarını izlemaç farkıyla ücretsiz olarak hd kalitede canlı maç izlemek için izlemac22.net’i tercih edin!

DUYURU: Instagram'da @izlemacnettv olarak bizi takip edebilirsiniz.
YAYIN 1YAYIN 2YAYIN 3
Ankaragücü - Konyaspor
compressexpand
En iyi oranlar iSpor'da, HEMEN ÜYE OL!
19:00Menemenspor - Giresunspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)CANLI
18:30Nõmme Kalju - Levadia TallinnCANLI
18:30Platanias - ErgotelisCANLI
17:45Lausanne-Sport - Darmstadt 98CANLI
17:45Hajduk Split - Budapest HonvédCANLI
17:45Nurnberg - OsijekCANLI
17:45Paksi - AkhmatCANLI
17:45Adalah - NassrCANLI
17:30Sadd - Al-DuhailCANLI
17:30Luzern - Gaz Metan MediașCANLI
17:00Mumbai City - BengaluruCANLI
17:00Mjøndalen - Raufoss
17:45Fahaheel - Khaitan Sporting Club
17:45Burgan Sports Club - Salibikhaet
18:00Aragua - Gran Valencia
19:00Menemen Belediyespor - Giresunspor
19:00Nasr Dubai - Shabab Al-Ahli Dubai
19:00Dhofar S.C.S.C. - Oman
19:30Amstetten - Kremser
19:30Banjul Hawks - Milan
19:30Elite United - Tallinding United
20:00Ankaragücü - Konyaspor
20:00Odra Opole - Ruch Zdzieszowice
20:00Ankaragücü - Konyaspor (beIN SPORTS HD 1)
20:00Security Systems - Gilport Lions
20:15Deutschlandsberger - Grazer
20:30Haltern - Schwarz-Weiß Rehden
20:30Wiener Sport-Club - Siegendorf
20:30Liefering Salzburg - Pinzgau Saalfelden
20:35Kuressaare - Pärnu Vaprus
21:00Koma Elektra - Simmeringer
21:00Chemie Leipzig - Havelse
21:00Elfsborg - Häcken
21:00Difaa El Jadida - Rapide Oued
21:00Maritzburg United - AmaZulu
21:00Stellenbosch - Baroka
21:00Naxxar Lions - Zejtun Corinthians
21:00Andrews - George's
21:15Ungmennafélagið Afturelding - Selfoss
22:00Porto - Braga
22:00Zwolle - Utrecht
22:00Gazélec Ajaccio - Béziers
22:00Almere City - Graafschap
22:00Excelsior - Telstar
22:00Eindhoven - Helmond Sport
22:00FC - Cambuur
22:00Maastricht - N.E.C.
22:00Kópavogur - Fimleikafélag Hafnarfjarðar
22:00Vestri - Haukar
22:30Drogheda United - Derry City
22:30Mechelen - Standard Liège
22:30Schalke 04 - B.M.Gladbach (S SPORT 2 HD)
22:30Lommel - Lokeren Oost-Vlaanderen
22:30College Europa - Lions Cebelitarık
22:30Briton Ferry - Afan Lido
22:30Llanelli Town - Sports
22:30Pontypridd Town - Taff's Well
22:30Bangor City - Llangefni Town
22:30Castleknock Celtic - Pegasus Saint-James
22:30Kilbarrack United - Broadford Rovers
22:30Midleton - Marys
22:30Schalke 04 - Borussia Mönchengladbach
22:45Fulham - Middlesbrough
22:45Dundalk - University College Dublin
22:45Shelbourne - Athlone Town
22:45Fulham - Middlesbrough (beIN SPORTS HD 4)
22:45Edenderry Town - Portmarnock
22:45Glebe North FutbolClub - Swords Celtic
22:45John Bosco - Inchicore Athletic
22:45Rangers - Stranraer
22:45Ards - PSNI
23:00Leganés - Getafe
23:00Fuenlabrada - Málaga
23:00Frosinone Calcio - Pordenone Calcio
23:00Leganes - Getafe (spor SMART HD)
23:00Greystones - Lucan United
23:00Hartstown Huntstown - Corduff
23:00Ratoath Harps - Sutton Sportslink
23:00Templeogue United - Willow Park
23:00Tolka Rovers - Drumcondra
23:00Tullamore Town - Sacred Heart
23:05Granvillaise - Olympique de Marseille
23:05Granville - Marsilya (beIN SPORTS HD 2)
23:15Collinstown FutbolClub - Mochta's
23:30Zamora - Llaneros
00:00Capitalinos - Sansare
00:00Club Guaraní - Club Sportivo San Lorenzo
00:15Sporting Lisbon - Benfica
00:15Sporting Lisbon - Benfica (S SPORT 2 HD)
00:15Knattspyrnufélag Fjallabyggðar - Huginn Hottur
01:00Caledonia - Point Fortin Civic
02:00Picos - River-PI
02:00Andrews - Hurricanes
02:15River Plate Asuncion - Club Sol de América
03:00Port Of Spain - W Connection
04:00Atlético San Luis - Cruz Azul
04:00Estudiantes Tecos - Universidad Autónoma de Zacatecas
05:00Alacranes de Durango - Mineros de Fresnillo
06:00Atlas - Puebla
06:00Deportivo Tepic - Murcielagos
06:00Tasman United - Southern United
07:00Rochedale Rovers FutbolClub - Brisbane City
07:30Modbury Jets - West Torrens Birkalla
07:30Playford City Patriots - Salisbury United
07:30Sturt Lions - Croydon Kings
09:00Brisbane Roar - Wellington Phoenix
09:00Manly United - Northern Spirit
09:15Jawalakhel - Nepal Polis Kulübü
09:30R&F - Hong Kong Rangers
09:30Wofoo Tai - Southern District
10:00Peninsula Power FutbolClub - Redlands United FutbolClub
10:30Brisbane Strikers - Hume City
11:00Huda Hue - Nang
11:00TDCS Dong Thap - XSKT Can Tho
11:30Melbourne City - Newcastle Jets
11:30South Adelaide Panthers - Cumberland United
12:00Hanoi T&T - Bangkok United
12:00Odense Boldklub - Middelfart G&BK
12:00Hanácká Slavia Kroměříž - Valašské Meziříčí
12:00Hantharwady United - Shan United
12:00Sothern Myanmar - Rakhine United
12:00Yadanarbon - Sagaing United
12:15Manang Marshyangdi - Three Star Club
12:30Prostějov - Karviná
12:30Bohemians 1905 Prag - Příbram
12:30Mladá Boleslav - Varnsdorf
12:30Eastern Sports Club - Man
12:30Graffin Vlašim - Admira Prague
12:30Slovan Liberec - Taborsko
12:30Znicz Pruszków - Pogoń Grodzisk Mazowiecki
13:00Bayburt Grup İl Özel İdare Gençlik Spor - Tuzlaspor
13:00Teplice - Chrudim
13:00Sparta Prague - Dynamo Ceske Budejovice
13:00Debreceni - Universitatea Cluj
13:00Senica - Petržalka 1898
13:00Hutnik Nowa Huta - Wislanie Jaskowice
13:00Skra Czestochowa - Stal Brzeg
13:00Maardu Linnameeskond - Viljandi Tulevik
13:00Piast Gliwice - Jastrzębie
13:00Hodonin - Znojmo
13:00Viktoria Plzen - Ústí nad Labem
13:30Afjet Afyonspor - Hekimoğlu Trabzon
13:30Eyüpspor - Bandırmaspor
13:30Pendikspor - Samsunspor (TRT Spor HD)
13:30Kırklarelispor - Sancaktepe Belediyespor
13:30Pendikspor - Samsunspor
13:30Fastav Zlín - ŠKF Sereď
14:00Burundi - Seyşeller
14:00Ümraniyespor - Altay (beIN SPORTS MAX 1 HD)
14:00A.Alanyaspor - Kayserispor (beIN SPORTS HD 2)
14:00Ümraniyespor - Altay
14:00Alanyaspor - Kayserispor
14:00Wisła Kraków - Stal Mielec
14:00Estoril Praia - Académica de Coimbra
14:00Vision - Alpha
14:00Ialyssos - Egaleo
14:15Íþróttabandalag Akraness - Knattspyrnudeild UMFG
14:30ViOn Zlaté Moravce - Dubnica
15:00Levante - Deportivo Alavés
15:00Nice - Red Star Saint-Ouen
15:00Prix-Les-Mezieres - Limonest
15:00Épinal - Saint-Pierroise
15:00Banik Ostrava - Pohronie
15:00Dukla Prague - Jablonec
15:00DAC 1904 Dunajská Streda - Zbrojovka Brno
15:00Awassa City - Welkite Ketema
15:00Kaarinan Pojat - Jazz
15:00Ahva Kafr Manda - Hapoel Tuba-Zangariyye
15:00Kenya Polisi - Nairobi Stima
15:00Modern Coast Rangers - Kibera Black Stars
15:00Muranga Seal - Shabana
15:00Nairobi City Stars - Vihiga Bullets
15:00Josephs Youth - Administration Police
15:00Gasabo United - Rwamagana City
15:00Impeesa - Aspor
15:00Kirehe - Sorwathe
15:00Pepiniere - Interforce
15:00Busoga United - Mbarara City
15:30Queens Park Rangers - Leeds United
15:30Watford - Tottenham Hotspur
15:30QPR - Leeds United (beIN SPORTS HD 4)
15:30Watford - Tottenham (S SPORT HD)
15:30Union Viera - Club Deportivo Santa Úrsula
15:30Hapoel Bnei Arara - Hapoel Bnei Zalafa
15:30Zakakiou - Ermis Aradippou
15:30Omonia Aradippou - Omonia Psevda
15:30Karmiotissa Polemidion - Digenis Ypsonas
15:30ENPPI Club - Masr
15:45Selangor - Persib Bandung
15:55Club - Nahda Al Buraimi
16:00Arabi Umm Al Quwain - Al-Thaid Sharjah
16:00Masafi Club - Hamriah
16:00Ashdod - Hapoel Ironi Kiryat Shmona
16:00Hartberg - Gleisdorf 09
16:00Bonner - Kaan-Marienborn
16:00Lugano - Kriens
16:00Galway United - Sligo Rovers
16:00Grasshopper Club Zürich - Rapperswil-Jona
16:00Gyirmot Sportegyesulet - Vorwarts Steyr
16:00Ried - Salzburger AK 1914
16:00Rot-Weiß Oberhausen - Steinbach
16:00Rudar Velenje - Roltek
16:00Fortuna Köln - Monheim
16:00Zebbug Rangers - Fgura United
16:00Gudja United - Ħamrun Spartans
16:00Tarxien Rainbows - Hibernians
16:00Etincelles - Armée Patriotique Rwandaise
16:00Heroes Rwanda - Marines
16:00Rayon Sports - Espoir
16:00Express - Proline
16:00Maroons - FC
16:00Uganda Revenue Authority - Bright Stars
16:00Kavala - Enosi Panaspropyrgiakos
16:00Ierapetra - Ionikos
16:00Buildcon - Kabwe youth soccer academy
16:00Green Buffaloes - Nkana
16:00Kabwe Warriors - Green Eagles
16:00Lumwana Radiants - Lusaka Dynamos
16:00Nakambala Leopards - Woon-jae
16:00Power Dynamos - Kansanshi Dynamos
16:25Al-Arabi SC Kuwait - Al-Salmiya
16:30Adanaspor - Akhisar Belediyespor
16:30Adanaspor - Akhisarspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
16:30Botsvana Defence Force - Orapa United
16:30Botsvana Railways Highlanders - Morupule Wanderers
16:30Jwaneng Galaxy - Molepolole City
16:30Notwane - Gaborone United
16:30Black Leopards - Kaizer Chiefs
16:30Stars - Galaxy
16:30Moroka Swallows - Jomo Cosmos
16:30Real Kings - Steenberg United
16:30University of Pretoria - Free State Stars
16:30Picerno - Viterbese Castrense
16:30Chieti Calcio - Atletico Porto Santelpidio
17:00Belfort - Nancy
17:00Ent.S.Municipale Gonfreville - Lille
17:00Livorno Calcio - Virtus Entella
17:00Juve Stabia - Empoli
17:00Trapani Calcio - Ascoli Calcio 1898
17:00Cremonese - Unione Venezia
17:00Lazio - Sampdoria
17:00İstanbul Başakşehir - Yeni Malatyaspor
17:00Lazio - Sampdoria (beIN SPORTS HD 3)
17:00M.Başakşehir - Y.Malatyaspor (beIN SPORTS HD 1)
17:00TAFIC - Extension Gunners
17:00Youssoufia Berrechid - Rabat
17:00Undy Athletic - Swansea University
17:00Atlético de Kolkata - FC
17:00Spakenburg - ASWH
17:00Avondale United - UCC
17:00Renate - Alessandria Calcio 1912
17:00Gozzano - Pistoiese
17:00AlbinoLeffe - Pro Vercelli 1892
17:00Pianese - Giana Erminio
17:00Cesena - Virtusvecomp Verona
17:00Imolese Calcio 1919 - Reggiana 1919
17:00Sambenedettese Calcio - Pesaro
17:00Heidenheim - Beijing Guoan
17:00Dinamo Zagreb - Slovácko
17:00Brønshøj - Skovshoved
17:00Kapfenberger - Wolfsberger
17:00Karlsruher - Steaua București
17:30Köln - Wolfsburg
17:30Mainz 05 - Freiburg
17:30Augsburg - Borussia Dortmund
17:30Fortuna Düsseldorf - Werder Вremen
17:30Hoffenheim - Eintracht Frankfurt
17:30Augsburg - B.Dortmund (S SPORT 2 HD)
17:30Hardenberg Heemse Combinatie - Koninklijke
17:30Noordwijk - Rijnsburgse Boys
17:30Katwijk - Scheveningen
17:45Mutilvera - Cirbonero
18:00Tranmere Rovers - Ipswich Town
18:00Wycombe Wanderers - Rochdale
18:00Bradford City - Scunthorpe United
18:00Cambridge United - Stevenage
18:00Colchester United - Macclesfield Town
18:00Crewe Alexandra - Cheltenham Town
18:00Forest Green Rovers - Salford City
18:00Real Madrid - Sevilla
18:00Grimsby Town - Exeter City
18:00Newport County - Swindon Town
18:00Northampton Town - Morecambe
18:00Oldham Athletic - Carlisle United
18:00Plymouth Argyle - Mansfield Town
18:00Port Vale - Leyton Orient
18:00Walsall - Crawley Town
18:00Beaconsfield - Tiverton Town
18:00Blackfield & Langley - Harrow Borough
18:00Hartley Wintney - Metropolitan Police
18:00Hayes & Yeading United - Dorchester Town
18:00Hendon - Gosport Borough
18:00Merthyr Town - Farnborough
18:00Poole Town - Weston-super-Mare
18:00Salisbury City - Swindon Supermarine
18:00Taunton Town - Wimborne Town
18:00Truro City - Chesham United
18:00Walton Casuals - Yate Town
18:00Alvechurch - Hednesford Town
18:00Banbury United - Peterborough Sports
18:00Biggleswade Town - Barwell
18:00Coalville Town - Royston Town
18:00Kings Langley - Bromsgrove
18:00Lowestoft Town - Redditch United
18:00Needham Market - Nuneaton Town
18:00Rushall Olympic - Hitchin Town
18:00Rushden & Diamonds - Stratford Town
18:00Stourbridge - Ives Town
18:00Tamworth - Leiston
18:00Bath City - Hemel Hempstead Town
18:00Chelmsford City - Eastbourne Borough
18:00Concord Rangers - Weymouth
18:00Birmingham City - Cardiff City
18:00Dorking Wanderers - Billericay Town
18:00Bristol City - Barnsley
18:00Dulwich Hamlet - Chippenham Town
18:00Derby County - Hull City
18:00Havant & Waterlooville - Wealdstone
18:00Huddersfield Town - Brentford
18:00Oxford City - Braintree Town
18:00Millwall - Reading
18:00Slough Town - Dartford
18:00Preston North - Charlton Athletic
18:00Albans - Maidstone United
18:00Sheffield Wednesday - Blackburn Rovers
18:00Tonbridge Angels - Hampton & Richmond Borough
18:00Swansea City - Wigan Athletic
18:00Welling United - Hungerford Town
18:00Hornchurch - Leatherhead
18:00Bishop's Stortford - Margate
18:00Bognor Regis Town - Folkestone Invicta
18:00Brightlingsea Regent - Worthing
18:00Carshalton Athletic - Wingate & Finchley
18:00Cheshunt - Enfield Town
18:00Numancia - Sporting de Gijón
18:00Corinthian-Casuals - Bowers & Pitsea
18:00Cray Wanderers - Lewes
18:00East Thurrock United - Kingstonian
18:00Arsenal - Sheffield United
18:00Haringey Borough - Potters Bar Town
18:00Brighton & Hove Albion - Aston Villa
18:00Merstham - Horsham
18:00Manchester City - Crystal Palace
18:00Bamber Bridge - Buxton
18:00Norwich City - Bournemouth
18:00Lancaster City - South Shields
18:00Southampton - Wolverhampton
18:00Mickleover Sports - Grantham Town
18:00West Ham United - Everton
18:00Morpeth Town - Ashton United
18:00Nantwich Town - Hyde United
18:00Redcliffe - Gainsborough Trinity
18:00Scarborough Athletic - Matlock Town
18:00Stafford Rangers - Warrington Town
18:00Stalybridge Celtic - Basford United FutbolClub
18:00Whitby Town - United of Manchester
18:00Witton Albion - Atherton Collieries
18:00Bradford Park Avenue - Brackley Town
18:00Curzon Ashton - Farsley Celtic
18:00Darlington - Alfreton Town
18:00Gateshead - Altrincham
18:00Guiseley - Gloucester City
18:00Kettering Town - Hereford
18:00Kidderminster Harriers - Spennymoor Town
18:00King's Lynn Town - York City
18:00Leamington - Chester
18:00Southport - Boston United
18:00Telford United - Blyth Spartans
18:00Aldershot Town - Chorley
18:00Barnet - Dagenham & Redbridge
18:00Eastleigh - Chesterfield
18:00Ebbsfleet United - Harrogate Town
18:00Fylde - Torquay United
18:00Halifax Town - Maidenhead United
18:00Notts County - Dover Athletic
18:00Solihull Moors - Boreham Wood
18:00Stockport County - Sutton United
18:00Wrexham - Woking
18:00Yeovil Town - Hartlepool United
18:00Aberdeen - Dumbarton
18:00Alloa Athletic - Inverness
18:00Arbroath - Falkirk
18:00United - Ross County
18:00Bonnyrigg Rose - Clyde
18:00East Kilbride - Glasgow
18:00Hamilton Academical - Edinburgh City
18:00Heart of Midlothian - Airdrie United
18:00Kilmarnock - Queen's Park
18:00Livingston - Raith Rovers
18:00Johnstone - Greenock Morton
18:00Mirren - Broxburn Athletic
18:00Annan Athletic - Stirling Albion
18:00Cove Rangers - Cowdenbeath
18:00Real Madrid - Sevilla (spor SMART HD)
18:00Elgin City - Stenhousemuir
18:00Manchester City - Crystal Palace (S SPORT HD)
18:00Gretna - Berwick Rangers
18:00Arsenal - Sheffield Utd (TRT Spor HD)
18:00Pontevedra - Racing de Ferrol
18:00Birmingham - Cardiff City (beIN SPORTS HD 4)
18:00Leioa - Izarra
18:00Union Club Cartes - Barquereno
18:00Elche CF Ilicitano - Roda
18:00FeralpiSalò - Fermana
18:00Larnaca - Limassol
18:00Dundela - Loughgall
18:00Ballymena United - Glenavon
18:00Carrick Rangers - Cliftonville
18:00Crusaders - Larne
18:00Institute - Glentoran Belfast United
18:00Linfield - Dungannon Swifts
18:00Warrenpoint Town - Coleraine
18:00Balzan - Floriana
18:00El-Entag El-Harby - Haras El-Hodood
18:00Oliveirense - Feirense
18:00Berco - Merelinense
18:00Joseph's - Magpies
18:00Chamalieres - Colomiers Football
18:00Ashanti Gold - Berekum Chelsea
18:00Accrington Stanley - Southend United
18:00Wimbledon - Peterborough United
18:00Bolton Wanderers - Portsmouth
18:00Doncaster Rovers - Coventry City
18:00Fleetwood Town - Shrewsbury Town
18:00Gillingham - Oxford United
18:00Lincoln City - Blackpool
18:00Milton Keynes Dons - Sunderland
18:00Rotherham United - Bristol Rovers
18:15Valle Egüés - Pamplona
18:15Valur FutbolClub - Knattspyrnufélagið Víkingur
18:15Birkirkara - Senglea Athletic
18:30Aves - Portimonense
18:30Vitoria Guimaraes - Santa Clara
18:30Santa Catalina Atletico - San Rafael
18:30Beti Onak - Beti Kozkor
18:30Maccabi Haifa - Sektzia Nes Tziona
18:55Tadamun - Qadsia
19:00Altınordu - Hatayspor
19:00Altınordu - Hatayspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:00Roeselare - Virton
19:00Panthers - Dynamo Parakou
19:00Rabat - Raja Beni Mellal
19:00Orlando Pirates - Highlands Park
19:00Sociedad Cultural Deportiva Durango - Lagun Onak
19:00Uniao Madeira - Camara de Lobos
19:00Academie Generation Foot - CNEPS
19:00Al-Nasr - Al-Oruba
19:30Conil - Puente Genil
19:30Vera - Tamaraceite
19:30Diambars - Teungueth
20:00Eupen - R. Charleroi
20:00Angoulême - Strasbourg
20:00Paris - Saint-Étienne
20:00ChievoVerona - Perugia Calcio
20:00Sassuolo Calcio - Torino
20:00Gaziantep - Fenerbahçe
20:00Gazişehir FK - Fenerbahçe (beIN SPORTS HD 1)
20:00Sassuolo - Torino (beIN SPORTS HD 3)
20:00Jeanne d'Arc de Drancy - Bobigny
20:00Treffers - Quick Boys
20:00Tielse Eendracht Combinatie - Kozakken Boys
20:00Laredo - Textil Escudo
20:00Igualada - Santfeliuenc
20:00Doxa Katokopias - APOEL
20:00Diaraf - Stade de Mbour
20:15Lugo - Albacete Balompié
20:15Ponferradina - Rayo Vallecano
20:15Lincoln Red Imps - Lynx
20:15Aberystwyth Town - Pen-y-Bont
20:15Bala Town - Cefn Druids
20:15Barry Town - Carmarthen Town
20:15Cardiff Metropolitan University - Caernarfon Town
20:15Newtown - Airbus UK Broughton
20:15New Saints - Connah's Quay
20:15Knattspyrnufélagið Fram - Leiknir Reykjavík
20:15Leixões - Mafra
20:20Barrow - Bromley
20:30Avant de Guingamp - Lens
20:30Leipzig - Union Berlin
20:30Newcastle United - Chelsea
20:30Osasuna - Real Valladolid
20:30Fortuna Sittard - Vitesse
20:30Leipzig - Union Berlin (S SPORT 2 HD)
20:30Guingamp - Lens (beIN SPORTS HD 4)
20:30Osasuna - Valladolid (spor SMART HD)
20:30Newcastle - Chelsea (S SPORT HD)
20:30Partick Thistle - Celtic
20:30Ardoi Futbol Elkartea - Lourdes
20:30Urduliz - Sodupe
20:30Maccabi Ashdod - Hapoel Azor
20:30Smouha Sporting Club - Ismaily
20:30Panionios - Crete
20:50Ironi Sport Hadera - Maccabi Tel Aviv
21:00Tondela - Moreirense
21:00Mouloudia Club d'Oujda - Moghreb Tétouan
21:00Auch - Salinieres Aigues-Mortes
21:00Atletico Union Guimar - Tenerife Sur Ibarra
21:00Coyotes de Tlaxcala - Yalmakan
21:00Agueda - Santarém
21:00Panetolikos - Lamia
21:15Cape Town City - Bidvest Wits
21:45Twente - Groningen
21:45Feyenoord - Heerenveen
22:00Oostende - Waasland-Beveren
22:00Sint-Truidense - Kortrijk
22:00New York City - Palmeiras (beIN SPORTS MAX 1 HD)
22:00Dender - KMSK Deinze
22:00Lierse Kempenzonen - Seraing United
22:00Patro Eisden Maasmechelen - Thes Sport
22:00Charleroi-Marchienne - Tubize
22:00Molenbeek - Sint-Eloois-Winkel Sport
22:00Olympique Marcquois - Arras Football
22:20Dundee - Motherwell
22:30Gent - Royal Mouscron-Péruwelz
22:30Beerschot Wilrijk - Royale Union Saint-Gilloise
22:30Kunupio - Central
22:45Napoli - Fiorentina
22:45Napoli - Fiorentina (beIN SPORTS HD 3)
22:55Nantes - Lyon
22:55Nantes - Lyon (beIN SPORTS HD 4)
23:00Mirandés - Real Zaragoza
23:00Eibar - Atletico Madrid
23:00Eibar - Atletico Madrid (spor SMART HD)
23:00Pioneros de Cancun - Irapuato
23:15Beira-Mar - Leiria
23:30Belenenses - Vitoria Setubal
00:00Cruz Azul Hidalgo - Reboceros de La Piedad
00:00Deportivo Dongu - Deportivo Nuevo Chimalhuacan
00:00Inter Playa del Carmen - Deportivo CAFESSA Jalisco
00:00Club Nacional Asuncion - Guairena
01:00de Chihuahua - Gavilanes de Matamoros
01:30Atletico Nacional - Corinthians (beIN SPORTS HD 3)
02:00Monterrey - Monarcas Morelia
02:15Cerro Porteño - Sportivo Luqueno
04:00Pachuca - Guadalajara
04:00Tepatitlan de Morelos - Atletico Bahia
04:00Auckland City - Hawke's Bay United
04:00Canterbury United - Eastern Suburbs
04:00Hamilton Wanderers - Wellington
06:00Club América - Tigres de la UANL
08:00Western United - Central Coast Mariners Academy
10:30Western Sydney Wanderers - Perth Glory
13:30Antalyaspor - Göztepe
13:30Antalyaspor - Göztepe (beIN SPORTS HD 1)
13:30Ankara Demir - Kahramanmaraş (TRT Spor HD)
13:30Sepidrood Rasht - Niroye Zamini
13:45Douglas Hall - Cobh Wanderers
13:45Apollon Larissa - Karaiskakis
14:00Mallorca - Valencia
14:00Elche - Alcorcón
14:00İstanbulspor - Erzurumspor
14:00Keçiörengücü - Eskişehirspor
14:00Keçiörengücü - Eskişehirspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
14:00İstanbulspor - BB Erzurumspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
14:00Mallorca - Valencia (spor SMART HD)
14:00Bunclody - Campile United
14:00Gorey Rangers - Wexford Bohs
14:00Moyne Rangers - Forth Celtic
14:00Rosslare Rangers - Cloughbawn
14:00Killester Donnycarney - Liffey Wanderers
14:00Ardmore Rovers - Ayrfield United
14:00Ballymun - Cherry Orchard
14:00Dunboyne - Portlaoise
14:00Newtown Rangers - Leixlip United
14:00Skerries Town - Patrick's CYFC
14:00Rayo Majadahonda - Ibiza
14:00Internacional de Madrid - Coruxo
14:00Peña Deportiva - Atlético Madrid B
14:00Tudelano - Arenas Club de Getxo
14:00Deportivo Alavés B - Burgos
14:00Prat - Orihuela
14:00Olot - Cornellà
14:00Villarrobledo - Marbella
14:00UCAM Murcia - Real Balompédica Linense
14:15VVV-Venlo - Eindhoven
14:15Farense - Covilhã
14:30Milan - Udinese Calcio
14:30Milan - Udinese (beIN SPORTS HD 4)
15:00Nottingham Forest - Luton Town
15:00Nottingham Forest - Luton Town (beIN SPORTS HD 3)
15:00Cockhill Celtic - Kilnamanagh
15:00Crumlin United - Maynooth University Town
15:00Panachaiki - Kerkyra
16:00Real Betis - Real Sociedad
16:00Galatasaray - Denizlispor
16:00Trabzonspor - Kasımpaşa
16:00Real Betis - Real Sociedad (spor SMART HD)
16:00Galatasaray - Denizlispor (beIN SPORTS HD 1)
16:00Trabzonspor - Kasımpaşa (beIN SPORTS HD 2)
16:00Kalamata - Niki Volos
16:00Olympiakos Volou 1937 - Trikala
16:00Triglia - Veria
16:00Thesprotos Igoumenitsa - Diagoras Rodos
16:00Skoda Xanthi - Panathinaikos
16:00Apollon Smyrni - Kissamikos
16:00Doxa Drama - Apollon Kalamarias
16:30Cercle Brugge - Royal Antwerp
16:30Ajax - Sparta Rotterdam
16:30Emmen - Heracles Almelo
16:30Boluspor - Osmanlı Spor
16:30Boluspor - Osmanlıspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
16:30Bloemfontein Celtic - Chippa United
16:30Polokwane City - Lamontville Golden Arrows
16:30SuperSport United - Mamelodi Sundowns
16:30Richards - Uthongathi
16:30Royal Eagles - Cape Umoya
16:30Tshakhuma Tsha Madzivhadila - Mbombela United
16:30Den Bosch - Ahead Eagles
17:00Burnley - Leicester City
17:00Delfino Pescara 1936 - Salernitana 1919
17:00Bologna 1909 - Hellas Verona
17:00Spezia Calcio - Cittadella
17:00Brescia Calcio - Cagliari Calcio
17:00Lecce - Internazionale Milano
17:00Bologna - Verona (beIN SPORTS MAX 2 HD)
17:00Lecce - Inter (beIN SPORTS HD 3)
17:00Brescia - Cagliari (beIN SPORTS HD 4)
17:00Burnley - Leicester (S SPORT HD)
17:00K. Rupel Boom - Heist
17:00Liège - La Louviere Centre
17:00URSL Vise - Dessel Sport
17:00Jamshedpur - Kerala Blasters
17:00Ringmahon Rangers - Bangor
17:00Verona - Kevins Boys
17:00Monza Brianza 1912 - Calcio Como
17:00Olbia Calcio - Città di Pontedera
17:00Pergolettese 1932 - Aurora Pro Patria 1919
17:00Gubbio 1910 - Union ArzignanoChiampo
17:00Calcio Padova - Modena
17:00Südtirol - Rimini 1912
17:00Bari - Rieti
17:00Bisceglie 1913 Don - Reggina Calcio
17:00Casertana - Virtus Francavilla
17:00Paganese Calcio 1926 - Sicula Leonzio
17:00Ternana Calcio - Rende
17:00Vibonese Calcio - Cavese
17:00Apollon Limassol - Ethnikos Achna
17:30Hertha - Bayern Munich
17:30Hertha Berlin - Bayern Münih (S SPORT 2 HD)
18:00Dundee United - Hibernian
18:00Omonia - Anorthosis Famagusta
18:00Académico de Viseu - Chaves
18:00Casa Pia - Varzim
18:00Cova da Piedade - Nacional da Madeira
18:00Deportivo de La Coruña - Cádiz
18:00Villarreal - Espanyol
18:00Paços de Ferreira - Vicente
18:00Villarreal - Espanyol (spor SMART HD)
18:00Oud-Heverlee Leuven - Westerlo
18:15Athens - Larissa
18:15Atromitos - Volos
18:30Ejea - Llagostera
18:45Haag - Waalwijk
19:00Barakaldo - Guijuelo
19:00Salmantino - Amorebieta
19:00Haro Deportivo - Logroñés
19:00Sabadell - Levante UD B
19:00Badalona - Andorra
19:00Nucía - Lleida Esportiu
19:00Algeciras - Real Murcia
19:00Talavera - Recreativo de Huelva
19:00Córdoba - Villarrubia
19:00Estudiantes de Mérida - Atlético Sanluqueño
19:00Salamis Famagusta - Enosis Neon Paralimni
19:00PAOK - Asteras Tripolis
19:00Bursaspor - Fatih Karagümrük
19:00Beşiktaş - Sivasspor
19:00Bursaspor - Fatih Karagümrük (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:00Beşiktaş - Sivasspor (beIN SPORTS HD 1)
19:15Dijon - Nîmes Olympique
19:15Consolat Marseille - Stade Rennais
19:15Montpellier - Stade Malherbe Caen
19:15Ruan - Angers
19:30Cultural y Deportiva Leonesa - Real Unión
19:30Calcio Lecco 1912 - Novara Calcio
19:30Carrarese Calcio - Siena
19:30Ravenna - Alma Juventus Fano 1906
19:30Vicenza Calcio - Carpi 1909
19:30Teramo - Avellino 1912
19:30Catanzaro 1929 - Monopoli
19:30Liverpool - Manchester United
19:30Liverpool - Manchester Utd (S SPORT HD)
20:00Cartagena - Don Benito
20:00Paderborn 07 - Bayer 04 Leverkusen
20:00Anderlecht - Club Brugge
20:00Genoa - Roma
20:00Genoa - Roma (beIN SPORTS HD 3)
20:00Paderborn - Leverkusen (S SPORT 2 HD)
20:15Vilafranquense - Penafiel
20:15Racing de Santander - Las Palmas
20:15Real Oviedo - Huesca
20:30Arab Contractors - Ahly Cairo
20:30Olympiacos - Aris
20:30Athletic Bilbao - Celta de Vigo
20:30Famalicão - Marítimo
20:30Athletic Bilbao - Celta Vigo (spor SMART HD)
21:00Deportivo Toluca - Club Necaxa
21:15Hapoel Tel Aviv - Hapoel Ra'anana
22:00Zulte Waregem - Genk
22:30Tenerife - Girona
22:30Extremadura - Almería
22:45Juventus - Parma
22:45Juventus - Parma (beIN SPORTS HD 3)
22:55Lorient - Paris Saint-Germain
22:55Lorient - PSG (beIN SPORTS HD 4)
23:00Dunbeholden - Cavalier
23:00Barcelona - Granada
23:00Benevento Calcio - Pisa 1909
23:00Ave - Boavista Porto
23:00Barcelona - Granada (spor SMART HD)
00:0012 de Octubre FutbolClub - Club Libertad
01:00Querétaro - Club Tijuana
01:10Independiente Avellaneda - Club Atlético River Plate
02:15Club Olimpia - Club General Díaz
03:45Club Santos Laguna - Club León
15:30Aswan - Wadi Degla
17:30Giannina - Levadiakos
18:00Tala'ea El-Gaish - Al-Ittihad Al-Sakndary
19:00Balıkesirspor - Adana Demirspor
19:00Balıkesirspor - Adana Demirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
20:00Hapoel Kfar Saba - Bnei Yehuda Tel Aviv
20:00Paphos - Olympiakos Nicosia
20:00Çaykur Rizespor - Gençlerbirliği
20:00Ç.Rizespor - Gençlerbirliği (beIN SPORTS HD 1)
20:30Zamalek - Al-Masry Club
21:00Hapoel Be'er Sheva - Hapoel Haifa
21:15Beitar Jerusalem - Maccabi Netanya
22:45Piacenza Calcio 1919 - Triestina Calcio
22:45Atalanta - SPAL
22:45Atalanta - Spal (beIN SPORTS HD 3)
22:55Pryve St. Hilaire - Monaco
22:55St.Prive - Monaco (beIN SPORTS HD 4)
23:00West Bromwich Albion - Stoke City
23:00Cosenza Calcio - Krotone
23:00WBA - Stoke (beIN SPORTS MAX 1 HD)
14:00Kırklarelispor - M.Başakşehir (A Spor HD)
20:30Fenerbahçe - Kayserispor (A Spor HD)
22:30Sheffield Utd - Manchester City (TRT Spor HD)
23:15Chelsea - Arsenal (S SPORT HD)
14:00Kasımpaşa - A.Alanyaspor (A Spor HD)
17:00Göztepe - Antalyaspor (A Spor HD)
20:30Beşiktaş - BB Erzurumspor (A Spor HD)
22:30Leicester - West Ham (S SPORT HD)
23:15Manchester Utd - Burnley (S SPORT HD)
14:00Y.Malatyaspor - Sivasspor (A Spor HD)
17:00Denizlispor - Trabzonspor (A Spor HD)
20:30Galatasaray - Ç.Rizespor (A Spor HD)
23:00Wolves - Liverpool (S SPORT HD)
19:00Akhisarspor - Bursaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
20:00Gençlerbirliği - Gazişehir FK (beIN SPORTS HD 1)
22:30B.Dortmund - Köln (S SPORT 2 HD)
23:00Osasuna - Levante (spor SMART HD)
14:00Kayserispor - Ankaragücü (beIN SPORTS HD 1)
14:00Giresunspor - Ümraniyespor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
15:00Espanyol - Athletic Bilbao (spor SMART HD)
16:30Osmanlıspor - Keçiörengücü (beIN SPORTS MAX 1 HD)
17:00Kasımpaşa - A.Alanyaspor (beIN SPORTS HD 1)
17:30B.M.Gladbach - Mainz (S SPORT 2 HD)
18:00Valencia - Barcelona (spor SMART HD)
19:00Altay - İstanbulspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
20:00Fenerbahçe - M.Başakşehir (beIN SPORTS HD 1)
20:30Bayern Münih - Schalke 04 (S SPORT 2 HD)
20:30Alaves - Villarreal (spor SMART HD)
23:00Sevilla - Granada (spor SMART HD)
13:30Denizlispor - Antalyaspor (beIN SPORTS HD 1)
14:00BB Erzurumspor - Balıkesirspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
14:00Hatayspor - Menemenspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
14:00Atletico Madrid - Leganes (spor SMART HD)
16:00Celta Vigo - Eibar (spor SMART HD)
16:00Göztepe - Beşiktaş (beIN SPORTS HD 1)
16:30Eskişehirspor - Adanaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
17:30Werder Bremen - Hoffenheim (S SPORT 2 HD)
18:00Getafe - Real Betis (spor SMART HD)
19:00Konyaspor - Galatasaray (beIN SPORTS HD 1)
19:00Adana Demirspor - Boluspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
20:00Leverkusen - F.Düsseldorf (S SPORT 2 HD)
20:30Real Sociedad - Mallorca (spor SMART HD)
23:00Valladolid - Real Madrid (spor SMART HD)
19:00Fatih Karagümrük - Altınordu (beIN SPORTS MAX 1 HD)
20:00Sivasspor - Ç.Rizespor (beIN SPORTS HD 2)
20:00Y.Malatyaspor - Trabzonspor (beIN SPORTS HD 1)
22:45Aston Villa - Leicester (beIN SPORTS HD 1)
22:45Manchester City - Manchester Utd (beIN SPORTS HD 1)
19:00Adanaspor - Osmanlıspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
20:00M.Başakşehir - Gençlerbirliği (beIN SPORTS HD 1)
22:30Hertha Berlin - Schalke 04 (S SPORT 2 HD)
23:00Villarreal - Osasuna (spor SMART HD)
14:00Antalyaspor - Konyaspor (beIN SPORTS HD 1)
14:00Keçiörengücü - Adana Demirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
15:00Granada - Espanyol (spor SMART HD)
16:30Boluspor - BB Erzurumspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
17:00Ç.Rizespor - Beşiktaş (beIN SPORTS HD 1)
17:30Mainz - Bayern Münih (S SPORT 2 HD)
18:00Real Madrid - Atletico Madrid (spor SMART HD)
19:00Menemenspor - Fatih Karagümrük (beIN SPORTS MAX 1 HD)
20:00Trabzonspor - Fenerbahçe (beIN SPORTS HD 1)
20:30Leipzig - B.M.Gladbach (S SPORT 2 HD)
20:30Mallorca - Valladolid (spor SMART HD)
23:00Valencia - Celta Vigo (spor SMART HD)
18:35Sonics - KingsCANLI
18:30Kenya - BurundiCANLI
18:30Elbrus Cherkessk - Arsenal TulaCANLI
18:15Uhud Medina - Ittihad JeddahCANLI
17:15Kavkasia - TbilisiCANLI
17:15Ural Yekaterinburg - Spartak PrimoryeCANLI
17:00Kaspiy Aktau - AktöbeCANLI
17:00Olympique Batna - Bordj Bou Arreridj
17:00Miliana - Barreridj
17:30Nizhniy Novgorod - PIMU
18:00Nazilli Belediyesi - Kocaeli BŞB Kağıtspor
18:30IvSU Ivanovo - IGHTU-F Ivanovo
20:00CSKA Moskova - Baskonia (beIN SPORTS HD 3)
20:00Zenit Basket - Valencia Basket (beIN SPORTS HD 4)
20:30Anadolu Efes - Asvel Villeurbanne (beIN SPORTS HABER HD)
21:30Olympiakos - Bayern Münih (beIN SPORTS MAX 1 HD)
22:30Panathinaikos - Zalgiris Kaunas (beIN SPORTS HD 3)
05:30Dallas Mavericks - Portland TB (S SPORT HD)
17:30İzmit Bld. - Beşiktaş (tivibu SPOR HD)
22:00Texas - Kansas (S SPORT 2 HD)
23:30NO Pelicans - LA Clippers (S SPORT HD)
02:00Duke - Louisville (S SPORT 2 HD)
04:30Houston Rockets - LA Lakers (S SPORT HD)
16:30Larkin Takımı - De Colo Takımı (A Spor HD)
23:00SA Spurs - Miami Heat (S SPORT HD)
04:00Denver Nuggets - Indiana Pacers (S SPORT HD)
18:00Galatasaray - Botaş (tivibu SPOR HD)
23:00Brooklyn Nets - Philadelphia 76ers (S SPORT HD)
03:30Boston Celtics - LA Lakers (S SPORT HD)
06:00Portland TB - GS Warriors (S SPORT HD)
20:00Falco Szombathely - Beşiktaş SJ (S SPORT 2 HD)
20:15Darüşşafaka - Partizan (S SPORT 2 HD)
04:30Dallas Mavericks - LA Clippers (S SPORT HD)
05:00Duke - Miami (S SPORT 2 HD)
19:30Unics Kazan - Galatasaray (S SPORT 2 HD)
22:45Joventut Badalona - Tofaş (S SPORT 2 HD)
03:30New York Knicks - LA Lakers (S SPORT HD)
04:00Brooklyn Nets - LA Lakers (S SPORT HD)
23:00Charlotte Hornets - Milwaukee Bucks (S SPORT HD)
13:00Bahçeşehir Klj - Galatasaray (tivibu SPOR 2 HD)
15:15İstanbul BB - Tofaş (tivibu SPOR 2 HD)
17:30Bursaspor - Darüşşafaka (tivibu SPOR 2 HD)
20:00Teksüt Bandırma - OGM Orman (tivibu SPOR 2 HD)
01:00Utah Jazz - Dallas Mavericks (S SPORT HD)
04:30Philadelphia 76ers - LA Lakers (S SPORT HD)
13:00Türk Telekom - Afyon Bld. (tivibu SPOR 2 HD)
15:15Gaziantep Basket - Fenerbahçe Beko (tivibu SPOR 2 HD)
15:15Beşiktaş - Kayseri Basket (tivibu SPOR HD)
17:30Anadolu Efes - Beşiktaş SJ (tivibu SPOR 2 HD)
20:00Büyükçekmece - Pınar Karşıyaka (tivibu SPOR 2 HD)
23:30Denver Nuggets - Houston Rockets (S SPORT HD)
02:00NO Pelicans - Boston Celtics (S SPORT HD)
05:00Utah Jazz - Houston Rockets (S SPORT HD)
20:00Tofaş - Joventut Badalona (S SPORT 2 HD)
20:00Beşiktaş SJ - Neptunas (S SPORT 2 HD)
22:00Partizan - Darüşşafaka (S SPORT 2 HD)
06:00LA Lakers - LA Clippers (S SPORT HD)
20:00Galatasaray - Unics Kazan (S SPORT 2 HD)
06:00Portland TB - Houston Rockets (S SPORT HD)
18:00Galatasaray - Çukurova Basket (tivibu SPOR HD)
20:00Fenerbahçe - OGM Orman (tivibu SPOR HD)
05:00Milwaukee Bucks - Denver Nuggets (S SPORT HD)
13:00Tofaş - Gaziantep Basket (tivibu SPOR 2 HD)
15:15Pınar Karşıyaka - Bursaspor (tivibu SPOR 2 HD)
17:30Beşiktaş SJ - Galatasaray (tivibu SPOR 2 HD)
20:00Darüşşafaka - İstanbul BB (tivibu SPOR 2 HD)
23:30LA Clippers - Minnesota TW (S SPORT HD)
18:15Vrbensky/Forejtek - Vives Marcos/Sanchez JoverCANLI
17:30Abedallah Shelbayh - Benjamin PietriCANLI
17:15Vitaly Bainev - Artem ZharkovCANLI
17:00Brandon Walkin - Tanner K Smith
17:00Anastasia Sysoeva - Malaika Rapolu
17:00Emma Davis - Justina Mikulskyte
17:45Amanda Carreras - Gabriela Talaba
17:45Andrea Lazaro Garcia - Dalma Galfi
18:30Mateus Alves - Rodrigo Banzer
18:30Bourcet/Escoffier - Voljacques/Johnson
18:55Francisco Comesana - Genaro Alberto Olivieri
19:00Audrey Albie - Loudmilla Bencheikh
19:00Manon Leonard - Magali Kempen
19:00Haerteis/Heller - Lopez San Martin/Pla Malfeito
19:05Zhu - Joelle Kissell
19:05Sabina Dadaciu - Sofia Sewing
19:30Marie Benoit - Daniela Seguel
19:30Ylena In-Albon - Guiomar Maristany Zuleta De Reales
20:00Anton Matusevich - Jules Marie
20:30Marine Partaud - Fanny Ostlund
21:00Whitehouse/Fox - Aguilar/Smith
21:00Bogdan/Beslagic - Riley/Snells
21:00Boskovic/Talaba - Galfi/Zimmermann
21:00Maristany Zuleta De Reales/Seguel - Ormaechea/Thombare
21:00Collin Altamirano - Geoffrey Blancaneaux
21:00Sandro Ehrat - Alexander Ritschard
22:00Zhu/Closs - Mikulskyte/Tran
22:00Rodriguez/Sewing - Appel/Sysoeva
22:00Hanna Chang - Nadia Podoroska
22:00Jessica Pieri - Catherine Harrison
22:30Julie Gervais - Salma Djoubri
22:30Emilio Nava - Brandon Nakashima
22:30Michael Redlicki - Ulises Blanch
23:30Amandine Hesse - Claire
23:30Anna Danilina - Sofia Sanchez
00:00bernardi/Kempen - Albie/Partaud
01:00Brune Olsen/Iamachkine - Montez/Parks
01:00Guillermo/Harrison - Der Hoek/Pigossi
02:00Bambridge/Mclachlan - Daniell/Oswald
03:00Matteo Viola - Alejandro Tabilo
03:00Elisabetta Cocciaretto - Tereza Martincova
03:00Cacic/Molchanov - Arevalo/O'Mara
04:30Benoît Paire - Humbert
04:30Aleksandar Vukic - Daniel Elahi Galan Riveros
04:30Dennis Novak - Hiroki Moriya
04:30Kimmer Coppejans - Christopher Eubanks
04:30Mathias Bourgue - Mario Vilella Martinez
04:30Anna Kalinskaya - Xinyu Wang
04:30Destanee Aiava - Antonia Lottner
04:30Greet Minnen - Barbara Haas
04:30Leylah Annie Fernandez - Danielle
04:30Hibino - Lara Arruabarrena Vecino
05:00Elena Rybakina - Shuai Zhang
05:00Steve Johnson - Stefano Travaglia
06:00Dmitry Popko - Elliot Benchetrit
06:00Evgeny Donskoy - Mohamed Safwat
06:00Marco Trungelliti - Lorenzo Giustino
06:00Quentin Halys - Nikola Milojevic
06:00Tallon Griekspoor - Lorenzo Musetti
06:00Caty McNally - Elena Gabriela Ruse
06:00Natalia Vikhlyantseva - Kaja Juvan
06:00Sachia Vickery - Barbora Krejcikova
06:00Varvara Gracheva - Johanna Larsson
07:00Dodig/Polasek - Gonzalez/Martin
07:00Kichenok/Mirza - Peng/Zhang
08:30Golubev/Nedovesov - Ratiwatana/Rungkat
09:00Ashleigh Barty - Dayana Yastremskaya
10:00Aslan Karatsev - Attila Balázs
10:00Taisya Pachkaleva - Ksenia Laskutova
10:30Andrey Rublev - Lloyd Harris
11:00Javier Marti - Fabrizio Ornago
11:30Javier Barranco Cosano - Davide Galoppini
11:30Nina Potocnik - Chiara Scholl
13:30Kulambayeva/Ma - Laskutova/Ureke
02:00Amanda Anisimova - Zarina Diyas
02:00Anastasia Pavlyuchenkova - Nina Stojanovic
02:00Danielle Rose Collins - Vitalia Diatchenko
02:00Kristyna Pliskova - Heather Watson
03:00Ajla Tomljanovic - Anastasija Sevastova
03:00Alison Riske - Yafan Wang
03:00Anastasia Potapova - Serena Williams
03:00Ashleigh Barty - Lesya Tsurenko
03:00Astra Sharma - Anett Kontaveit
03:00Belinda Bencic - Anna Karolína Schmiedlová
03:00Bernarda Pera - Elena Rybakina
03:00Carla Suarez Navarro - Aryna Sabalenka
03:00Catherine Cartan Bellis - Tatjana Maria
03:00Christina McHale - Petra Martic
03:00Donna Vekić - Maria Sharapova
03:00Ekaterina Alexandrova - Belen Teichmann
03:00Elina Svitolina - Katie Boulter
03:00Elise Mertens - Danka Kovinić
03:00Fiona Ferro - Alison Van Uytvanck
03:00Swiatek - Tímea Babos
03:00Irina-Camelia Begu - Kiki Bertens
03:00Jasmine Paolini - Anna Blinkova
03:00Jennifer Brady - Simona Halep
03:00Johanna Konta - Jabeur
03:00Julia Goerges - Viktoria Kuzmova
03:00Katerina Siniakova - Petra Kvitova
03:00Kateryna Bondarenko - Arina Rodionova
03:00Kateryna Kozlova - Priscilla
03:00Kirsten Flipkens - Karolina Muchova
03:00Kristie - Caroline Wozniacki
03:00Kristina Mladenovic - Karolina Pliskova
03:00Laura Siegemund - Coco Vandeweghe
03:00Madison Brengle - Caroline Garcia
03:00Madison Keys - Darya Kasatkina
03:00Magda Linette - Arantxa
03:00Margarita Gasparyan - Maria Sakkari
03:00Marketa Vondrousova - Svetlana Kuznetsova
03:00Naomi Osaka - Marie Bouzkova
03:00Polona Hercog - Rebecca Peterson
03:00Qiang Wang - Pauline Parmentier
03:00Sara Sorribes Tormo - Veronika Kudermetova
03:00Sloane Stephens - Shuai Zhang
03:00Sorana Cirstea - Barbora Zahlavova Strycova
03:00Tamara Zidansek - Na-Lae
03:00Taylor Townsend - Jessica Pegula
03:00Venus Williams - Cori Gauff
03:00Viktorija Golubic - Zhu
03:00Yulia Putintseva - Su-Wei Hsieh
04:00Diego Sebastian Schwartzman - Lloyd Harris
04:00Federico Delbonis - João Sousa
04:00Feliciano Lopez - Roberto Bautista-Agut
04:00Gael Monfils - Yen-Hsun
04:00Guido Pella - John-Patrick Smith
04:00Hugo Gaston - Jaume Antoni Munar Clar
04:00Karlovic - Vasek Pospisil
04:00James Duckworth - Aljaz Bedene
04:00Jan-Lennard Struff - Novak Djokovic
04:00John Isner - Thiago Monteiro
04:00John Millman - Humbert
04:00Jordan Thompson - Alexander Bublik
04:00Juan Ignacio Londero - Grigor Dimitrov
04:00Kyle Edmund - Dusan Lajovic
04:00Leonardo Mayer - Tommy Paul
04:00Marc Polmans - Mikhail Kukushkin
04:00Marco Cecchinato - Alexander Zverev
04:00Marin Cilic - Corentin Moutet
04:00Matteo Berrettini - Andrew Harris
04:00Miomir Kecmanovic - Andreas Seppi
04:00Nick Kyrgios - Lorenzo Sonego
04:00Nikoloz Basilashvili - Soon-Woo Kwon
04:00Pablo Andujar - Michael Mmoh
04:00Pablo Cuevas - Gilles Simon
04:00Philipp Kohlschreiber - Marcos Giron
04:00Pierre-Hugues Herbert - Cameron Norrie
04:00Radu Albot - Milos Raonic
04:00Rafael Nadal - Hugo Dellien
04:00Reilly Opelka - Fabio Fognini
04:00Roberto Carballes Baena - Richard Berankis
04:00Querrey - Borna Coric
04:00Stefanos Tsitsipas - Salvatore Caruso
04:00Steve Johnson - Roger Federer
04:00Yasutaka Uchiyama - Mikael Ymer
04:00Yoshihito Nishioka - Laslo Djere
04:00Adrian Mannarino - Dominic Thiem
04:00Alex Bolt - Albert Ramos
04:00Alexei Popyrin - Jo-Wilfried Tsonga
04:00Benoît Paire - Cedrik-Marcel Stebe
04:00Casper Ruud - Egor Gerasimov
04:00Christian Garin - Stefano Travaglia
04:00Christopher O'Connell - Andrey Rublev
04:00Damir Dzumhur - Stanislas Wawrinka
04:00Daniel Evans - Mackenzie Mcdonald
04:00David Goffin - Jeremy Chardy
04:00Denis Shapovalov - Marton Fucsovics

Maç İzle

Canlı Maç İzle siteleri arasında son 2 yıl içerisinde isim yapmış olan izlemaç izleyicilere süper lig, premier lig, bundesliga gibi büyük ligleri sunuyor. Sade ve anlaşılır arayüzüyle yapması gereken işi yapıyor. Yayın konusunda da sektörün lideri konumundadır. En düşük gecikme sürelerini sunmaktadır.

Bedava Maç İzle

Bedava Maç İzle demek anlayacağınız üzere beleş yani ücretsizdir. Jestyayın,iSpor,Sekastream,Tikobet gibi sitelerden farklı olarak izlemaç tek bir lige odaklanmaz. Yeri gelir 1080p yayın veriririz. Sezon içinde tuttuğunuz takımın bütün maçlarını buradan izlersiniz.

Bein Sports İzle

Bein Sports İzle bildiğiniz gibi digi çok yükse paralar istiyor. Biz ise para falan istemeyiz. Kafanıza göre izleyin bütün maçları. Futbol, basketbol, tenis onlarda olan tüm etkinlikler bizde de var. :)

Lig Tv İzle

Lig Tv izle bir zamanların popüler araması. Şimdi ise artın yerini bein sports aldı. Aynı şeyin laciverti işte. Değişen bir şey yok. Ekstra birkaç bir şey geldi. O kadar. Futbol basketbol tenis falan var işte.

Smart Spor İzle

Smart Spor İzle işte burası fenerbahçeli kardeşlerin sevdiği bir kanal. Panzerlerin yaptığı şeyleri burada görebiliyorlar. İşin şakası, hazırlık maçları, audi cup gibi etkinlikleri yayınlıyorlar. Tabi ki bizim sitemiz olan izlemaç adresinde de bu kanalı izleyebilirsiniz.

Tivibu Spor İzle

Tivibu spor izle ekranını kullanarak izlemaç güvencesi ile sizler de bu ekrandaki tüm canlı yayınları yani spor müsabakalarını ücretsiz olarak takip edebilirsiniz. 1080p yayın kalitesi ile birlikte kendinizi tribünde hissedecek ve bu heyecanı bir üst seviyede yaşayacaksınız.

Süper Kupa Burada!

Süper Kupa izlebutonuna tıkladığınız takdirde yayın direkt olarak karşınıza çıkacak ve sorunsuz bir şekilde müsabakayı seyredeceksiniz. Şampiyonlar Ligi şampiyonu ve Uefa Kupası şampiyonunu karşı karşıya getiren ve dünyada milyonlarca futbol severin büyük bir heyecanla takip ettiği özel bir etkinlik olan Süper Kupa, izlemaç farkı ile birlikte ücretsiz olarak karşınıza çıkıyor. Bu konuda aklınıza herhangi bir soru işareti takılmasın çünkü şifreli yayın değil ve sizlerden ücret talep eden bir site olmadığını da belirtmek gerekiyor. Futbol heyecanı bu adres ile birlikte bir üst seviyeye taşınıyor ve sizler de günü futbol ile tamamlayabiliyorsunuz.

Şampiyonlar Ligi Maçları

Şampiyonlar ligi izle aramalarına gerek kalmadan izlemac22.net üzerinden bu kupayı da takip etmek mümkündür. Şampiyonlar Ligi, milyonlarca futbol severi ekran başına kilitleyen turnuvalardan bir tanesidir. Dünyanın en büyük takımları yine dünyanın en büyük kupasını almak için mücadele veriyor ve ortaya harika bir futbol çıkıyor. Sizler de gerçek bir futbol tutkunu iseniz ve bu kupayı kaçırmak istemiyorsanız eğer sitedeki yerinizi alabilirsiniz. Ücretli kanallara ödediğiniz rakamlar artık canınızı sıkıyor ve alternatif arıyorsanız eğer izlemac22.net bu konuda sizlere en iyi şekilde yardımcı olacaktır. Heyecanı üst seviyeye taşıyan ve standartları yükselten yayın kalitesi ile futbola doyacaksınız ve tüm bunlar için hiçbir ücret ödemenize de gerek kalmıyor. Tek bir tık ile dünyanın en iyi takımları yaşam alanlarınıza taşınıyor.

Uefa Avrupa Ligi Heyecanı

Dünyanın nefesini tutup izlediği Uefa Kupası mücadeleleri de Uefa Kupası izleekranında yanı izlemaç’da sizleri bekliyor olacaktır… Dünyanın en iyilerinin karşı karşıya geldiği ve büyük bir heyecana sahne olduğu bu etkinlik, milyonlarca kişi tarafından takip ediliyor ve futbol severler bu kupa ile birlikte futbola doyuyor da diyebiliriz. Ücretli kanallara para ödemek yerine sizler de online dünya aracılığı ile hiçbir ücret ödemeden futbol keyfini sürebilirsiniz. Bültendeki tüm maçlar canlı olarak yayınlanıyor ve hem görüntü hem ses kalitesi bakımından bir inceleme yapıldığında ortaya muazzam bir yayın çıkıyor. Ayrıca, UEFA Avrupa Ligi ücretsiz canlı izleyebilirsin.