Canlı Maç İzle

Tüm şifreli spor kanallarını izlemaç farkıyla ücretsiz olarak hd kalitede canlı maç izlemek için izlemac22.net’i tercih edin!

DUYURU: Instagram'da @izlemacnettv olarak bizi takip edebilirsiniz.
En iyi oranlar iSpor'da, HEMEN ÜYE OL!
01:45Guarani - SantosCANLI
01:45Reboceros de La Piedad - Coyotes de TlaxcalaCANLI
01:45Avaí Futebol Clube - Clube Nautico Marcilio Dias
01:45Timon - Flamengo
02:00Paysandu Sport Club - Bragantino clube Do Para
02:00Clube Atletico Bragantino - Associação Atlética Internacional
02:00Sampaio Corrêa Futebol Clube - Jose de Ribamar
02:00Paulo Crystal - Treze Futebol Clube
02:15Lagoa Seca - Souza Esporte
02:45Club Villa Mitre - Club Sportivo Estudiantes
03:15Belle Vue Rangers - John's Sports Club
03:30Deportivo Maipú - Club Sportivo Penarol
03:45Sportivo Desamparados - Sansinena
04:00Mito HollyHock - Vegalta Sendai
04:00Mount Pleasant Academy - Humble Lions
08:45Himalayan Sherpa - Saraswoti Youth
10:00Shanghai Dongya - Buriram United
12:15Jawalakhel - Nepal Army
13:00ViOn Zlaté Moravce - Petržalka 1898
13:00Tokyo - Ceres
13:00Seoul - Kedah
13:00Kashima Antlers - Melbourne Victory
14:15Hapoel Kiryat - Hapoel Hod HaSharon
14:30Mizoram - Sikkim
15:00Avangard Kursk - Dinamo Minsk
15:00Van - Torpedo Armavir
15:00Nordsjælland - Roskilde
15:00Ironi Kuseife - Hapoel Ironi Gedera
15:00AS - Fauve Azur
15:00Matelots - Leopard Sportif de Douala
15:00Al-Foutoua Deir ez-Zor - Al-Wahda SC Damascus
15:00Al-Ittihad SC Aleppo - Tishreen
15:00Al-Karamah - Nawair
15:00Al-Shorta Damascus - Al-Wathba
15:00Al-Talia - Al-Sahel Tartus
15:00Hutteen - Jazira Hasakan
15:00Jableh - Al-Jaish Damascus
15:20Khaleej Khor Fakkan - Jabalain
15:30Shimshon Tel Aviv - Tseirey Taybe
15:30Maccabi Bnei Nahf - Tzeirei
15:30Maccabi Bnei Raina - Hapoel Sandala Gilboa
15:30Al-Shoulla Al Kharj - Najoom
16:00Kiyovu - Mukura Victory Sports
16:00Mbarara City - Vipers
16:05Sohar - Mirbat
16:15Ajman Club - Baniyas
16:15Dhafra Club - Jazira Club
16:30Kyetume - Kampala Capital City Authority
16:30Onduparaka - Busoga United
16:30Proline - Police
16:30Tooro United - Uganda Revenue Authority
17:00Foncha Street Bamenda - Dynamo de Douala
17:00Astres - OFTA of Kribi
17:00Renaissance FC de Ngoumou - Racing Bafoussam
17:00Unisport FC de Bafang - Stade de Bertoua
17:00Hrvatski Dragovoljac - Maksimir
17:00Triglav Kranj - Javor Ivanjica
17:00Al-Sareeh - Aqaba
17:30Club - Hilal Al-Quds
17:40Ain - Bunyodkor
18:00Ittifaq Maqaba - Qalali Club
18:00Town - Bahrain
18:10Al-Sailiya - Shahr Khodro
18:15Rayyan - Esteghlal
18:15Dhofar S.C.S.C. - Al-Oruba
18:15Oman - Saham Club
18:50Jeddah Club - Ohud Medina
19:00Wasl - Nasr Dubai
19:00Partizán Bardejov - ŠK Odeva Lipany
19:00Ruanda Police - Armée Patriotique Rwandaise
19:30GAMTEL - Fortune
19:30Real de Banjul - Banjul
19:30Kustosja - Vinogradar
19:30Al-Ahli Sports Club Amman - Al-Faisaly Amman
20:00Amstetten - Valentin
20:00First Vienna - Mannsdorf
20:15Deutschlandsberger - Heiligenkreuz
20:30Arminia Вielefeld - Bochum
20:30Al-Ahli - Istiklol Dushanbe
20:30Optik Rathenow - Chemie Premnitz
20:30Gratkorn - Trofaiach
20:30Vellmar - Hessen Kassel
20:30Wadi Degla - Zamalek
20:30Angers - Rennes (beIN SPORTS HD 2)
20:30Angers - Stade Rennais
20:30Belfort - Montpellier
20:30Limonest - Dijon
21:00Halmstads - Tvååkers
21:00Dornbirn 1913 - Alberschwende
22:30Greuther Furth - Pauli
22:30Jahn Regensburg - Hannover 96
22:30Wehen Wiesbaden - Erzgebirge
22:30Boca Juniors Cebelitarık - Mons Calpe
22:30Hartley Wintney - Salisbury City
22:30Marys - Ringmahon Rangers
22:45Blackburn Rovers - Queens Park Rangers
22:45Brentford - Nottingham Forest
22:45Cardiff City - West Bromwich Albion
22:45Hull City - Huddersfield Town
22:45Leeds United - Millwall
22:45Luton Town - Derby County
22:45Wigan Athletic - Sheffield Wednesday
22:45Aston Villa - Leicester City
22:45Buckley Town - Guilsfield
22:45Biggleswade - Bedworth United
22:45Aston Villa - Leicester (beIN SPORTS HD 1)
22:45Milan - Torino
22:45Cinderford Town - Bideford
22:45Milan - Torino (TRT Spor HD)
22:45Accrington Stanley - Peterborough United
22:45Wimbledon - Burton Albion
22:45Doncaster Rovers - Southend United
22:45Fleetwood Town - Coventry City
22:45Lincoln City - Portsmouth
22:45Milton Keynes Dons - Rochdale
22:45Rotherham United - Ipswich Town
22:45Wycombe Wanderers - Blackpool
22:45Bradford City - Cheltenham Town
22:45Cambridge United - Salford City
22:45Colchester United - Swindon Town
22:45Crewe Alexandra - Leyton Orient
22:45Forest Green Rovers - Carlisle United
22:45Grimsby Town - Stevenage
22:45Newport County - Macclesfield Town
22:45Northampton Town - Scunthorpe United
22:45Oldham Athletic - Mansfield Town
22:45Plymouth Argyle - Crawley Town
22:45Port Vale - Exeter City
22:45Walsall - Morecambe
22:45Gosport Borough - Weston-super-Mare
22:45Merthyr Town - Hayes & Yeading United
22:45Poole Town - Blackfield & Langley
22:45Truro City - Yate Town
22:45Rushden & Diamonds - Needham Market
22:45Ives Town - Hednesford Town
22:45Stratford Town - Hitchin Town
22:45Tamworth - Royston Town
22:45Hampton & Richmond Borough - Slough Town
22:45Hemel Hempstead Town - Weymouth
22:45Tonbridge Angels - Maidstone United
22:45Brightlingsea Regent - Bishop's Stortford
22:45Cheshunt - Bowers & Pitsea
22:45Corinthian-Casuals - Bognor Regis Town
22:45Folkestone Invicta - Hornchurch
22:45Margate - Enfield Town
22:45Buxton - Warrington Town
22:45Alfreton Town - Gloucester City
22:45Gateshead - Chester
22:45Kettering Town - Altrincham
22:45Telford United - Blyth Spartans
22:45Eastleigh - Aldershot Town
22:45Ebbsfleet United - Woking
22:45Halifax Town - Dover Athletic
22:45Solihull Moors - Barrow
22:45Hungerford Town - Bracknell Town
22:45Maidenhead United - Marlow
22:45Pontefract Collieries - Goole
22:45Barnet - Farsley Celtic
22:45Bath City - Concord Rangers
22:45Maldon & Tiptree - Merstham
22:45Falkirk - Arbroath
22:45Hibernian - Dundee United
22:45Derry City - Institute
22:45Shelbourne - Longford Town
22:45Ards - Harland & Wolff Welders
22:45Glentoran Belfast United - Glenavon
22:45Larne - Linfield
22:45Atherton Collieries - Stalybridge Celtic
22:45Dunston - South Shields
22:45Morpeth Town - Pickering Town
22:45Virtus - Murata
22:55Monaco - St.Etienne (beIN SPORTS HD 4)
22:55Monaco - Saint-Étienne
23:00Reading - Bristol City
23:00Tenerife - Athletic Bilbao
23:00Bolton Wanderers - Bristol Rovers
23:15Porto - Vicente
00:00Once Caldas - Atlético Bucaramanga
00:00Curicó Unido - Deportes La Serena
01:15Boavista Sport Club - Madureira Esporte Clube
02:00Sport Club do Recife - Central Sport Club
02:00Maceio - Jacyoba
02:00Cruzeiro Esporte Clube - Villa Nova
02:00Velo Clube - Preto
02:00Associação Olímpica de Itabaiana - Confianca
02:00Bajai - Imperatriz
02:00Garden Hotspurs - Security Forces United
02:05Independiente Medellín - Rionegro Aguilas
02:30Colo-Colo - Palestino
03:30Club Universitario de Deportes - Carabobo
04:00Pachuca - Venados
04:00Deportivo Toluca - Atlas
04:10Deportivo Cali - Junior de Barranquilla
06:10Club Tijuana - Atlético San Luis
06:10Dorados de Sinaloa - Guadalajara
11:30Paro - Defenders
11:30Minerva Punjab - NEROCA
12:00Yangon United - Indera
13:00Master 7 - Svay Rieng
15:00Etiyopya Buna - Saint-George Addis Abeba
15:00Mahia - Sofapaka
15:00Kericho - Mathare United
15:30Digenis Akritas Morphou - Ethnikos Achna
17:00Odisha - FC
17:00Ternana Calcio - Calcio Catania
17:30APOEL - Apollon Limassol
17:30Salamis Famagusta - Paphos
18:00Al-Masry Club - Gouna
20:00Hapoel Ra'anana - Hapoel Ironi Kiryat Shmona
20:00Anorthosis Famagusta - Olympiakos Nicosia
20:30Stuttgart - Heidenheim
20:30Pau - PSG (beIN SPORTS HD 2)
20:30Pau - Paris Saint-Germain
20:30Épinal - Lille
20:30Masr - Pyramids
21:00Cultural y Deportiva Leonesa - Valencia
21:00Rayo Vallecano - Villarreal
21:15Hapoel Be'er Sheva - Maccabi Tel Aviv
22:30Dynamo Dresden - Karlsruher
22:30Holstein Kiel - Darmstadt 98
22:30Osnabruck - Sandhausen
22:30R. Charleroi - Club Brugge
22:30Manchester 62 - College 1975
22:45Rangers - Ross County
22:45Johnstone - Celtic
22:45West Ham United - Liverpool
22:45Manchester City - Manchester United
22:45Internazionale Milano - Fiorentina
22:45Manchester City - Manchester Utd (beIN SPORTS HD 1)
22:45West Ham - Liverpool (S SPORT HD)
22:45Inter - Fiorentina (TRT Spor HD)
22:45Gillingham - Shrewsbury Town
22:45Tranmere Rovers - Sunderland
22:45Tiverton Town - Chesham United
22:45Kingstonian - East Thurrock United
23:00Badajoz - Granada
23:00Real Sociedad - Osasuna
23:00Real Zaragoza - Real Madrid
23:05Marsilya - Strasbourg (beIN SPORTS HD 4)
23:05Olympique de Marseille - Strasbourg
23:15Moreirense - Braga
00:05Jaguares de Córdoba Fútbol Club - América de Cali
01:15Club Guaraní - Jose Oruro
02:10Boyacá Chicó - Patriotas
03:30Barcelona Sporting Club - Progreso
04:00Club Universidad Nacional - Club Santos Laguna
04:00Monarcas Morelia - Cafetaleros de Chiapas
04:15Equidad - Club Atlético Nacional
06:10Monterrey - Club Celaya
06:10Juarez - Querétaro
17:00Bengaluru - Hyderabad
18:00Ismaily - El-Entag El-Harby
20:30Al-Ittihad Al-Sakndary - Smouha Sporting Club
20:30Athens - Asteras Tripolis
21:00Barcelona - Leganés
22:30Hamburger - Nurnberg
22:30Hamburg - Nurnberg (S SPORT 2 HD)
22:45Dublin University - Willow Park
22:55Nice - Lyon (beIN SPORTS HD 2)
22:55Nice - Lyon
23:00Mirandés - Sevilla
23:00Francis - Ratoath Harps
00:00Alianza Petrolera - Deportivo Pereira
02:05Club Independiente Santa - Envigado Fútbol Club
04:10Cúcuta Deportivo - Millonarios Fútbol Club
11:30Sydney - Brisbane Roar
17:00Mumbai City - North East United
19:00Adanaspor - Osmanlı Spor
19:00Adanaspor - Osmanlıspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
20:00İstanbul Başakşehir - Gençlerbirliği
20:00M.Başakşehir - Gençlerbirliği (beIN SPORTS HD 1)
20:00Dunkerque - Red Star Saint-Ouen
20:00Inter Zapresic - Istra 1961
20:30Erzgebirge - Arminia Вielefeld
20:30Jahn Regensburg - Greuther Furth
20:30Erzgebirge Aue - Arminia Bielefeld (S SPORT 2 HD)
21:00Hallescher - Viktoria Köln
21:00Universitatea Craiova - Gaz Metan Mediaș
22:00Alkmaar - Waalwijk
22:00Benfica - Belenenses
22:00Guingamp - Auxerre (beIN SPORTS MAX 2 HD)
22:00Le Havre - Lens (beIN SPORTS MAX 1 HD)
22:00Avranches - Le
22:00Bastia-Borgo - Gazélec Ajaccio
22:00Bourg-Péronnas - Toulon
22:00Stade Lavallois - Lyon-Duchère
22:00Concarneau - Boulogne
22:00Créteil-Lusitanos - Cholet
22:00Villefranche - Quevilly
22:00Almere City - Telstar
22:00Excelsior - Breda
22:00Eindhoven - Graafschap
22:00FC - Roda JC Kerkrade
22:00Volendam - Helmond Sport
22:00N.E.C. - Cambuur
22:05Partick Thistle - United
22:30Kortrijk - Standard Liège
22:30Hertha - Schalke 04
22:30Hertha Berlin - Schalke 04 (S SPORT 2 HD)
22:30Liffey Wanderers - Killester Donnycarney
22:45Cardiff City - Reading
22:45Derby County - Stoke City
22:45Stade Rennais - Nantes
22:45Rennes - Nantes (beIN SPORTS HD 4)
22:45Derby Country - Stoke (beIN SPORTS HD 2)
22:45Kevins Boys - Hellas Verona
22:45Carrigaline United - Rockmount
23:00Tenerife - Sporting de Gijón
23:00Cremonese - Pisa 1909
23:00Villarreal - Osasuna (spor SMART HD)
23:00Academia Deportiva Cantolao - Club Cienciano Cusco
23:00Real Garcilaso - Deportivo Binacional
23:00Sport Boys Warnes - Deportivo Llacuabamba
00:15Ave - Famalicão
02:00Melgar - Club Universitario de Deportes
14:00Keçiörengücü - Adana Demirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
14:00Antalyaspor - Konyaspor (beIN SPORTS HD 2)
15:00St.Pauli - Stuttgart (S SPORT 2 HD)
15:00Granada - Espanyol (spor SMART HD)
15:30Hull City - Brentford (beIN SPORTS HD 4)
15:30Leicester - Chelsea (S SPORT HD)
16:30Boluspor - BB Erzurumspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
17:00Bologna - Brescia (beIN SPORTS HD 3)
17:00Ç.Rizespor - Beşiktaş (beIN SPORTS HD 1)
17:30Mainz - Bayern Münih (S SPORT 2 HD)
17:30Sochaux - Lorient (beIN SPORTS MAX 2 HD)
18:00Watford - Everton (TRT Spor HD)
18:00Real Madrid - Atletico Madrid (spor SMART HD)
18:00Liverpool - Southampton (S SPORT HD)
18:00Leeds United - Wigan (beIN SPORTS HD 4)
19:00Menemenspor - Fatih Karagümrük (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:30PSG - Montpellier (beIN SPORTS HD 3)
20:00Trabzonspor - Fenerbahçe (beIN SPORTS HD 1)
20:00Cagliari - Parma (beIN SPORTS HD 4)
20:30Leipzig - B.M.Gladbach (S SPORT 2 HD)
20:30Manchester Utd - Wolves (S SPORT HD)
20:30Mallorca - Valladolid (spor SMART HD)
22:00Strasbourg - Lille (beIN SPORTS HD 4)
22:00Nimes - Monaco (beIN SPORTS MAX 1 HD)
22:45Sassuolo - Roma (beIN SPORTS HD 3)
23:00Valencia - Celta Vigo (spor SMART HD)
13:30Ankaragücü - Kasımpaşa (beIN SPORTS HD 1)
14:00Leganes - Real Sociedad (spor SMART HD)
14:00Hatayspor - Giresunspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
14:30Juventus - Fiorentina (beIN SPORTS HD 4)
16:00Eibar - Real Betis (spor SMART HD)
16:00A.Alanyaspor - Y.Malatyaspor (beIN SPORTS HD 2)
16:00Gazişehir FK - Sivasspor (beIN SPORTS HD 1)
16:30Balıkesirspor - Altay (beIN SPORTS MAX 2 HD)
16:30Altınordu - Akhisarspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
17:00Milan - Verona (beIN SPORTS HD 3)
17:00Burnley - Arsenal (S SPORT HD)
17:00Nice - Lyon (beIN SPORTS HD 4)
17:30Köln - Freiburg (S SPORT 2 HD)
18:00Athletic Bilbao - Getafe (spor SMART HD)
19:00Galatasaray - Kayserispor (beIN SPORTS HD 1)
19:00Bursaspor - Eskişehirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
19:00Metz - St. Etienne (beIN SPORTS MAX 2 HD)
19:30Tottenham - Manchester City (S SPORT HD)
20:00Paderborn - Wolfsburg (S SPORT 2 HD)
20:00Lecce - Torino (beIN SPORTS HD 3)
20:30Sevilla - Alaves (spor SMART HD)
20:30Braga - sporting Lisbon (S SPORT 2 HD)
22:45Udinese - Inter (beIN SPORTS HD 3)
23:00Bordeaux - Marsilya (beIN SPORTS HD 4)
23:00Barcelona - Levante (spor SMART HD)
19:00İstanbulspor - Ümraniyespor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
20:00Denizlispor - Göztepe (beIN SPORTS HD 1)
22:30Bochum - Arminia Bielefeld (S SPORT 2 HD)
22:45Grenoble - Le Havre (beIN SPORTS HD 4)
22:45Sampdoria - Napoli (beIN SPORTS HD 3)
22:30E.Frankfurt - Augsburg (S SPORT 2 HD)
15:30Everton - Crystal Palace (S SPORT HD)
17:30Schalke 04 - Paderborn (S SPORT 2 HD)
20:30Leverkusen - B.Dortmund (S SPORT 2 HD)
20:30Brighton - Watford (S SPORT HD)
17:00Sheffield Utd - Bournemouth (S SPORT HD)
17:30B.M.Gladbach - Köln (S SPORT 2 HD)
19:30Manchester City - West Ham (S SPORT HD)
20:00Bayern Münih - Leipzig (S SPORT 2 HD)
03:30Miami Heat - Orlando MagicCANLI
03:30Tomas de Rocamora - Gimnasia y Esgrima La PlataCANLI
03:30Gimnasia Comodoro - QuimsaCANLI
03:30Regatas Corrientes - Wuber Estudiantes de Bahia BlancaCANLI
03:00Detroit Pistons - Cleveland CavaliersCANLI
03:00American Eagles - Lehigh Mountain HawksCANLI
03:00Norfolk State Spartans - Florida AM RattlersCANLI
03:00North Carolina State Wolfpack - North Carolina Tar HeelsCANLI
03:00Sportivo America - Atletico Echague ParanaCANLI
02:45Defensor Sporting - Hebraica y MacabiCANLI
02:00Paulo - Sesi-Franca
02:15Atletico Olimpia - Bigua Montevideo
02:15Goes - Club Trouville
02:15Urunday Universitario - Deportivo Sayago
05:00Utah Jazz - Houston Rockets (S SPORT HD)
20:00Beşiktaş SJ - Neptunas (S SPORT 2 HD)
06:00LA Lakers - LA Clippers (S SPORT HD)
20:00Galatasaray - Unics Kazan (S SPORT 2 HD)
22:00Partizan - Darüşşafaka (S SPORT 2 HD)
06:00Portland TB - Houston Rockets (S SPORT HD)
20:00Khimki Moskova - CSKA Moskova (beIN SPORTS HD 4)
21:30Alba Berlin - Fenerbahçe Beko (beIN SPORTS HD 3)
22:00Olympiakos - Baskonia (beIN SPORTS MAX 1 HD)
22:05Maccabi FOX - Real Madrid (beIN SPORTS HD 4)
23:00Barcelona - Zenit Basket (beIN SPORTS MAX 2 HD)
23:15Olimpia Milano - Bayern Münih (beIN SPORTS HD 3)
06:30Denver Nuggets - Utah Jazz (S SPORT HD)
18:00Galatasaray - Çukurova Basket (tivibu SPOR HD)
20:00Fenerbahçe - OGM Orman (tivibu SPOR HD)
21:00Kızılyıldız - Anadolu Efes (beIN SPORTS HABER HD)
23:00Valencia Basket - Panathinaikos (beIN SPORTS HD 3)
05:00Milwaukee Bucks - Denver Nuggets (S SPORT HD)
13:00Tofaş - Gaziantep Basket (tivibu SPOR 2 HD)
15:15Pınar Karşıyaka - Bursaspor (TRT Spor HD)
15:15Pınar Karşıyaka - Bursaspor (tivibu SPOR 2 HD)
17:30Beşiktaş SJ - Galatasaray (TRT Spor HD)
17:30Beşiktaş SJ - Galatasaray (tivibu SPOR 2 HD)
20:00Darüşşafaka - İTÜ (tivibu SPOR 2 HD)
23:30LA Clippers - Minnesota TW (S SPORT HD)
00:00Kansas - Texas Tech (S SPORT 2 HD)
04:30Boston Celtics - Philadelphia 76ers (S SPORT HD)
13:00Afyon Bld. - Bahçeşehir Klj (tivibu SPOR 2 HD)
15:15Fenerbahçe Beko - Türk Telekom (tivibu SPOR 2 HD)
17:30Anadolu Efes - Teksüt Bandırma (tivibu SPOR 2 HD)
20:00OGM Orman - Büyükçekmece (tivibu SPOR 2 HD)
22:00Houston Rockets - NO Pelicans (S SPORT HD)
03:30Miami Heat - Philadelphia 76ers (S SPORT HD)
22:00Energia Trento - Darüşşafaka (S SPORT 2 HD)
22:00Dijon - Beşiktaş SJ (S SPORT 2 HD)
05:00Denver Nuggets - Portland TB (S SPORT HD)
20:00Galatasaray - Monaco (S SPORT 2 HD)
22:45Unicaja Malaga - Tofaş (S SPORT 2 HD)
03:30Brooklyn Nets - GS Warriors (S SPORT HD)
04:00Milwaukee Bucks - Philadelphia 76ers (S SPORT HD)
04:00Indiana Pacers - Toronto Raptors (S SPORT HD)
13:00Gaziantep Basket - Darüşşafaka (tivibu SPOR 2 HD)
15:15Teksüt Bandırma - Beşiktaş SJ (tivibu SPOR 2 HD)
17:30Türk Telekom - Tofaş (tivibu SPOR 2 HD)
20:00Bursaspor - OGM Orman (tivibu SPOR 2 HD)
01:00Orlando Magic - Milwaukee Bucks (S SPORT HD)
04:30GS Warriors - LA Lakers (S SPORT HD)
13:00İstanbul BB - Pınar Karşıyaka (tivibu SPOR 2 HD)
15:15Büyükçekmece - Anadolu Efes (tivibu SPOR 2 HD)
17:30Bahçeşehir Klj - Fenerbahçe Beko (tivibu SPOR 2 HD)
20:00Galatasaray - Afyon Bld. (tivibu SPOR 2 HD)
02:00Philadelphia 76ers - Chicago Bulls (S SPORT HD)
06:30GS Warriors - Miami Heat (S SPORT HD)
03:00Philadelphia 76ers - LA Clippers (S SPORT HD)
18:00Hatay BB - Fenerbahçe (tivibu SPOR HD)
03:30Benjamin Lock - Petros TsitsipasCANLI
03:30Irina Ramialison - Erin RoutliffeCANLI
03:15Gonzalo Villanueva - Juan Martin Fumeaux BuenaventuraCANLI
02:45Sofia Kenin - JabeurCANLI
02:00Donald Young - Brandon NakashimaCANLI
02:00Brydan Klein - Matthew Christopher RomiosCANLI
02:00Daniel Altmaier - Alexander CrnokrakCANLI
02:00Haruna Arakawa - Mana AyukawaCANLI
02:30Lorenzo/Harrison - McHale/Savinykh
03:00Jamie Loeb - Claire
03:00Benoit/Ponchet - Sutjiadi/Chong
03:15Alison - Amber Marshall
04:30Hsieh/Strycova - Brady/Dolehide
04:30Krejcikova/Siniakova - Dabrowski/Ostapenko
05:00Ashleigh Barty - Petra Kvitova
05:00Ram/Salisbury - Kontinen/Struff
05:00Evan Song - Tung-Lin
05:00Lorenzo Giustino - Andrea Vavassori
05:00Taro Daniel - Yuta Shimizu
05:00Kyoka Okamura - Asia Muhammed
05:00Paige Mary Hourigan - Zara Brankovic
05:30Babos/Mladenovic - Gauff/Mcnally
05:30Zuzana Zlochova - Urszula Radwańska
05:30Abigail Tere-Apisah - Nigina Abduraimova
05:30Erika Sema - Pei-Chi
05:30Katarzyna Kawa - Mananchaya Sawangkaew
05:30Patael - Wattanakul
05:30Sidharth Rawat - Maxence Broville
05:30Yuki Mochizuki - Manish Sureshkumar
06:00Arevalo/O'Mara - Dodig/Polasek
06:30Roger Federer - Tennys Sandgren
06:30Mertens/Sabalenka - Chan/Chan
06:30Coppejans/Martos Gornes - Broady/Clark
06:30Fanny Stollar - Ya-Hsuan
06:30Naiktha Bains - Destanee Aiava
07:00Bourchier/Santillan - Kavcic/Safwat
07:00Vasilevski/Molchanov - Pasha/Schnur
07:00Arakawa/Muramatsu - Bozicevic/Ashley
07:00Akgul Amanmuradova - Rina Saigo
07:00Kai-Chen Chang - Ching
07:00Moyuka Uchijima - Marianna Zakarlyuk
07:00Adam El Mihdawy - Naoki Nakagawa
07:00Jirat Navasirisomboon - Jung-Woong
07:00Maximilian Neuchrist - Hoang
07:30Krejcikova/Mektic - Anisimova/Kyrgios
07:30Moore/Ebden - Dabrowski/Kontinen
07:30Moore/Ebden - Dabrowski/Kontinen
08:00Marray/Mattek-Sands - Ostapenko/Paez
08:00Bai/Fourlis - Silva Fick/Popovic
08:30Lenz/Maden - King/Lock
08:30Ayukawa/Shimizu - Bozovic/Marshall
08:30Woolcock/Myers - Vickery/Elie
08:30Congsup Congcar - Vladyslav Orlov
08:30Denis Yevseyev - Hsiou
08:30Krittin Koaykul - Yusuke Takahashi
08:30Chompoothip Jandakate - Chloe Paquet
08:30Fang Ying - Patcharin Cheapchadej
08:30Irina Fetecau - Natalija Kostic
09:30Dodig/Chan - Klepac/Roger-Vasselin
09:30Jason Kubler - Steven Diez
10:00Bogdan Ionut Apostol - Alexandar Lazarov
10:00Matei Adrian Georgescu - Peter Nagy
10:00Tara Wurth - Marina Yudanov
10:00Burrage/Bjorklund - Namigata/Yu
10:00Kuearum/Sawangkaew - Lee/Hsieh
10:00Raina/Schoofs - Inoue/Kang
10:00Kovapitukted/Samrej - Ho/Yang
10:00Rapp/Stalder - Ratiwatana/Trongcharoenchaikul
11:00Novak Djokovic - Milos Raonic
11:00Alexander Shevchenko - Petr Hajek
11:00Dennis Uspensky - Gunjan Jadhav
11:00Dimitriy Voronin - Fermin Tenti
11:00Yuichiro Inui - Fabrizio Ornago
11:00Arisha Ladhani - Andjela Jocovic
11:00Martinez Regalado - Marion Viertler
11:00Lina Qostal - Rita Atik
11:00Zaneta Malinovic - Sofia Dmitrieva
11:30Giovanni Fonio - Ivan Davydov
11:30Julyette Maria Josephine Steur - Federica Arcidiacono
11:30Luke Johnson - Tiago Cacao
11:30Neil Oberleitner - Andrea Guerrieri
11:30Pablo Llamas Ruiz - Jacopo Berrettini
11:30Adithya Karunaratne - Nefisa Berberovic
11:30Emeline Dartron - Katy Dunne
11:30Yuliya Hatouka - Bruna Casasampere Escoda
11:30Amanmuradova/Dascalu - Momkoonthod/Sawatdee
11:30Kajitani/Plipuech - Uchijima/Zhang
11:30Xun/Ng - Simmonds/Ueda
11:30Denolly/Chung - Oliel/Patael
11:30Imai/Hsu - Sultanov/Hua
11:30Ochi/Tokuda - Congcar/Kunsuwan
12:00Ruben Bemelmans - Manuel Guinard
12:00Galloway/Hach Verdugo - Gueydan/Moysan
12:00Guinard/Rinderknech - Raja/Shamasdin
12:00Koko/Olivetti - Arnaboldi/Pellegrino
12:00Arneodo/Begemann - Golubev/Nedovesov
12:00Garcia-Lopez/Ortega-Olmedo - Brkic/Pavic
12:00Sabanov/Sabanov - Bemelmans/Masur
12:00Ekaterine Gorgodze - Clara Tauson
12:00Raluca Georgiana Serban - Lara Salden
12:00Alexander Erler - Mats Rosenkranz
12:00Elmar Ejupovic - Jonathan Mridha
12:00Carter/Stefani - Rogers/Fichman
12:30Juan Pablo - Muthu Aadhitiya Senthilkumar
12:30Taha Kapadia - Christoffer Solberg
13:00Gonzalez/Skupski - Purcell/Saville
13:00Dragos Dima - Igor Kudriashov
13:00Marco Bortolotti - Alessandro Petrone
13:00Taiyo Yamanaka - Denis Klok
13:00Beyza Yaniklar - Gebriela Mihaylova
13:00Jiangxue - Ayaka Okuno
13:00Zhibek Kulambayeva - Andreea Prisacariu
13:00Aziz Dougaz - Marat Deviatiarov
13:00Gauthier Onclin - Bogdan Bobrov
13:00Darja Suvirdjonkova - Nuria Brancaccio
13:00Gozal Ainitdinova - Corina Mader
13:00Lilly Elida Haseth - Nicole Teodosescu
13:30Lukas Klein - Maxime Janvier
13:30Anna Zaja - Diane Parry
13:30Gaelle Desperrier - Sofya Lansere
13:30Victoria Muntean - Eleonora Molinaro
13:30Jean-Marc Malkowski - Alexey Zakharov
13:30Maxence Beauge - Hugo Schott
14:00Atik/Jocovic - Salam/Martinez Regalado
14:00Ladhani/Melgers - Ajradini/Zhu
14:00Claudia Giovine - Alizé
14:00Karin Kennel - Lucia Cortez Llorca
14:00Maria Gutierrez Carrasco - Athina Pitta
14:00Pauline Wuarin - Suzan Lamens
14:30Aydogdu/Cepel - Aksu/Ivanov
14:30Nagy/Piros - Galoppini/Fonio
14:30Soyler/Cengiz - Comu/Sarıtaş
14:30Karl Friberg - Arnaud Bovy
14:30Luca Castelnuovo - Moez Echargui
14:30Marko Tepavac - Jordan Chiu
14:30Liauw A Fong - Beatrice Lombardo
14:30Kilani/Ouakaa - Artieri/Guerra
15:00Mats Moraing - Daniel Masur
15:00Tobias Kamke - Valentin Royer
15:00Conny Perrin - Alice Tubello
15:00Jaqueline Adina Cristian - Guerrero Alvarez
15:00Ryan Nijboer - Antoine Cornut-Chauvinc
15:30Alina Charaeva - Maria Marfutina
15:30Camilla Rosatello - Mira Antonitsch
15:30Gemma Lairon Navarro - Laura Schaeder
15:30Milan Krish - Cristiana Ferrando
16:00Canas Garcia/Ruiz - Baez/Faria
16:00Guerra/Tomassetti - Barroso Campos/Winter Lopez
16:00Bellier/Tchoutakian - Der Meerschen/Parker
16:30Arthur Rinderknech - Antoine Escoffier
16:30Hiroki Moriya - Mischa Zverev
16:30Alexis Gautier - Yannick Mertens
17:00Thiago Agustin Tirante - Genaro Alberto Olivieri
17:00Giannessi/Mager - Tirante/Cerundolo
17:00Olivo/Etcheverry - Blancaneaux/Sakamoto
17:00Bogdan/Beslagic - Zuger/Ochsner
17:00Duerst/Ryser - Cavalle-Reimers/Cervino Ruiz
17:00Lamens/Stadler - Suviste/Hopfensperger
17:00Yoshitomi/Ogata - Cortez Llorca/Lopez Alcaraz
18:00Daniel Elahi Galan Riveros - James Ward
18:00Harrison/Harrison - Monroe/Withrow
18:00Polansky/Schnur - Martinez/Reyes-Varela
18:30Tomas Machac - Mathias Bourgue
18:30Bouzo Zanotti/Moreno Barranquero - Piqueras/Redondo
18:30Carrillo Marin/Gutierrez Carrasco - Giovine/Kennel
18:30Lee/Pitta - Marfutina/Rosatello
18:30Vicens Mas/Malmqvist - Barad Itzhaki/Wuarin
18:30Christopher Heyman - Yannik Steinegger
19:30Miedler/Moraing - Walkow/Kolar
20:00Mayo Hibi - Tereza Mrdeza
20:00Nadia Podoroska - Gabriela
20:00Renata Zarazua - Irina Falconi
21:00Nino Serdarusic - Bernabe Zapata Miralles
21:00Dalma Galfi - Katherine Sebov
21:00Danilina/Neel - Der Hoek/Pigossi
21:00Gleason/Cako - Gumulya/Rompies
21:00Morozova/Sanchez - Galfi/Hesse
21:00Yonehara/Hozumi - Arconada/Loeb
21:00Zacarias/Hsu - Olmos/Santamaria
21:00Roberto Cid Subervi - Alejandro Tabilo
21:00Roberto Quiroz - Gonzalo Escobar
22:00Kopriva - Tristan Lamasine
02:00Evan King - Duck Hee
02:00Harry Bourchier - Kimmer Coppejans
02:00Liam Broady - Michail Pervolarakis
02:00Mohamed Safwat - Borna Gojo
02:00Noguchi - Yannick Maden
02:00Tristan Schoolkate - Yannick Hanfmann
02:00Abbie Myers - Ellen Perez
02:00Ayano Shimizu - Sachia Vickery
02:00Belinda Woolcock - Paula Badosa Gibert
02:00Jaimee Fourlis - Alexandra Bozovic
02:00Kaylah Mcphee - Maddison Inglis
02:00Lizette Cabrera - Isabella Bozicevic
02:00Sara Sorribes Tormo - Ivana Popovic
02:00Aiava/Hourigan - Zlochova/Ramialison
02:00Kravchuk/Muhammad - Parnaby/Hanatani
02:00Okamura/Rakhimova - Perez/Sanders
02:00Wu/Lee - Routliffe/Stollar
02:30Troche/Fumeaux Buenaventura - Gutierrez/Casanova
03:00Doumbia/Reboul - Vervoort/Diez
03:00Gojo/Zhe - Vega Hernandez/Granollers
03:00Vavassori/Margaroli - Sweeny/Schoolkate
03:00Alexander Zverev - Stanislas Wawrinka
03:00Garbine Muguruza - Anastasia Pavlyuchenkova
03:00Simona Halep - Anett Kontaveit
03:00Kubot/Swiatek - Smith/Sharma
04:00Guccione/Reid - Verbeek/Heliovaara
04:00Rafael Nadal - Dominic Thiem
10:00Antonio Cayetano March - Martin Tiffon
10:00Sandro Kopp - Carlos Alcaraz Garfia
10:00Umut Akkoyun - Jonathan Eysseric
11:00Daniel Litvinov - Stefano Baldoni
11:00Henrik Traskin - S D Prajwal
11:00Nathan Seateun - Sherif Makhlouf
11:00Nakamura - Ahmed Mounir
12:00Gabashvili/Zverev - Glasspool/Clayton
12:00Barbora Matusova - Elena Milovanovic
12:00Fanny Ostlund - Stefania Pantaia
12:00Kamila Kerimbayeva - Melanie Klaffner
12:00Majda Ajradini - Angelika Shapovalova
12:00Matteo Arnaldi - Julian Ocleppo
12:00Matteo Martineau - Antoine Bellier
12:00Robert Quentin - Hugo Bron
20:00A. Behar/Escobar - Lawson/Novikov
20:00Gomez/Oliveira - Goransson/Rungkat
20:00Johnson/Johnson - Eubanks/Copil

Maç İzle

Canlı Maç İzle siteleri arasında son 2 yıl içerisinde isim yapmış olan izlemaç izleyicilere süper lig, premier lig, bundesliga gibi büyük ligleri sunuyor. Sade ve anlaşılır arayüzüyle yapması gereken işi yapıyor. Yayın konusunda da sektörün lideri konumundadır. En düşük gecikme sürelerini sunmaktadır.

Bedava Maç İzle

Bedava Maç İzle demek anlayacağınız üzere beleş yani ücretsizdir. Jestyayın,iSpor,Sekastream,Tikobet gibi sitelerden farklı olarak izlemaç tek bir lige odaklanmaz. Yeri gelir 1080p yayın veriririz. Sezon içinde tuttuğunuz takımın bütün maçlarını buradan izlersiniz.

Bein Sports İzle

Bein Sports İzle bildiğiniz gibi digi çok yükse paralar istiyor. Biz ise para falan istemeyiz. Kafanıza göre izleyin bütün maçları. Futbol, basketbol, tenis onlarda olan tüm etkinlikler bizde de var. :)

Lig Tv İzle

Lig Tv izle bir zamanların popüler araması. Şimdi ise artın yerini bein sports aldı. Aynı şeyin laciverti işte. Değişen bir şey yok. Ekstra birkaç bir şey geldi. O kadar. Futbol basketbol tenis falan var işte.

Smart Spor İzle

Smart Spor İzle işte burası fenerbahçeli kardeşlerin sevdiği bir kanal. Panzerlerin yaptığı şeyleri burada görebiliyorlar. İşin şakası, hazırlık maçları, audi cup gibi etkinlikleri yayınlıyorlar. Tabi ki bizim sitemiz olan izlemaç adresinde de bu kanalı izleyebilirsiniz.

Tivibu Spor İzle

Tivibu spor izle ekranını kullanarak izlemaç güvencesi ile sizler de bu ekrandaki tüm canlı yayınları yani spor müsabakalarını ücretsiz olarak takip edebilirsiniz. 1080p yayın kalitesi ile birlikte kendinizi tribünde hissedecek ve bu heyecanı bir üst seviyede yaşayacaksınız.

Süper Kupa Burada!

Süper Kupa izlebutonuna tıkladığınız takdirde yayın direkt olarak karşınıza çıkacak ve sorunsuz bir şekilde müsabakayı seyredeceksiniz. Şampiyonlar Ligi şampiyonu ve Uefa Kupası şampiyonunu karşı karşıya getiren ve dünyada milyonlarca futbol severin büyük bir heyecanla takip ettiği özel bir etkinlik olan Süper Kupa, izlemaç farkı ile birlikte ücretsiz olarak karşınıza çıkıyor. Bu konuda aklınıza herhangi bir soru işareti takılmasın çünkü şifreli yayın değil ve sizlerden ücret talep eden bir site olmadığını da belirtmek gerekiyor. Futbol heyecanı bu adres ile birlikte bir üst seviyeye taşınıyor ve sizler de günü futbol ile tamamlayabiliyorsunuz.

Şampiyonlar Ligi Maçları

Şampiyonlar ligi izle aramalarına gerek kalmadan izlemac22.net üzerinden bu kupayı da takip etmek mümkündür. Şampiyonlar Ligi, milyonlarca futbol severi ekran başına kilitleyen turnuvalardan bir tanesidir. Dünyanın en büyük takımları yine dünyanın en büyük kupasını almak için mücadele veriyor ve ortaya harika bir futbol çıkıyor. Sizler de gerçek bir futbol tutkunu iseniz ve bu kupayı kaçırmak istemiyorsanız eğer sitedeki yerinizi alabilirsiniz. Ücretli kanallara ödediğiniz rakamlar artık canınızı sıkıyor ve alternatif arıyorsanız eğer izlemac22.net bu konuda sizlere en iyi şekilde yardımcı olacaktır. Heyecanı üst seviyeye taşıyan ve standartları yükselten yayın kalitesi ile futbola doyacaksınız ve tüm bunlar için hiçbir ücret ödemenize de gerek kalmıyor. Tek bir tık ile dünyanın en iyi takımları yaşam alanlarınıza taşınıyor.

Uefa Avrupa Ligi Heyecanı

Dünyanın nefesini tutup izlediği Uefa Kupası mücadeleleri de Uefa Kupası izleekranında yanı izlemaç’da sizleri bekliyor olacaktır… Dünyanın en iyilerinin karşı karşıya geldiği ve büyük bir heyecana sahne olduğu bu etkinlik, milyonlarca kişi tarafından takip ediliyor ve futbol severler bu kupa ile birlikte futbola doyuyor da diyebiliriz. Ücretli kanallara para ödemek yerine sizler de online dünya aracılığı ile hiçbir ücret ödemeden futbol keyfini sürebilirsiniz. Bültendeki tüm maçlar canlı olarak yayınlanıyor ve hem görüntü hem ses kalitesi bakımından bir inceleme yapıldığında ortaya muazzam bir yayın çıkıyor. Ayrıca, UEFA Avrupa Ligi ücretsiz canlı izleyebilirsin.